Strona 35 z 49 PierwszyPierwszy ... 2531323334353637383945 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 851 do 875 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #851
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    wiesz o tym RedSunset ze pomimo odchudzania zdrowe tluszcze powinnaś jesc? mówie o omega3 i 6 a podobno najgorzej mają z odchudzaniem sportowcy i osoby ktore kiedys ostro ćwiczyly... poniewaz organizm takiej osoby musi zrobic duzo wiecej ćwiczeń zeby zacząc spalać niz przeciętnego czlowieka kanapowca... takze moze tu jest przyczyna?

  2. #852
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    dziewczyny POMOCY



    w lutym urodziłam cudownego Synka . Jutro minie równe 7 miesięcy.
    w ciąży sporo przytyłam bo AŻ 30kg! wazylam przed ciążą 57-60 a w ciazy dobiłam do 90 ! masakra ale najwazniejsze zdrowie dziecka... wiadomo. uzywalam najlepszych kremow na rozstepy na nogi i na brzuchu ale rozstepy sie pojawily ale mniejsza to...
    zostalo mi 15kg i nie moge zrzucic tego przy wzroscie 160 waze 70 ... a powinnam 55 . nie wiem jak to zbić... nie jem dużo . czasami biegam . ale od dzis chce codziennie biegac ... niestety nie umiem sobie odmowic pysznego obiadku to jest moja najslabsza strona ze dwa dni bede na diecie a na trzeci no nie opre sie obiadowi nie wiem co mam robić. strasznie zle sie czuje w moim ciele na brzuchu mam troche skóry nawet wiecej niz troche. uciskam sie pasem czasami bo mi on rany robi tymi drutami chcialabym miec ladny plaski brzuszek umiesniony (6 weidra mi pomoze?) i mam problem tez z nogami u gory zwlaszcza ... hmm tak jak by troche mi sie ocieraja o siebie jak chodze o to miejsce mi chodzi. jak to cholerstwo zrzucic

  3. #853
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja czasami jak mnie najdzie na diete zwłaszcza po zimie, zmieniam nawyki- słodycze tak ale- jeden batonik na tydzien, albo szklanka coca- coli, jak pije colę to nie jem batona. rano pełnoziarniste pieczywo wędlina i warzywa. obiad lekki więcej warzyw niż mięsa czy np ryżu lub jakiejś kaszy, kolacja lekka zazwyczaj płatki z mlekiem, w ciągu dnia staram się jeść dużo owoców i warzyw no i oczywiście ćwiczenia! jazda na rowerku stacjonarnym plus brzuszki. posiłki jem często ale małe porcje- 5 posiłków dziennie

  4. #854
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    a ja lubie pojesc sobie 2 razy a dobrze i tu zle wlasn ie

  5. #855
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja polecam bieznie w podcisnieniu , extra efekty i brzuch i nogi ci napewno schudna tylko pamietaj o systematycznosci ( co 2 dzien)
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  6. #856
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    a co to jest pierwsze slysze bieznie w podcisnieniu

  7. #857

  8. #858
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    dzięki Drapi powiedz mi bieganie tez mi duzo da co nie tak co 2 dzien

  9. #859
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    powiem ci tak:

    w kapsule z bieznia masz okolo 70 do 90% szybsze spalanie niz przy normalnym biegu , dodam jeszcze ze w kapsule biega sie pol godz jezeli chcialabys to porownac do tradycyjnego biegania to bys musiala bardzo intensywnie biec przez 2 godz minimum .
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  10. #860
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    o kurcze musze poszukac czegos takiego obok siebie w rzeszowie . a taka bieznia ewnie sporo kosztuje jak bym chciala kupic a ci ja mowie nawet mnie pewnie na taka nie stac :d

  11. #861
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    taka do domu taka kosztuje okolo 30-40 tys poszukaj gdzie maja taka i kup karnet na iles tam wejsc
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  12. #862
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    tak myslalam hahaha ze mnie nie stać poszukam poszukam . nasz Rzeszow zacofany wiec wcale sie nie zdziwie jak takiego bajeru nie bedzue nigdzie

  13. #863
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    hehehe zapraszam do mnie
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  14. #864
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    aa no niedaleko mam hehe

  15. #865
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Kasiu mam identyczny problem jak Ty
    no to moja historia jest taka przed ciaza 58 a moze i nawet mniej dobilam do 78 jak urodziłam ,bardzo dbalam o siebie w czasie ciazy i dobrze odzywiałam ale za duzo pracowałam odbilo sie to na moich ledzwiach.ale za to rozstepow zero,codzienna kapiel w olejkach nivea zdzialala cuda..no i po ciazy zaczełam tyc!a to dlatego ze jadłam jak smokwiec to moja wina dobilam 90!

    wiec jak sie zobaczylam na golasa w lustrze to sie zalamalam i powiedzialam koniec przeciez to nie ja i bardzo zle sie czulam z tym bylam wrecz zalamana ale sie zmobilizowalam i zaczelam cwiczyc,zawsze bylam aktywna fizycznie,codziennie bylam w stanie roboc do 600 brzuszkow seriami po 50, kocham sporty dodaje nam to siły i otwieramy sie wtedy na nowe horryzonty jestesmy pewniejsi siebie...ale majac male dziecko,dom 200metrowy do ogarniecia sama,obiadki,spacerki i.t.d bo połowka pracuje od rana do wieczora wiec jak tu pozwolic sobie na wyjscie gdziekolwiek,wiec zakupiłam bieznie i cwicze regularnie 15 kg schudlam w dwa miesiace.wiec mam 75 i juz sie ciesze jak wygladam moje cialo zawsze i tak bylo zbite i tak jest do tej pory,bardzo dbam o cialo i tego nie przestane robicjeszcze tylko 15 chce zrzucic i bede szczesliwa jak wejde w swoje kochane ulubione ciuchy..byl pewien moment w moim zyciu ze najmniej wazylam 48 przy wzroscie 162cm bylo to niespelna 4 lata temu wygladalam tak sobie za chuda zebra widac bylo ze piesci moglam sobie włozyc wiec do takiego stanu sie juz na pewno nie chce doprowadzic.

    Kasiu 6weidera jest super lecz ciezka,systematycznosci wymaga..
    brzuszki pomagaja,bieganie,zumba jest swietna wszystkie partie ciala pracuja i mozna cwiczyc w domu zakupujac plyte no i najwzniejsze jedz wszystko na co masz ochote ale w przyzwoitych porcjach i nie jesc wieczorem ,najlepiej 5 godzin przed snem..

  16. #866
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Aniu ale dalas mi mobilizacje ! duzo taka bieznia kosztuje?

  17. #867
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Kasiu no do tanich gadzetow to nie nalezy,ale poszukaj gdzies moze na allegro albo innych miejscach z drugiej reki bo wtedy nie zaplacisz duzo,czasami upadajace silownie maja do sprzedania ,ja mam taka wlasnie profesjonalna kosztowała 8 tysiecy a kupiłam za tysiac i to jeszcze z dozywotnia gwarancja,bo te profesjonalne posiadaja dozywotnia gwarancje wiec mysle ze cos znajdziesz,a jak chcesz mam kogos kto ma bieznie ale ona jest do 100kg tylko nie wiem czy bedzie chciala sprzedac,stoi w piwnicy i nikt z niej nie korzysta wiec moge zawsze zapytac..

  18. #868
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    spytaj spytaj czy by chcial ten ktos sprzedac i za ile ciekawa ile taka przesylka

  19. #869
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    tez o tym myslalam bo ty z Rzeszowa a bieznia ze Szczecina..

  20. #870
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    kasia-nails jak masz za duzo to oddaj mi tak z 5 kg, plisss

  21. #871
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ania no prawie przez całą Polske by jechała hehe

    Paula jak bym tylko mogła to nawet 15kg! moge CI dać

  22. #872
    Rozkręcanko Avatar Palusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    GRudziądz
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dziewczyny ja mam taki problem ,że mimo odchudzania się , jedzenia małej ilości jedzenia itp nie mogę schudnąć. Nie mam nadwagi , jestem raczej szczupłą osobą ,jednak chciałabym zrzucić z 5 kg jeszcze a tu nic. Już tak mnie to wkurza... całe lato chodziłam dzień w dzień po 8 km pieszo nie jem po godzinie 18 , dużo piję , a waga ani rusz za to jak sobie raz pozwole na gościnie to od razu w góre! Nie wiem co mam zrobić...

  23. #873
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    eh te diety ... masakra ... ja obecnie jestem na diecie atkinsa ( bardziej zmiana sposobu zywienia na stale niz dieta ) - niskoweglowodanowa . dla mnie ciaza to byl dobry moment do odzyskania moich dawniejszych rozmiarow przed ciaza wazylam juz nawet 67 kg .... na poczatku ciazy schudlam 4 kg ( 63 kg ) i w dzien porodu wazylam 72 kg czyli od wagi poczatkowej tylko 5kg wiec rewelacja w dzien po porodzie poszlam sie zwazyc i bylo -10 kg czyli 62 kg . potem ze wzgledu na to iz karmie piersia ( tak mysle ) a byc moze to ze uwazalam bardzo na diete ... schudlam jeszcze 8 czyli waga 54 kg ale wygladalam strasznie blado itp . jakis czas temu zaczelam przybierac ale stwierdzilam ze szkoda tej szansy jaka dala mi ciaza na powrot do rozmiaru 36-38 i aktualnie moja stala waga to tak 57 kg i czuje sie dobrze i odbicie w lustrze mnie nie przeraza . dieta mi sprzyja ... bardzo dobrze sie na niej czuje . na poczatku ciezko bylo bo hm lubie chlebek itp itd ale ze razem z mezem jestesmy na diecie to jest nam latwiej polecam ... sprobujcie podobno organizm nie jest taki glupi aby tluszcze zamieniac w tluszcze ... a weglowodany owszem . wiec cukierasy , chlebki , buleczki na bok a nabial , miesko ... jak najbardziej . wiadomo w granicach rozsadku bo jesli jemy cos co ma np duzo blonnika to te weglowodany sie tak jakby minusuja wiec mozna kasze , ryzyk pelnoziarnisty , makaronik i nawet i ziemniaczka ale w zdrowych ilosciach . i kazdy ( w/g tego atkinsa ) ma swoja granice dziennej dawki weglowodanow ... kurcze dlugo by opowiadac ... jesli ktos bylby zainteresowany moge bardziej szczegolowo .. i podac tytuly ksiazek

    ---------- Dodano o godzinie 22:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:30 ----------

    Cytat Napisał Palusia Zobacz post
    Dziewczyny ja mam taki problem ,że mimo odchudzania się , jedzenia małej ilości jedzenia itp nie mogę schudnąć. Nie mam nadwagi , jestem raczej szczupłą osobą ,jednak chciałabym zrzucić z 5 kg jeszcze a tu nic. Już tak mnie to wkurza... całe lato chodziłam dzień w dzień po 8 km pieszo nie jem po godzinie 18 , dużo piję , a waga ani rusz za to jak sobie raz pozwole na gościnie to od razu w góre! Nie wiem co mam zrobić...
    paulusia nie ma co przesadzac sprobuj sie polubiec moze taka po prostu twoja natura jakis basenik do tych spacerkow i tak jak ania kosinska wyzej wspominala jakas zumba moze ... jesli chodzi ci o figurke to moze zadbaj o to aby sie ujedrnic

  24. #874
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    To ja napiszę coś od siebie. Nigdy nie byłam za środkami odchudzającymi, zawsze trzymałam się od nich z daleka, ale teraz miałam załam kę 3 wesela w roku, a ja nie mogłam zrzucić głupich 5 kg. Walczyłam z nimi prawie 3 lata, spadały 2 kg i wracały. Jeździłam rowerkiem stacjonarnym, zwykłym rowerem, nie piłam napojów gazowanych, odmawiałam sobie słodyczy i nic. W końcu Milenka w temacie o zakupach wrzuciła środek o nazwie thermal pro, naczytałam o nim się bardzo dużo, długo zastanawiałam się nad zakupem, aż w końcu kupiłam. Zrzuciłam już ponad 6 kg, stosuję go od 4 tyg. Kiedy zakończę "kurację" mam zamiar trzymać się zdrowego typu życia tzn. rowerek zostaje bo kocham ten sport. Odzwyczaiłam się także od słodkich napoi więc tego też nie mam zamiaru zmieniać. Kg nabyłam w ciąży, 2 lata karmiłam piersią i nic nie spadało. Przed ciąża miałam 58 kg w ciąży prawie 80 kg, po porodzie moja waga 66/67 kg teraz 59 i mam nadzieję, że pozostanę już z wagą mniejszą niż 60 kg. Przyznam się, że zawsze dbałam o figurę, dużo ćwiczyłam i może dlatego teraz było mi ciężko sobie poradzić samymi ćwiczeniami. Taka moja historia, nikogo nie namawiam do zakupu tego środka bo zdrowie jest najważniejsze, a zapewne wszystko ma skutki uboczne.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  25. #875
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    shola ja tez cwicze i odmawiam sobie wielu rezeczy i nic. i chyba tez cos zakupie jakis środek tylko wlasnie jaki..nie kazdemu pomaga to samo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •