Strona 45 z 49 PierwszyPierwszy ... 35414243444546474849 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 101 do 1 125 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #1101
    No to..wpadłam Avatar ilonkjapazurek
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Szkoda, ze obie zalozylyscie konto we wrzesniu 2012 i obie macie na tym forum tylko po jednym poscie a mianowicie o tych tabletkach tak jakbyscie chcialy je tu zareklamowac. Takze do reszty forumowiczek JA ZRZUCILAM 22KG BEZ ZADNYCH TABLETEK I NIE DAJCIE SIE NA TO NABRAC




    Cytat Napisał olka11 Zobacz post
    Dziewczyny moje gratulacje Cieszę sie Waszym sukcesem. Ja też osiągnęłam swój mały sukces. A mianowicie 20 kg I to właśnie też dzięki tym tabletkom, o których pisała Pauka. Fakt faktem ciężko jest je jeszcze dostać, ale warto się wysilić
    Zapraszam na bloga www.ilonkja.pinger.pl i na facebook'a http://www.facebook.com/pages/Styliz...99129580160937
    ''Nie ważne co robisz, ważne jest to jak dobrze to robisz.''
    ------------------------------------------------------------------
    Efekt po ciąży: 83 kg [01.04.2012]
    81kg [04.04.12]
    79kg [13.04.12]
    77kg [11.05.12]
    72,5kg [06.06.12]
    68,9kg [13.07.12]
    65kg [26.08.12] :szalona:
    Cel: 60kg

  2. #1102
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    coo robilas,ze schudlas?
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  3. #1103
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dziewczyny moja normalna waga to 63-65 kg przytyłam i ważę 71 znacie jakieś szybkie sposoby bez jojo w kwietniu idę na ślub zdążę ale mi się przytyło przez zimę

  4. #1104
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Jakby był taki sposób to wszystkie bysmy chodzily szczuple i szczesliwe niestety kochana nie ma nic za darmo, trzeba zaczac jesć rozsadnie i zaczac sie ruszac na poczatek mozna poprobowac z przerzuceniem sie na pelnoziarniste produkty, zamiast bialego chleba wybierac ciemny, bialy ryz zamienic na brazowy, tak samo makarony. Zamiast smazenia zacznij piec lub dusic, odstawic slodkie napoje i zamienic na wode mineralna (naprawde szybko mozna sie uzaleznic od popijania wody mineralnej). Oczywiscie od czasu do czasu mozna sobie pozwolic na jakies szalenstwo, zeby sie nie zakatowac, ale chodzi tu glownie o zmiane odzywiania na stale a nie dieta czasowa bo jak sie chwile odchudzamy a potem wracamy do starych nawykow zawsze kilogramy wracaja. No i oczywiscie ruch, mozna chodzic na fitness, zumbe czy bardzo popularne teraz polo dance a jak sie nie ma funduszy to sie ubiera dres, wygodne butki i mozna biegac wbrew pozorom fantastycznie sie biega zima

  5. #1105
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    mialam podobnie i poszlam do dietetyczki i juz jest lepiej do naturhouse w legionowie, widze ze jestes z lomianek wiec nie tak daleko

    dostalam racjonalna dietke , podobna jak loginka pisze, zelazne zasady no i trzeba sie bardzo pilnowac no i suplemenciki wspomagajace, na zrzucenie wody, mniejsze laknienie i tak dalej

  6. #1106
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Witam wszystkich chyba dobrze umieściłam mój post;p
    a więc powiedzcie mi czy naprawde powinnam troche schudnąc zeby dobrze wyglądac czy nie musze juz;p zdjęcia ponizej.

  7. #1107
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Krasta, masz fajną figurke, wciecie w talii... czego chciec wiecej ? Na Twoim miejscu bym sie nie katowala zadnym odchudzaniem. Jesli chcesz faktycznie cos zrobic jeszcze dla siebie to wzmocnij miesnie brzuszka
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  8. #1108
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    własnie brzuch mam troszke większy chyba ze moze przesadzam. ale kiedys nie mialam takiego;p i jak mi sie dobrze wydaje to w brzuchu mi przybywa kg chyba bo od tamtej pory duzo sie zmienil;p

  9. #1109
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    a co sądzicie o produktach allevo? pomagają? da się je zjeść

  10. #1110
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Agnieszka ja jestem na Allevo 6 dzień Mam zamiar jeść to przez 10.
    Zjeść się da o ile ktoś naprawdę jest zdecydowany na dietę. Do wyboru są 2 zupki i 2 koktajle a posiłków w ciągu dnia 5 Coś się musi powtórzyć a później dzień w dzień w kółko to samo. Dieta straaaasznieee nudna. No są jeszcze batoniki (toffi lub żurawina - są smaczne) ale korzystam z nich tylko wtedy gdy wiem że nie będę mogła przygotować sobie posiłku na wodzie.
    Kiedyś przez tydzień stosowałam podobną diete, również niskokaloryczną. Produkty nazywały się Weight Care, pamiętam że były trochę lepsze nie tyle w smaku ale przez to że były bardziej różnorodne (zupy, makarony, omlety). Podejrzewam że działanie to samo. Niestety kupiłam tylko na tydzień a później jakoś się zakręciłam i olałam sprawe

    Wiesz to jest to samo jakbyś robiła sobie po swojemu posiłki niskokaloryczne a allevo jest dla ludzi którzy nie lubią stać przy garach, wymyślać, liczyć i kombinować - czyli dla mnie

    Po tych dniach czuję się dobrze i mam wrażenie że jest mnie trochę mniej, pewnie z 1kg (nie mam wagi)ale to i tak fajnie. Żadna dieta cud ale napewno pomocna w postanowieniach.
    Ogólnie polecam.

  11. #1111
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    tego typu koktajli bylo juz sporo... reklame maja fajna ale mnie nie przekonują.

    ja co prawda z przerwami, ale nadal na zdrowej diecie ciagle w dol

  12. #1112
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    kurczaki mi tez sie przytylo 1,5miesiaca temu 57,6 a wczoraj ...59 stala waga to tak ok 52 jak szlam do porodu 61
    glownie to oponka brzuch pracuje jako manikiurzystka czyli siedzaca praca i podzeranie na noc ...
    mialam sobie zrobic mocna dietke ale dzisiaj 2 dzien i kurcze jesc sie chce...
    wiec jak narazie plan to nioe podjadac wieczorem czyli ostatni posilek tak 18 i zwracac uwage na to co jem dam znac co i jak

    no i troszke pocwiczyc glownie brzuch i nozki

  13. #1113
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    ja od poniedziałku startuję... dam sobie trochę czasu na przygotowanie psychiczne hehe. Myślę o tym allevo, spróbuję, zobaczę a co mi tam. Mam jeszcze DRENAFAST do rozcieńczania w litrze wody i picie, picie, picie... Zobaczymy. Schudnąć dużo nie chcę ale wszystko niestety mi idzie w biodra, uda i pupę Jak pogoda się ustabilizuje oraz będzie cieplej wyciągnę rower i siup na nim do pracy zobaczymy czy dam radę bo dawno nie jezdziłam a kawałek do pracy jest a praca siedząca więc i troche ruchu się przyda. Niby się mieszcze w normie jeśli chodzi o BMI ale jak patrzę na zdjęcia z przed 2 lat to aż chce się zmotywować.
    Obecnie ważę 49 kg a moj cel 45 kg. Mam nadzieję, że do cieplejszych dni się wyrobię. Może pomyślicie, że przesadzam z tak niska waga ale jestem małą osóbką (152cm) więc nadal będe w normie

  14. #1114
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    agnieszka-nails od poniedziałku to gorzej niż od jutra

    mnie też się przytyło, ale ja nie mam siły motywacji w tym temacie, jak schudne 1go to nadrobie na 2 - bez sensu

  15. #1115
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    no i pupa... juz wcielam orzeszki w polewie i stary poszedl po piwko
    ale wezme sie za cwiczonka wczoraj troszke pocwiczylam i dzisiaj sa male zakwaski

  16. #1116
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Po wagach które wypisujecie to ważycie bardzo mało, ja już dawno ograniczyłam czipsy i nocne żarcie chociaż często jestem do rana na nogach, i ćwiczenia wg mnie podstawa, od tygodnia męczę się z Ewą Ch. odpalam yt i jedziem z koksem, dla poprawy samopoczucia i dla siebie , żeby się lżej chodziło, żeby się wolniej człowiek męczył etc etc etc ) nie zamierzam rezygnować, ćwiczę codziennie









  17. #1117
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    u mnie klientki dietę i ćwiczenia wspomagają liposukcją kawitacyjną i efekty super, zdarza się, że jednego dnia robię 4-5 samych tych zabiegów.

  18. #1118
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    o to mogę polecic super dziala.

    a ostatnio porwalam sie na lipolize iniekcyjną, tez ma super dzialac ale jestem dopiero kilka dni po 1 zabiegu wiec ciezko powiedziec.

    Agnieszka Drenafast jest bardzo dobry

  19. #1119
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    potwierdzam, po jednym zabiegu 3-5 cm mniej w obwodzie np brzucha ( bo tego robie najwiecej to mogę się wypowiedzieć )

    Asia jakby lipolize połączyć z lipsukcją albo z RF-em to juz w ogole byłby wypas. Albo mezoterapię igłową wprowadzając odpowiednie ampułki.

  20. #1120
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    nie kazdy niestety moze sobie pozwolic na wszystkie te zabiegi

  21. #1121
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja zrobiłam teraz uważam mega promocję, bo 3 zabiegi mam w cenie jednego. Także dla klientki nie jest to aż tak duży koszt.

    Poza tym jak ze wszystkim jeden sobie może pozwolić inny nie, nie ma tu co dyskutować każdy robi to co leży w jego możliwościach

  22. #1122
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    też "ćwiczyłam" z E.Ch. raz zrobiłam skalpel i raz do połowy turbo...póxniej trafiłam na jakieś forum gdzie dziewczyny dokładnie opisywały co ona źle robi - że te jej ćwiczenia nie są super hiper:/ po skalpelu miałam straszne zakwasy, no ale wiadomo jak się siedzi w domu plackiem, to i po kilku skłonach na drugi dzień mięśnie będa boleć

    u mnie najlepiej sprawdza się odstawienie białego pieczywa i paluszków i obfity obiad+zero kolacji<--nie jestem wtedy napompowana

    ale wam fajnie z tymi zabiegami nie stać mnie łeee przy tym trzeba później stosować jakąś dietę? czy zabieg załatwia wszystko?

  23. #1123
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    hmm jedzac w nadmiarze taki zabieg da ci efekt bardzo krotkotrwaly czyz nie?

    poza tym, wiekszosc z nas jest z branzy, wiec zawsze mozna zatrudnuc kosmetyczke, sprobowac dostac dofinansowanie na doposazenie stanowiska.... i wysylac ją na kursy rózne, teraz firmy dużo tego organizuja. i sie szybko zwroci

  24. #1124
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Nie zaglądam Wam dziewczyny do portfela ale ja uważam, że 3 zabiegi za 150 zł (tak jest u mnie teraz) to nie jest duża kwota, zważywszy na to, że większość moich pań zmienia tryb życia, rzuca palenie- więc te pieniążki, które wydałyby np na używki wydają na zabiegi


    Opiszę wam jak to wygląda żeby bylo wszystko jasne bo trochę źle rozumiecie sam cel i sens tych zabiegów. To nie jest tak, że zrobi się zabieg albo serię i juz nic wiecej nie trzeba- nie chodzi tu nawet o te zabiegi stricte kosmetyczne, bo nawet po tej chirurgicznej liposukcji jakiś tryb życia i dietę trzeba wprowadzić. Z resztą żadna dieta nie jest na miesiąc ani dwa- zdrowo i racjonalnie odżywiać powinno się cały czas.

    Przy każdych zabiegach MODELUJĄCYCH sylwetkę (to jest ważne i cały czas podkreslam, ze to nie są zabiegi odchudzające tylko modelujące sylwetkę) wskazane jest wprowadzenie diety ( nie głodówki) a najlepiej po prostu zacząć się zdrowo odżywiać( wiem powtarzam aż do znudzenia), ograniczyć 'złe' tłuszcze, pić odpowiednią ilość wody. Ćwiczyć też trzeba. no niestety nic się samo nie zrobi.

    A ogólnie to najlepsze efekty widzę u pań, które np mają obwisły brzuszek po ciąży, super ujędrnia się skóra, wszystko się spina, pojawia się wciecie w talii

  25. #1125
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    asia ale to chyba nie pisałaś do mnie? jestem aktualnie hausmenadżerem wybieram się na żelki, ale od dwóch tyg jestem mocno chora i ciągle przesuwam termina tu na dniach(moze jutro)przyjdzie mi zestaw, a boję się go ruszyć...
    na takie cuda wianki-zabieg, mogę iść jako klientka, ale i tak mnie narazie nie stać, poczytam, pomarze... z naiwności może przez noc coś mi ubędzie hehe

    Zen. po ostatniej linijce Twojego wpisu widzę, że to zabieg stworzony dla mnie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •