Strona 31 z 109 PierwszyPierwszy ... 212728293031323334354181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 751 do 775 z 2706

Temat: Makijaż-zdjęcia

  1. #751
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Sylwia ja bym Cię widziała w delikatniejszym, pastelowym lub perłowym makijażu. Proponuję poeksperymentować z brązami, beżami, brzoskwinia, może trochę złota szczególnie na lato? (oczywiście nie wszystko na raz ) Oraz jak najbardziej fiolety z przejściem do delikatnego, pastelowego różu, moga być szarości, granat.
    Wracając do brązów, beżów i brzoskwiń proponuję dolna powiekę na ok. 3/4 szerokości, zaraz pod rzęsami tylko delikatnie zaakcentować brązową kredką, a wewnętrzną dolną obwódkę oka zaakcentować białą kredką.

  2. #752
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Bożenko a możesz zrobic taki przykładowy makijaż i mi pokazac jak to ma wyglądac? bo jestem ciekawa

  3. #753
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Sylwia obiecuję że zrobię kilka takich przykładowych makijaży (te z brązami oraz fiolety itd) ale dopiero pewnie w poniedziałek po południu albo wtorek jak wróci do mnie aparat, bo tak to nie mam jak fotki cyknąć, a telefonem to wiadomo jakie wychodzą.
    póki co, to kilka takich orientacyjnych znalezionych w necie. z tymi brązami i białą kredką to chodzi mi o mniej więcej coś takiego (ale to jeszcze nie całkowicie to):

  4. #754
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    popieram Bozenke Tsakie delikatne make są prześliczne

  5. #755
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Sylwia- ten makijaż różowy fajny, ale na imprezę. Spróbuj może troszkę pokombinować z grafitowymi cieniami i cieńszą kreską. A pastele to np.fiolety, róż, beże może jutro pokarzę jak moje oczko wygląda przy pastelach i grafitach (też mam niebieskie oczka i blond włoski)
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #756
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Sylwia. jeśli już sie tak malujesz na tych oczach [co w ogole nei jest brzydkie] to przynajmniej ich sobie nie pomnijszaj dodatkowo Robiąc kreskę w środku oka optycznie pomnijszasz je.

    I na prawdę - na Twoim miejscu malowałabym się BARDZO delikatnie. Po prostu puder lub fluid [zależy, co uzywasz] oczywiście dostosovvane do naturalnego odcieniu cery. Delikarna kreseczka nad okiem, alby 'zagęścić rzęcy optycznie, jakiś pastelowy cien na powieki i błyszczykj. Bedziesz wtedy wyglądała rewelacyjnoie Chociaż zabacz, jakby Ci tak było Jeśli nei czułabyś się dobrze - zawsze przecież możesz pomalować sie z powrotem tym czarnym [ co, moim skromnym zdaniem Ci nei pasuje, bo masz piekne oczy, oszpecasz je i pomnijszasz, jak w/w. a poza tym - jesteś blondynką. ]
    Ostatnio edytowane przez jOotka ; 08-05-2010 o 22:00 Powód: bo tak

  7. #757
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Cytat Napisał Sylwia_88 Zobacz post
    farbstift a w jakich pastelowych kolorkach byś mnie widziała? to spróbuję taki makijaż zrobic ja słyszałam, że do blondynek właśnie pasują mocno podkreślone na czarno oczka bo to taki kontrast między włosami a makijażem oczu tylko, że w realu mam jasne oczy i to mi się coś gryzie z tym makijażem gdybym miała ciemne oczy to jakoś lepiej by to wyglądało dlatego marzą mi się ciemno zielone lub brązowe
    hmmm no mi bardziej się u blondynek podoba ciemne oczko... choć moze zalezy od blondynki haha ? znaczy moze jakie rysy twarzy albo cos? bo jak tak sobie przypominam moje kolezanki to jednej jest slicznie w różach itd. a mojej przyjaciolki nie wyobrazam sobie w innych kolorkach niz czarny, srebrny itd. Jak pomaluje fioletem albo różem to tak jakos nie teges... srednio ładnie

    ________________________________________


  8. #758
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    ja też już wcześniej pisałam o szarościach i grafitach. Chodzi mi o to, że Sylwia maluje tak mega na ciemno oczka i one się gubią w makijażu a ma ładną buzię i fajny typ urody i lepiej podkreślać tylko urodę
    a tu mój dzisiejszy makijaż, nie mam na sobie żadnego pudru, podkładu etc. Nie mam korektora, więc widać moje wory po nocnej imprezce Od wewnątrz oka perłowy cień, reszta jasno fioletowa, na dolnej powiece czarna kredka:
    Ostatnio edytowane przez farbstift ; 08-05-2010 o 22:34
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #759
    No to..wpadłam Avatar netus0406
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    kupiłam nowe świetne cienie ,a oto efekt

  10. #760
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    hmmm no mi bardziej się u blondynek podoba ciemne oczko... choć moze zalezy od blondynki haha ? znaczy moze jakie rysy twarzy albo cos? bo jak tak sobie przypominam moje kolezanki to jednej jest slicznie w różach itd. a mojej przyjaciolki nie wyobrazam sobie w innych kolorkach niz czarny, srebrny itd. Jak pomaluje fioletem albo różem to tak jakos nie teges... srednio ładnie

    no właśnie to jest to, że dobrze się czuje w różach, ale jak patrze do lustra to nie wiem czy śmiac się czy płakac siostra jak mnie widzi w jasnym kolorku na oczach to mówi, że wyglądam jakbym downa miała a raz pomalowałam się na taki delikatny róż, taki wiecie, wręcz jasna lilia przyszedł chłopak, patrzy się na mnie wystraszony i pyta się: "przeziębiona jesteś? jak tak to możemy w domu zostac" po prostu w jasnych kolorach czuję się taka hmm... naga natomiast moja siostra, też ma włosy jaśniutki blond i niebieskie oczka i ona znowu dziwnie wygląda w ciemnych oczach więc maluje je tylko na jasny róż który jej baaardzo pasuje, nawet gdy nie robi cieniutkich kresek

    co do pomniejszania oka to na zdjęciu wyglądają na małe ale w realu mam je naprawde ogromne nie raz już słyszałam na ulicy, że mam ogromne niebieskie oczyska i nie mam ich tak bardzo wymalowanych jak to na zdjęciach wychodzi to już po prostu aparat i lampa błyskowa makijaż oczu "powiększają" i wyglądają jakbym miała aż do brwi czarne haha dotego w realu jak patrze na wprost to oczy wyglądają wręcz jakbym miała tylko grube kreski, bez cieni a na zdjęciach jak patrze troszkę z góry albo z dołu to wygląda to jakbym miala oczy wymalowane na około aż do brwi jak panda
    właśnie w tych jasnych kolorkach mam je pomniejszone takie malutkie jak czasami pokazują w filmie jak ktoś okulary ściąga i ma takie przymrużone haha nawet moja mama twierdzi, jak nie mam kresek albo mam jasne cienie to pyta się, czemu sobie tak oczy pomniejszam

    moja przyjaciółka która zawsze ceniła naturalnosc od pewnego czasu zaczęła się malowac, robi coraz grubsze kreski na oczkach, ona ma naturalnie ogromne oczy i bardzo ładne błękitne i powiem Wam, że nie tylko według mnie, jest jej milion razy lepiej niż bez tych grubych kresek jakoś tak jakby to napisac podkreśla hmm.. kształt oczu, rysy twarzy? i wcale oczu nie ma pomniejszonych, ma takie jak zawsze

    ale pobawie się kolorami, czemu nie tu Bożenka poleciła również odcienie złota, to mi się podoba, lubię ten kolor

    a może dziewczyny znacie jakieś ciemne makijaże ale ładne? takie, co Wam się podobają? ja np. uwielbiam jak Kasia Cichopek jest pomalowana w programach które prowadzi często mocno oczka jej podkreślają i prześlicznie w nich wygląda tak samo Ania Mucha


    farbstift chciałabym miec takie wory pod oczami Ty chyba moich nie widziałaś haha zawsze miałam problem z ich ukrywaniem
    tak przy okazji może ktoś ma sposoby na wory pod oczami? tak, żeby dokładnie zakrywały je na cały dzień albo chociaż na pół dnia

    ---------- Dodano o godzinie 10:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:25 ----------

    Cytat Napisał netus0406 Zobacz post
    kupiłam nowe świetne cienie ,a oto efekt

    jeej śliczny kolor jakie to cienie?

  11. #761
    No to..wpadłam Avatar netus0406
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    cienie firmy Qianyu kupione na targach kosmetycznych,kolorki sa piekne a jeszcze bardziej intensywne jak najpierw naniose pedzelkiem odrobine wody na powieke a na to cien,cudne sa jestem z nich bardzo zadowolona

  12. #762
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    netus0406 przepiękny makijaż. Kolorki świetne i bardzo pasują do twoich oczu

  13. #763
    No to..wpadłam Avatar netus0406
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    dziękuje bardzo
    tak wyglądają te cienie

  14. #764
    No to..wpadłam Avatar hooligan92
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    124

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Cytat Napisał netus0406 Zobacz post
    dziękuje bardzo
    tak wyglądają te cienie
    ile za nie dałaś ? Fajny ten kolorek fioletowy

  15. #765
    No to..wpadłam Avatar netus0406
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    nie drogo bo tylko 15 zł le naprawdę są świetnesuper się trzymają ,nie wałkują się rewelka

  16. #766
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    bardzo ciekawe makijaże

  17. #767
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Cytat Napisał netus0406 Zobacz post
    nie drogo bo tylko 15 zł le naprawdę są świetnesuper się trzymają ,nie wałkują się rewelka

    ! To superokazja!



    Zazdrosnam

  18. #768
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    netus0406 a nie wiesz w jakim sklepie będą takie dostępne? jak wpłynie mi troszkę kaski to chętnie sobie kupię no chyba, że w razie czego Ty byś miała możliwośc gdzieś takie kupic i wysłac? oczywiście koszt cieni i przesyłki bym pokryła żeby nie było

  19. #769
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Hymmm... Oceńcie same. Na codzien sie tak nei maluję, ale.


    Experymentuję troche teraz z make

  20. #770
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    mi się bardzo podoba, jaki cień
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  21. #771
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    jOotka fajne oczko, ale rzęsiory posklejane następnym razem mniej tuszu

  22. #772
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    To jest ten cien do powiek, sensique. Już nei wiem, jaki, mam go długo, i nawet jeden mi wypadł gdzieś Użyłam tego, co jest pod jasnym niebieskim. Jest on taki srebrnawo-szarty.


    dziwne, bo wyszedł, jak niebieski

  23. #773
    No to..wpadłam Avatar Majkaa130
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    wlkp
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    To i ja dam coś od siebie
    Wiem, wiem kredka mi się rozmazała na wodnej linii i wygląda to masakrycznie
    Ale co tam

  24. #774
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    ładna kreska na górnej powiece i ciekawy kolorek na powiekach
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  25. #775
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Ładny Nie wyglądają na oczy czternastki ;D

    Piękne, podobuje mi sie. Jeszcze tylko napisz, jakie kosmetyki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Makijaż permanentny
    By seqoya in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 256
    Ostatni post / autor: 02-01-2021, 16:09
  2. Jak wgrywać zdjęcia do wiadomości ??
    By Kamis in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 15-04-2018, 14:28
  3. Zdjęcia z galerii na stronie głównej
    By Kamis in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2009, 11:47

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •