Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 1213

Temat: odchudzanie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie odchudzanie

    czarnulka jaka ty gruba?!,proszę Cię.Na fotkach w profilu to zajefajna laseczka z ciebie Na pewno znajdziesz za******ego chłopaka,albo prędzej on ciebie znajdzie

  2. #2

  3. #3
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ahhahaah karamba
    ja jestem szybki bil

  4. #4
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Czarnulka ja tak samo jak dzidzia nie szukałam, sam sie znalazła raczej sam mnie znalazł
    A co do odchudzania to ja ogólnie jestem szczupła tylko ten tłuszczyk na brzuchu
    Nie mogę się zebrać żeby go jakoś zrzucić... potrafię siedzieć w nocy na forum i coś wcinać co chwilę... a przecież najadać sie na noc jest najgorzej
    Albo mój chłopak jeszcze co chwile mnie wyciąga na lody włoskie albo np już dziś zapowiedział, że jedziemy na kebaby
    Z tym brzuszkiem to nie byłby ostatecznie najgorszy problem.. tyle, że moja mama w młodości też była szczupła a potem po ciąży dużo przytyła...i właśnie tego się boje i zauważyłam że teraz jak coś zjem to zaraz mi idzie w "boczki" a kiedyś tak nie miałam...
    Chyba mam za mało silnej woli

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Kazda kobieta boryka sie z tym problemem wczesniej czy pozniej,nieliczny procent kobiet moze jesc co popadnie i nic im nie zaszkodzi,ja do 23 roku wazylam 50kg i wciagu dwoch lat przytylam do 80 przy moim wzroscie 161cm, i duzym biuscie,wygladalam jak kuleczka,mam na prawde tendencje do szybkiego chudniecia i tycia wiec muze szczegolnie uwazac co jem i w jakich godzinach,w tym czasie wyjechalam wlasnie do Holandii i w przeciagu nie calego roku schudlam do 49kg,zadnych drastycznych diet ne stosowalam,majac 55kg,zaszlam w ciaze z moim ukochanym w ktorej w przeciagu czterech mieiecy przytylam 17kg,wierzycie...szok,ale niestety zakonczylo to sie w piatym miesiacu niespodziewanymi problemami.i na dzien dzisiejszy waze 58kg i zbytnio sie nie staram odchudzac,nie musicie stosowac zadnych dratycznych diet wystarczy sport,nie jedzenie wieczoramii i dobry sex...hihihihi

  6. #6
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    no ja jestem obecnie na diecie
    tylko przez swieta sobiepofolgowalam i musze od nowa
    a mam fajna diete bo nei glodze takze super
    a chudne w dwa tyg ok 2 kg

  7. #7
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    a co to za dietka...

  8. #8
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    to jest tak
    w dzien jesz wszystko-ale najlepiej starac sie jesc np jogurt 0.1 pro
    ale jesz wsio-smarzone itp
    wieczorem nie mozesz jesc ani chleba ani ryzu ani makaronu
    ale mozesz jesc salatki owoce,ryby smarzone,np pieczarnki z papryka itp,miesko
    ale bez chleba co wazne
    zero slodyczy ,coli itp
    i to naprawde pomaga
    ja robilam dwa tyg i schudlam 1,5 kg.maz powiedzkal ze mi tylek zlazl no i brzuch mi ciut spadl
    niestety przyszly swieta i sobie pofolgowalam
    ale znow to robie.a mozesz jesc np salatke warzywna tylko z majonezem leit

    co dobre w tym jest ze nie glodujesz,chudniesz pomalu ale nei glodujesz
    mam ta diete od klientki
    ona 10 kg schudla

    a inna znow nie je od 17 ale to nie jest dobre bo zaladek sobie psujesz

  9. #9
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    no to moze byc ciekawe ja i tak nie jem od 19 a jak juz czuje glod to jakiegos owoca albo marchewke przygryzam..a na czym smazone na smalcu czy na oliwie z oliwek..bo wydaje mi sie ze to moze miec roznice..

  10. #10
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ups nie pytalam bo w sumie wieczorem tojem tylko slaatki
    ale spytam jej
    ale tez mi sie wydaje ze lepiej oliwa z olivek niz smalec

  11. #11
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    no wiesz,jezeli mozna jesc wszystko smazone...to moze jest to ta dieta w ktorej wykorzystuje sie wlasnie smalec,slyszalam juz kiedys o tym..

  12. #12
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    kurcze wiesz co nawet nie pomyslalamzeby jej spytac
    ja jestme za leniwa zeby o 20 czy 21 cos smarzyc
    wole platki z mlekiemzjesc albo salatke ze swierzych warzyw

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Ja osobiście się nie odchudzam bo nie mam z czego Ale moja mama dosyć często stosuje diete. Ostatnio taką oczyszczającą co trwa 13 dni i można jeść tylko to co jest podane i o określonych godzinach. Za pierwszym razem schydła w 13 dni 8kg a za drugim 5 kg. Tą diete można powtarzać tylko co pół roku.
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  14. #14
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Ja kiedyś tą dietkę stosowałam ale niestety nie wytrzymałam tych 13 dni trzeba silną wole mieć do takiej dietki bo jest niezbyt dobra

  15. #15
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    sprobujcie sobie diety proteinowej

  16. #16
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    sprobujcie sobie diety proteinowej
    basiu a gdzie ją znajdę Dużo mozna niej schudnąć

  17. #17
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    od razu w pierwszym dniu chudniesz ok 1,5 kilo . ale to wiadomo pierwszy dzien ... a pozniej jak ja stosujesz to do momentu do ktorego schudniesz tyle ile ci pasuje

    dieta proteinowa dr Pierre Dukana - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Ostatnio edytowane przez barbara_kawka ; 29-04-2009 o 12:04

  18. #18
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Moja mama zawsze mówi że najlepszą dietą jest zamienić duzy talerz na mały i się z nią w 100% zgadzam i słodycze to jest przekleństwo Ja też jestem na etapie zrzucenia paru kg ale nie stosuje żadnej konkretnej diety, jem mniej, próbuje nie jesc słodyczy heh i nie jem później niż 18... kolacje oddaj wrogowi jak się to mówi...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  19. #19
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Czarnulka najlepszy sposób na odchudzanie to jeść to na co masz ochotę. i ruchu na powietrzu. przerobiłam diety. i wiesz co zrobiłam wywaliłam wszystkie do kosza na śmieci. zaczęłam jeść to na co miałam ochotę. i pić dużo wody mineralnej nie gazowanej. efekt 5 kg miej w 4 miesiące.. a po urodzeniu dzieci to bardzo trudno wrócić do swojej wagi. terasz spokojnie wchodzę w rozmiar 42. a wchodziłam w większe.

  20. #20
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    A ja mam pytanie do dziewczyn, które się odchudzały. Co się z Wami dzieje Nie zaglądałam w czasie urlopu, a teraz widzę, że ten temat umarł całkowicie.
    Ale muszę się Wam pochwalić moim mężem. Tak się zaciął, że od maja stracił 10kg i 15cm w pasie. Jestem z niego dumna niesamowicie. Ja w czasie urlopu straciłam po 2cm w udach i w biodrach, a to mi chodziło.

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ta 13 dniowa dieta to koszmar... ciagle jest sie glodnym trzeba ze soba walczyc... jest slabo i niedobrze, kiedys jeszcze w liceum ja stosowalam schudlam 4 kilo ALE jak mnie rozlozylo to kazdy wirus mnie lapal... czasami mam ochote ja zaczac ale nie wiem czy warto, przez to co przeszlam jeszcze wiosna jak mozna po zimie zlapac kazda infekcje... Natomiast dziewczynki, mam problem po ciazy przytylam ok.18 kg i ciagle to "nosze" juz wszystkich drastycznych metod i nic. myslicie ze wizyta u dietetyka dobry pomysl, macie jakies doswiadczenia Moich znajomych znajomi chwala...
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ciezkie te odchudzanie, ale wazne ze ja juz polowa za sobą 11kg jeszcze 2 tyle i bedzie EXTRAAAAAAAAAAAAA
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  23. #23
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Hej dziewczyny! ja np. zawsze byłąm szczupła, ale dużo przytyłam na studiach... zmiana środowiska, inny tryb życia. To przychodziło tak stopniowo, ze nie zauważyłam, ale w końcu się ocknęłam... zaczęłam jeść 4-5 mniejszych posiłków dziennie, ograniczyłam alko i słodycze, oraz zaczęłam ćwiczyć. Na początku w domu, np. z Mel B, skakanka, hula-hoop, a potem, jak zyskałam odwagę to poszłam na siłownię. Ja ćwiczę teraz zumbę albo jogę, ale moja znajoma chwali sobie crossit, ponieważ każdego dnia dostają inny zestaw ćwiczeń, tzw. wod, dzięki czemu nigdy się nie nudzi i jest bardzo zadowolona Najważniejsza jest motywacja i świadomość, że ćwiczysz dla siebie, dla lepszej kondycji, lepszego zdrowia, a nie dla kogoś

  24. #24
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dziewczyny mam do was pytanie odnośnie odchudzania, czy słyszałyście może o wczasach odchudzających w Primavera? bo tak się zastanawiam od tygodnia czy się tam nie wybrać na 8 dni, dużo czytałam na ich stronie Programy Odchudzające 8 Dniowe - Primavera wszystko fajnie jest opisane i nawet są opinie osób, które tam schudły, a wy co o takich wczasach sadzicie? czy to naprawdę działa?

  25. #25
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dieta = wyliczanie posiłków. Odrzuc cole i słodycze. Odstaw cukier. Licz wszystko. inaczej nic Ci nie da.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •