Strona 47 z 49 PierwszyPierwszy ... 3743444546474849 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 151 do 1 175 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #1151
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Tabletki same nie zadziałają, dieta zawsze się przyda, choćby dla zdrowia. Odpowiednie zdrowe jedzenie, trochę aktywności na świeżym powietrzu i dobry suplement taki jak Acetomale gwarantuje że zgubimy kilka kg w miesiąc. Gorzej że zimą się nie chce i tu się zaczynają schody

  2. #1152
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Stosowałam ten suplement Acetomale, o którym wspominasz. Pomogło, bo rzeczywiście przemiana materii nabrała tempa. Moim sposobem na sport w zimie był steper. Kupiłam na alegro i stepowałam przed telewizorem Efekt steper + acetomale = 6 kilo mniej po dwóch miesiącach

  3. #1153
    Debiutantka Avatar fiodrea
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Łódź
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Najgorsze co można doradzić na odchudzanie to tabletki. Wszyscy na wszystko biorą teraz tabletki i niszczą sobie wątroby tymi prochami.

  4. #1154

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Żeby się odchudzać trzeba to robić z głową. Ruch plus regularne ćwiczenia czynią cuda poza tym dużo wody i potasu.

  5. #1155
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Hej dziewczyny! ja np. zawsze byłąm szczupła, ale dużo przytyłam na studiach... zmiana środowiska, inny tryb życia. To przychodziło tak stopniowo, ze nie zauważyłam, ale w końcu się ocknęłam... zaczęłam jeść 4-5 mniejszych posiłków dziennie, ograniczyłam alko i słodycze, oraz zaczęłam ćwiczyć. Na początku w domu, np. z Mel B, skakanka, hula-hoop, a potem, jak zyskałam odwagę to poszłam na siłownię. Ja ćwiczę teraz zumbę albo jogę, ale moja znajoma chwali sobie crossit, ponieważ każdego dnia dostają inny zestaw ćwiczeń, tzw. wod, dzięki czemu nigdy się nie nudzi i jest bardzo zadowolona Najważniejsza jest motywacja i świadomość, że ćwiczysz dla siebie, dla lepszej kondycji, lepszego zdrowia, a nie dla kogoś

  6. #1156
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dziewczyny mam do was pytanie odnośnie odchudzania, czy słyszałyście może o wczasach odchudzających w Primavera? bo tak się zastanawiam od tygodnia czy się tam nie wybrać na 8 dni, dużo czytałam na ich stronie Programy Odchudzające 8 Dniowe - Primavera wszystko fajnie jest opisane i nawet są opinie osób, które tam schudły, a wy co o takich wczasach sadzicie? czy to naprawdę działa?

  7. #1157
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja zdecydowałam się postawić na sport, bo wiem że na diecie raczej nie wytrwam... Teraz jest wiosna, więc przede wszystkim biegam, ale wcześniej korzystałam z usług tego centrum sportowego - siłownia kraków i byłam bardzo zadowolona. Super wyposażone miejsce! Dzięki zajęciom przez jesień i zimię straciłam około dziesięciu kilogramów.

  8. #1158
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Tabletkom na odchudzanie z chemicznym składem niewiadomego pochodzenia mówię stanowcze NIE, ale suplementy na bazie składników naturalnych nie są złe, nie wyrządzą organizmowi krzywdy, a często mobilizują do ćwiczeń i stosowania diety (tzw efekt placebo ). Co do wspomnianego wcześniej Acetomale, to przeczytałam o tym suplemencie wiele komentarzy i zastanawiam się czy on rzeczywiście działa

  9. #1159
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Jak ktoś już wyżej napisał, żaden suplement nie zadziała sam. Po pierwsze zróżnicowana i odpowiednio zbilansowana dieta + aktywność. A dodatkowo? Warto sięgnąć po specjalne herbatki, które wspomogą walkę z tłuszczykiem, jak np. Active Burn (big active) - sama ją piję, poza pomocą w odchudzaniu, jest też po prostu bardzo smaczna.

  10. #1160

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Jeśli korzysta się z tabletek od nieznanych producentów to tak się dzieje z wątrobą... Są suplementy o naturalnym składzie, które nie niosą negatywnych skutków jak na przykład african mango, które mnóstwo ludzi sobie chwali

  11. #1161
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    hej dziewczyny a jakie sa wasze wrazenie i doswiadczenia po stosowaniu suplementów, myslicie, ze warto? znalazłam taki artykuł o jednym z suplementów, mianowicie o ultra slim Ultra slim - opinie i przeciwwskazania. Warto za tę cenę?
    i tak sie wlasnie zastanawiam czy zaczac brac czy nie, bo nie wiekm czy to co jest tam napisane to prawda.. jak sadzicie?

  12. #1162
    Debiutantka Avatar Pinczak
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Według mnie dobrym pomysłem jest wzmocnienie efektów poprzez siłownię. Np. tutaj jest super opcja według mnie http://www.egobody.pl/?lang=pl&sec0=oferta

  13. #1163
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ja też jestem przeciwna tabletką i nigdy ich nie stosowałam. Przez większość życia nie miałam problemu z wagą i zawsze była ona w normie, ale od roku przybieram na wadzę i nie wiem co jest tego przyczyną. Nie jem dużo i jem dość regularnie a także staram się nie jeść późną porą. Jestem także wegetarianką i nie jem tłustego mięsa, a także nie spożywam tłustych produktów pochodzenia zwierzęcego o ograniczam się tylko do jajek. Pomyślałam sobie, że mogłabym wypróbować jakies zioła wspomagające odchudzanie. Co sądzicie o tych http://www.big-active.pl/ziola-mnicha-na-odchudzanie . Może którąś z Was ich póbowała?

  14. #1164
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Jeśli już wspominasz o herbacie, to czy słyszałyście że podobno yerba mate wspomaga proces odchudzania? Hamuje aktywność enzymu trawiennego – lipazy trzustkowej, która trawi tłuszcze. W wyniku jej zablokowania tłuszcze nie ulegają trawieniu w jelicie cienkim, tym samym obniża się kaloryczność posiłku. Czemu by więc nie spróbować? Można sobie zamówić - YERBA MATE BRASIL - ARGENTYNA LIMITED
    Chętnie wypróbuję.

  15. #1165
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    A wspomagacie się jakoś? Szukam jakiś tabletek, ale tyle tego, że nie bardzo wiem jakie wybrać... Brał ktoś z Was Animal Cuts zobacz? Jak działa?

  16. #1166
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Żadne tabletki nie pomoga.

    -Zbilansowana dieta najlepiej ulozona przez dietetyka
    -ruch(trener personalny,swietnie się sprawdzają plyty oraz gotowe wstawki na youtoubie z Lewandowska,Chodakowska)
    -Suplementacja witaminowa(ponieważ sa niedobory)
    -książki oraz kompedia wiedzy związane z dietami(osobiście polecam ksiazke Chodakowskiej<Lewandowskiej)
    wyspanie się codzienne to również ma spory wpływ.
    Jeżeli będą przestrzegane te kilka krokow na pewno każdy schudnie i przedewszystkim zdrowo zacznie się odzywiac za czym idzie lepsza kondycja .
    Ja kozystam z tych wszystkich krokow i bardzo dużo mi to daje nigdy nie wyszłam poza rozmiar 40 a n ajczesciej jednak mam 38.mam również skoki wagi ale sa zadko i nie sa takie duże.

  17. #1167
    Wczytuje się Avatar Dzbanek
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Dziewczyny tak jak pisze Reniusia odpuście sobie te marne tabletki. Moim zdaniem jak ktoś bierze takie tabletki to pokazuje tym samym jaki jest słaby. Brak silnej woli żeby zrzucić te kilogramy. A wystarczy się za siebie wziąć. Zaczać biegać, pływać chodzi na siłownie i zdrowo jeść. To na prawdę jest aż tak proste.

  18. #1168
    Wczytuje się Avatar ukaska3
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Ktoś tu napisał, że tabletki same nie zadziałają. I to prawda. Prawda jest też, że te tabletki nie zadziałają nawet z dietą czy treningami. Tam zadziała właśnie dieta i treningi... Szkoda czasu i pieniędzy na kupowanie tabeletek czy innych suplementów które tak na prawdę nie działają i są do kitu. Mówię to wam z dobrego serca

  19. #1169
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    jejuuu dziewczyny! nie próbujcie się odchudzać jakimiś tabletkami! włóżcie to trochę więcej wysiłku a satysfakcja będzie dużo większa! i kontrolujcie to co robicie. sprawdzajcie jak każda zmiana wpływa na Wasz organizm. najlepiej sprawdzać co się dzieje wewnątrz, np. mierząc poziomm tłuszczu w ograniźmie. są do tego specjalne wagi, np. taka: https://kredos.pl/waga-medyczna/waga...4-specyfikacja, to pozwoli Wam zapanować nad tym co robicie. bo możecie się przez różne diety nabawić anemii, albo czegoś gorszego

  20. #1170
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Cytat Napisał Dzbanek Zobacz post
    Dziewczyny tak jak pisze Reniusia odpuście sobie te marne tabletki. Moim zdaniem jak ktoś bierze takie tabletki to pokazuje tym samym jaki jest słaby. Brak silnej woli żeby zrzucić te kilogramy. A wystarczy się za siebie wziąć. Zaczać biegać, pływać chodzi na siłownie i zdrowo jeść. To na prawdę jest aż tak proste.
    Zgadzam się. A dodatkowo na co Wy liczycie? Że jak przestaniecie brać tabletki to waga utrzyma się już "sama" przez całe życie? Nie ma takiej opcji. Bo przecież będziecie się odżywiać zupełnie tak samo, a Wasze życie też nie stanie się bardziej aktywne, no bo przecież wystarczą tabletki.. Zdecydowanie tabletkom mówię nie. Odchudzanie polega na zmianie nawyków, przyzwyczajeń i dążenie do prowadzenia zdrowego stylu życia. Liczy się dieta i chodzenie na siłownię Siłownia i zajęcia fitness Kraków - Energym lub jakaś inna aktywność fizyczna, byleby się ruszać!

  21. #1171
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Moim zdaniem grunt to zdrowe odżywianie i nie podjadanie A jak już mamy ochotę na coś slodkiego to polecam chipsy owocowe - https://www.jablkowykuba.pl/pl/c/Chipsy-Owocowe/48 . Na przekąskę są naprawdę dobre

  22. #1172
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Trzeba zacząć od tego, że takie tabletki i tak nic nie dają. Pięknie to wszystko wygląda w reklamach, a w rzeczywistości no niestety. Nic nie zastąpi ruchu i odpowiedniego odżywiania. Już nawet nie mówiąc o jakieś konkretnej diecie, ale wystarczy zwracać uwagę na to co się je. Często przeglądam blogi, na których są wrzucane ciekawe uwagi i porady, na przykład https://kcalmar.com/blog/. Dzięki temu wiem, czego unikać, a co wręcz przeciwnie należy zajadać bez wyrzutów sumienia, bo idzie tylko nam na zdrowie. Oprócz tego spotkać też można przepisy na popularne dania, ale w wersji dietetycznej i smacznej jednocześnie.

  23. #1173
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    Żadnych wspomagaczy, swoją drogą najlepsze jest wciąganie fety. Więc idąc tą drogą za wiele się nie osiągnie. Najlepiej po prostu iść do dietetyka, który ułoży dietę ze składników, które się lubi, ułoży pod Twój dzień. Dieta OXY ? nowa dieta białkowa Polecam dietę białkową, od niej szybko się chudnie. Oczywiście musi to być powiązane również z ćwiczeniami. Bo od samego odżywiania się schudnie się do pewnego momentu, później już tylko ćwiczenia.

  24. #1174
    Debiutantka Avatar Koper3
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    A czy znacie może jakieś sprawdzone metody odnośnie pozbycia się cellulitu? Tutaj znalazłam jakiś krem na cellulit https://secretofyouth.net/konieccellulitu/ ale może moglibyście mi coś sprawdzonego jeszcze poradzić? Dzięki wielkie za rady
    Ostatnio edytowane przez Koper3 ; 06-01-2017 o 20:09

  25. #1175
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: odchudzanie

    A jakie suplementy na odchudzenie stosujecie? Co sądzicie o tabletkach Triapidix 300? Zobaczcie tutaj o których dokładnie mówię. Szukam suplementy który pomoże pozbyć sie mi kg, a nie pieniedzy w portfelu, wiec prosze Was o radę.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •