Strona 34 z 49 PierwszyPierwszy ... 2430313233343536373844 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 826 do 850 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #826
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dziewczyny a z tą dietą 1000 kalorii to skąd wy wiecie ile co ma kalorii ? Też myślę wziąć się za siebie, ale co wcześniej próbowałam jakieś diety to zazwyczaj po paru dniach rezygnowałam, bo miałam ochotę na jakiegoś batona, a przy tych dietach co miałam, to jak go zjadłam to cała w diabli szła a z tego co tu czytam, to ta dietka jest bardzo fajna i można sobie pozwolić od czasu do czasu pamiętając o kaloriach

  2. #827
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    w internecie masz pełny spis kalorii rozmaitych rzeczy, w każdym artykule spozywczyn pakowanym oprócz składu masz podaną także wartość kaloryczną

  3. #828
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    nie wiem czy to było juz poruszane wiec napisze
    1. dieta to jest to co jemy tzn nawet jak by sie jadlo tyko czekolade to to też jest dieta
    2.dieta i efekt jojo
    załużmy ze dziennie organizm dostaje 2000 kcal przechodzimy na odżywianie 1000 kcal to organizm paniukuje PRZYSZEDŁ GŁÓD i zaczyna robic zapasy ale wkoncu musi zacząć je spalać i wtedy człowiek chudnie i organizm przestawia sie na działanie majac do dyspozycji 1000 kcal wtedy waga sie normuje kobitka zadowolona "schudłam" i wraca do normalnego odżywiania 2000 kcal i co sie wtedy dzieje organizm zużywa 1000kcal a reszta idzie w tłuszcz
    morał żadne diety cud nie istnieją trzeba odżywiać sie racjonalnie, byc aktywnym fizycznie a jak chce sie rozwalić sobie organizm to owszem można chudnąć x kilogramów za chwile tyć stosować wyniszczajace diety ale to już osobisty wybór
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  4. #829
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    aniol ja to walkuje od kilku miechow

    kaloria kalori nie rowna bo np jak zjada sie miecho organizm potrzebuje wiecej energii zeby go przerobi niz jak zjada sie cos innego...

    ale mniejsza z tym zaczynam dietke pociązową czyli racjonalnie jem i ćwiczę...
    zakupilam rolki zaczynam z 92 kilogramami

  5. #830
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    zyza a ile masz wzrostu

  6. #831
    No to..wpadłam Avatar aga774
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Kochane ja byłam 2 lata temu na diecie Montignaca i schudłam 15kg.w rok a potem poszłam do pracy i niestety na słodkich bułeczkach przytyłam 10kg.Teraz jestem na takiej mieszanej diecie czyli troche Monti a troche zmniejszenie porcji i kolacja o 18. Już widzę efekt i 3kg.w dół Motywacją jest dla mnie wyjazd w lipcu nad morze
    Myślałam o Dukanie ale zrobiłam wyniki i mi wyszły złe próby wątrobowe lekarz raczej mi odradził bo ta dieta obciąża nerki i wątrobę
    Ostatnio edytowane przez aga774 ; 06-04-2011 o 15:05

  7. #832
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    175 cm a obecnie wygladam tak

  8. #833
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Znalazłam coś takiego:
    3 minutowe ćwiczenia.

    W ćwiczeniu metodą NTO (Natężenie treningu odstępowe) nawet pojedyncze sekundy robią różnicę w efektach, jakie osiągniesz, ponieważ czas treningu jest bardzo krótki.
    Np. osoba, która ustali odstęp natężenia na 40 s. maksymalne tempo – 20 s. wolne tempo, będzie miała zupełnie inne wyniki niż osoba, która ustali odstęp natężenia na 35 s. maksymalne tempo – 25 s. wolne tempo. Co więcej dłuższe maksymalne tempo nie zawsze polepsza wyniki.
    Idealny odstęp natężenia (ION) to 30 s. wolne, 30 s. maksymalne tempo.
    Schemat ćwiczenia to ćwiczenie 3 min. Raz wolne, raz szybkie tempo po 30 s.
    W 3 min. Odchudzaniu nie chodzi o to jakie ćwiczenie wykonujesz i jakie mięśnie pracują, ale o natężenie.
    Musisz być pewna, że gdy robisz 30 s. maks. ćwiczenia to musisz dać z siebie maksimum i włożyć wszystkie siły w maksymalne tempo. Im większa będzie różnica w natężeniu tym lepszy efekt osiągniesz.
    Kilka sprawdzonych ćwiczeń, które działają najlepiej w 3-min. Odchudzaniu:
    1. bieganie (zwykłe lub na bieżni)
    2. jazda na rowerze
    3. suche wiosła,
    4. pływanie.

    Można robić przysiady, brzuszki, pompki, ale efekty będą gorsze.
    Każdy trening trzeba zacząć od krótkiej rozgrzewki tych partii mięśni, które będą najbardziej obciążone. Powtarzaj trening przez min. 7 dni, wtedy metabolizm będzie się przestawiał.
    Autorka nie zaleca zwiększenia porcji jedzenia, bo efekt będzie żaden. Do 3-go dnia nie będzie efektów, dopiero od 4 dnia zacznie się chudnąć.

    Może wam się przyda Ja dziś zaczynam ćwiczyć i jak będą jakieś rezultaty to napiszę

  9. #834
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja jestem aktualnie na Dukanie
    5 dzien i zrzuciłam jak na razie 2,5 kg Do niedzieli mam faze I, a potem od poniedziałku faza II . Wtedy już bede chudła spokojnie 1kg na tydzien..

    Mam niedoczynnosc tarczycy i zawsze ciezko mi bylo schudnac. teraz to moje wielkie osiagniecie.
    Jeszcze 0,5kg i pokonam II stopień otyłości Jestem dumna z siebie, jeżeli ktoś ma zdrowe nerki i wątrobe to ja polecam diete
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  10. #835
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja też jestem na Dukanie od 05 lutego
    również pokonałam otyłość stopnia II, teraz mam nadwagę gdyż jest -20 kg i walczę dalej nie będąc głodna

  11. #836
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ok mam o 5,5 kilo mniej waze obecnie 87,5

  12. #837
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    A ja w święta Bożego Narodzenia ważyłam 58kg. Dziś ważę 52kg

    Ale się cieszę




  13. #838
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja w 5 dni schudłam 2 kg Ćwicząc tylko 3 minuty dziennie

  14. #839
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dawno tu nie wchodziłam xD Dawno już pisałam o tych ćwiczeniach, ale rezultaty mnie nie zadowalały, więc zaczęłam wszystko normalnie jeść i nie cwiczyłam .... no i konsekwencje z tego takie, że przytyłam
    Dlatego w poniedziałek 25 lipca przeszłam na diete grejpfrutową, która powinna trwać 4 dni i schudłam 5 kg dziś przeszłam na diete owocową i patrze na wagę, a tu znów 1,1 kg mniej Strasznie szybko xD i tak dziennie chudne 1 kg lub czasem dochodzi do 1,5 kg dziennie Już czuje się o wiele lepiej

  15. #840
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    powodzenia,ale jak dlugo wytryzmaz na tej diecie,jak wrociz do normalnego jedzenia waga w gore,nietety,ja juz nie wierze w zadne diety
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  16. #841
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Na pewno nie wrócę do takiego całkiem normalnego jedzenia Bo wiem, że trzeba mniej i jedzenie mniej kaloryczne Ale tą diete wypróbowała moja sąsiadka. Kiedyś była strasznie otyła, a po tej diecie taka z niej laska i mam też ćwiczenia, bo jak wiadomo na samej diecie daleko nie zajedziemy

  17. #842
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    nie wiem ja juz w nic nie wierze
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  18. #843
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Kasiasss przejechalas sie na Dukanie?

    ja tam z tego mojego sposobu jestem nadal zadowolona... tyle ze teraz sobie pofolgowalam i nie stracilam nic ale nie przytylam tez ani grama nadal 87,5 jeszcze jakies 12 i bede szczesliwa znajoma na Dukanie stracila juz 40kg ale ja i tak nie cierpie tej diety...

  19. #844
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Zyza, a jaki masz sposób ?

    40 kg ? Ile już stosuje te dietkę ?

  20. #845
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    poczekaj jak zacznie ejsc normalnie ,rok,dwa
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  21. #846
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    trzeba jeść normalnie ale z głową,
    w każdej diecie i po trzeba się kontrolować oraz robić wszystko aby nie wrócić do starych nawyków
    prawda jest taka, że dieta dla osób otyłych musi trwać całe życie,
    w moim przypadku to było uzależnienie - nie byłam głodna ale buzią ruszałam cały czas, napychając się tym co było tylko pod ręką
    a teraz jak chce nią ruszać w ręku jest surowa papryka

  22. #847
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja od jakiegoś czasu robie wszystko, by schudnąć i udało mi się zrzucić 8 kg.
    Jedyne kto zauważył różnicę to babcia. Nawet ja nie widzę po sobie zmian. Niby tyle kg to dużo, bo moja koleżanka schudła 15, a zmieniła się niesamowicie. Może dalsze moje zmagania przyniosą więcej rezultatów

  23. #848
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja schudłam od marca do lipca 10kg. Nie wiem dlaczego, jem wszystko łącznie z opychaniem się czekoladą i kluchami. I powiem Wam, że nie widać dużej różnicy, dowiedziałam się że schudłam jak ciuchy zaczęły na mnie wisieć. Mam 182 cm wzrostu i ważę 74kg, może dlatego w porównaniu z 10kg tego nie widać. Mój chłop płacze, że mu znikam i nie ma za co złapać Ja jestem zadowolona, że mi tłuszcz nie wisi z ramion i nie mam bułeczek nad kolanami i mogę chodzić w krótkich spódniczkach Nie chciałabym więcej schunąć, jedyne co mi przeszkadza to ta oponka na brzuchu, ale to już trzeba ćwiczyć, a ja leń jestem hehe. Dobrze, że biust został jaki był, bo zazwyczaj to on maleje jako pierwszy

  24. #849
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Cytat Napisał kochanaa Zobacz post
    Zyza, a jaki masz sposób ?

    40 kg ? Ile już stosuje te dietkę ?
    proponuje cofnąc sie w temacie bo ja juz po raz którys to walkowalam...
    mój sposob to zdrowa dieta wg piramidy zywienia, ruch i picie wody mineralnej - czyli na stale zmiana nawykow zywieniowych na zdrowe!

    http://forum.wzorki.info/104413-post694.html
    do tego postu dodam ze zmienilam nieco sposob jedzenia jem chlebek pelnoziarnisty na śniadanie ponieważ zdrowe węglowodany tez sa potrzebne

    a kumpela miala z czego chudnąc... stracila 40 ale nadal jest gdzies takich gabarytów jak ja

    moja waga sie nie rusza bo ostatnio pofolgowalam i nie cwiczę... a to torcik na warsztatach a to delicje do kawy ważne ze nie rosnie w kazdym razie jest 86,5...

  25. #850
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja ostatnio mam doła...Właśnie przez dietę, odchudzanie i ćwiczenia...W wszystko przez to że nie potrafię się zmotywować
    Normalnie koszmar...Zaczynam dietę...kończę dietę...kilka dni później zaczynam i znowu kończę... Moja silna wola chyba gdzieś mi się zgubiła
    W 2008 roku urodziłam dziecko...Waga po ciąży 80 kilo przy wzroście 164 cm
    Nie mogłam na siebie patrzeć i wzięłam się ostro za siebie... W jakieś pół roku schudłam 20 kilo... Stosowałam dietę 1200 kcal i dużooo ćwiczyłam. A teraz 6,5 kilo wróciło
    I nie mogę sobie z nim dać rady...
    Z tym że to raczej nie od jedzenia tylko z braku ruchu... Od kiedy zaczęłam się odchudzać zmieniłam zupełnie sposób żywienia....
    Nie jadam fast foodów - może raz w miesiącu
    nie pijam napoi typu cola, a jak już to rzadko i niewiele
    słodycze jadam tylko gdy mam jakąś okazję, gdy jest jakaś impreza, kino. W zasadzie mam rzadko takie okazje więc można powiedzieć że zjem jakiś batonik raz w tygodniu. Ostatnio jadłam słodkie dokładnie 14-stego sierpnia..na urodzinach mojego synka
    Mięsa nie jadam bo nie lubię...
    Sosy i inne tłuszcze również mało i rzadko.
    Żadnych kluch, makaronów.
    Chleb tylko pełnoziarnisty. Dżemy, mleczko 0,5%, płatki kukurydziane, serki, jogurty, woda mineralna, herbaty i kawy nie słodzę. Jadam dużo warzyw i owoców. Ogólnie do tej pory jadam rozsądnie, nie jem wieczorem, problem chyba w tym że nie ćwiczę...
    Pokaę Wam jak się zmieniałam
    pierwsze zdjęcie grudzień 2008 - waga 80 kilo!
    drugie - wakacje 2009 - około 64-65
    trzecie - najniższa waga 60 kg
    no i obecnie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •