Strona 3 z 49 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #51
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Baardzo dziękuję. Jeszcze dzisiaj idę kupić. Ale musi być ta prasowana w kostkach czy może być inna

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    A z ciekawości ile taka przyjemność kosztuje I ile czasu utrzymuje się efekt
    szczerze powiem, że nie wiem, bo jak byłam na szkoleniu na innym sprzecie, to zrobili mi zabieg przy okazji, bym mogła sama ocenić skuteczność. np przy endermologi czy elektrostymulacji trzeba kilka zabiegów, a przy tym sprzęcie po jednym zabiegu jest efekt. Cena zapewne też nie jest niska podejżewam że zapewnie ponad 100 zł jak nie 200 jeden zabieg, przy takich efektach nic dziwnego.

    ---------- Dodano o godzinie 15:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:08 ----------

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Baardzo dziękuję. Jeszcze dzisiaj idę kupić. Ale musi być ta prasowana w kostkach czy może być inna
    Nie ma za co
    koniecznie prasowana w kostkach tam jest 38 szt jedną kostkę parzy się 2 razy, można 3 ale to juz nie to samo i 5 filiżanek dziennie trzeba jej wypić Parzę w kubku 2 razy jedną kostkę czyli dziennie 2 kosztki
    czerwona herbara jest też w torebkach, ale jest różnica nie polecam. Zaraz podam Ci link na internecie do sklepu. Bo ogólnie tą w kostkach nie wszedzie dostaniesz

  3. #53
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    o z tym talerzem to świeta racja takie małe "oszukiwanie" działa rewelacyjnie a przed każdym pioiłkiem warto wypić szklanke wody

    Też czesto się odchudzam, ale to takie nieregularne Bardziej preferuję dietę ryżową, słodycze rzadko jadam, są mi obojetne, walczę z nałogiem picia coli i kawy. I ostatnio nawet jestem z siebie dumna
    Dziewczyny jak są osoby które stawiają na zabiegi w salonach to polecam BEAUTYTEK ostatnio miałam wykonany zabieg i po 40 min 3 cm mnjiej w pasie po jednym zabiegu, byłam w szoku, bo przez ponad rok nie wierzyłam w skuteczność tego urządzenia.
    kolezanko zapomnialas dodac jedzenia frytek o 22 ahahah

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    kolezanko zapomnialas dodac jedzenia frytek o 22 ahahah

    he he trzeba sobie czasami urozmaicać życie Mała przy mojej ryżówce, takie fryteczki to pryszcz

    iwonna tu masz linki tej herbatki
    TRADYCYJNA CZERWONA HERBATA W KOSTKACH 125 GRAM : Herbata czerwona - w kostkach - sklep Cesarska Perła . pl

    PU-ERH - Herbata Czerwona prasowana w kostkach - 125g

  5. #55
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    dzisiaj zaczęłam pić tą herbatę
    jutro staję na wagę i po kuracji podam Wam rezultat

  6. #56

    Domyślnie

    no ciekawe jaki będzie wynik po jednym dniu

  7. #57

    Domyślnie

    he he kamis to bedzie waga obecna a potem poda po miesiącu
    Artlia trzymam kciuki o wytrwałość

  8. #58

  9. #59
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie


    dokładnie tak jak napisała Segoya

  10. #60
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hahaha aja myslalam tak jak kamis ze po dniu koniec diety i bedzie miala minus 5 kg ahhaah

  11. #61
    Nałogowiec Avatar Czarnulka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŁDZ
    Postów
    352

    Domyślnie

    Jak tu się odchudzać jak sezon na grilla się zaczął W sumie ja to i tak preferuję tylko piersi z kurczaka z grilla a one nie są tak bardzo tuczące hihi

    Dobra Ja od dzisiaj stosuję dietę cud
    Będę jadła co będę chciała a jak schudnę to będzie cud!
    Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
    Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
    Co z ludzką godnością, pytam. (...)
    Muszę za szczęściem wzdychać.
    Patrząc na chmury nad miastem
    Powoli zamykam oczy.
    Daj spokój z bólem...
    I tak zbyt wiele czuję...

  12. #62
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    Dobra Ja od dzisiaj stosuję dietę cud
    Będę jadła co będę chciała a jak schudnę to będzie cud!
    dobre
    u mnie dzisiaj też grill... skrzydełka mmm

  13. #63
    Nałogowiec Avatar Czarnulka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŁDZ
    Postów
    352

    Domyślnie

    Nom ja też już się na jutro na grilla zapisałam ) Trochę mi się nie chce bo daleko, ale może kumpla namówię, żeby mnie później odwiózł
    Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
    Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
    Co z ludzką godnością, pytam. (...)
    Muszę za szczęściem wzdychać.
    Patrząc na chmury nad miastem
    Powoli zamykam oczy.
    Daj spokój z bólem...
    I tak zbyt wiele czuję...

  14. #64
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hahaha ja sie odchudzam
    aloe w sobote przychodzi znajom na noc i dupa z odchudzania
    ale powemwam szczerze ze t eraz jakos mie nie e idzie

  15. #65
    Nałogowiec Avatar Czarnulka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŁDZ
    Postów
    352

    Domyślnie

    Też zawsze z tym miałam problem, jak zaczynałam dietę to wypadła jakaś imprezka albo cuś i już lipa Podczas diety nie można pić alko a z tym mam chyba największy problem hihi, może zna ktoś jakąś "dietę chmielową" Hihihi a poza tym jak tu sobie kosteczki czekoladki nie zjeść na poprawę humorku? Osobiście uważam, że niesprawiedliwe jest to, że niektóre dziewczyny mają taką przemianę materii, że napychają się ile wlezie a chudziutkie jak patyki hihi Mam parę takich koleżanek, jedna swego czasu miała manię jedzenia pączków. Zjadała conajmniej dwa dziennie a figurka bez zmian I gdzie tu sprawiedliwość
    Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
    Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
    Co z ludzką godnością, pytam. (...)
    Muszę za szczęściem wzdychać.
    Patrząc na chmury nad miastem
    Powoli zamykam oczy.
    Daj spokój z bólem...
    I tak zbyt wiele czuję...

  16. #66
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    Osobiście uważam, że niesprawiedliwe jest to, że niektóre dziewczyny mają taką przemianę materii, że napychają się ile wlezie a chudziutkie jak patyki hihi Mam parę takich koleżanek, jedna swego czasu miała manię jedzenia pączków. Zjadała conajmniej dwa dziennie a figurka bez zmian I gdzie tu sprawiedliwość
    tak ale z reguły takie dziewczyny wyglądają jak patyki i to też wcale tak super nie wygląda... chcą przytyć a nie mogą... mam taką koleżankę, która aż się denerwuje jak ktoś mówi na nią chudzielcu (i jeszcze ma koło 2m więc wyobraźcie sobie jak to wygląda) bo tak by chciała przytyć a nie może... więc w sumie nie wiem czy lepiej mieć troszkę za dużo ciałka czy wyglądać jak kij od szczotki

  17. #67
    Nałogowiec Avatar Czarnulka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŁDZ
    Postów
    352

    Domyślnie

    A no w sumie Mam też jedną taką kumpelę już naprawdę bardzo chudą, teraz bierze ślub niedługo i ciężko suknię było dopasować bo wszystko wisiało na niej Cięzko jest znależć bardzo małe i bardzo duże rozmiary w sklepach niestety
    Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
    Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
    Co z ludzką godnością, pytam. (...)
    Muszę za szczęściem wzdychać.
    Patrząc na chmury nad miastem
    Powoli zamykam oczy.
    Daj spokój z bólem...
    I tak zbyt wiele czuję...

  18. #68
    Rozkręcanko Avatar ania23831
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Moja mama zawsze mówi że najlepszą dietą jest zamienić duzy talerz na mały i się z nią w 100% zgadzam i słodycze to jest przekleństwo Ja też jestem na etapie zrzucenia paru kg ale nie stosuje żadnej konkretnej diety, jem mniej, próbuje nie jesc słodyczy heh i nie jem później niż 18... kolacje oddaj wrogowi jak się to mówi...
    Popieram i to bardzo.Ja odstawiając słodycze i jedzenie po 17 przez 6 miesięcy schudłam 9 kg.Do pracy ide piechotką(ok.40 min) codziennie.W piątek zmierzyłam sie w biodrach bo nie wierzyłam jak założyłam spodnie które sobie kupiłam bo mi sie podobały a nie mogłam w nie du... zmieścić,a tu niespodzianka 11 cm mniej w biodrach,7 mniej w pasie,4 w biuście.Takze dziewczynki zapomnijcie o kolacjach i słodyczach a bedziecie miały mniejsze dupeczki.

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie

    widze ze prawie każda z nas boryka sie z problemem zbędnych kilogramów, niestety po 25 roku przemiana materii jest wolniejsza i szybciej robią sie boczki. Mi po zimnie przybyło jakies 5 kg i kupiłam sobie reklamowaną Linee i powiem szczerze ze na początku nie byłam do niej przekonana ale w ciagu 2 tyg poszło 3 kg bez żadnych wyrzeczeń jedyne co to zaczełam do pracy chodzic na nogach.

  20. #70
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    haaa ja to nawet juz omijajac odchudzanie to chciałabym nie jesc fast foodów i słodyczy.. ale to slilniejsze ode mnie... moge sobie odmówic nawet przez miesiac.. ale w koncu przychodzi taki dzien ze musze coś zjeść z tych rzeczy bo nie wytrzymam...no a później to juz coraz wiecej tego i tak w kółko.. przestaje i zaczynam, przestaje i zaczynam...

    Moim utrapieniem są grube kości ! wrrr straszne... pomyslec ze jak bym nie miała grubych kości bym miała ładniejsza sylwetke I gdy bym nie miała mięsni (KTÓRE PODOBNO MAM NA ŁADKACH) byłabym mniej wiecej cacy

  21. #71
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Czarnulka najlepszy sposób na odchudzanie to jeść to na co masz ochotę. i ruchu na powietrzu. przerobiłam diety. i wiesz co zrobiłam wywaliłam wszystkie do kosza na śmieci. zaczęłam jeść to na co miałam ochotę. i pić dużo wody mineralnej nie gazowanej. efekt 5 kg miej w 4 miesiące.. a po urodzeniu dzieci to bardzo trudno wrócić do swojej wagi. terasz spokojnie wchodzę w rozmiar 42. a wchodziłam w większe.

  22. #72
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    Słuchajcie dziewczyny moja mama mi ostatnio dała taką roślinke wysuszoną nazywa sie "stevia " .ja to zapażam jak herbateke i pije zamiast płynów wywar jest smaczny bo roślinka jest słodka w smku jak cukier a właściwie to sporo słodsza od cukru wiec do szklanki daje sie 3 listki góra.Ona zmniejsza apetyt i rególuje poziom węglowodanów w organiżmie .mój tato zchódł na niej 12 kilo a miał już niezłą oponke .ona jest słodka a bez cukru acha i działa przeciw bakteryjnie wiec mogą ja pić nawet dzieci ja pije ją 2 tygodnie i już widze że niej mam ochote na słodycze i nie chodze ciągle głodna . zobaczymy po miesiącu jaki bedzie efekt teraz mi mam obiecała przepis na ciasto ze steVią wiec hura bede miała odchudzające ciasto.

  23. #73
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  24. #74
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Skarbie ja też przez wiele lat byłam jak szkieletor. Już o tym pisałam, że przy wzroście 170 cm ważyłam 51 kg. Niestety nic nie pomagało i nie mogłam przytyć, nawet po urodzeniu dziecka wróciłam do tej wagi. To przyjdzie z czasem, a właściwie z wiekiem. Nie mówię, że teraz jestem gruba, ale lepiej bym się czuła po zrzuceniu 2-3 kg.
    A tak poza tym figurkę masz super, tylko pozazdrościć

    ---------- Dodano o godzinie 07:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:49 ----------

    Cytat Napisał alfa14 Zobacz post
    Słuchajcie dziewczyny moja mama mi ostatnio dała taką roślinke wysuszoną nazywa sie "stevia " .ja to zapażam jak herbateke i pije zamiast płynów wywar jest smaczny bo roślinka jest słodka w smku jak cukier a właściwie to sporo słodsza od cukru wiec do szklanki daje sie 3 listki góra.Ona zmniejsza apetyt i rególuje poziom węglowodanów w organiżmie .mój tato zchódł na niej 12 kilo a miał już niezłą oponke .ona jest słodka a bez cukru acha i działa przeciw bakteryjnie wiec mogą ja pić nawet dzieci ja pije ją 2 tygodnie i już widze że niej mam ochote na słodycze i nie chodze ciągle głodna . zobaczymy po miesiącu jaki bedzie efekt teraz mi mam obiecała przepis na ciasto ze steVią wiec hura bede miała odchudzające ciasto.
    Powiedz, gdzie tą roślinkę można kupić Chętnie będę ją parzyła mężowi, a przy okazji sama trochę spróbuję

  25. #75
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Skarbie ja też przez wiele lat byłam jak szkieletor. Już o tym pisałam, że przy wzroście 170 cm ważyłam 51 kg. Niestety nic nie pomagało i nie mogłam przytyć, nawet po urodzeniu dziecka wróciłam do tej wagi. To przyjdzie z czasem, a właściwie z wiekiem. Nie mówię, że teraz jestem gruba, ale lepiej bym się czuła po zrzuceniu 2-3 kg.
    A tak poza tym figurkę masz super, tylko pozazdrościć
    ach figure....nawet nie ma za co chwycić bardzo źle sie z tym czuje
    ja też mam 170 i waże51kg
    Wątpie ze przytyje bo mam w genach po dziatku tak,wszyscy byli pulchniutcy tylko ja i dziadzio takie chudzielce....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •