Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 226

Temat: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    mam taki jakby maly problem,podobaja mi sie dlugie wlosy,a nie potrafie zapuscic,na dodatek ,jakby tego bylo malo,moje wlosy sa rzadkiemusze prawie caly czas chodzic w spietych.I tak sobie pomyslalam ,ze jak bede w Polsce ,to sobie przedluze,bo w Niemcach jest to bardzo drogie.
    Moze ktoras z Was miala juz sztucznie doczepiane wloski i moze mnie uswiadomic,jak dlugo mozna w nich chodzici od czego to zalezy?
    No i oczywiscie jakie sa koszta w Polsce.
    Jezeli wiecie cos na ten temat,prosze o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    moja kumpela kiedyś przedłużała sobie włoski , chyba w Poznaniu , miała je ok 3/4 miesięcy i zapłaciła chyba coś koło 700 zł, ale nie jestem pewna bo to było z rok temu i słabo pamiętam
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  3. #3
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja też mam bardzo cienkie i na dodatek mi wypadają. Jakiś czas temu myślałam o przedłużeniu, dużo na ten temat czytałam i rozmawiałam z fryzjerką, do której chodzę od ośmiu lat. Po tym wszystkim co się dowiedziałam odradzam przedłużanie włosów jakąkolwiek metodą, bo jeszcze bardziej osłabi to Twoje włosy. W dodatku efekt będzie nienaturalny, bo włosy doczepia się tylko z boków i tyłu, a czubek głowy będzie wyglądał jak wyskubany. Ale decyzja należy do Ciebie.

  4. #4
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Hai

    A więc tak :
    U mnie zagęszczanie włosów kosztuje ok 1600zł ( wszystko zależy od ilości i długości pasemek) Aby efekt był właściwy należy doczepić ok 80-100 pasemek. Najlepsze włosy są słowiańskie. Dobrze dobrane pasemka czyli kolor i rodzaj włosa ( czyli proste, kręcone,falowane) nie odróżniają sie wcale od naturalnych klientki. Najlepszą metodą przedłużania bądź zgęszczania włosów jest metoda na zgrzewy polimerowe lub keratynowe. Nie polecam RINGÓW ani tych szerokich pasków z kilkoma pasemkami na raz Należy również pamiętać o pielęgnacji takich włosów! Nie należy nakładać masek i odzywek na całą głowę tylko na długości i końce, gdyż mogą zsunąć sie doczepy Szczotka tez musi być specjalna , gdyż normalna szczotką czy grzebieniem haczyłoby sie zgrzewy-rwąc przy tym włosy Dobrze założone włosy trzymają sie długo z reguły powinno sie nosić trzy miesiące , ale z doświadczenia wiem że i tak klientki noszą dłużej
    Ja już miałam doczepione włosy i kiepsko to zniosły moje naturalne wlosy-gdyż mam słabe i cienkie włosy, ale efekt był świetny
    SZCZĘŚLIWA

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ja rowniez odradzam,jezeli twoje wlosy sa cienkie i na pewno delikatne czy to sztuczny wlos ktory z czasem rozni sie jednak od twoich naturalnych i nie wyglada wcale to za ladnie i czy to prawdziwy wlos ktore jego obciazenie jest o 40% wieksze od twoich naturalnych,choc wygladaja pieknie ale pielegnacja tych wlosow wcale nie jest taka latwa jakby sie wydawalo tak jak Chanti napisala specjalne do wlosow przedluzanych szczotki,pielegnacja dobrymi szamponami i odzywkami ,a i tak po ich sciagnieciu twoje wlosy sa bardzo oslabione,ktore w wiekszosci nadaja sie do sciecia lub do glebokiej regeneracji...ja juz bardziej ci polecam abys to co masz wydac na przedluzone wydaj na profejonalna regeneracje twoich wlosow,ale dobry salon musi m conajmniej ci zaoferowac pare innych rozniacych zsie abiegow dzialajacych na twoje strukture wlosa i kolor twoich wlosow...pojawila sie wogole nowa technika przedluzania wlosow,laserowa ale nie znam opini na jej temat no i cenowo to masakra prawie do 3000euro,robia to w klinice w Holandii...

  6. #6

    Domyślnie

    Zgadzam się z annamon włosy nawet zdrowe wiele tracą a co dopiero osłabine cieńkie i rzadkie. Jeśli chodzi o doczepianie sztucznych włosów, to osobiście odradzam jesli już to tylko naturalne, są najlepsze, ale też najdroższe. A jeśli masz słabe włoski, to raczej powinnaś się skupić na jakiejś kuracji by je wzmocnić nawet u dermatologa. Są kuracje po których włosy rosną szybciej i stają się gęstsze. Bo po zageszczeniu będziesz pieknie wyglądać, ale po kilku miesiącach wszystko odwróci się na niekorzyść. Pielęgnacja takich włosów wymaga systematycznośći i konsekwencji. Moja znajoma kiedys doczepiła sobie sztuszce włoski i po jednym myciu bez specialnych przystosowanych do tego preparatów zrobiło jej się sianko z pasemek. Ogólnie, to też kwestia jakości pasemek, kto nam je robi jest o bardzo iostotne, musi to być osoba która ma doświadczenie i fach w ręku
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 27-04-2009 o 14:18

  7. #7
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Moja koleżanka sobie kupiła na allego za ok 170 zł... może i fajnie by to wyglądało gdyby jej naturalne włosy były dłuższe bo miała je troszkę za uszy i na dodatek strasznie spalone...i trochę śmiesznie to wygląda bo jedną długość włosów ma za uszy a drugą prawie że do pasa... i jeszcze górną krótką warstwę taką spaloną a dolną długą taką błyszcząca

  8. #8
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Skoro miała taki efekt, to znaczy że ktoś jej źle założył, albo nie ścieniowała włosów . Te włosy doczepione ścina sie inaczej niz swoje naturalne ( oczywiście cały czas mówię o doczepianych wlosach naturalnych)
    SZCZĘŚLIWA

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Przedluzanie wlosow

    Hej dziewczyny ja z natury mam cienkie wlosy ale sa dlugie za lopatki i mam pytanie ile kosztuje przedluzenie wlosow bo dzieki przedluzeniu od razu zwieksza mi sie volumy
    albo macie jakies inne pianki albo cos w tym stylu ktore naprawde poprawia mi objetosc

  10. #10
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Przedluzanie wlosow

    o przedłużaniu włosów wątek też już był więc proszę poszukaj zanim założysz nowy temat, bo robi się straszny bałagan

  11. #11
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Przedluzanie wlosow

    Ja mam do Was kochane pytanie?
    Czy znacie jakiś REWELACYJNY kurs na przedłużanie włosów ( najlepiej z zestawem startowym).
    SZCZĘŚLIWA

  12. #12
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ja nie wiem, nie mam zdania

    jak ktos lubi - droga wolna.

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    a ja mam przedluzone wlosy i niedlugo bede je zmieniac bo juz prawie rok w nich chadzam. jestem bardzo zadowolona.koltuny sie nie robia,trzeba o nie dbac to odwdziecza sie wygladem.dla wzmocnienia swoich stosuje czasem kuracje z vichy.kiedys dawno temu mialam doczepiane wlosy syntetyczne i tez bylam bardzo zadowolona.nigdzie nie sterczaly i wygladaly naprawde ladnie,lekko falowane jak moje wlosy.tyle,ze nie mozna bylo prostowac.jedynie czasem szlam do fryzjera wrzucic termoloki. no i krotszy czas noszenia.

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał wiewioora Zobacz post
    a ja mam przedluzone wlosy i niedlugo bede je zmieniac bo juz prawie rok w nich chadzam. jestem bardzo zadowolona.koltuny sie nie robia,trzeba o nie dbac to odwdziecza sie wygladem.dla wzmocnienia swoich stosuje czasem kuracje z vichy.kiedys dawno temu mialam doczepiane wlosy syntetyczne i tez bylam bardzo zadowolona.nigdzie nie sterczaly i wygladaly naprawde ladnie,lekko falowane jak moje wlosy.tyle,ze nie mozna bylo prostowac.jedynie czasem szlam do fryzjera wrzucic termoloki. no i krotszy czas noszenia.
    wklej swoje zdjecia z przedluzonymi wloskami

  15. #15
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    o właśnie właśnie- dziewczyny, które mają przedłużone włoski, prosimy o zdjęcia

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    a prosze bardzo.szkoda ze nie wiedzialam,ze zdjecie pojdzie w swiat to bym makijaz poprawila

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Skoro żałowały to znaczy że ten kto zakładał im włosy raczej się na tym nie znał...
    Ja wiem że obecnie najlepszą metodą na polskim rynku jest metoda laserowa, ponieważ miała do czynienia z wieloma metodami mam pewność że metoda laserowa jest najlepsza. Zapraszam na stronę www.przedluzanieizageszczaniewlosow.pl tam znajdziecie więcej informacji na temat tej metody.

    POZDRAWIAM

  18. #18
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Z reguły tak jest, że jak ktoś źle coś zrobi, to potem wszyscy, którzy wykonują taki zabieg są od razu posądzani o to samo, a w rzeczywistości wcale tak nie ma. Dlatego właśnie zanim zdecydujemy się na coś takiego, to trzeba dokładnie sprawdzić osobę, która będzie nam przedłużała włosy. Trzeba iść, zapytać o jakieś zdjęcia czy nawet rekomendacje. Warto się po prostu dopytać, zanim się zdecydujemy.

  19. #19
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Idzie raczej od razu rozpoznać jak ktoś ma przedłużone. Widziałam dziewczynę w niedzielę i miała włosy obcięte zupełnie na prosto i zarzucone do tyłu i z tego jej wisiały takie jakby "nitki". Strasznie to wyglądało.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    moja sasiadka tez ma i wyglada to okropnie nie wiem czy to trzeba jakos specjalnie dbac o takie wlosy ale jej tez wisza takie nitki cienkie fuu brzydko to wyglada

  21. #21
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Idzie raczej od razu rozpoznać jak ktoś ma przedłużone. Widziałam dziewczynę w niedzielę i miała włosy obcięte zupełnie na prosto i zarzucone do tyłu i z tego jej wisiały takie jakby "nitki". Strasznie to wyglądało.
    nie zgodze się, jezeli ktoś ma na prawdę dobrze przedłuzone i wycieniowane włosy i odpowiednio dobrany kolor to nie rozpozna się, jednak większości sa robione one po amatorsku bo ludzi nie stac isc do salonu i zaplacic 3 tys za przedluzenie wlosow, wiec przedluzają po kontak a efekty są takie iz widac, ze wlosy sa przedluzone.

  22. #22
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ja odradzam z calego serca mialam 7 miesiecy doczepione wlosy bo tez marze o dlugich wlosach wlosy po sciagnieciu byly w takim stanie ze popprostu plakac mi sie chchialo polamane porozdwajane poszczepione i slabe teraz od jakiegos miesiaca biore tabletki na wzmocnienie wlosow kupilam sobie eliksir do zniszczonych koncy mimo tego ze obcielam konce i sososuje maski regenerujace i powiedzialam nigdy wiecej tego nie zorbie i tak samo jest z ringami jka i keratyna bo bo tez mialam w dodatku keratyna lubo sie topic wiec naprawde nie rob tego to moja dobra rada

  23. #23
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    a ja zdjelam po roku wlosy i zalozylam nowe. nie mialam zadnych problemow i zamarzylo mi sie zeby nadal miec dlugie.oczywiscie zdjecie nie bylo robione pod wysylke w swiat ale na razie to jedyne jakim dysponuje.

  24. #24
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    z tego co zauważyłam to przy ciemnych lub czarnych włosach efekt przedłużania jest najładniejszy bo przy jasnych wygląda to różnie

  25. #25
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    To prawda, blond włosy w miare możliwości można dobrac, w kryzysowym przypadku można te dopinane pofarbować , jezeli sa naturalne, przy balejażu jest z tym troszkę wiecej kłopotu, a czarne włosy jednak wychodzą najladniej przy przedłużaniu, wiewióreczko pięknie przedłużone włosy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •