Strona 38 z 49 PierwszyPierwszy ... 2834353637383940414248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 926 do 950 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #926
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Przeczytałam cały temat i stwierdziłam,ze czas coś napisać tak wiec półtora roku temu urodziłam ślicznego zdrowego synka.W ciąży przytyłam jakieś 10kg co daje 84kg (z waga sprzed ciazy ok74)mam 164cm i wyglądałam i wyglądam jak kulka...nie karmiłam piersią wiec przeszłam na dietę dr.dukana na której wytrzymałam miesiąc(schudłam 5kg). Nie mogłam patrzeć na kurczaki i wszystko inne co jadłam w kółko wiec ja przerwałam.Z czasem waga wróciła do tej z przed diety, a ja wmawiałam sobie, że muszę siebie lubić taka jaka jestem bez względu na to ile ważę(u mnie to nie przeszło). Z moim brakiem silnej woli zaczynalam sie jeszcze kilka razy odchudzac i po maksymalnie tygodniu wracalam do dawnych nawykowWczoraj (po przeczytaniu tego tematu)powiedziałam sobie kategoryczne DOŚĆ! założyłam sobie, że wytrwam najbliższe 3 miesiące na diecie,co będzie dla mnie nie lada wyzwaniem, dlatego liczę bardzo na Wasze wsparciestartuje z waga 84.4kg w następny poniedziałek wchodzę na wagę i napisze jak mi idzie

    Czy któraś z Was jest teraz na diecie?Byłoby mi o wiele raźniej

  2. #927
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja już po mału psychicznie nastawiam się na dietę. Dostałam od koleżanki, która już schudła 20kg fajną diete, wiem, że jest sprawdzona więc sama ją zacznę. W ciąży przytyłam 30kg Przed ciążą ważyłam 52kg przy wzroście 173cm, po ciąży zrzuciłam troszkę, ale teraz ważę 67kg. Źle nie wyglądam, ale oponkę mam Ta dieta, która zacznę stosować to dieta turbo lub dieta na zawołanie. Zobaczymy co z tego będzie

    ---------- Dodano o godzinie 23:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:27 ----------

    Dla chętnych mogę wysłać całe diety na maila.

  3. #928
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    kurcze 30kg to jest dopiero wyzwanie...ale ładnie sobie poradziłaś skoro teraz masz 67)) ja zaczełam "swoją" diete tzn. ograniczenie do zera przede wszystkim cukru i tłuszczu.Mniejsze ilosci.Wiecej warzyw.Nie jem chleba ziemniakow ryzu makaronu itp.koniec jedzenia po 18 i to chyba na tyle Szczerze powiem,ze zainteresowalas mnie ta dieta na zawołanie Jezeli moge to poprosze na vanilla88@o2.pl ;D a nuż bedzie lepsza od tej mojej

  4. #929
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja też poproszę izabelkaa7@wp.pl

  5. #930
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja tez chetnie poczytam ta dietke, moze akurat
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  6. #931
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    betisska ja tez poprosze o ta dietke
    mariolka1102abcd@buziaczek.pl

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  7. #932
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: Jestem zła / smutna... wygadaj się

    heh, kurcze wstyd przyznac ale moje dziecko ma już ponad rok a mnie ginekolog od tego czasu nie widział

    a co do odchudzania to mam kłopoty z przemianą czyli wiecie nie częste wizyty w wc na 2, ale na to mam super sposób, herbata Figura 1, po 6 godzinach nie wyrabiam na zakrętach do wc

  8. #933
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja teeez chce ta diete : kaskaa_188@interia.pl moj e-mail

    dzis jak patrzylam na dziewczyny w szkole jakie szczuple to mi sie plakac chce normalnie koniec zaczynam diete

  9. #934
    Rozkręcanko Avatar sylwia36
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Brzeg
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Cytat Napisał betisska Zobacz post
    Ja już po mału psychicznie nastawiam się na dietę. Dostałam od koleżanki, która już schudła 20kg fajną diete, wiem, że jest sprawdzona więc sama ją zacznę. W ciąży przytyłam 30kg Przed ciążą ważyłam 52kg przy wzroście 173cm, po ciąży zrzuciłam troszkę, ale teraz ważę 67kg. Źle nie wyglądam, ale oponkę mam Ta dieta, która zacznę stosować to dieta turbo lub dieta na zawołanie. Zobaczymy co z tego będzie

    ---------- Dodano o godzinie 23:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:27 ----------

    Dla chętnych mogę wysłać całe diety na maila.
    Betisstka...proszę o tą dietębo także chcę zrzucić....
    malina991@gmail.com

  10. #935
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja też proszę o przesłanie tej diety cud

    ourbaniako@o2.pl

  11. #936
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Kochane wysłałam Wam wszystko na maila. Poczytajcie sobie wszystko Diety są świetne pod tym względem, że można jeść ile się chce, do syta, ale tylko wybrane posiłki. Koleżanka schudła 20kg, a to dopiero początek mam zamiar się też za to zabrać, ze mną nie jest jeszcze najgorzej, ale chciałabym mieć piękną figurkę Czekam na Wasze relacje z odchudzania!

  12. #937
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    dzięki, wlasnie przeczytalam, sprobowac nie zaszkodzi, moze sie za nia wezme, ale dodam jeszcze cwiczenia.
    jedno zdanie mnie zdziwilo, bo napisala ze mozna jesc do syta ile wlezie a w tym samym zdaniu czy w nastepnym juz pisze zeby jesc tylko polowe.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  13. #938
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    mamo dziewczyny wy to jakies kosmitki jestescie... (bez urazy ja tak pieszczotliwie bo juz nie jedna nie poznala sie na moim dowcipie)
    jedna mówi mam diete moge podeslac wszystkie zaraz dawaj mi na poczte..

    a wystarczy na prawde zmienic swoje nawyki zywieniowe raz na zawsze a nie co rusz hustac swój organizm dietami...

    efekt jojo to nie jest tylko to ze kg wracja ze zdwojoną sila ale tez to ze wlasnie kobitki skacza ze swojego zywienia na ekstremalne zywienie dietowe... zapewnijąc swojemu cialu niezla karuzele...

    a tak trzeba diete zmienic raz na zawsze... w glowie

  14. #939
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    kochane prześlijcie mi tą dietę bardzo proszę
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  15. #940
    Wczytuje się Avatar jadz_88
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Z-ne
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Cytat Napisał betisska Zobacz post
    Ja już po mału psychicznie nastawiam się na dietę. Dostałam od koleżanki, która już schudła 20kg fajną diete, wiem, że jest sprawdzona więc sama ją zacznę. W ciąży przytyłam 30kg Przed ciążą ważyłam 52kg przy wzroście 173cm, po ciąży zrzuciłam troszkę, ale teraz ważę 67kg. Źle nie wyglądam, ale oponkę mam Ta dieta, która zacznę stosować to dieta turbo lub dieta na zawołanie. Zobaczymy co z tego będzie

    ---------- Dodano o godzinie 23:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:27 ----------

    Dla chętnych mogę wysłać całe diety na maila.
    Ja też poprosiłabym o tą dietę na maila
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  16. #941
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Zyza przecież nie wiesz co jest w tej diecie napisane, a już krytykujesz? Tam jest dokładnie napisane, że należy zmienić nawyki żywieniowe, bo inaczej się nie da utrzymać nowej wagi. Ale mniejsza z tym.
    Dziewczynki trzymam za Was kciuki
    Ja też się za siebie biorę nie tylko ze względu na spadek wagi, ale również dla zdrowia

  17. #942
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    krytykuje postawe dzieczyn nie dietę no ale skoro poczulas sie dotknięta to sorki chodzi o to zeby wrocic do podstaw a nie garnąc w nastepne diety cud... skoro podalas ze odchudzasz sie Dietą to dla mnie jednoznacznie brzmi ze dieta na jakis okres a nie trwala zmiana nawykow...

    poprosze wrzuc diete na forum z chęcia sie przekonam...
    ja sie podzielilam ie raz sposobami odchudzania..

    ok poczytalam troche o tej diecie i juz widze ze to podobna dieta do 1000-1500kcal...
    plusy: bardzo bogata ilosc witamin bo sporo warzywek owocow i oczywiscie zalecane picie wody mineralnej, nie jest to dieta eliminująca jak Dukan (czego nie lubie) i czlowiek z tym sposoem zywienia nie chodzi głodny bo 5 posilkow dziennie w malych ilosciach (ten sposob zaleca sie cukrzykom którzy jak wiadomo przy spadku cukru albo jego wzroscie odczuwaja to duzo mocniej niz normalni zjadacze)
    czyli jesli dziewcyzny pozostana na takim nawyku zywienia do konca zycia bedzie dobra...
    minusy: jesli po diecie wróci sie do kotlecikow w panierce i slodkiego do kawy waga wróci do swojej dawnej postaci... dieta sezonowa od wiosny do jesieni niestety zima moze byc gorzej

    dlatego ja jestem za ruchem a teraz świetna akcje wprowadzili http://www.silaodruchu.pl/ co mi sie podoba
    Ostatnio edytowane przez zyza ; 10-11-2011 o 12:00

  18. #943

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    dobra laski omijałam ten temat bo tak jak myślałam połowa nie dobija 70kg i gdacze że jest spasiona , a więc ja od porodu ważę w granicach 83-89 kg :/teraz jest moment kiedy dobiłam do 89.5kg i się załamałam :/ przed ciążą miałam zaburzenia hormonalne okres raz na 4 miesiące itd i wtedy zaczełam tyć :/ z 52kg do prawie 70 :O w ciągu pół roku wiem to straszne :/ potem ciąża :/ utyłam ok 30kg. ( u nas to rodzinne mama, ciocia, siostry i kuzynki tyją naj mniej 20kg. jedna kuzynka 37kg ( rekord) .
    Od kiedy mój partner wyjechał 1.5 tygodnia staram się zamieniac ziemniaki,kotlet i mizerię na warzywa z patelni z pieczoną piersią. Kolację w postaci pizzy na sałatkę itd. Nie zawsze mi wychodzi ale postanowiłam że z taką nadwagą dieta miesięczna czy półroczna nic nie da ! fakt pewnie bym schudła z 15 kg. i bym się cieszyła. Ale więcej niż pewne jest to że wróci albo 10kg albo 18kg. Już na początku tego roku się "ODCHUDZAŁAM" polegało to na łykaniu Adipexu . Nie mogłam nic jeść, do tego siłownia, schudłam prawie 15kg. ale musiałam przestać łykać te tabletki bo mnie tak głowa bolała że szok:/ i zaczełam "normalnie" jeść , fakt że mniej bo żołądek się skurczył ale w ciągu kilku miesięcy wróciłam do swojej wagi :/
    Więc nie odchudzajmy się, tylko zmieńmy nawyki. ja zaczęłam i co najważniejsze oficjalnie przyznałam się do swojej wagi

  19. #944
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja waze po porodzie 70kg i w ciazy 30kg przytylam. nie pogodze sie ze swoja waga poki nie schudne do 60kg conajmniej...

  20. #945

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    diamond a ile po porodzie jesteś

  21. #946
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    9 miesiecy bedzie w tym miesiacu ... okropnie sie czuje w moim ciele... nie moge normalnie patrzec na siebie najgorsze to nogi i biodra boczki okropne .. bo brzuch to tam wiesz pasem sie scisne i spoko... tylko te nieszczesne nogi i te boki eh

  22. #947

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    to ja juz 1.5 roku :/ kurde trudno wrócić do formy po ciąży :/ Ja miałam nadzieje karmić piersią ( to najlepsza dieta) ale mój mały miał skazę białkową i nici z tego :/


    bierzemy się za siebie i damy radę Ja dziś tylko warzywa z patelni zjadłam i teraz czuje że głodnieje więc zjem sobie chleb razowy z pomidorem i ogórkiem oraz sałatą uwielbiam takie kanapki do tego są zdrowe a bez mięsa nie tuczą

  23. #948
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja zaczne od poniedzialku napisze sobie na kartce rozpisze wszystko i w soboty i niedziele rano bede z rana biegaAC bo tylko wtedy czas mam ... i codziennie 500podskokow na skakance i brzuszki ze 100 takie plany mam... aa i jeszcze przed kazdym posilkiem blonnik w tabletkach on nie zaszkodzi a tylko moze pomoc moja kolezanka na tym schudla ale mi niestety nie pomaga on...

  24. #949

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    jak to od poniedziałku
    Nie ma tak ! Już od dziś możesz ograniczyć pewne rzeczy Ja słodzę 1.5 łyżeczki zamisat 2 , już czasem jedną tak żeby się przyzwyczaić sok rozwadniam z mineralką zamiast coli zwykłej piję light z wodą mineralną i wodę samą nie smażę tylko piekę i gotuję a jem to samo w sumie tylko inaczej podane nie dopuszczam do wielkiego głodu, bo przechodziłam bulimię w kilku fazach zaczeło się kiedy miałam 13 lat i dlatego tak ważne dla mnie teraz jest żeby schudnąć zdrowo Wiem że gdy zacznę się głodzić skończy się zjedzeniem całej lodówki i całonocnym piciu wody i rzyganiu :/

  25. #950
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    a ja w ogole nie slodze. zwykla herbate zamienilam na zielona herbata pije duzo wody mineralnej i kawe rano na czczo pije tez nie slodze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •