Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 66

Temat: Czyszczenie Lampy UV

  1. #1
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Question Czyszczenie Lampy UV

    nie wiedzialam gdzie zamiescic swoje pytanie jezeli jest one niezgodne prosze je przeniesc nie wiem jak sie zaklada nowy post a mam takie pytanie czym czyscicie lampe UV chodzi mi o preparaty jakich uzywacie bo mam w lampie taka nieduza smuge po zelu i nie wiem czym ja zmyc.prosze o pomoc

  2. #2
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ja zmywam od żelu clenerem a póżniej mam takie chusteczki nawilżone spisytusem i nimi przeczyszczam cała lampe

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    dzięki spróbuję bo nie moge patrzeć już na tą smugę.

  4. #4
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ja rowniez tak samo czyszcze jak moja poprzedniczka...

  5. #5
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja takze uzywam clenera a pozniej alkohol do dyzynfekcji

  6. #6
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    a to ma byc cleaner z acetonem tak? bo ja mam dwa w jednego skladzie pisze ze zawiera etanol i jest napisane ze sluzy do przemywania masy zelowej a drugi zawiera aceton i pisze ze jest do naturalnej plytki.

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Cleaner a potem dezynfekcja obowiazkowo (przed kazda klientka)

    ---------- Dodano o godzinie 10:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:28 ----------

    Przed każda klientka nalezy zdezynfekowac lampe oraz wszystkie narzedzia. Ale to napewno kazdy wie tylko z tego co widzialam w salonach zanim zaczelam sama zakladac paznokcie nie kazdy sie do tego stosuje. Wpuszczaja klientke za klientka bez czyszczenia narzedzi. Tak sie nie robi

  8. #8
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    a to ma byc cleaner z acetonem tak? bo ja mam dwa w jednego skladzie pisze ze zawiera etanol i jest napisane ze sluzy do przemywania masy zelowej a drugi zawiera aceton i pisze ze jest do naturalnej plytki.
    Niewiem jaki stosuja dziewczyny,bo ja mam bez acetonu i takim wycieram.A o tym z acetonem nic nie wiem

  9. #9
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Robie pazurki profesjonalnie ale nie slyszalam ze jest cleaner z acetonem Moze jestem do tyłu z wiadomościami

  10. #10
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    tak mam napisane na buteleczce mam 2 butelki i jest napisane na obu cleaner tylko jeden jest bialy a drugi niebieski kurde to moze ja jakis trefny zestaw kupilam :/ albo ktos sie machnal z naklejkami nie wiem

    ---------- Dodano o godzinie 15:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:38 ----------

    Cytat Napisał Evelina.J Zobacz post
    Cleaner a potem dezynfekcja obowiazkowo (przed kazda klientka)

    ---------- Dodano o godzinie 10:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:28 ----------

    Przed każda klientka nalezy zdezynfekowac lampe oraz wszystkie narzedzia. Ale to napewno kazdy wie tylko z tego co widzialam w salonach zanim zaczelam sama zakladac paznokcie nie kazdy sie do tego stosuje. Wpuszczaja klientke za klientka bez czyszczenia narzedzi. Tak sie nie robi
    ja bylam swiadkiem sytuacji w ktorej kosmetyczka nie zdezynfekowala ani dloni ani narzedzi tak jak lezaly po ostatniej klientce tak zostaly dla nastepnej nic nie zrobila tylko od razu zabrala sie do pracy.

  11. #11

    Domyślnie

    raczej nie ma takiego czegoś jak cleaner z acetonem... bynajmniej ja o niczym takim nie mam zielonego pojęcia...

    ---------- Dodano o godzinie 15:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:06 ----------

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    tak mam napisane na buteleczce mam 2 butelki i jest napisane na obu cleaner tylko jeden jest bialy a drugi niebieski kurde to moze ja jakis trefny zestaw kupilam :/ albo ktos sie machnal z naklejkami nie wiem

    ---------- Dodano o godzinie 15:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:38 ----------



    ja bylam swiadkiem sytuacji w ktorej kosmetyczka nie zdezynfekowala ani dloni ani narzedzi tak jak lezaly po ostatniej klientce tak zostaly dla nastepnej nic nie zrobila tylko od razu zabrala sie do pracy.

    to w takim przypadku sanepid by się przydał...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  12. #12
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    wlasnie bo nawet na kursie jak uzywalismy to byl cleaner i odtluszczacz a nie dwa cleanery rozniace sie skladem.jakbym odzyskala aparat to bym zrobila zdjecie tych produktow

  13. #13

    Domyślnie

    przecież cleaner to to samo co odtłuszczacz ...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  14. #14
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    my na kursie mielismy jedna buteleczke podpisana cleaner z etanolem a druga odtluszczacz z acetonem.

  15. #15
    Nałogowiec Avatar ania
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    306

    Domyślnie

    hmmm ja chyba nie kapuje... pzeciez acetonem sciaga sie pazzurki... a nie odtłuszcza?

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    ja wycieram całą lampę ręczniczkiem papierowym nasączonym płynem skinsept pur a jeśli chodzi o pozostałości żelu to oczywiście cleanerem (jeżeli żel jest nie utwardzony, bo jeśli tak się stało, to już się nie da wytrzeć, przynajmniej tak mi się wydaje)

  17. #17
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    Aceton wysusza i odtluszcza Plytke,
    Cleaner tylko zmywa warstwe dyspersyjna-sa ale rowniez Cleanery z dodatkiem Alkocholu i wtedy maja lekka fukcje dezynfekcyjna.
    ale jednak co profesjonalne srodki dezynfekcyjne to dezynfekcyjne,zadna tam papranina

  18. #18
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    nie wiem jak oczyścić lampe gdy jest utwardzony już żel w środku niestety nieraz zdarzyło się, ze klienka wkładając ręke do lampy, poprostu nie trafiła do środka i kciukiem uderzyła w bok lampy, czego ja odrazu nie zauważyłam i tak po utwardzeniu został żel z boku na lampie

  19. #19
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    juz nic na to nie pomoze jak juz to mozna jakos podwazyc i wtedy zalac clenerem i pozostawic na jakis czas ale zostalo juz utwardzone Martus wiec nie wiem czy cokolwiek pomoze na to...

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    wyczyścisz to taką skrobaczką do płyt ceramicznych w piecach kuchennychja tak miałam poprostu miałam trochę żeliku w lampie w środku na spodzie komuś skapało i się utwardziło

  21. #21
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja niestety tez tak mam w lampie,i niewiem jak to usunac bo zel ztwardnial ale skrobaczka przecierz to mi porysuje cala srebrna powierzchnie?

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    ale to sie robi bardzo delikatnie plyta ceramiczna tez jest delikatna i nie mozna jej porysowac bo bedzie mozna kupic nowy piec z tak plytą

  23. #23
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    mi czesto zdarz sie miec troszke zelu juz utwardzonego w lampie, po prostu batrdzo delikatnie skrobie a raczej podwazam, nalezy to robic delikatnie, przewaznie nie ma z tym problemu, a potem zdezynfekowac, ja tak robie

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie

    ja czyszczę lampę po każdej klientce produktem do dezynfekcji miejsc trudno dostępnych nazywa i każda kropelka żelu się zmywa

  25. #25
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    ja niestety też mam problem z żelem utwardzonym w lampie, i niewiem jak się go pozbyć

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)
    By Kamis in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 788
    Ostatni post / autor: 05-07-2018, 08:01
  2. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 22:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •