Strona 30 z 109 PierwszyPierwszy ... 202627282930313233344080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 726 do 750 z 2706

Temat: Makijaż-zdjęcia

  1. #726
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Dziękuje Czekoladko hehe
    Widzę, że również z Katowic

  2. #727
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Niedłuo wkleję zdjęcia moich brzydkich 'dzieł'

  3. #728
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    jOotka napewno są śliczne czekamy

  4. #729
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Sylwunia piękne oczy i makijaż,,,, no nie mówiąc o tobie ze śliczna kobietka z Ciebie
    Ten Art Deco, dobrze kryje i matuje?
    Bo zależy mi żeby matowil tez, a widzę ze wy dziewczyny używacie tego

    A co do Avonu, to roznie bywa, konsultantki maja taniej czasami, jak ktos jest koordynatorem to pewnie tez ma ceny njiskie( tak sadze), duzo ludzi z anglii sprowadza bo jest taniej, chociaz nie zawsze.

  5. #730
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    czarnulkaaa87 dziękuje

    ArtDeco bardzo dobrze kryje jak go kupiłam to przez pierwsze 2 razy nie chciał mi kryc bo go rozcierałam ale jak zaczęłam go wklepywac to ukrywa mi wszystko co chcę co do matu to nie wiem bo nakładam na niego puder a to puder mi twarz matowi chociaż jak nakładam go na podkład to się nie świeci (m.in. pod oczami)
    Nawet producent pisze, że można nim ukryc tatuaż i wiem, że to prawda ja sobie również ukrywam nim blizne po kolczyku w pępku a latem jak jest upał i twarz spocona, to mi w ogóle nie spływa, ładnie się trzyma cały dzień własnie odkładam sobie kaske na kolejny bo teraz mam za jasny odcień ostatnio troszkę przepuściłam pieniążków na buty i zostałam bez kasy a potrzebuję kilka nowych kosmetyków bo wszystko mi się kończy

  6. #731
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Cytat Napisał Sylwia_88 Zobacz post
    czarnulkaaa87 dziękuje

    ArtDeco bardzo dobrze kryje jak go kupiłam to przez pierwsze 2 razy nie chciał mi kryc bo go rozcierałam ale jak zaczęłam go wklepywac to ukrywa mi wszystko co chcę co do matu to nie wiem bo nakładam na niego puder a to puder mi twarz matowi chociaż jak nakładam go na podkład to się nie świeci (m.in. pod oczami)
    Nawet producent pisze, że można nim ukryc tatuaż i wiem, że to prawda ja sobie również ukrywam nim blizne po kolczyku w pępku a latem jak jest upał i twarz spocona, to mi w ogóle nie spływa, ładnie się trzyma cały dzień własnie odkładam sobie kaske na kolejny bo teraz mam za jasny odcień ostatnio troszkę przepuściłam pieniążków na buty i zostałam bez kasy a potrzebuję kilka nowych kosmetyków bo wszystko mi się kończy
    Dziekuje Sylwia
    Kupie i przetestuje ale jaki odcień
    mam sniada cerę,,, odcienie dużo się różnią w rzeczywistości?
    Bo ja tylko na allegro je lookalam.

  7. #732
    No to..wpadłam Avatar hooligan92
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    124

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Ale wy tych kosmetyków musicie mieć... Chwalić się żądam zdjęć

  8. #733
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    hehe ja to kosmetyki uwielbiam lubie bardziej niż ciuchy czy buty


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  9. #734
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    hooligan92 uwierz mi... nie chcesz tego widzieć
    jOotka czekamy na zdjęcia

    a ja się na razie byczę i nic nie maluję ani nie robię pazurasków za tydzień albo dwa coś wstawię jak mi się będzie chciało

  10. #735
    No to..wpadłam Avatar hooligan92
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    124

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    hooligan92 uwierz mi... nie chcesz tego widzieć
    Dawaj dawaj to się swoją w zamian pochwalę

  11. #736
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Zamierzone cele nigdy nie wychodzą mi tak jak bym chciała ...
    Takie jakies dzisiejsze

  12. #737
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Hooli to lepiej sie pochwal pierwsza, a pozniej zrobia to dziewczyny

  13. #738
    No to..wpadłam Avatar hooligan92
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    124

    Domyślnie

    No to jako pierwsza...
    Oto moja kolekcja (w stanie rozbudowy)

    Cytat Napisał agaciorka93 Zobacz post
    Zamierzone cele nigdy nie wychodzą mi tak jak bym chciała ...
    Takie jakies dzisiejsze
    Uwielbiam taką kreskę.. przypomina mi skrzydła aniołka
    Ostatnio edytowane przez aga ; 08-05-2010 o 12:09

  14. #739
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Cytat Napisał hooligan92 Zobacz post
    No to jako pierwsza...
    Oto moja kolekcja (w stanie rozbudowy)
    aha


    jednak ciesze sie ze nie umiem malować bo prócz pazurków jakbym miała tyle rzeczy do robienia makijażu kupić to bym zbankrutowała

    ________________________________________


  15. #740
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    wow ale masz kosmetyków

    milenka_olsztyn ja też zawsze wolałam kosmetyki od ciuchów i butów ale od jakiegoś miesiąca kupuje co chwile buty 2 dni temu kupiłam kolejne 2 pary pięknych 13cm bucików i nie wiem po co, bo już mam takich sporo haha tak samo byłam zawsze uzależniona od krótkich bluzek jak to moja mama mówi: "i znowu szalik kupiłaś" haha musze znowu zacząc wydawac kase na kosmetyki bo to już nie jest śmieszne, że wszystko mi się kończy a nie mam nic na zapas buu


    czarnulkaaa87 ja miałam odcień nr.1 ale po kilku miechach zgubiłam go i kupiłam sobie nr.2 bo niby nr.2 jest pod oczy idealny ale muszę znowu wrócic do nr.1 bo ta 1 najlepiej według mnie kryje cienie pod oczami, pryszcze itp i lepiej zlewa mi się z twarzą obojętnie czy jestem blada czy opalona a ten nr.2 co mam teraz na twarzy jest białawy a, że mam troszkę ciemniejszy podkład to śmiesznie to wygląda, ciemna twarz a pod oczami białe plamy dlatego oszczędzam sobie kase na ten nr.1 znowu, bo on mi najlepiej przypasował
    co do odcieni na allegro to zależy jak masz monitor ustawiony bo ja widze kolory mniej więcej takie jak są w realu


    agaciorka93 śliczny makijaż kiedyś używałam takie kolorki na oczkach kupowałam chyba z wibo podwójne cienie jak je jeszcze gdzieś znajde to muszę obowiązkowo kupic bo świetnie się sprawdzają na oczkach i są tanie, chyba z 4-5zł kosztują

    a tak w ogóle to muszę jeszcze nazbierac na puder bo się kończy, na podkład ale o podkładzie to chyba teraz pomarzę bo mam tyle wydatków na wakacje, że raczej nie zaoszczędze 135zł na podkład jakiś perfum bo wszystkie flakoniki prawie puste stoją ale to akurat tanie bo lubię z Avonu perfumy, kupuję na allegro po 30zł także nie jest źle aa i klej jeszcze kupic do rzęs a to znowu z 30zł, bożeee ratuuuj trzeba zacząc w totka grac

  16. #741
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    agaciorka93 ładny makijaż

    hooligan92 ok wstawię, ale dopiero za jakieś 2 tygodnie jak będę też zgrywać na kompa m.in. zdjęcia makijaży

  17. #742
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    te zdjęcie co ostatnio pokazałam Wam z tym ciemnym makijażem to znalazłam drugie z tego samego dnia, przybliżyłam je troszkę i teraz tak sobie myślę, że jakoś nie pasują tak ciemno pomalowane oczy do niebieskich oczu chciałabym szkła kontaktowe jakieś ładne zielone czy brązowe ale brzydze się oczu dotykac nie umiałabym ich założyc

    PS: to coś na nosie to kolczyk moja przyszła teściowa myślała, że to pieprzyk

  18. #743
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Moim zdaniem blondynka o niebieskich oczach lepiej wygląda w delikatniejszym makijażu. Ja osobiście lubię kontrast, więc czarna kredka, liner, odcienie grafitu,szarości są ok, ale w troszkę mniejszych ilościach Ciekawi mnie jakbyś wyglądała w pastelowym makijażu, myślę że ślicznie i słodko
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  19. #744
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    uwielbiam patrzeć na te wasze makijaże, a aż wstyd się przyznać, ze ja nie umiem się malować, właśnie zaczęłam zabawę z cieniami, ale nic mi z tego nie wychodzi,, buuu.
    Mój makijaż kończy się na tuszy i kredce na górnej powiece, teraz właśnie dochodzą cienie





  20. #745
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    farbstift a w jakich pastelowych kolorkach byś mnie widziała? to spróbuję taki makijaż zrobic ja słyszałam, że do blondynek właśnie pasują mocno podkreślone na czarno oczka bo to taki kontrast między włosami a makijażem oczu tylko, że w realu mam jasne oczy i to mi się coś gryzie z tym makijażem gdybym miała ciemne oczy to jakoś lepiej by to wyglądało dlatego marzą mi się ciemno zielone lub brązowe

    ---------- Dodano o godzinie 11:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:33 ----------

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    uwielbiam patrzeć na te wasze makijaże, a aż wstyd się przyznać, ze ja nie umiem się malować, właśnie zaczęłam zabawę z cieniami, ale nic mi z tego nie wychodzi,, buuu.
    Mój makijaż kończy się na tuszy i kredce na górnej powiece, teraz właśnie dochodzą cienie


    mój pierwszy makijaż to był różowy błyszczyk później tusz a dopiero po jakiś 2-3 latach odważyłam się na dolną i górną kreske hehe a teraz idę na całośc póki jestem młoda jak będę miec dzidziusia to wtedy już oczywiście ostry makijaż pójdzie w bok ale narazie czemu nie korzystac
    Pobaw się makijażem i pokaż zdjęcia jak Ci wychodzi


    w ogóle to musze kupic cienie do powiek w kolorach panterki i zrobic ją na oczkach strasznie mi się podoba taki makijaż ale wątpie, że mi wyjdzie bo wygląda na łatwy ale po koleżance widziałam, że ciężko zrobic, trzeba idealnie wycieniowac kolorki i te plamki zrobic w miare ładne

  21. #746
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    hehe ja panterke lubie sobie robić
    ale myslę że ty ładniej byś w jasnych kolorkach wyglądała... jesteś bardzo ładną dziewczyną ale jak bym cię zobaczyła na ulicy to zobaczyła bym tylko pomalowane dookoła na czarno oczy niestety...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  22. #747
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Cytat Napisał Sylwia_88 Zobacz post
    farbstift a w jakich pastelowych kolorkach byś mnie widziała? to spróbuję taki makijaż zrobic ja słyszałam, że do blondynek właśnie pasują mocno podkreślone na czarno oczka bo to taki kontrast między włosami a makijażem oczu tylko, że w realu mam jasne oczy i to mi się coś gryzie z tym makijażem gdybym miała ciemne oczy to jakoś lepiej by to wyglądało dlatego marzą mi się ciemno zielone lub brązowe

    sprubuj może się delikatniej pomalować, zobaczysz jak wygladasz a jak ci sie nie spodoba to przecież możesz wrócić do poprzedniego makijażu
    Do niebieskich oczek i blond włosów zwykle pasują różowe cinie, jasnozielone, błękitne i grafitowe mozesz tez sprubować umalowac się jak Hilay Duff

    jeśli nie podoba ci się kolor twoich oczu to zawsze można kupić soczewki kontaktowe są nawet specjalne mascay dla osób nosząych soczewki np. AA Oceanic


  23. #748
    No to..wpadłam Avatar Sylwia_88
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Ż
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    szpila59 tak wiem, pisałam już o soczewkach, że nie umiałabym sobie ich założyc i tak samo nie dałabym zrobic tego komuś brzydze się dotykac oczu hehe nawet jakoś brzydze się dawac krople do oczu nie wiem czemu, mam tak już od małego a jak mi coś wpadnie do oka to dla mnie to już dramat haha

    Hmm a co powiecie o takich kolorkach? jest tu ciemny róż, jasny róż i srebrny na zdjęciu nie widac pomieszania kolorów bo są błyszczące i aparat tego nie chce chwycic
    tak samo pobawiłabym się z fioletem, żółcią, turkusem itd ale to najpierw muszę kupic bo nie mam takich kolorków
    nie no, nakręciłyście mnie na zabawe kolorami znowu kolejny wydatek

  24. #749
    No to..wpadłam Avatar hooligan92
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    124

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    uwielbiam patrzeć na te wasze makijaże, a aż wstyd się przyznać, ze ja nie umiem się malować, właśnie zaczęłam zabawę z cieniami, ale nic mi z tego nie wychodzi,, buuu.
    Mój makijaż kończy się na tuszy i kredce na górnej powiece, teraz właśnie dochodzą cienie
    Mój makijaż kończy się na podkładzie ,pudrze i tuszu do rzęs. Cieni używam tylko gdy maluję kobitki bądź siebie na sesje zdjęciowe

  25. #750
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Makijaż-zdjęcia

    Hym.. Staaaare Bardzo..


    Podkład - soraya make up sceniczny

    Eyeliner ... ze szlekera

    i obróbka photoscape

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Makijaż permanentny
    By seqoya in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 256
    Ostatni post / autor: 02-01-2021, 16:09
  2. Jak wgrywać zdjęcia do wiadomości ??
    By Kamis in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 15-04-2018, 14:28
  3. Zdjęcia z galerii na stronie głównej
    By Kamis in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2009, 11:47

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •