Strona 5 z 49 PierwszyPierwszy 12345678915 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 1213

Temat: odchudzanie

  1. #101
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    juz chyba wiem jak to z ta zielona jest ... kolezanka wyzej ma racje ... temperatura jest wazna... a ktores z koleji parzenie pije sie dlatego ze jest delikatniejszy smak tyle zdarzylam doczytac ...

  2. #102
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Dziękuje alfa14
    Ja kupuje herbaty i kawy właśnie w takim sklepie i polecam zieloną kaktusową-rewelacja
    A spróbuje białą herbatkę-skoro oczyszcza z toksyn a może masz jakąś ulubioną biała godna polecenia
    JA zawsze kupuje białą czystą bez niczego jest smaczna sama w sobie . Jak kupujesz w tym sklepie herbatki to kup sobie czjniczek z podgrzewaczem ( pod spód daje sie świeczke a herbatka ma stałą temperaturke) i atrakcyjne dla gości lub klientek pazurki przy herbatce w ślicznym czjniczku z zawsze ciepłą herbatką a zieloną kupuje różną polecam też zwijaną w kulke zieloną w środku jest kwiat i po rozwinieciu w czajniczku jest piękny żółty bukiet efekt oszałamiajacy ale czajniczek musi być z przeżroczystego szkła bo nie bedze nic widać .te herbatki z bukiecikiem w środku są też z firmyBIO-ACTIVE nazwa na opakowaniu to Artistic Tea GREEN (kompozycje herbaciano-kwiatowe) i są znacznie tańsze niż w świecie herbaty w środku jest5 sztuk a kosztują ok 7zł a w św. herbaty za jedną dawałam 5zł

  3. #103
    Rozkręcanko Avatar delfina8
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    30

    Domyślnie

    Dieta KOPENHASKA,szaleństwo ale daje efekty.Na wcześniejszych stronach jest podana ta dietka dzień po dniu,posiłek po posiłku,jemy tylko to co jest w menuSprawdziłam na sobie i efekt rewelacyjny,pierwsze 2 dni straszne a potem trzeci-wmawiałam sobie KURCZE WYTRZYAMAŁAM 2 DNI-SZKODA ZAPRZEPAŚCIĆ,CZWARTY....I AŻ DO 13.
    Waga szalała,potem wystarczy tylko to utrzymać,ja wiem każdy mówi bo efekt jojo-jeśli wrócimy do trybu jedzenia sprzed dietki efekt jojo murowany.
    Zamieńcie duży talerz na mały i powinno być ok

  4. #104
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarnulka81 Zobacz post
    mała no ja mam to samo

    pokażę Wam jak wyglądałam 6 lat temu sierpień 2003





    A teraz Kwiecień 2009



    Tutaj wymalowana Maj 2009

    Czarnulka śliczna z Ciebie kobitka, a jak uda Ci się osiągnąć cel to nie jednemu mężczyźnie w głowie zawrócisz.
    A jak dieta, bo dzisiaj mija tydzień od rozpoczęcia

  5. #105
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    ...
    A jak dieta, bo dzisiaj mija tydzień od rozpoczęcia
    hihi nie zapomniałaś Tydzień temu 88,4 dziś 87,7

  6. #106
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał delfina8 Zobacz post
    Dieta KOPENHASKA,szaleństwo ale daje efekty.Na wcześniejszych stronach jest podana ta dietka dzień po dniu,posiłek po posiłku,jemy tylko to co jest w menuSprawdziłam na sobie i efekt rewelacyjny,pierwsze 2 dni straszne a potem trzeci-wmawiałam sobie KURCZE WYTRZYAMAŁAM 2 DNI-SZKODA ZAPRZEPAŚCIĆ,CZWARTY....I AŻ DO 13.
    Waga szalała,potem wystarczy tylko to utrzymać,ja wiem każdy mówi bo efekt jojo-jeśli wrócimy do trybu jedzenia sprzed dietki efekt jojo murowany.
    Zamieńcie duży talerz na mały i powinno być ok
    dziewczyny nie róbcie sobie diety kopenhaskiej ! to jest cos okropnego ja ja robiłam i mało co nie zemdlałam to wypłukuje z organizmu wszystkie witaminy a po tem efekt jojo schdłam 3 a potem 6 do przodu

  7. #107
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarnulka81 Zobacz post
    hihi nie zapomniałaś Tydzień temu 88,4 dziś 87,7
    No to super Widać, że coś się zaczyna zmieniać. A jak mogłam zapomnieć, przecież mówiłam, że zapisuję

  8. #108
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    schuuuuuuuuuuuuuuuuuudlam
    z 83.5 na 81
    ale jestem szczesliwa

  9. #109
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    mała to super wielkie gratulacje

    u mnie zapal zleciał przez nerwy sprawami osobistymi moje niunie nie dostałysię do przedszkola przez błędne informacje które mi podala pani wychowawczyni teraz tylko muszę liczyć na to że ktoś zrezygnuje bo są pierwsze na liście rezerwowej.

  10. #110
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    schuuuuuuuuuuuuuuuuuudlam
    z 83.5 na 81
    ale jestem szczesliwa
    Moje gratulacje
    Czarnulka81 nie wolno się poddawać. Może da się coś jeszcze zrobić w sprawie przedszkola.
    A ja od tygodnia piję czerwoną herbatę i mineralkę i waga zaczyna wolniutko spadać.

  11. #111
    Nałogowiec Avatar Czarnulka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŁDZ
    Postów
    352

    Domyślnie

    Ja ostatnio miałam przymusową dietę..... przez 5 dni jadłam same sucharki Niestety tak mam jak pobaluję, a wiem, że mi nie wolno to później mam problemy z wnętrznościami No i dietka była.... Teraz jem normalnie ale alkoholu nie tykam. Spodnie na mnie wiszą .... Czuję się lżejsza.Nie mam wagi w domu więc nie wiem jakie są efekty
    Nie da się świata zatrzymać, czasu cofnąć,
    Pozostaje płacz nad niesprawiedliwością.
    Co z ludzką godnością, pytam. (...)
    Muszę za szczęściem wzdychać.
    Patrząc na chmury nad miastem
    Powoli zamykam oczy.
    Daj spokój z bólem...
    I tak zbyt wiele czuję...

  12. #112
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Hmm hmm, chciałam pewnej osobie przypomnieć, że dzisiaj jest czwartek i trzeba zdać relację z efektów odchudzania. Haloo czarnulka81 i jak

  13. #113
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ahhahahczekamy na relacje
    czekamy na relacje

  14. #114

  15. #115
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Obiecałam, że co tydzień będę jej przypominała. Dla mnie słowo droższe od pieniędzy

  16. #116
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    dziewczyny co do dietki to wam powiem tak: nie stosujcie dietek opisanych menu, liczenia kalori itp poniewaz sa to najtrudniejsze najciezsze w utrzymaniu wprowadzaja nas w frustracje, nerwy glod wiecznie musimy patrzec co jemy i robic zakupy z dokladna lista a co najgorsze nie zawsze tania! nigdy nie bylam grubasna ale tak jak co niektore z was tyje i chudne sa to nie duze kilogramy, po dzieciach mialam troszke do zgubienia bo przy ciazy nabieralam 20 kg, mam 172 cm a ogolnie waze pomiedzy 56-59kg zawsze mam te male jojo jezeli popuszcze to normalne ze nabieram ale ogolnie staram sie dbac o siebia i tez lubie frytki, piwko slodycze itp natomiast posilki z regoly staram sie ograniczac nie iloscia ale jakoscia, czesto czuje glod wiec nie malo jem ale gatuje glownie na parze, malo uzywam tluszczy, salatki z oliwa, mieso zapiekane lub gotowane po prostu maxa na pare i wszystko lacznie z makaronem ziemniakami ! musicie zlikwidowac maxymalnie tluszcze , odcinajcie gruba skore z kurczka, sloninke, nie smazcie wszystkich dan lecz gotujcie lub wrzuccie na pare i jedzcie wszystko, ja sama mam dni kiedy zjem pizze , mc donalda czekolade albo lody xxl do tego z duza iloscia polewy ale nazajutrz staram sie wykluczyc swinstwa i jem aby zaspokoic glod bez wyrzeczen tylko bez zbrdnych tluszczy, maso light, chleb zazwyczaj czarny, na sniadanie czesto konfitura lub nawet nutella, mowie wam jedzcie wszystko tylko umiejetnie przygotowujcie posilki to nie poczujecie glodu i frustracji bo mozliwe wam bedzie jesc do woli a dla tych co podjadaja po prostu miejcie zawsz w lodowce przygotowane pokrojone w slupki warzywka lub owocki , ogorek, marchew, kalafior jablko kiwi itp...

    na celluit dobry jest ananas i pijcie duzo plynow najlepiej wody niegazowanej w teperaturze domowej a herbatka zielona zaparzajcie 3 max4 mib potem przelejcie do innego kubka bedzie mniej goryczkowata,

    a dla tych co naprawde non stop jedza pomyslcie o algach w kapsulkach ktore zapsycaja zaladek, przed posilkiem, zapytajcie w aptece

    wieczorem kiedy glod jest bezlitosny podgrzejcie sobie kubek mleka najlepiej odtluszczonego i wypijcie cieplutkie, zasyci

    dobra moglabym pisac i posac na ten temat... jeden z ulubionych ha ha... no odwagi wam zycze dziewczeta

  17. #117
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Hmm hmm, chciałam pewnej osobie przypomnieć, że dzisiaj jest czwartek i trzeba zdać relację z efektów odchudzania. Haloo czarnulka81 i jak
    hahaha co za żandarm hihi ale przynajmniej mnie do pionu stawia ,

    Nie mam w tym tygodniu osiągnięć odchudzających Przez to przedszkole Ale waga pokazała dziś 87.300 Zaczynam dalej walczyć

  18. #118
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Czarnulko zaczynam sie odchudzać razem z Tobą bo dzisiaj rano miałam problem z zapięciem spodni w których już troche nie chodziłam..
    później zobacze co mi moja waga powie na razie musze zobaczyć co tu fajnego radzicie
    I forum
    miłośniczka akrylu

  19. #119
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    to super basiu,pisz swoją wagę początkową i będziemy walczyć z zbędnymi kg

  20. #120
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Dobra pilnuję Was obie teraz. Jedna melduje efekty w czwartki, a druga w piątki. Trzymam kciuki za pozytywne efekty.

  21. #121
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hhaahh a ja kiedy ja tez chce

  22. #122
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Nie ma sprawy, tylko będę namolna i upierdliwa. To od kiedy zaczynasz

  23. #123
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ahhahaha co niedziela?
    hihihi jak bede w pl moze byc problem ale to nadrobie jak wroce do domu hihih
    na dzien dzisijszy 81 kg hihi

  24. #124
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    przyznaje sie go grzechów.. 65 kilo conajmniej 6 musi iść pa pa
    I forum
    miłośniczka akrylu

  25. #125
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    a można wiedzieć ile masz wzrostu?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •