Strona 1 z 10 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 226

Temat: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

  1. #1
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    mam taki jakby maly problem,podobaja mi sie dlugie wlosy,a nie potrafie zapuscic,na dodatek ,jakby tego bylo malo,moje wlosy sa rzadkiemusze prawie caly czas chodzic w spietych.I tak sobie pomyslalam ,ze jak bede w Polsce ,to sobie przedluze,bo w Niemcach jest to bardzo drogie.
    Moze ktoras z Was miala juz sztucznie doczepiane wloski i moze mnie uswiadomic,jak dlugo mozna w nich chodzici od czego to zalezy?
    No i oczywiscie jakie sa koszta w Polsce.
    Jezeli wiecie cos na ten temat,prosze o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    moja kumpela kiedyś przedłużała sobie włoski , chyba w Poznaniu , miała je ok 3/4 miesięcy i zapłaciła chyba coś koło 700 zł, ale nie jestem pewna bo to było z rok temu i słabo pamiętam
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  3. #3
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja też mam bardzo cienkie i na dodatek mi wypadają. Jakiś czas temu myślałam o przedłużeniu, dużo na ten temat czytałam i rozmawiałam z fryzjerką, do której chodzę od ośmiu lat. Po tym wszystkim co się dowiedziałam odradzam przedłużanie włosów jakąkolwiek metodą, bo jeszcze bardziej osłabi to Twoje włosy. W dodatku efekt będzie nienaturalny, bo włosy doczepia się tylko z boków i tyłu, a czubek głowy będzie wyglądał jak wyskubany. Ale decyzja należy do Ciebie.

  4. #4
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Hai

    A więc tak :
    U mnie zagęszczanie włosów kosztuje ok 1600zł ( wszystko zależy od ilości i długości pasemek) Aby efekt był właściwy należy doczepić ok 80-100 pasemek. Najlepsze włosy są słowiańskie. Dobrze dobrane pasemka czyli kolor i rodzaj włosa ( czyli proste, kręcone,falowane) nie odróżniają sie wcale od naturalnych klientki. Najlepszą metodą przedłużania bądź zgęszczania włosów jest metoda na zgrzewy polimerowe lub keratynowe. Nie polecam RINGÓW ani tych szerokich pasków z kilkoma pasemkami na raz Należy również pamiętać o pielęgnacji takich włosów! Nie należy nakładać masek i odzywek na całą głowę tylko na długości i końce, gdyż mogą zsunąć sie doczepy Szczotka tez musi być specjalna , gdyż normalna szczotką czy grzebieniem haczyłoby sie zgrzewy-rwąc przy tym włosy Dobrze założone włosy trzymają sie długo z reguły powinno sie nosić trzy miesiące , ale z doświadczenia wiem że i tak klientki noszą dłużej
    Ja już miałam doczepione włosy i kiepsko to zniosły moje naturalne wlosy-gdyż mam słabe i cienkie włosy, ale efekt był świetny
    SZCZĘŚLIWA

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ja rowniez odradzam,jezeli twoje wlosy sa cienkie i na pewno delikatne czy to sztuczny wlos ktory z czasem rozni sie jednak od twoich naturalnych i nie wyglada wcale to za ladnie i czy to prawdziwy wlos ktore jego obciazenie jest o 40% wieksze od twoich naturalnych,choc wygladaja pieknie ale pielegnacja tych wlosow wcale nie jest taka latwa jakby sie wydawalo tak jak Chanti napisala specjalne do wlosow przedluzanych szczotki,pielegnacja dobrymi szamponami i odzywkami ,a i tak po ich sciagnieciu twoje wlosy sa bardzo oslabione,ktore w wiekszosci nadaja sie do sciecia lub do glebokiej regeneracji...ja juz bardziej ci polecam abys to co masz wydac na przedluzone wydaj na profejonalna regeneracje twoich wlosow,ale dobry salon musi m conajmniej ci zaoferowac pare innych rozniacych zsie abiegow dzialajacych na twoje strukture wlosa i kolor twoich wlosow...pojawila sie wogole nowa technika przedluzania wlosow,laserowa ale nie znam opini na jej temat no i cenowo to masakra prawie do 3000euro,robia to w klinice w Holandii...

  6. #6

    Domyślnie

    Zgadzam się z annamon włosy nawet zdrowe wiele tracą a co dopiero osłabine cieńkie i rzadkie. Jeśli chodzi o doczepianie sztucznych włosów, to osobiście odradzam jesli już to tylko naturalne, są najlepsze, ale też najdroższe. A jeśli masz słabe włoski, to raczej powinnaś się skupić na jakiejś kuracji by je wzmocnić nawet u dermatologa. Są kuracje po których włosy rosną szybciej i stają się gęstsze. Bo po zageszczeniu będziesz pieknie wyglądać, ale po kilku miesiącach wszystko odwróci się na niekorzyść. Pielęgnacja takich włosów wymaga systematycznośći i konsekwencji. Moja znajoma kiedys doczepiła sobie sztuszce włoski i po jednym myciu bez specialnych przystosowanych do tego preparatów zrobiło jej się sianko z pasemek. Ogólnie, to też kwestia jakości pasemek, kto nam je robi jest o bardzo iostotne, musi to być osoba która ma doświadczenie i fach w ręku
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 27-04-2009 o 15:18

  7. #7
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Moja koleżanka sobie kupiła na allego za ok 170 zł... może i fajnie by to wyglądało gdyby jej naturalne włosy były dłuższe bo miała je troszkę za uszy i na dodatek strasznie spalone...i trochę śmiesznie to wygląda bo jedną długość włosów ma za uszy a drugą prawie że do pasa... i jeszcze górną krótką warstwę taką spaloną a dolną długą taką błyszcząca

  8. #8
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Skoro miała taki efekt, to znaczy że ktoś jej źle założył, albo nie ścieniowała włosów . Te włosy doczepione ścina sie inaczej niz swoje naturalne ( oczywiście cały czas mówię o doczepianych wlosach naturalnych)
    SZCZĘŚLIWA

  9. #9
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Ona to pewnie sama sobie doczepiła właśnie...jakby je wycieniowała to może wyglądało by to lepiej ale ona z nimi nic nie zrobiła

  10. #10
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    Dzieki Wam dziewczyny za dobre rady,rzeczywiscie dam sobie chyba spokoj z tymi wlosami.Fakt,ze fajnie bylo by tylko na chwile,a potem....wole nawet nie myslec.
    O dermatologu nawet bym nie pomyslala, hmm....trzeba bedzie zrobic sobie termin

  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    moja koliezanka przedłuża warkoczykami amatorsko bierze 400zł
    mnie korci tez przedłużyc tylko szkoda ze sa takie drogie
    moze sie skusze jak zarobie
    ale ogólnie kumpela miała i nażekala bo jej naturalne sa teraz jak pierek pekaja i jest na pół łysa...zakola ma niezłe.


    a ta dziewczyna ma naturalne bardzo krutkie tzw.na chlopaka.
    Ostatnio edytowane przez pisiowa21 ; 27-04-2009 o 19:15

  12. #12
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    efekt...calkiem calkiemale jak pomyslec ,co sie bedzie dzialo pozniej...

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ona jak na amatorke robi bardzo dobrze.Ale na razie tylko warkoczyki bo sie uczy.
    Jak bym sie skusiła to wstawie fotke
    a wogóle sa odpowiednie środki do pielegnacji zeby naturalne sie nie zniszczyły.Ja mam od kumpeli z zakładu regenalic masc bdb do wlosów

  14. #14
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    nie obraź się ale mi się takie warkoczyki jakoś nie podobają
    rzecz gustu

  15. #15
    Nałogowiec Avatar ania
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    306

    Domyślnie

    a ja marzę o trwałym prostowaniu włosów, ostatnio fryzjerka mi mówiła ze koszt ok 500-600zł przy moich włosach...

  16. #16
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Thumbs down

    Aniu szczerze NIE POLECAM wręcz odradzam chemiczne prostowanie włosów
    SZCZĘŚLIWA

  17. #17
    Nałogowiec Avatar ania
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    306

    Domyślnie

    oj Chanti, moich włosów nawet fryzjerka sie boi, są okropne! Mam ich za dużo i okropnie się puszą, w dodatku się krecą ale to już nie są takie ładne loczki tylko takie fiu bździu -same bolki lolki odstające

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie

    Jak ja się cieszę i dopiero teraz doceniam moje włosy. Z natury proste dlatego tez prostowania unikam jak ognia, ale szczerze? to marzą mi się takie ładne loczki ehhh kobiecie to trudno dogocic
    a propos doczepiania włosów.. moja kolezanka zrobiła sobie po znajomosci takie doczepienie na 'klamerki' jak ja to mowie kurcze efekt pierwszego dnia- ok, ale pozniej zaniedbała je i przy robeniu kitka te klamerki jej wystawały a te włosy wygl. jak starej lalki barbie takie plastikowe zmatowione i spuszone :/

  19. #19

    Domyślnie

    Jak wloski sa dobrze przdluzone a pozniej tak samo dobrze sciagniete to nie niszcza sie nasze naturalne wloski no i wiadomo tez zalezy jaka metoda

  20. #20
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    a ja powiem krótko: z włosami jest jak z paznokciami: należy dobrać metodę i rodzaj do swoich włosów- to po pierwsze primo
    a po drugie primo zorientować się gdzie i kto NAPRAWDĘ DOBRZE przedłuża włosy
    same wiecie że czasem cena za usługę (paznokcie) nie jest adekwatna do wykonania... czasem w domu taniej u (nazywanej często ironicznie) tipsiary która wie co z czym niż w co poniektórych salonach, gdzie przyjmowane są osoby nie znające się na rzeczy...

    ja cos o przedłużaniu włosów w dziadowskim salonie wiem bo przedłużałamżałuję tego jak niczego na świecie
    niedość że na 40 kosmyków po tygodniu zostao mi na głowie 8 to jak pojechała zgłosic reklamację to wmawaino mi że źle "ekspoatowałam" te włosy (co było kompletną bzdurą). pani z wielkim fochem kazała swojej podwładnej zrobić na tych samych kosmykach ale inna metodą, po czym i tak długo się nie trzymały... bo "AŻ" 2 tygodnie. powiem tylko że włosy swoje miałam baaaaardzo gęste ale króciutkie jak diabli... chciała wlosy do pasa to sie przejechałam. teraz po 1,5 roku po ściągnieciu mam ponad połowę włosów mniej... a co sie napłakałam to już moje... więc nigdy więcej teraz mam nową metodę na szybszy wzrost i zagęszczenie:

    seboradin tonik (lotion) co wieczór smarować w skórę głowy, i 1 raz w tygdniu HENNA VAX - maska na włosy i skórę głowy (w reklamówke i ciepły ręcznik i tak minimum godzinkę)

  21. #21
    Wczytuje się Avatar ajdida
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorlice
    Postów
    15

    Domyślnie

    Cześć dziewczyny a ja mam takie pytanie dotyczacej treski (taki kucyk dopinany) dolaczylam zdjecia. Bo wymyslilam sobie ze doczepilabym sobie na wesele kuzynki do swoich wlosow tylko nie moge nigdzie znalez jakichs konkretnych informacji na jakie wlosy i jak to sie trzyma wogole. Co o tym sadzicie

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    moja koleżanka kupiła sobie taki na allegro i nawet fajnie wyglądała doczepiała do swojego kucyka, czesała normalnie jak swoje włosy. chyba 30 zł dała

  23. #23
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie

    Ja zawsze chciałam przedłużyć sobie włosy, bo długie i proste zawsze bardzo mi się podobały .
    Ale powiem Wam że teraz już coraz mniej mnie do tego ciągnie. Jestem dzielna i zapuszczam i zapuszczam i coś tam rośnie.
    A tak poważnie boję się bo moje włosy mają tendencję do puszenia się i kręcenia jak jest wilgoć w powietrzu, więc jeśli doczepie włosy (mimo że całość wyprostuje) i moje zaczną się kręcić a te doczepiane nie to będzie źle to wyglądać a raczej zabawnie.

  24. #24
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    gdybym miała kase bym sobie przedłużyla moja kumpela bierze 300zl ale samemu trzeba kupic ringi

  25. #25
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ja mam dziewczyne w klasie ktora robila sobie kurs przedluzania wlosow w Poznaniu, pytalam jej to mowi ze od znajomych bierze 200zł za robocizne ale trzeba samemu sobie kupic wlosy 100 pasemek za 350zł czyli w sumie 550 zł za wszystko.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •