Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 66 z 66

Temat: Czyszczenie Lampy UV

  1. #51
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    Cytat Napisał anikol Zobacz post
    a ja kobiety znalazłam sposób na zaschnięty żel

    a wacik kosmetyczny płyn do czyszczenia pędzelków ja mam z alle i przecieram, znika w mig nawet stare glutki
    Spróbujcie

    Też mam to cudo i na pędzelki działa doskonale... z żelem w lampie też dał radę, ALE zostawił mi smugi na srebrnej powierzchni. Co prawda po długim polerowaniu zniknęły, ale jednak wolę cleaner.

    Mam jednak problemik techniczny z czyszczeniem mojej lampy, otóż mam lampkę...
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ...i czy może ktoś wie czy w tym modelu można jakoś wyciągnąć tą srebrną podstawę? Przy zakupie lampy powiedziano mi, że tak. Jednak samej nie udało mi się tam nic ruszyć, nie próbowałam też zbyt mocno, żeby nie popsuć. Lampka ma tam czujnik ruchu i tak na logikę wydaje mi się, że nie ma mowy o wyciągnięciu tego... a bardzo by ułatwiło sprawę podczas czyszczenia. Help

  2. #52
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    ja mam dwie lampki...
    jedna z nich sie da rozkrecic wiec poszukaj na zewnatrz jakis śrubek czy cuś
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  3. #53

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    ja mam taka sama tylko ze rozowa tez zastanawialam sie czy mozna wyjac to wysunac jakos
    ale chyba nie da rady...

  4. #54
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    Ja czyszczę cleanerem do żelu, niektóre ślady da się już tylko zdrapać, więc je zostawiam bo nie chciałabym zepsuć warstwy odbłyskowej.
    Po cleanerze na tej folii zostają białe smugi, tak jak powiedziała Sildre, ja sobie z nimi radzę płynem do szyb.

  5. #55
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    Cytat Napisał czarnyaniol121 Zobacz post
    ja mam dwie lampki...
    jedna z nich sie da rozkrecic wiec poszukaj na zewnatrz jakis śrubek czy cuś
    Rozkręcałam dzisiaj, ale za dużo zachodu jest. Osiem śrubek, w tym dwie strasznie trudno dostępne. Poza tym męczyłam się chyba z 15 minut, żeby skręcić z powrotem bo kable nie chciały się ułożyć. W sumie nie wiem czy dobrze mi to wyszło, bo teraz mam delikatne szparki pomiędzy "lustrami" bocznymi a podstawą. Ale nie pamiętam czy już tak było czy nie Wolałabym wyciągać, ale malutkaistotkaa chyba ma rację. A szkoda, bo było by łatwiej
    Zuzanno chyba następnym razem spróbuję płynu do szyb po cleanerze lub w ostateczności poprawię nim po magicznym płynie do pędzli skoro polecasz

  6. #56
    Rozkręcanko Avatar kotek2121
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    Ja wszystko czyszczę skinseptem przy okazji dezynfekuje się w środku No a na utwardzone ślady nie ma rady trzeba zdrapać delikatnie

  7. #57
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    ja mam taka lampe i ona ma dwie srubki z dolu zeby to niby wyjac tylko ze jak sie rozkreci to w srodku sa kable od czujnika..
    ja mam z nia inny problem ze ten ekran nie jest metalowy tylko ala jakas nklejka umieszcze tu calego posta ktory byl gdzie indziej..
    A ja dziewczyny mam inny problem, jak juz wczesniej pisalam kupilam sobie nowa lampke tunelowa cyfrowa i wszystko super by bylo gdyby nie jeden feler-chodzi o to ze lampa jest wylozona tym niby ekranem ktory odbija swiatlo do lepszego utwardzania, w starej lempie ekran mam metalowy i moge ja dezynfekowac i w ogole wszystko i nic sie nie dzieje a mam ja juz ponad 3 lata a w nowej ktora mam zaledwie drugi miesiac po zdezynfekowaniu w srodku ten niby ekran schodzi bo to est tak akby ala taka nalepka a nie metal...Mialysciejuz z czyms takim doczynieniaBo juz niewiem co mam robicczy zglaszac to jako reklamacje czy jak?Przeciez lampe musze w srodku tez dezynfekowac...wiec jak to robic jak to juz prawie biale jest!Zaraz wstawie fotke
    Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
    bardzo prosze o pomoc..

  8. #58
    Wczytuje się Avatar frytusia
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    tarnów
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    ewlina83 ja tez mam taka lampe. w srodku nie ma metalu tylko plastik pokryty jakas folia niby lusterko.ja delikatnie czyszcze ja "cleansept 20+" i nie schodzi nic. moze za mocnych produktow uzywasz do przecierania? sprobuj reklamowac, powiedz ze nie nadaje sie do uzytku, ze przeciez oczywiste jest ze przet nalezy zdezynfekowac a u Ciebie jest to niemozliwe bo ekran sciera sie

  9. #59
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    Witam.dawno mnie tu nie bylo,a jak zagladam to od razu z zapytankiem-czy slyszalyscie moze o wymianie tej srebrnej folii(lustra) w lampie?-rozmawialam niedawno z pewna dziwczyna i mowila,ze podobno tej folię mozna wymieniac.Rzeczywiście wysunęłam z lampy ta szufladke,podhaczylam pazurkiem i odchodzi jak naklejka,a pod spodem zostaje taka warstwa nieklejąca, jak po odklejeniu plastra, czy papieru samoprzylepnego. Pytalam w hurtowniach i szukalam w necie ale nic nie ma. Jesli cos byscie wiedzialy na ten temat,to dajcie znac.pozdrawiam

  10. #60
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    ja tę folię odkleiłam zaraz jak dostałam lampę i teraz mam samo "lustro", nie mam na tym plastyku żadnej folii, a po czyszczeniu nic się z nim nie dzieje

  11. #61
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    piszac folia(lustro) mialam na mysli wlasnie to lustro-bo to tez jest przylepione-chcialabym to lustro zdjac(odkleic) i przykleic nowy czysciutki kawaleczek Na allegro znalazłam "lustro weneckie",ktore odbija filtry UV,stosuje sie je w oknach,szybach mebli i szybach samochodowych-zastanawiam sie czy to byloby dobre. Jak kupie to sie przekonam i dam znac. Pozdrawaim.

  12. #62
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    Cytat Napisał Sildre Zobacz post

    Też mam to cudo i na pędzelki działa doskonale... z żelem w lampie też dał radę, ALE zostawił mi smugi na srebrnej powierzchni. Co prawda po długim polerowaniu zniknęły, ale jednak wolę cleaner.

    Mam jednak problemik techniczny z czyszczeniem mojej lampy, otóż mam lampkę...
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ...i czy może ktoś wie czy w tym modelu można jakoś wyciągnąć tą srebrną podstawę? Przy zakupie lampy powiedziano mi, że tak. Jednak samej nie udało mi się tam nic ruszyć, nie próbowałam też zbyt mocno, żeby nie popsuć. Lampka ma tam czujnik ruchu i tak na logikę wydaje mi się, że nie ma mowy o wyciągnięciu tego... a bardzo by ułatwiło sprawę podczas czyszczenia. Help
    O kurcze to troche nieciekawie z ta lampą A miałam ją kupic ale chyba jednak sobie daruje

  13. #63
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    Ja mam lampę której dolna szufladka się wysuwa całkowicie. Przez to mam dobry dostęp do wszystkich zakamarków . Tak samo jest z wymianą żarówek . Bez zbędnej gimnastyki mogę naprawić co trzeba.

  14. #64
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    Cytat Napisał sylla Zobacz post
    Ja mam lampę której dolna szufladka się wysuwa całkowicie. Przez to mam dobry dostęp do wszystkich zakamarków . Tak samo jest z wymianą żarówek . Bez zbędnej gimnastyki mogę naprawić co trzeba.
    A mogę wiedzieć gdzie Kochana zakupiłaś tą lampeczke z wysuwaną półeczką Byłabym wdzięczna

  15. #65
    Rozkręcanko Avatar MesiaszCiszy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Sosnowiec, choc wolalabym Japonie ;]
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    To ja jako kompletny nowicjusz w tej dziedzinie załatwiłam sobie swoja lampe acetonem! ... myślałam ze to jakis specjalny aceton do czyszczenia lampy , ponieważ dodali mi go do mojego pierwszego zestawu żelowego ... oczywiście pod wpływem "środka" plastik z lampy zaczął sie rozpuszczać , wcierając w siebie smugi zabrudzeń ...efekt po "sprzątaniu lampy"byl ...hmm powalający =.= Chociaż ostatnio postanowiłam cos w końcu zrobić z tym moim szkaradzieństwem i ozdobiłam ja w kosmiczna lampe ^^
    http://www.youtube.com/watch?v=nOKEP...utu.be&t=1m11s
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 02-11-2013 o 18:19

  16. #66
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Czyszczenie Lampy UV

    Folia metaliczna do lamy.
    Może ,którejś przyda sie link

    Folia metaliczna do lampy UV ODBLASK - arkusz :: dobrarada

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)
    By Kamis in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 788
    Ostatni post / autor: 05-07-2018, 08:01
  2. paznokcie zelowe bez lampy..........
    By mala in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 22:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •