Strona 36 z 49 PierwszyPierwszy ... 2632333435363738394046 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 876 do 900 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #876
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Barbaro prawde gadasz o tym mowię juz od dluzszego czasu... że to węglowowdany powoduja wzrost cholesterolu a nie cholestreol w jajkach tak samo weglowodany zamineija sie sadelko bo to nic innego jak cukry - łatwe paliwo dla organizmu...

  2. #877
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja zrzuciłam już 11 kg. minęło 1,5 miesiąca. A cholewcia dalej wyglądam, jak wyglądałam Bez sensu :/
    Byłam już na wielu dietach, ostatnio przeszłam na dukana, ale po 3 dniach zrezygnowałam, bo to nie jest dla mnie. (szczególnie, że nie lubię jajek)
    Ja ćwiczę codziennie. Jeżdżę na rowerku stacjonarnym. Dziś jechałam 75 minut bo mnie już tyłek bolał xD, zrobiłam 200 brzuszków i jeszcze bym trochę poćwiczyła.
    Teraz idę po prostu schematem ŻM (Żryj mniej) i nie jem po 18. Mam nadzieję, że mi uda się zrzucić jeszcze kilka kilo

  3. #878
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    kochanaa 15kg w 1,5 miesiaca wwwoooow dawaj swoje rady! ja tyle wlasnie dokladnie chce schudnac!

  4. #879
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Niestety tylko 11 kg
    hym ? Moje rady ?
    Ze mną to jest zupełnie inaczej, bo ja jeszcze niecałe 2 miesiące temu opychałam się słodyczami chyba codziennie Na obiad potrafiłam zjeść ponad 10 pierogów Jak sobie teraz o tym pomyślę, to normalnie mnie ciarki po całym ciele przechodzą, bo byłam taka głupia ... Ruszałam się, ale tylko na wf. ( tak nawiasem mówiąc nie wiem jak to zrobiłam, ale miałam 6 z wf )
    Tak pod koniec lipca pomyślałam patrząc w lustro "Grubasie ! Zrób coś ze sobą !" i tak zaczęłam szukać w necie jakiś porad i najpierw była dieta grejpfrutowa, na której schudłam 4 kg, potem dieta owocowa, która miała trwać 2 dni ( nie polecam !) byłam tak słaba, że mało co nie zemdlałam potem jadłam to co gotowała mama i wróciło 2 kg więc postanowiłam, że zacznę się ruszać także w domu. i mój nieużywany rowerek stacjonarny aż z radości zaczął skrzypieć haha ostatnio miałam faze na dukana bo czytałam że ludzie tyle na niej chudną i zaczęłam szukać jakiś dukanowskich przepisów i robiłam. Np chleb z otrębami itp. Po 3 dniach nie mogłam już patrzeć na jajka ( tak jak pisałam nie lubię ich, a to podstawa tej diety) i znów jem co mama gotuje i się więcej ruszam
    Teraz jak mama zrobiła pierogi to z ledwością zjadłam 5 bo mi się w końcu żołądek skurczył Słodycze oczywiście jem, ale to tylko raz na tydzień jakiegoś jednego cukierka czy batona. Zaczęłam jeść rano śniadania bo one najwięcej dają. Kolacja przed 18, a czasem nie mam ochoty to po prostu omijam kolację I to najlepsze rozwiązanie
    Każdy ma inny organizm i na każdego co innego działa Na mnie podziałały powyższe rzeczy
    Wiem, że to co napisałam to nie są rzadne specjalne porady, ale może ktoś skorzysta

  5. #880
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    brawo kochana tak trzymaj
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  6. #881
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    hmm musze sie przelamac w koncu. kupic ten rowerek stacjonarny albo bieznie . co wiecej daje ? rowerek czy bieznia moze dodam sobie do tego jakies tabletki. co nie i duzo wody pic latwo pisac , gorzej wykonac ale chyba zaczne od poniedzialku ostro sie za siebie

  7. #882
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja w sumie nie mogę się wypowiadać, bo bieżni nie mam A bardzo bym chciała i myślę, że ona więcej da niż rowerek, bo można lepszą kondycję złapać i całe ciało się rusza a nie tylko nogi Ale korzystam z tego co mam i to też jest dobre

  8. #883
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    a to pewnie tyle , ze bieznie sa drozsze ale moze znajde jakas uzywana komus nieprzydatna

    a powiedzcie mi czy duzo sie chudnie przy sexie?

  9. #884
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Cytat Napisał kasiaa-nails Zobacz post

    a powiedzcie mi czy duzo sie chudnie przy sexie?
    haha w tym już ja nie pomogę Ale jak czytałam pewną dietkę to był podpunkt:
    "noc godz 22.00
    -3 razy numerek z ukochanym
    to sobie dodaje kto chce
    Ale warto zauwazyc ze seks spala kcl wiec kto nie lubi cwiczyc..... polecam! "


  10. #885
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    haha to jak moj wroci juz niedlugo bo za tydzien na 3 tygodnie to mu spac nie dam moze schudne tylko teraz jakie pozycje haahha pomagaja w chudnieciu

  11. #886
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Całą kamasutre po 3 razy dziennie obleć haha To ćwiczenia będziesz miała zapewnione A potem jakie zakwasy będą xD haha

  12. #887
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja bym brala bieznie, z tego wzgledu, ze "biegniesz" i pracuje wiecej miesni i stawow, o ile nie trzymasz sie poreczy

    Przy seksie moze sie nie chudnie ale na pewno traci sie kalorie a no i oczywiscie "bialko" Chyba ze bedziesz ciagle ale to nie zdrowe
    Moj chlop zawsze "po" wcina jogurt
    Agnieszka

  13. #888
    Rozkręcanko Avatar Palusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    GRudziądz
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Generalnie dobrze się czuję w swoim ciele, mam szersze biodra (co w sumie mi nie przeszkadza) a szerokie biodra to boczki i większe uda, które właśnie chciałabym troszeczkę wyszczuplić i ujędrnić , a jeżdżę na rowerku też i chodzę dużo pieszo No i te 5 kg byłoby według mnie akurat. mam taką figurę ,że szczupła talia , dość fajny biust ale szersze biodra i uda i więcej niż 5 kg nie chce chudnąć bo zaraz cycuchy mi zjada też. Co do sexu to faktycznie "po" zawsze jestem jakaś taka głodniejsza(ale nie jem ) no i rano mniej na wadze mam... Kurczę może to jest ten właściwy sposób , nic mi nie pomaga a może odpowiedź na zagadkę jest tak blisko(właśnie leży na łóżku)

  14. #889
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    hihi musze poszukac biezni jakies uzywanej bo mnie nie stac na nowke.

    i czekam na meza

  15. #890
    Rozkręcanko Avatar Palusia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    GRudziądz
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Bieżnia to dość kosztowna sprawa, ja kupiłam nowy rowerek na allegro za 100 zł (wiadomo nie jest najwyższych lotów) ale muszę stwierdzić ,że już rok spisuje się bez zarzutu ma jakieś tam liczniki itp także ćwiczyć się da.

  16. #891
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    dziewczyny jak sie chce to sie zacznie biegac na swiezym powietrzu... ja kupilam rolki (łyzworolki) trzyrazy zalozylam, leża odlogiem... bo trzeba pupsko ruszyc a nie inwestować w drogi sprzęt kasia żeby schudnąc - dieta (pięc lub trzy lekkie posilki z uwzględnieniem ze rano organizm spala lepiej wieczorem gorzej) + sport+ woda mineralna (ona zapobiega cellulitowi bo to z braku wody toksyny wspóltworzą to paskudztwo, oraz woda poprawia cerę ) + trzy tony samozaparcia! ja obecnie na samej diecie jakos slabo tracę... ale zbieram sie na ćwiczenia jakies trzeba zadek ruszyc

  17. #892
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    na mnie rower nic nie działa , nawet po przejażdżce jestem bardziej głodna i więcej jem

  18. #893
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    a ja dzis postanowilam , ze zakupie sobie jakies tabletki wspomagajace odchudzanie wiecej mobilizacji bede miala tylko jakie mozecie mi cos sprawdzonego polecic i od dzis biegam! ide o 20 biegac z kolezanka i biegac bede codziennie wieczorem na tygodniu a w weekend w sobote i niedziele rano o 6-7 przed szkola bede robic brzuszki ze 100 brzuszkow;d i nie bede tyle jesc. jeszcze dzis zjem normalny obiadek i dziekuje i dieta . MUSZE SIE WZISC ZA SIEBIE BO NIE MOGE PATRZEC NA SIEBEI .

  19. #894
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Kasiu ja jem normalny obiadek tylko mniej i jak jest coś bardzo tłustego, to tego nie biorę
    Śniadanie zjedz jakieś syte, obiadek jak mówię to co jest w domku i zrezygnuj z kolacji
    I dobre by było, jakby otręby myły w diecie
    Ja jem na śniadanko coś takiego:
    - 1 łyżka otrębów (owsianych lub pszennych)
    - 1/4 szklanki mleka
    - 200 gram jogurtu homo waniliowego
    - i jeżeli ktoś lubi słodkie to troszkę cukru do smaku

    Do miski wrzucam otręby i mleko i jak ktoś chce cukier lub można słodzik i do mikrofali na 3 minutki by mleczko było cieplutkie i otręby dobrze nasiąknęły. Można zmniejszać lub zwiększać moc, bo każdy ma inną moc mikrofali Potem wrzucam serek homo mieszam i śniadanko gotowe

    Dziewczyny mówię wam ! PYCHOTKA ! Jak pierwszy raz to zjadłam to się rozpłynęłam i chciałam jeszcze, ale otrębów nie można jeść więcej jak jedną lyżkę dziennie.

  20. #895

  21. #896
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    przejdz sie na silownie albo zagadaj z jakas trenerka one sie znaja na specyfikach odchudzajacych... ja predzej bym zainwestowala w aqua slim albo cos do wody... swoja droga po co sobie tabletkami watrobe rozwalac?

  22. #897
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Tabletkom mówimy nie
    Aqua slim dobra rzecz i woda jaki ma dobry smak hehe
    Bieganie, długie szybsze spacerki, rower
    Skakanka, pajacyki, brzuszki









  23. #898
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ide dzis biegac z kolezanka o 20 bede starac sie codziennie biegac

  24. #899
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Bardzo fajna sprawa bieganie )









  25. #900
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dziewczyny, aby nie mieć efektu jojo należy chudnąć ok 1,4kg na tydzień.
    Nie stosujcie drakońskich diet, bo to tylko rozwala nasz metabolizm.
    Jestem w szoku, że tyle z Was uprawia sport! Macie zaparcie.
    Ja staram sie trzy razy w tygodniu być na siłowni i basenie... ale różnie to bywa
    Ostatnio edytowane przez kasiek2501 ; 26-09-2011 o 10:07

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •