Strona 2 z 49 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #26
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    od razu w pierwszym dniu chudniesz ok 1,5 kilo . ale to wiadomo pierwszy dzien ... a pozniej jak ja stosujesz to do momentu do ktorego schudniesz tyle ile ci pasuje

    dieta proteinowa dr Pierre Dukana - Grupy Wsparcia Dieta.pl
    Ostatnio edytowane przez barbara_kawka ; 29-04-2009 o 13:04

  2. #27
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Tak czytam o dietach jakie stosujecie i proponujecie. Nie chciałabym Was urazić, ale to co robicie jest bez sensu. Diety powodujące szybką utratę masy powodują, że organizm się będzie bronił i po zaprzestaniu tyje się jeszcze bardziej. Poza tym nie ma diety idealnej, bo do każdej z czasem organizm się przyzwyczaja i nie zgubi się nawet kilograma. Stosując tylko dietę bez ćwiczeń tracicie z wagą nie tyle tłuszcz co mięśnie, które są potem bardzo osłabione. Najbardziej skuteczne są diety, w których spożywa się kilka drobnych posiłków w ciągu dnia w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi. I nie mówię tutaj o katowaniu się, ale zacznijcie od 15 minut dziennie i zwiększajcie w miarę nabierania kondycji. To działa tylko trzeba trochę chcieć.

  3. #28
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Tak czytam o dietach jakie stosujecie i proponujecie. Nie chciałabym Was urazić, ale to co robicie jest bez sensu. Diety powodujące szybką utratę masy powodują, że organizm się będzie bronił i po zaprzestaniu tyje się jeszcze bardziej. Poza tym nie ma diety idealnej, bo do każdej z czasem organizm się przyzwyczaja i nie zgubi się nawet kilograma. Stosując tylko dietę bez ćwiczeń tracicie z wagą nie tyle tłuszcz co mięśnie, które są potem bardzo osłabione. Najbardziej skuteczne są diety, w których spożywa się kilka drobnych posiłków w ciągu dnia w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi. I nie mówię tutaj o katowaniu się, ale zacznijcie od 15 minut dziennie i zwiększajcie w miarę nabierania kondycji. To działa tylko trzeba trochę chcieć.
    ivonko zanim cos napiszesz poczytaj dobrze ... bo widze ze tego co ja tu podalam dziewczynkom nie czytalas ... to jest nie tyle dieta co zmiana sposobu zywienia( po jakims czasie ) a to ze bez cwiczen ani rusz to wiadomo

  4. #29
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Basiu poczytałam o tej diecie i nawet zarejestrowałam się na tym portalu dieta Jest super dziękuje

  5. #30
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ale oczywiscie ivonka ma racja czarnulko cwiczenia to powinna byc czesc twojego dnia jesli chcesz schudnac .... i zmiany w zywieniu juz po osiagnieciu efektu zycze wytrwalosci

  6. #31
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Może rzeczywiście nie wszystko przeczytałam dokładnie, ale jak wzrokiem wyłapałam ile można przy danej diecie schudnąć w krótkim czasie, to zapaliła mi się czerwona lampka. Więc zwracam honor. Ja naprawdę wiem jak ciężko jest zacząć ćwiczyć, bo kilka ładnych lat temu złapałam się na tym, że nie mam kompletnie kondycji jak goniłam autobus. Wtedy postanowiłam zacząć ćwiczyć w warunkach domowych. Po pierwszych 15 minutach myślałam, że umrę, ale z czasem było coraz lepiej. Potem doszedł rower i uważam, że to najlepszy przyjaciel kobiety.
    Życzę Ci czarnulko wytrwałości i osiągnięcia celu. Tylko nie poddawaj się. Trzymam kciuki.

  7. #32
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Mając takie wspierające koleżanki jak WY - na pewno się nie poddam

    Będę na bieżąco tu pisać ile schudłam będę ważyć się co tydzień w czwartek rano

    Zaczynam od jutra

  8. #33
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Trzymamy Cię za słowo, a ja zapisuję w kalendarzu

  9. #34
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Ok

  10. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał daruniunia Zobacz post
    Ja osobiście się nie odchudzam bo nie mam z czego Ale moja mama dosyć często stosuje diete. Ostatnio taką oczyszczającą co trwa 13 dni i można jeść tylko to co jest podane i o określonych godzinach. Za pierwszym razem schydła w 13 dni 8kg a za drugim 5 kg. Tą diete można powtarzać tylko co pół roku.
    takie diety w których chudnie się szybko nie są zdrowe i po nich najczęściej jest efekt jojo. I skóra na tym cierpi Najlepiej stosować diety przy których waga nie spada w drastyczny sposób. I czasem nie jest to dieta kopenhadzka (jedna z najgorszych diet )

    5-7 kg w ciągu 13 dni

    Dziennie zjada się 500-600 kcal. Twórcy obiecują utratę 7-20 kg, ale zwykle chudnie się 5-7 kg. Jej inne nazwy to dieta szwedzka, duńska, Mayo lub dieta 13 dni. Jeśli przerwiemy kurację przed upływem 6 dnia, kolejną możemy rozpocząć za 3 miesiące. Przedłużając dietę, doprowadzimy do poważnego niedoboru witamin i minerałów. Według jej twórców efekty utrzymują się aż 2 lata.

    Zakazane
    Odstępowanie od menu. Jeśli zdarzy ci się wypić lampkę wina, zjeść ciastko, żuć gumę, kurację możesz uważać za przerwaną.

    Wskazane
    Picie przynajmniej 2 litrów niegazowanej wody mineralnej dziennie.

    Dla kogo
    Dla osób zdrowych i po konsultacji z lekarzem. Nie dla żołądkowców, chorych na nerki i pracujących fizycznie.

    Zalety
    Pozwala bardzo szybko schudnąć. Może być wstępem do diety zbilansowanej, bo szybka utrata kilku kilogramów zachęca do dalszego odchudzania.

    Wady
    Niska kaloryczność może oznaczać spadek energii. Wbrew opinii twórców nie poprawia przemiany materii - jeśli po 13 dniach kuracji wrócisz do starego sposobu odżywiania się, utyjesz z nawiązką!

    Jadłospis na każdy dzień


    Dzień 1. i 8.
    • śniadanie: kubek kawy z kostką cukru
    • obiad: 2 jajka na twardo, szklanka gotowanego szpinaku, pomidor
    • kolacja: befsztyk wołowy, 5 liści sałaty z łyżką oliwy z oliwek i sokiem z cytryny

    Dzień 2. i 9.
    • śniadanie: kubek czarnej kawy z kostką cukru
    • obiad: befsztyk wołowy, 5 liści sałaty z łyżką oliwy i sokiem z cytryny, owoc
    • kolacja: plaster chudej szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

    Dzień 3. i 10.
    • śniadanie: kubek kawy z kostką cukru, grzanka
    • obiad: szklanka gotowanego szpinaku, pomidor, świeży owoc
    • kolacja: 2 jajka na twardo, plaster szynki, 5 liści sałaty z oliwą i sokiem z cytryny

    Dzień 4. i 11.
    • śniadanie: kubek kawy z kostką cukru
    • obiad: jajko na twardo, tarta marchewka, małe opakowanie twarożku
    • kolacja: 1/2 szklanki kompotu, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

    Dzień 5. i 12.
    • śniadanie: duża tarta marchewka z cytryną
    • obiad: 300 g chudej ryby gotowanej na parze
    • kolacja: befsztyk wołowy, 5 liści sałaty

    Dzień 6. i 13.
    • śniadanie: kubek kawy z kostką cukru, grzanka
    • obiad: cały kurczak gotowany, 5 liści sałaty z olejem i cytryną
    • kolacja: 2 jajka na twardo, duża marchew

    Dzień 7.
    • śniadanie: herbata
    • obiad: kawałek chudego mięsa z grilla, owoc
    • kolacja: nic
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 30-04-2009 o 12:09

  11. #36
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    padła bym na takiej diecie

  12. #37
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Dieta ciekawa, bo bardzo rygorystyczna i zmusza do trzymania się zasad, ale niestety nie dla mnie, bo powoduje utratę energii.

  13. #38

  14. #39

    Domyślnie

    Takie diety nie tylko powodują utratę energii, ale picie czarnej kawy na pusty żołądek to idealny sposób na wrzody ... I odgomne straty w organiźmie ogólnie ta dieta jest uważana za jedną z najgorszych pod względem zdrowotnym, ale efekty są tylko później trzeba bardzo uważać bo najczęściej po zakończeniu diety efekty są podwójne, ale w odwrotną stronę

  15. #40
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    A mam jeszcze pytanie. Czy zamiast szpinaku można coś innego, bo nienawidzę go I czy zamiast kawy może być zielona herbata

  16. #41

    Domyślnie

    ivonna chyba nie myślisz o diecie ? bez przesady przecież masz figure jak twoja córka

  17. #42

    Domyślnie

    Nie, własnie skład tej diety jest tak opracowany, że powinno jeść się to co jest w jadłospisie. Podmianki nie dają gwarancji.

    iwonna a próbowałas pić czerwona herbatę (tą prasowana w kostkach) poczytaj sobie jakie ma działanie

  18. #43
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Oj czepiasz się. Mam 3kg do zrzucenia, wiem że mogę na rowerze, ale chciałam szybciej zgubić.

  19. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    ivonna chyba nie myślisz o diecie ? bez przesady przecież masz figure jak twoja córka
    kamis to Ty nie wiesz, że kobiety to zawsze coś wynajdą

  20. #45
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Ja od dzisiaj zaczynam z wagą 88,4 ale zawzięłam się i mam nadzieje że mi pomożecie przertwać każdy tydzień

  21. #46
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Moja mama zawsze mówi że najlepszą dietą jest zamienić duzy talerz na mały i się z nią w 100% zgadzam i słodycze to jest przekleństwo Ja też jestem na etapie zrzucenia paru kg ale nie stosuje żadnej konkretnej diety, jem mniej, próbuje nie jesc słodyczy heh i nie jem później niż 18... kolacje oddaj wrogowi jak się to mówi...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  22. #47
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Nie, własnie skład tej diety jest tak opracowany, że powinno jeść się to co jest w jadłospisie. Podmianki nie dają gwarancji.

    iwonna a próbowałas pić czerwona herbatę (tą prasowana w kostkach) poczytaj sobie jakie ma działanie
    Czerwonej jeszcze nie piłam, ale zieloną litrami. muszę w takim razie spróbować. Pytam o podmianki, bo kawy pić nie mogę. Jakbym walnęła sobie rano to chyba by mi serce stanęło, a po szpinaku mam nie powiem jakie odruchy hi hi.
    Dziękuję za odpowiedź.

    ---------- Dodano o godzinie 14:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:28 ----------

    Cytat Napisał czarnulka81 Zobacz post
    Ja od dzisiaj zaczynam z wagą 88,4 ale zawzięłam się i mam nadzieje że mi pomożecie przertwać każdy tydzień
    Jasne, że Cię będziemy wspierać. Tak jak mówiłam zaznaczyłam już w kalendarzu, że dzisiaj zaczynasz

  23. #48

    Domyślnie

    o z tym talerzem to świeta racja takie małe "oszukiwanie" działa rewelacyjnie a przed każdym pioiłkiem warto wypić szklanke wody

    Też czesto się odchudzam, ale to takie nieregularne Bardziej preferuję dietę ryżową, słodycze rzadko jadam, są mi obojetne, walczę z nałogiem picia coli i kawy. I ostatnio nawet jestem z siebie dumna
    Dziewczyny jak są osoby które stawiają na zabiegi w salonach to polecam BEAUTYTEK ostatnio miałam wykonany zabieg i po 40 min 3 cm mnjiej w pasie po jednym zabiegu, byłam w szoku, bo przez ponad rok nie wierzyłam w skuteczność tego urządzenia.

  24. #49
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    A z ciekawości ile taka przyjemność kosztuje I ile czasu utrzymuje się efekt

  25. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Czerwonej jeszcze nie piłam, ale zieloną litrami. muszę w takim razie spróbować. Pytam o podmianki, bo kawy pić nie mogę. Jakbym walnęła sobie rano to chyba by mi serce stanęło, a po szpinaku mam nie powiem jakie odruchy hi hi.
    Dziękuję za odpowiedź.
    przy czerwonej herbacie (picia regularnego) spada się z wagi bez ćwiczeń i diet. Badania potwierdzają skuteczność. Tez potwierdzam, ale nie wolno jej słodzić bo traci swoje własciwości i przy stosowaniu herbaty pije sie tylko wodę niegazowaną 2l dziennie i nie wolno nic innego pić

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •