Strona 42 z 49 PierwszyPierwszy ... 32383940414243444546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 026 do 1 050 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #1026
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    katarynka nie jestem pewna ale chyba nie mozna na nfz bo inaczej juz bym byla hihi

  2. #1027
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ta 13 dniowa dieta to koszmar... ciagle jest sie glodnym trzeba ze soba walczyc... jest slabo i niedobrze, kiedys jeszcze w liceum ja stosowalam schudlam 4 kilo ALE jak mnie rozlozylo to kazdy wirus mnie lapal... czasami mam ochote ja zaczac ale nie wiem czy warto, przez to co przeszlam jeszcze wiosna jak mozna po zimie zlapac kazda infekcje... Natomiast dziewczynki, mam problem po ciazy przytylam ok.18 kg i ciagle to "nosze" juz wszystkich drastycznych metod i nic. myslicie ze wizyta u dietetyka dobry pomysl, macie jakies doswiadczenia Moich znajomych znajomi chwala...
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  3. #1028

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja się zapisałam już do dietetyka na koniec marca , ale niestety nie pojade bo dentysta mi wypadł i okrada mnie mocno :/ więc kasy braknie :/ musze przełożyć wizytę :/

  4. #1029
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Moja koleżanka sie odchudza z dietetykiem i mega schudla takze chwali sobie, glodna nie chodzi
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  5. #1030
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Katarynka nic się nie martw ja miałam 26 do stracenia teraz mam 19 , po miesiącu, dieta 1000 kalorii ( znajdziesz w necie rozpiskę potraw na 13 dni) 3 razy w tygodniu ćwiczenia, ja mam basen ale jeszcze nie dotarłam a i tak 7 kg mniej i nie chodzę głodna , tylko trzeba jeść o określonych godzinach i zero napojów słodzonych woda i sok pomidorowy

  6. #1031
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    a ja się dowiedziałam od mojej znajomej o diecie urynowej
    przez tydzień odstawia się słodycze, mięso, alkohol... żeby polepszyć smak moczu... a potem wypija się ten własny mocz hmmm.... może i skuteczne, bo stosowała ją siostra tej pani i schudła 15 kg. podobno ona bardzo dobrze oczyszcza organizm z toksyn i w przypadku siostry tej pani to jakiś fenomen, bo miała torbiele w żuchwie, piersi i tarczycy... w tarczycy zmniejszył się guzek, a pozostałe znikły
    na razie moja Ela czuje się dobrze, teraz już chyba 10 dni stosuje, głodu nie czuje... mówi, że picie moczu do przyjemnych nie należy, ale pije... nic nie je! dodatkowo tylko woda!

    ale dla mnie to obrzydliwe! chyba, że musiałabym ze względu na zdrowie...

    a któraś z Was stosowała? słyszała?
    Ostatnio edytowane przez ewelinka:* ; 15-03-2012 o 22:29

  7. #1032
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ewelinka ja pierwsze slysze...

    a ja wczesniej pisalam , ze dietetyk dobry pisalam wczesniej moja nauczycielka schudla w 5 mc 15kg ale zostawila u dietetyka przez te miesiace 700zł + kasa na potrawy.
    ja sie zawzielam ostro, mam swoja diete ograniczam wszystko. cwiczenia codzinne , brzuszki itd. czuje o wiele ze mi brzuch spadł i 2 kg w ciagu 10dni spadło.

  8. #1033
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Cytat Napisał DiamondShine Zobacz post
    ewelinka ja pierwsze slysze...

    a ja wczesniej pisalam , ze dietetyk dobry pisalam wczesniej moja nauczycielka schudla w 5 mc 15kg ale zostawila u dietetyka przez te miesiace 700zł + kasa na potrawy.
    ja sie zawzielam ostro, mam swoja diete ograniczam wszystko. cwiczenia codzinne , brzuszki itd. czuje o wiele ze mi brzuch spadł i 2 kg w ciagu 10dni spadło.
    Jestes pod kontrola dietetyka ? czy sama na wlasna reke >?
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  9. #1034
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    wow to już super efekt! oby tak dalej Diamond a ćwiczenia... moja koleżanka codziennie ćwiczy to:

    BODYROCK.tv | Fitness Advice, Workout Videos, Health & Fitness | Bodyrock.tv

    to powinno zająć ok. 45min... wygląda rewelacyjnie, bo one są na te wszystkie babskie bolączki... ja nie mam jeszcze weny na ćwiczenia, ale już nie długo zacznę! wspieram Cię kochana! powodzenia

  10. #1035
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Cytat Napisał ewelinka:* Zobacz post
    a ja się dowiedziałam od mojej klientki o diecie urynowej
    przez tydzień odstawia się słodycze, mięso, alkohol... żeby polepszyć smak moczu... a potem wypija się ten własny mocz hmmm.... może i skuteczne, bo stosowała ją siostra tej klientki i schudła 15 kg. podobno ona bardzo dobrze oczyszcza organizm z toksyn i w przypadku siostry tej klientki to jakiś fenomen, bo miała torbiele w żuchwie, piersi i tarczycy... w tarczycy zmniejszył się guzek, a pozostałe znikły
    na razie moja Ela czuje się dobrze, teraz już chyba 10 dni stosuje, głodu nie czuje... mówi, że picie moczu do przyjemnych nie należy, ale pije... nic nie je! dodatkowo tylko woda!

    ale dla mnie to obrzydliwe! chyba, że musiałabym ze względu na zdrowie...

    a któraś z Was stosowała? słyszała?
    hmm.. a nie szukalas w necie Wydaje mi sie ze mimo wszystko moze to byc szkodliwe w koncu mocznik powstaje w reakcji dwutlenku wegla z amoniakiem a to raczej nie jest zdrowe. uhhh ja bym chyba po wypiciu tego nie mogla patrzec na jedzenie i zaraz bym zwrocila, jak sobie pomysle to juz w ogole ;c
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  11. #1036
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    nie nie nie ilonkja ja nie mam zamiaru tego stosować! absolutnie ale myślałam, że może któraś z Was o tym słyszała i podzieli sie jakimiś doświadczeniami

  12. #1037
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    a ja sie pochwale ;d jestem juz 3 tygodnie na diecie takiej swojej cwicze codzinnie i na wadze juz 60,5 5 kg schudlam . jeszcze 5kg i osiagne swoj cel

  13. #1038
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Diamond to moje gratulacje!
    A ja dalej sie lenie....

  14. #1039
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    no diamond idziesz jak burza, tak trzymac kochana, ja tez tylko zaprzestaje na planach a skakanka czeka
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  15. #1040
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja tez mam w planie odchudzanie troche swoje, ale bardziej meza bo sie zbyt w zime rozpuszczal i sa tego efekty gdyzaczal wiosenne koszule mierzyc, tylko z facetem to ciezko bo on na basen nie pojdzie bo ma brzuch, na silownie to samo a w domu to ciezko sie zmotywowac, wiec nie wiem jak to bedzie.

    jadamy dosc lekko, bez kolacji obiadek o 17 max, a do pracy 2 kanapki jablko i jogurt, wiec jedzenie w normie tylko ruchu brak

    zobaczymy jak to bedzie


    ja sobie skakanke zamowilam z licznikiem wiec bede cwiczyc

  16. #1041
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ana ja tez mam diete swoja

    to moze bieganie we dwoje:>

  17. #1042
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja dziewczyny w pierwszej ciąży przytyłam 45kg, już nawet nie marzę,że schudnę tak dużo...ale z 10kg chociaż powinnam...ech...tylko samozaparcia brak jak głodna się robię
    www.beauty-me.pl - Astonishing Warszawa

  18. #1043
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    heee ehe jonaska a ja mślałam że to ja jestem mistrznią, bo w ciązy przytyłam prawie 40 kg... ale pociesze cię że po pótora roku od porodu brakuje mi jeszcze z 6 kg do poprzedniej wagi

  19. #1044
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja tez myslalam, że nie dam rady... zawsze jak mówiłam mamie 'przechodze na diete' to ta w śmiech i odpowiadala 'ciekawe jak dlugo' ale teraz sie wzielam za siebie i to ostro... jeszcze 4 miesiace temu wazylam 70kg dzis waze 58,7 mama mi mowi, ze juz wystarczy bo jak ja wygladac chudo bede. Ale jednak do tych 55 chce zejść i będzie gitarka. Jedynie to smutno mi, że piersi mi zmalały... ale niestety coś za coś

  20. #1045
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Diamond pięknie wyglądasz Ja schudłam dopiero 1,5 kg i jeszcze trochę przede mną...mój cel to tak samo jak u Ciebie 55 kg...Też jestem na "swojej" diecie. Jem praktycznie wszystko, tylko tak abym się zmieściła w 1200 kcal.

  21. #1046
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Kurde diamond jaka laska z ciebie teraz ja ważę 64 a chciałabym zejść poniżej 60 myślę żeby ważyć jakieś 58 na razie, ale brak mi samozaparcia ciężko mi zrezygnować z moich ukochanych fryteczek, nie długo będę się kulać zamiast chodzić

  22. #1047
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Gratuluję Kasiu zrzucenia zbędnych kilogramów i wiary w siebie, ślicznie wyglądasz.
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  23. #1048
    Rozkręcanko Avatar serduszko
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    DiamondShine super efekty..Ja od tygodna jestem wegetarianka...;-) co najsmieszniejsze kocham miesko..;-) ale uznalam ze to n jest przyczyna mojej opnki...dodatkowo po swietach 5 razy w tygodniu bede pkonywala droge 4 kilometre.. corcia idze do przedszkla i nie przez przypadek wybralam to wlasnie przedszkle ale dlateg zeby miec wiecej ruchu.. ;-) mam nadzieje ze juz w czerwcu bede miala blizej niz dalej do mojjej wagi z przed ciazy 55..;-) Trzymam kciuki za wszystkie kobietki..

  24. #1049
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Diamond wyglądasz prześlicznie ! Twarz masz piękną ! Gratuluję
    I'm Sexy and I know It

  25. #1050
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    dziekuje wam bardzo;* no wlasnie ja mam ze szkoly do domu ok 4km i jak tylko pogoda to poniedzielek, wtorek, sroda , czwartek na nuzkach sobie wracam do domu caaaała spocona

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •