Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 226

Temat: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

  1. #26
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Przedluzanie wlosow

    Hej dziewczyny ja z natury mam cienkie wlosy ale sa dlugie za lopatki i mam pytanie ile kosztuje przedluzenie wlosow bo dzieki przedluzeniu od razu zwieksza mi sie volumy
    albo macie jakies inne pianki albo cos w tym stylu ktore naprawde poprawia mi objetosc

  2. #27
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Przedluzanie wlosow

    o przedłużaniu włosów wątek też już był więc proszę poszukaj zanim założysz nowy temat, bo robi się straszny bałagan

  3. #28
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Przedluzanie wlosow

    Ja mam do Was kochane pytanie?
    Czy znacie jakiś REWELACYJNY kurs na przedłużanie włosów ( najlepiej z zestawem startowym).
    SZCZĘŚLIWA

  4. #29
    Wczytuje się Avatar d0tkaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    to ja tez sie wypowiem,ja mialam wlosy przedluzone pare razy .. na zgrzwach keratynowych tylko i wylacznie naturalne wlosy. Nosilam je ok. 4 miesiecy (musialam sciagnac bo juz jak kucyka robilam to mi zgrzwy wychodzily z niego) .. powiem tak,Ci co wiedzieli ze mam przedluzone to wiedzieli a Ci co nie to podziwiali jakie piekne.. tez mam ciekie wlosy ale zdecydowalam sie je zrobic,tu kolezanka wyzej pisala ze nie wyglada fjnie bo daje sie je po bokach i z tylu .. no to wlasnie na tym polega przedluzanie.. a zageszczanie daje sie prawie od czubka głowy(przynajmniej tak robia u mnie w salonie na wl. sztucznych) ja chodzilam zadowolona z moich wlosow jedyne co mnie denerwowalo to to ze jak je umylam to tak czy siak musialam prostowac granice miedzy moimi wlosami a sztucznymi bo MOJE wlosy sie pusza na koncach ale to nie kazdej dziewczynie wiec niektore moga tylko umyc i zostawic wiadomo trzeba kosmetykow profesjonalnych do tego i szczotki i pamietac o paru zasadach jak np. nie myc glowy w bardzo goracej wodzie.
    hm.. co jeszcze? jedynym minusem jest to ze jak na 100 pasemek co mialam,wypadl mi jeden .. *przez 4 miesiace* to wypadl mi z moimi wlosami.. ale to dlatego ze byl odrosniety i ze sobie go przygniotlam) ogolnie polecam,droga sprawa ale warta.. i z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak przedluzac u kogos wlosy to tylko u sprawdzonej osoby! bo niektore tak kituja ze dramat

    sorka ze sie tak rozpisalam)
    To Forum Uzaleznia

  5. #30
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ciekawy efekt, ładny, ale nie wiem czy bym się zdecydowała na przedłużenie włosów

  6. #31
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    tez by mi sie podobalo przedluzanie ale ta cena... chyba lepiej samemu troche zapuscic

  7. #32
    No to..wpadłam Avatar ilonia123
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kąty Wrocławskie
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Dziewczyny moim zdaniem przedłożone włosy wyglądają brzydko (nie urażając nikogo) ponieważ się kołtunią

  8. #33
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ilonia123 nie zgodzę się z tobą, gdyż dobre jakościowo włosy wcale się nie kołtunią. I co ważne wyglądają rewelacyjnie. Wszystko zależy od jakości włosa
    SZCZĘŚLIWA

  9. #34
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ja nie polecam przedlużania włosów, miałam raz dwa pasemka i strasznie przeszkadzały przy czesaniu bo tam z góry jest ten klej... mogę sobie wyobrazić jak to jest gdy ma się przedłużone całe włosy...

  10. #35
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja widzialam juz kilka razy dziewczyny z przedluzonymi wlosami i musze powiedziec ze nie zrobilo to na mnie wielkiego wrazenia,bylo widac ze wlosy sa przedluzone.Mi najbardziej podobaja sie dlugie warkoczyki na calej glowie ale do tego trzeba miec ciemniejsza karnacje a nie tak jak ja mam bardzo jasna.

  11. #36
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Dlatego są specjalne szczotki do czesania włosów przedłużonych, i wtedy nie przeszkadzają zgrzewy. Jak są profesjonalnie doczepione włosy, dobre gatunkowo i idealnie dobrane kolory a na koniec odpowiednie ścięcie ( bo włosy doczepiane inaczej się ścina niż zwykle) to NAPRAWDĘ nie widać różnicy
    SZCZĘŚLIWA

  12. #37
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Ja widzialam juz kilka razy dziewczyny z przedluzonymi wlosami i musze powiedziec ze nie zrobilo to na mnie wielkiego wrazenia,bylo widac ze wlosy sa przedluzone.Mi najbardziej podobaja sie dlugie warkoczyki na calej glowie ale do tego trzeba miec ciemniejsza karnacje a nie tak jak ja mam bardzo jasna.
    też mi się to strasznie podoba...

  13. #38
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Czesc dziewczyny,

    Chcecie miec za darmo przedluzone wlosy?

    Pracuje w firmie CinderellaHair, szukamy teraz twarzy na "Śląski Festiwal Fryzjerski"w Katowicach. Przedluzymy ci wlosy za free, do tego dostaniesz produkty do pielegnacji, a co najfajniejsze, stylisci przygotuja Cie do sesji zdjeciowej, ktora ukaze sie w ogolnopolskim dwumiesieczniku. Swoje 2 fotki (sylwetka i portret) prosze podsyłać na adres: biuro@cinderellahair.p l do 31 października.

  14. #39
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja powiem ze Chanti ma racje ja rowniez nie jestem zwolenniczka przedluzonych wlosow ale sama przedluzam wiec wiem jak to wyglada(od trzech miesiecy przedluzam)
    ale tylko na ringi bo to najkorzystniejsze dla Twojego wlosa,nie placze ladnie odrastaja i tylko pozniej do podciagniecia ale bawie sie tylko naturalnymi bo sztuczne to dla Mnie porazka...
    wiec Ja uwazam ze to rzecz gustu.. no i mysle raczej jestem pewna ze jak sie dba tak sie ma...

  15. #40
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Aniu a możesz mi podać na jakiej firmie pracujesz? I jak cenowo to wygląda?
    SZCZĘŚLIWA

  16. #41
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    my w salonie przedłużamy włosy na taśmach i wygląda to rewelacja nie niszczy włosów bo nie ma dzialania wysokiej temperatury sama mam ochotę przedłużyć włosy gdyby nie cena

  17. #42
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    woj. slaskie
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał Malina33 Zobacz post
    Czesc dziewczyny,

    Chcecie miec za darmo przedluzone wlosy?

    Pracuje w firmie CinderellaHair, szukamy teraz twarzy na "Śląski Festiwal Fryzjerski"w Katowicach. Przedluzymy ci wlosy za free, do tego dostaniesz produkty do pielegnacji, a co najfajniejsze, stylisci przygotuja Cie do sesji zdjeciowej, ktora ukaze sie w ogolnopolskim dwumiesieczniku. Swoje 2 fotki (sylwetka i portret) prosze podsyłać na adres: biuro@cinderellahair.p l do 31 października.
    Witaj Malina33
    Mam pytanie: Jakich dziewczyn szukacie, bo byłabym zainteresowana przedluzaniem wlosow za darmo

  18. #43
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Witaj
    Szukam zwyczajnych dziewczyn, ktore chca przedluzyc sobie wlosy dobrym i produktami. Fajnie bylo by bys miala poldlugie wlosy (za brode lub do ramion) i tyle wystarczy
    pozdrawiam

  19. #44
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Chanti Ja kupuje wlosy u jednej babki w Hurtowni nie jest to zadna firma ale jakosc tego wlosa jest bezbledna nie mam pojecia skad one je sprowadza ale sa swietne za pasemko place 3,50 no i ring 1zl....
    ale tylko posiada czarne i ciemno brazowe taka czekolada sa w 100%naturalne i nie farbowane ostatnio sciagalam do podciagniecia jednej dziewczynie po czterech miesiacach i ten wlos byl taki sam jak za pierwszym razem a przez ten okres wypadly jej tylko dwa pasemka...

  20. #45
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    no to naprawdę jakieś dobre włoski, bo moja koleżanka przedłużyła sobie włoski ale jakieś kiepskie były bo po 1 miesiącu to już ze 100 pasemek zostało chyba ze 20. Dlatego jak ktoś przedłuża włoski niech idzie do jakiejś sprawdzonej osoby bo nie warto iść w ciemno i przepłacać.

  21. #46
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    słyszałam od mojej fryzjerki, że najlepsza metoda przedłużania włosków to ultradźwięki. czy się zgadzacie?

  22. #47
    Rozkręcanko Avatar vmajkav
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    A nie myślałyście żeby sobie przedłużyć włosy metodą clip-in?
    Ja kupiłam sobie takie włoski i jestem z nich bardzo zadowolona
    Jak mam ochotę to zakładam, jak nie to nie Polecam naturalne- można je farbować, prostować, kręcić Syntetyczne z kolei świecą się jak psu ... Załączam zdjęcie zestawu

  23. #48
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Exclamation Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Hej.Słuchajcie dziewczeta sprawa wyglada nastepujaco ze dziewczyny nazywajace sie pseudo"profesjonalistkami" same nauczyly sie przedluzania wlosow i dlatego zdania sa podzielona na temat metod,wlosow i noszenia.Same próbują a pózniej wychodzi "masakra.Włosy naturalne nam wypadają razem z pasemkiem przedłużonym.Nie wiedzą jak dokładnie się to robi i stad też negatywne zdania na jakąś metodę.Ja przedluzaniem zajmuje sie juz 5 lat.Z doswiadczenia wiem ze micro-ringi,tulejki "przecinaja" nasz naturalny wlos.Natomiast keratyna,silikon,latex i ultradzwieki to jedno i to samo.Najbardziej polecala bym wam keratyne bo to ona wchodzi w nasz skład włosa dlatego też nie uszkadza nam naturalnych włosów.Jeżeli dziewczyna , która przedłuża włosy wie ile wziaść naturalnych do "zgrzewu" to nasz wlos sie wcale nie niszczy i nie wyrywa.Do pasemka jest wziete tyle samo wlosow co w pasemku.Z doświadczenia również wiem ze 80 pasemek to za mało.Taka optymalna ilość to 140-160pasm każde z nich które waży około 1.5grama.Oczywiście włosy potrzebują pielęgnacji ale zachowuja sie tak jak naturalne Jak włosy sa dobrze nalożone to przejscia wlosow nie widac poza tym po umyciu wlosy sie ukladaja i wtedy to juz wogole nic nie widacdodam kilka zdjęć moich pracPozdrawiam
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  24. #49
    Wizażystka Avatar vanilla88
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja mialam przedluzane wloski na zgrzewy kreatynowe i bylam z nich bardzo zadowolona.Nosilam je 3.5miesiaca a ze mam geste wlosy nie bylo widac odrostu.Przez ten czas zadne pasemko mi nie wypadlo.uzywalam szczotki z naturalnego wlosia (jak sie nie myle INTER VION) glowe mylam nad wanna bo tak najwygodniej(nic sie nie placze) na koniec kladlam na przedluzone wlosy maske pantene a po splukaniu jedwab w plynie.Po sciagnieciu wlosy nadaja sie do kolejnego przedluzenia(trzeba tylko nalozyc nowa kreatyne a stara obciac) Prostowalam,krecilam spinalam na rozne mozliwe sposoby i nic sie z nimi zlego nie stalo.

    To z mojego doswiadczenia sama zanim sie zdecydowalam siedzialam na necie chyba miesiac i czytalam o wszystkich metodach.moim zdaniem metoda kreatynowa jest jednak najlepsza

  25. #50
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Exclamation Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Zgadza sie Keratyna jest najlepsza.No i jak przedmowczyni mowila ze jedwab obowiaskowo bo zapomnialam wspomniec.Wlosy czasem mozna nosic nawet do 6 miesiecy zalezy jak komu wloski rosna .A przedluzenie sobie wlosow to dobry sposob na zahodowanie swoich wloskow takze polecam
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •