Strona 4 z 49 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #76
    Wczytuje się Avatar Anu-La
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    19

    Domyślnie

    dziewczyny uważajcie z tą stevią, roślinę tę stosowano do produkcji słodzików i wycofano ją ze względu na brak brak danych dotyczących bezpieczeństwa i możliwych zagrożeń wynikających z potencjalnej toksyczności

  2. #77
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziziz5555 Zobacz post
    Czarnulka najlepszy sposób na odchudzanie to jeść to na co masz ochotę. i ruchu na powietrzu. przerobiłam diety. i wiesz co zrobiłam wywaliłam wszystkie do kosza na śmieci. zaczęłam jeść to na co miałam ochotę. i pić dużo wody mineralnej nie gazowanej. efekt 5 kg miej w 4 miesiące.. a po urodzeniu dzieci to bardzo trudno wrócić do swojej wagi. terasz spokojnie wchodzę w rozmiar 42. a wchodziłam w większe.

    No jak wcześniej tak zrobiłam i też doszłam juz do 42 i byłam wniebowzięta a teraz zaś przytyłam do rozm 44 Mam nadzieje ze znowu schudnę

    Pisiowa Ja też mam wzrostu 170cm i ważyłam kiedyś 53 kg i dobrze mi w tym było

    alfa14 ja tez ciekawa gdzie kupujesz tą roślinkę? Ciekawe to

  3. #78
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    moj rozmiar tez sie wacha miedzy 42 a 44
    anajgorzej wkurza mnie to ze nie moge dzinsow dostac na moja dupe za przeproszeniem

  4. #79
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    mała no ja mam to samo

    pokażę Wam jak wyglądałam 6 lat temu sierpień 2003





    A teraz Kwiecień 2009



    Tutaj wymalowana Maj 2009


  5. #80
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    czarnulka to ja tak samo jak ty
    do 2002 roku 55 kg
    potem jak tu przyjechlaam 65 kg
    po malym 79 a teraz 83,5
    wczoraj sie wazylam 82 kg
    takze troche zeszlo
    ale daleka droga przedemna

  6. #81
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    tutaj mam link do ściągnięcia za free (udostępniła dziewczyna z innego forum) Send big files the easy way. Files too large for email attachments? No problem!

    Ostatnio popularnej diety ---> Odchudzanie Na Zawołanie Recenzja I Opinie

    ---------- Dodano o godzinie 10:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:18 ----------

    mała więc mamy podobnie,choć to małe pocieszenie Chcę schudnąć do Lipca do 70 kg

  7. #82
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    a wiecie co,ja w Weekend spotkalam sie z kumpela co zawsze sie odchudza i ma super rezultaty,potem przestaje troche jej sie znow przytyje i znow sie odchudza.
    I znalazlysmy super srodek na odchudzanie-czytalam duzo o nim w necie,i jak wiadomo sa rozne opinie,z tym ze jest bezpieczny bo nie chemiczny tylko ziola i duperele jarzynowe.
    podstawa do nich jest przestawic sie z jedzeniem,nie koniecznie musi byc tylko polowa ale z glowa.rezultaty prwdopodobnie super 4 tygodnie 8 kg.to juz cos.
    No i w moim popedzie bylam w Aptece i sobie je kupilam,wiec bede zdawac wam relacje,zaczynam od jutra.

    Tabletki nazywajy sie Akiba Day&Night.
    Trzymajcie kciuki za mnie i moje kilosy.

  8. #83
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    donna Juz trzymam kciuki a w jakiej cenie są te tabletki

  9. #84
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    dzieki Agusi,

    wiesz co one w Aptece nie sa tanie 27 Euro za 2 Tygodniowa paczke,ale przez Apteke internetowa mozna je juz kupic za 16,49 wiec bede tam zamawiac.

  10. #85
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    to rzeczywiście różnica cenowa jest ALe dobrze że tańsze kupiłaś. U nas pewnie tego nie ma

  11. #86
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    Dziewczyny a ja mam zupelnie odwrotny problem jestem za chuda w ciagu miesiaca schudlam 8kg. jem naprawde duzo i wysokokalorycznie i chudne przeszlam serie badan i nikt nie wie co mi jest nawet sobie nie wyobrazacie jak ja bym chciala przytyc te 10kg. a tak apropo diety to polecam czysty blonnik wzmaga przemiane materii 100gram kosztuje okolo 10-11zł.

  12. #87
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    nie te tansze to dopiero

    zamowilam,a ze ja czlowiek niecierpliwy,wiec paczke startowa juz kupilam po tej wyzszej cenie.ale nastepne juz beda tanie-hi,hi,hi
    byle by cos daly

  13. #88
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    a ja dzisiaj kupilam sobie plastry anty Celulit zobaczymy czy będą efekty...
    Musze poczekać 28dni i codziennie je zmieniać-nie jestem gruba a pojawił mi sie celulit
    SZCZĘŚLIWA

  14. #89
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    o z tym talerzem to świeta racja takie małe "oszukiwanie" działa rewelacyjnie a przed każdym pioiłkiem warto wypić szklanke wody

    Też czesto się odchudzam, ale to takie nieregularne Bardziej preferuję dietę ryżową, słodycze rzadko jadam, są mi obojetne, walczę z nałogiem picia coli i kawy. I ostatnio nawet jestem z siebie dumna
    Dziewczyny jak są osoby które stawiają na zabiegi w salonach to polecam BEAUTYTEK ostatnio miałam wykonany zabieg i po 40 min 3 cm mnjiej w pasie po jednym zabiegu, byłam w szoku, bo przez ponad rok nie wierzyłam w skuteczność tego urządzenia.
    co do wody to nie mozna pic przed samym posilkiem ... tak z godzinke przed ale zaraz przed i zaraz po nie mozna bo kwasy zoladkowe zle dzialaja ... i zwalnia sie metabolizm ...

    jesli zielona herbata to pije sie bodajze ktores parzenie z koleji .. pierwsze dwa sie wylewa i dopiero chyba trzecie sie pije ... nie pamietam dokladnie .




    moje drogie kobietki ... ja uwazam ze nie powinno sie wspomagac diety zadnymi tabletkami ... teraz sie wydaje ze sa ok ... ale za 10 lat okaze sie ze substancje w nich sa szkodliwe... tak samo jak np. z takimi tabletkami adipex ... fajne sa bo sie chudnie w oczach itp. ale jak sie okazalo uzalezniaja bo jest w nich pochodna amfetaminy ... i od paru lat na polskim rynku sa niedostepne .... nie warto sie truc... najlepiej mniej jesc...
    Ostatnio edytowane przez barbara_kawka ; 06-05-2009 o 12:07

  15. #90
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ah ja tam wolałabym miec cyc,pupe i mała oponke a tak wyglądam jak sporysmenka
    ja chcieć przytyć

  16. #91
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    co do wody to nie mozna pic przed samym posilkiem ... tak z godzinke przed ale zaraz przed i zaraz po nie mozna bo kwasy zoladkowe zle dzialaja ... i zwalnia sie metabolizm ...

    jesli zielona herbata to pije sie bodajze ktores parzenie z koleji .. pierwsze dwa sie wylewa i dopiero chyba trzecie sie pije ... nie pamietam dokladnie .
    A to ciekawe, może któraś wie które parzenie sie pije
    SZCZĘŚLIWA

  17. #92
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    roślinke można na allegro kupić i nie jest droga bo kosztuje od11 do20zł i nie ma w niej nic szkodliwego po prostu uważam że gedaja na ta stewie ponieważ wszystkie cukiernie by splajtowały .Stewia jest dużo tańsza w produkcji niż cukier a poza tym zdrowsza .Ja lubie wszystkie wynalazki pije też algi (inaczej krysztalki japońskie) braam duzo tabletek przeciw bulowych jak miałam miesiączke bo tak mnie brzuch bolał że mi sie wymiotować chciało a teraz nie biore wogule polecam każdemualfi są rewelacyjne są na wiele zchrzeń ,a nawet na kaca dobre

    ---------- Dodano o godzinie 13:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:45 ----------

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    A to ciekawe, może któraś wie które parzenie sie pije
    Jeśli chodzi o zielona herbate to pije sie każde pażenie ale nie wlno ja wrzątkiem zalewać bo traci swojje właściwościtrzeba zalać herbatke wodą która ma temperature pomiędzy 80 a 60 stopni celcjusza bedzie wtedy smaczna bo nie bedzie goszka ja uwielbiam zielona herbatke i polecam wam też białą herbate ma wiecej właściwości niz zielona i oczyszcza organizm z toksyn a w smaku jest delikatniejsza .W polsce jest sieć sklepów która sie nazywa" świat herbaty" ja tam zawsze kupowałam herbatki polecam .

  18. #93
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    Czarnulka81 w czym sie powinna otwierac ta dieta? bo ja sciagnełam ale nie chce się otworzyc..

  19. #94
    Rozkręcanko Avatar Emcia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Postów
    67

    Domyślnie

    natalko jak już rozpakujesz

    potrzebujesz adobe readera
    Program Adobe Reader 9.1 PL - dobreprogramy

  20. #95
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    Bardzo dziękuje ;*

  21. #96
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Znalazłam informacje o tej roślinie i nie wiem czy ją kupię, choć na innych forach piszą o niej dobrze.

    Stevia, Stevioside i aspartam

    Pisemnej odpowiedzi na pytanie parlamentu udzielił David Byrne, komisarz europejski do spraw ochrony zdrowia i używek, przedstawiając następujące uwagi odnoszące się do bezpieczeństwa środków słodzących.
    Z inicjatywy dwóch różnych spółek Komisja zleciła Radzie Naukowej do spraw Żywności zbadanie bezpieczeństwa słodziku Stevioside oraz bezpieczeństwa rośliny Stevia Rebaudiana Bertoni i jej liści. Wyniki badań ogłoszono w czerwcu 1999 roku.
    Rada stwierdziła, że posiadane informacje dotyczące specyfikacji produktu i wchodzących w jego skład substancji roślinnych, a także dostępne dane odnoszące się do bezpieczeństwa są niewystarczające. Potwierdziło to pierwotną opinię Rady, która wkrótce otrzymała ponowne zlecenie przebadania środka. W rezultacie tych badań Komisja postanowiła nie dopuścić do obrotu na rynku artykułów spożywczych produktów roślinnych oraz sproszkowanych liści Stevia Rebaudiana Bertoni.
    W kwestii słodziku Komisja wyraziła swoje obawy, których przyczyną był nade wszystko brak danych dotyczących bezpieczeństwa i możliwych zagrożeń wynikających z potencjalnej toksyczności Stevioside i jego szkodliwego - z punktu widzenia metabolizmu - wpływu na specyficzne związki organiczne, zanieczyszczenia oraz płodność ludzi. Dlatego właśnie Komisja nie uważała za stosowne zezwolić na stosowanie tego środka jako słodziku spożywczego.
    Podobnie jak Rada Naukowa UE do spraw Żywności również Komisja Ekspertów do spraw Substancji Dodatkowych i Kontaminantów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) wyraziły swoje obawy dotyczące stosowania Stevioside.
    Aspartam został natomiast oceniony przez Organizację Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa i został uznany za najkorzystniejszy ze słodzików spożywczych. Organizacja ustaliła zalecaną normę dzienną - do 40 miligramów na kilogram wagi fizycznej. Zezwolono na ograniczone stosowanie tego słodziku w niektórych artykułach spożywczych oraz ustalono jego maksymalne dawki.
    Komisja ma zamiar ponownie zapewnić szanownego członka parlamentu o tym, że zakres działań producenta nie ma wpływu na ocenę dodatków spożywczych wykonaną przez Organizację Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa i nie będzie miał żadnego wpływu na przyszłe oceny substancji używanych jako dodatki spożywcze.
    Kwiecień 2001

  22. #97
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    Liście stewii są bogate w witaminę C, beta-karoten, wapń, magnez, żelazo oraz wiele mikroelementów.
    Ale przede wszystkim - stewia może z powodzeniem zastąpić cukier - jest trzydzieści razy od niego słodsza, łyżeczka suszonych liści wystarczy do osłodzenia litra herbaty. Jej głównym składnikiem jest naturalny słodzik – stewiozyd, którego stężenie w stewii dochodzi do 13 %. Stewiozyd ma wyjątkowe właściwości, na przykład jest stabilny do temperatury 200 stopni Celsjusza, dzięki czemu stewia nie traci właściwości podczas gotowania i pieczenia. Stewiozyd nie ulega fermentacji, jest stabilny w środowisku kwaśnym, co pozwala na stosowanie stewii do marynat.
    Niedawno wykryto, że stewiozyd reguluje pracę trzustki. Dzięki tej właściwości wspiera leczenie cukrzycy. Systematyczne spożywanie stewii pomaga odstawić insulinę. Podczas badań ustalono, że poziom cukru przy stosowaniu tej rośliny obniża się średnio o 35 %. Stewia pomaga również w atakach hiopglikemii.
    Stewiozyd działa przeciwpróchniczo i hamuje wzrost płytki nazębnej. Może być łączony ze związkami fluoru w pastach do zębów i innych preparatach do higieny jamy ustnej. Stewia świetnie łagodzi zapalenia dziąseł i objawy paradentozy (dobrze działa rzucie świeżych liści).
    Stewia to roślina niezwykle skuteczna w odchudzaniu oraz leczeniu otyłości – osłabia apetyt, zwiększa tolerancję glukozy i hamuje jej przyswajanie. Do tego ma blisko zero kalorii. Pomyślcie – słodsza niż cukier a odchudza! To naprawdę zadziwiające.
    Naukowcy potwierdzili również zdolność stewii do obniżania ciśnienia krwi. Przeprowadzono badania na 106 osobach w wieku od 28 do 75 lat. Osobom tym podawano około ośmiu gramów suszonych liści stewii dziennie. Po trzech miesiącach nastąpiło zauważalne obniżenie ciśnienia krwi i efekt ten utrzymywał się przez rok.
    Stewią można leczyć drożdżyce i równoważyć florę bakteryjną. Wyciągi wodne ze stewii stosuje się na łojotok i wypryski. Maseczki kosmetyczne z dodatkiem jej liści działają przeciwzmarszczkowo i hamują proces starzenia. A koncentrat podobno stymuluje wzrost włosów i likwiduje siwiznę!

    Skąd wziąć stewię? Są różne możliwości – suszone liście i preparaty są dostępne w sklepach ze zdrową żywnością. Można też zamówić sadzonki w internecie. Koszt jednej sadzonki to ok. 12 zł. U nas stewia jest rośliną jednoroczną, najlepiej jest hodować ją w donicach na balkonach albo tarasach. Uprawa jest nieskomplikowana a korzyści ogromne. Całe lato można używać świeżo zerwanych liści do przyrządzania napojów (zimnych i gotowanych). Można też robić sałatki z dodatkiem liści stewii.. A jeśli wyhodujemy jej dość dużo możemy sami ją sobie ususzyć i zrobić zapas na zimę.
    Jeszcze kilka słów o sposobach słodzenia stewią. Najprościej jest wrzucać świeże liście do napojów i potraw. Jesienią suszymy liście razem z zielonymi wierzchołkami pędów. Susz rozdrabniamy młynkiem do kawy albo mikserem. Liście łatwo się rozdrabniają i tworzą zielony proszek. Susz można przechowywać przez dowolnie długi czas.
    Stewia świetnie nadaje się do przetworów, nie dość, że jest słodka, to jeszcze ma właściwości bakteriobójcze i nie ulega fermentacji. Podobno herbata posłodzona stewią zachowuje smak przez tydzień od zaparzenia (nie próbowałam).
    Do słodzenia można również używać ekstraktu ze stewii. Oto przepis: 50-150 gram liści stewii (w zależności czy świeże czy suszone) zaparzamy w 1 litra wrzącej wody i gotujemy ok. 10 minut. Potem odstawiamy na pół godziny i przecedzamy (najlepiej przez filtr do kawy). Taki syrop (nazywany zielonym cukrem) zachowuje świeżość przez kilka tygodni. Do słodzenia wystarczy kilka kropli.
    Co jakiś czas pojawiają się opinie o rzekomej szkodliwości stewii. Zwolennicy zaś twierdzą, że ostrzeżenia przed stosowaniem tej rośliny mają podłoże ekonomiczne. Stewia stanowi silną konkurencję dla przemysłu cukierniczego. Wyobraźcie sobie, co by się z nim stało, gdyby do powszechnej wiadomości podano, jakie walory zdrowotne ma stewia, która jest 250 razy słodsza od cukru i dużo od niego tańsza w produkcji. A to artykuł ktury ja czytałam

  23. #98
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    O tym też czytałam w necie, bo przewertowałam wszystko co było na jej temat.
    Jest jeszcze coś co mnie zastanawia. W artykule takim samym jaki zamieściłaś jest jeszcze na końcu taka informacja:
    Stewiozydy nie mają większego wpływu na układ sercowo-naczyniowy. Miesięczny okres picia herbaty z liści Stevia rebaudiana przez 18 osób w wieku 18-40 lat nie spowodował znaczących zmian. Stwierdzono jedynie nieznaczne (9,5%) obniżenie ciśnienia tętniczego skurczowego i rozkurczowego. Badania laboratoryjne przeprowadzone w krajach Ameryki Południowej wykazały, że stewiozydy mają pewną aktywność w niektórych procesach fizjologicznych, jednak dane z literatury na ten temat są dosyć skromne.
    Jednym słowem nie wiadomo do końca jaki może mieć wpływ na organizm.
    Ja nie twierdzę, że ta roślina jest całkiem zła, ale gdyby była zupełnie przebadana i dobra, to niektóre kraje nie zabraniałyby jej sprzedaży.

  24. #99
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    O tym też czytałam w necie, bo przewertowałam wszystko co było na jej temat.
    Jest jeszcze coś co mnie zastanawia. W artykule takim samym jaki zamieściłaś jest jeszcze na końcu taka informacja:
    Stewiozydy nie mają większego wpływu na układ sercowo-naczyniowy. Miesięczny okres picia herbaty z liści Stevia rebaudiana przez 18 osób w wieku 18-40 lat nie spowodował znaczących zmian. Stwierdzono jedynie nieznaczne (9,5%) obniżenie ciśnienia tętniczego skurczowego i rozkurczowego. Badania laboratoryjne przeprowadzone w krajach Ameryki Południowej wykazały, że stewiozydy mają pewną aktywność w niektórych procesach fizjologicznych, jednak dane z literatury na ten temat są dosyć skromne.
    Jednym słowem nie wiadomo do końca jaki może mieć wpływ na organizm.
    Ja nie twierdzę, że ta roślina jest całkiem zła, ale gdyby była zupełnie przebadana i dobra, to niektóre kraje nie zabraniałyby jej sprzedaży.
    wiesz ja ją pije i jak na razie nie odczuwam żadnych skutków ubocznych ,ja myśle że jak by ona miała jakieś szkodliwy wpłuw na organizm to sprzedawcy bali by sie srzedawać ją bez wcześniejszego uprzedzenia .Po prostu moim zdaniem bali by sie że ktoś zachoruje ipoda ich za to do sądu.

  25. #100
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Dziękuje alfa14
    Ja kupuje herbaty i kawy właśnie w takim sklepie i polecam zieloną kaktusową-rewelacja
    A spróbuje białą herbatkę-skoro oczyszcza z toksyn a może masz jakąś ulubioną biała godna polecenia
    SZCZĘŚLIWA

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •