Strona 41 z 49 PierwszyPierwszy ... 31373839404142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 001 do 1 025 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #1001
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Gadałam dziś z ciotką, która po latach przyznała się nam, że miała anemię.... i radziła mi abym poszła do dietetyka, żebym sobie krzywdy nie zrobiła. Ona też myślała, że odżywia się zdrowo, i że jej dieta jest zdrowa. A wyszło jak wyszło. Że schudnąć 2-5kg to spoko ale ja chce schudnąć ok 10kg. A wy co myślicie o dietetyku

  2. #1002
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    moim zdaniem to jest dobry pomysł...Dietetyczka doradzi Ci co i jak, powie jakie błędy robisz i poprowadzi Twoją dietę odpowiednio... także możesz się wybrać. To nie zaszkodzi a jedynie może pomóc

  3. #1003
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Znowu się wzięłam za siebie Dziś kupiłam skakankę i już wypróbowałam Nie wiem dokładnie ile ćwiczyłam, ale czuję, że skakanka to jest to ! Czułam się jak po 1,5 godzinnym treningu siatkówki A i jest przyjemniejsza od tych treningów Chociaż szkoda, że klub się rozpadł, bo to zawsze 3 treningi w tygodniu po 1,5 h coś dawało A jeździłam też ostatnio na tym rowerku stacjonarnym, ale zauważyłam, że on nie daje żadnych rezultatów. Zobaczymy za tydzień jakie będą efekty

  4. #1004
    No to..wpadłam Avatar Herbaba
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Pamiętajcie tylko o tym, że jak zrobicie sobie ćwiczenia na mięśnie, to zejdzie Wam tłuszcz, ale ważyć mniej nie będziecie, zwłaszcza, jeśli to będzie intensywne. Nie sugeruję oczywiście, że tego nie wiecie, tylko przypominam.
    Ale kawy to ja nie lubię!

    Ćwiczyć, ćwiczyć - raz jeszcze ćwiczyć.

  5. #1005
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    no wlasnie ja od dzis robie 6 weidera na brzuch nie wiem czy dotrwam... i na stepperze cwicze... ograniczam jedzenie pije czerwona herbate. boje sie cwiczyc wlasnie ze wzgledu na miesnie bardzo chce stracic duzo tluszczu nie wiem jak sie za to zabrac. jutro jade nawet na saune wieczór

  6. #1006
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja wiem, o tym doskonale Na skakance ćwicze codziennie, ale nie po 3h tylko ok 20-25 minut, a skakanka bardzo wyczerpuje i straszne zakwasy miałam na początku w łydkach, a teraz jest ok. No i oczywiście do tego mniej jem. Nie stosuje żadnych diet, bo zauważyłam, na mnie że jak wracam do posiłków normalnych ( oczywiście mniej i rozsądnie) to i tak wracają mi kg, a czasem kilka dochodzi, dlatego teraz jem to co normalnie, ale tylko na obiad. Na śniadanie jem małą miseczkę płatków, a jak na obiad zupa, to też jakąś mniejszą miseczkę biorę no i potem jakiś owoc lub jogurt i tyle i najlepsze jest to, że nie czuje głodu Bo jakbym była głodna to coś bym zjadła, ale to mi w pełni wystarcza
    No i 4 dni odchudzania i 1,3 mniej

  7. #1007
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    kochana tylko skacząc na skakance pamiętaj żeby zawsze po skakaniu stanąć na jakimś schodku lub no nie wiem krawężniku ale samymymi palcami, a pięty ciągnąć w dół, tak zeby poczuć ze je rozciagasz, chyba wiesz o co mi chodzi, dzieki temu unikniesz łydek pudziana gdzies to wyczytałam . co do skakanki kupiłam sobie kiedys taka specjalną z chyba everlasta, miała nawet obciążniki po pół kg w jednej rączce, ale zapał miałam chwilowy kondycja słaba nawet 3 min nie mogłam poskakać, bo zadycha mnie łapała, ale chyba dzis wyjde przed dom i poskacze, a co mi tam
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  8. #1008
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Wiem o rozciąganiu Niczym kupiłam to naczytałam się dużo o skakance. Ja jak skacze to szybko kusze, ale próbuję tak ok 20 minut dziennie ćwiczyć bo już zauważyłam lekkie zmiany a najbardziej w tym, że talia mi się ładnie wyrzeźbia Także jak masz skakanke to bierz i skaczesz Tylko ja w domu skacze bo na dworze zimno

  9. #1009
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Chyba każda ćwiczaca,która chce schudnąć ćwicząc,wie,ża się nie ważymy tylko mierzymy? Bie bójmy się mięśni od ćwiczeń,bo ich nie dostaniemy.Jako kobiety nie mamy takich predyspozycji.Faceci co innego.Chodziłam 4 lata na siłownię3 razy w tyg.Ciało było wyrzeżbione bardzo ładnie. I właściwie to trochę zależy od naszej figury.I dobrego trenera.U nas jest taka jedna siłownia z trenerem samozwańcem,który każdej kobiecie dawał ten sam zestaw ćwiczeń,a tak nie można.Teraz nie chodzę ,ale ciągle chcę.

  10. #1010
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    nie che mi sie na silownie chodzic wole na rowerku posmigac po lesie ze 2 godzinki i mam taka siłwnie ze szok ,u mnie tu takie gorki ze starczy mi rower, tak z miesiac poczekam izaczne jexdzic bo narazie za zimno, mam diete 1000 kl dziennie i jak narazie od miesiaca stosowania 4 kilo mniej ,jest dobrze , troche deptak w domu wieczorami i starczy wieczorami nie podjadac jak to robilem wczesniej

  11. #1011
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Za mną już 3,40 kg

  12. #1012
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    kochane, zaczelam robic 6 weidera ale moja znajoma mi odradzila bo mam troszke tluszczyku na brzuchu i skory i ze tylko miesnie po tym mi sie zrobia pod tkanka tluszczową. robie ok 100 brzuszkow dziennie... jej nie wiem jak sie tego tluszczu pozbyc z brzucha noi z ud... a tez na stepperze cwicze.

  13. #1013
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Diamenciku-myślę ,że ćwiczenia połączone z dietą jednak.

  14. #1014
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    mam diete i cwicze ostro na wadze 64 takze jest okej ide w doł.. jednak teraz moj problem brzuch... i co najgorsze skora na niej nie wiem gadalam z komsetyczka poleca mi fale radiowe i mezoterapie bezigl. noi nie wiem czy jej wierzyc ze to pomoze i ujedrni moj brzych..jest w tragicznym stanie... a za niedlugo wiosna i lato

  15. #1015
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Diamond ja też robiłam a6w i też miałam tłuszczyk i byłam zadowolona z efektów...
    nie słuchaj koleżanki, na każdego coś innego działa.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  16. #1016
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    nanami tluszczyk jak tluszczyk ale skora :O przeraża mnie

  17. #1017
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Diamond ja tez mam brzuch po ciazy i zupelnie nie wiem co z nim zrobic a wage mam 62kg a wzrost 162... chcialabym jeszcze 5kg zrzucic ale boje sie ze mi sie wroci ehh ;/ jaka polecacie diete
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  18. #1018
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja od dzis zaczynam silownie 2 razy w tygodniu ja chce 10kg schudnac waze 65... moj cel 55... ograniczam duzo jedzenia i czuje ze lece w dol. w domu nie chcemi sie tak cwiczyc takze bede jezdzic na silke mam nadzieje ze mi to pomoze. zdalam sobie sprawe co do brzucha szkoda kasy na masaze. mama moja mowila, ze miala taki sam jak ja brzuch i to dosc dlugo po porodzie a potem jakos sam sie jej zmiejszyla skora a tak brzuch zawsze koszulke ubiore obcisłą ... najgorsze nogi i biodra.

  19. #1019
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    oj chciałabym mieć takie problemy jak wy, 62kg, nawet mi sie nie marzy, bo musialabym ladne pare kilo zjechać. jesli chodzi o skore na brzuchu, dozywotnio nie założe kostiumu dwuczęsciowego. mam takie rozstępy jakby to były blizny po samookaleczaniu, na piersiach to samo, na plecach też tylko że poziome, na udach od zewnetrznej strony to juz nie wspomne mogłabym jeszcze tak dłuugo ale taka juz kolej rzeczy, nie załamuje sie tym i lubie siebie mimo wszystko
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  20. #1020
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    rudzielec tez mam mega rozstepy i to w tych samych miejscach co ty + pod kolanami styłu no ale trudno. mam wrazenie, ze jak odwiedze solarium to to tak zanika mi troche . dzis jestem po siłowni super sie czuje lało sie ze mnie jak z dzikiej świni ze tak powiem a na wadze juz 63,2

  21. #1021
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    no wresczie pogoda dopisuje i jezdzimy na squasha i badnintona ,codzienie wieczorem i waga idzie w dół, juz 86

  22. #1022

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja już nie mam siły :/ troche schudłam na aerobiku a teraz nie mam z kim smyka zostawiac i lipa :/ a w domu jak to w domu nie ma czasu siły i motywacji :/
    planuję wybrać się na bieżnię w podciśnieniu i na taką platfornę na której się ćwiczy a ona wibruję ale nie wiem czy to faktycznie działa czy może pic na wodę :/ była któraś na czymś takim

  23. #1023
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    katarynka ja cos slyszalam , ale nie znam opini na ten temat

    a ja sie wlasnie dowiedzialam dlaczego moja znajoma schudla i wyglada teraz jak laska.... miala diete przez ok 5 miesiecy u dietetyka zostawila 700 zl i schudla 14kg.

  24. #1024

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ehhh ładnie :? ja mam przynajmniej 20 do schudnięcia to tysiaka bym musiała naszykować a dietetyk wogóle przyjmuje na kase chorych ze skierowaniem czy bez to mało istotne myślę że moja nadwaga czy już otyłość kwalifikuję się na leczenie na NFZ:/

  25. #1025
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    A mi motywacji brak Zmienilam tryb zycia, wczesniej uprawialam duzo sportu, gralam w pilke nozna, mialam treningi 4 razy w tygodniu,w weekendy mecze ligowe i do tego chodzilam do szkoly sportowej.Moim calym zyciem byl sport. Po tym jak przestalam grac w pilke, uprawialam coraz mniej sportu i to byl blad, mialam ochote isc pobiegac ale za leniwa bylam. Jak juz poszlam i troche pobiegalam od razu lepiej sie czulam, i samopoczucie lepsze i wogole. Teraz nie robie nic W przeciagu 1,5 roku przytylam ok.10 kg Po miesniach nie zostalo juz duzo, zauwazylam ze mam tez mniej sily, np.jak chce cos podniesc i przeniesc, no i dostalo mi sie duzo tkanki tluszczowej.Czakam jak sie troszke cieplej zrobi to pojde pobiegac, juz mnie kolezanki namawiaja, a oprocz tego zaczne cwiczyc, udalo mi zdobyc 2 urzadzonka do cwiczen. Pierwszy to steper skosny a drugi to masazer ze zmiennymi pasami,ponoc dobry na cellulit. No i nie jem juz tak pozno jak to kiedys robilam...Pocwiczymy zobaczymy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •