Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 226

Temat: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

  1. #76
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    a ja mam przedluzone wlosy i niedlugo bede je zmieniac bo juz prawie rok w nich chadzam. jestem bardzo zadowolona.koltuny sie nie robia,trzeba o nie dbac to odwdziecza sie wygladem.dla wzmocnienia swoich stosuje czasem kuracje z vichy.kiedys dawno temu mialam doczepiane wlosy syntetyczne i tez bylam bardzo zadowolona.nigdzie nie sterczaly i wygladaly naprawde ladnie,lekko falowane jak moje wlosy.tyle,ze nie mozna bylo prostowac.jedynie czasem szlam do fryzjera wrzucic termoloki. no i krotszy czas noszenia.

  2. #77
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał wiewioora Zobacz post
    a ja mam przedluzone wlosy i niedlugo bede je zmieniac bo juz prawie rok w nich chadzam. jestem bardzo zadowolona.koltuny sie nie robia,trzeba o nie dbac to odwdziecza sie wygladem.dla wzmocnienia swoich stosuje czasem kuracje z vichy.kiedys dawno temu mialam doczepiane wlosy syntetyczne i tez bylam bardzo zadowolona.nigdzie nie sterczaly i wygladaly naprawde ladnie,lekko falowane jak moje wlosy.tyle,ze nie mozna bylo prostowac.jedynie czasem szlam do fryzjera wrzucic termoloki. no i krotszy czas noszenia.
    wklej swoje zdjecia z przedluzonymi wloskami

  3. #78
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    o właśnie właśnie- dziewczyny, które mają przedłużone włoski, prosimy o zdjęcia

  4. #79
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    a prosze bardzo.szkoda ze nie wiedzialam,ze zdjecie pojdzie w swiat to bym makijaz poprawila

  5. #80
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    i swoje naturalne masz za uszy tak i reszta przedłużona?

  6. #81
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    dokladnie

  7. #82
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    hihi troche idzie zauważyć

  8. #83
    No to..wpadłam Avatar kelli
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Niemcy,Zgorzelec, Wroclaw
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja uwazam, ze zdan na temat przedluzanych wlosow jest tyle co osob na ziemi.
    Wszystko zalezy od wybranej metody.
    Nigdy nie dala bym sobie przykleic wlosow klejem, ale metoda mikroringow jest calkiem w porzadku.
    Wlosy sie nie niszcza, a jesli chcemy sie ich pozbyc odginamy, odciskamy wczesniej scisniety ring i wyciagamy kosmyki ktore mozemy uzyc kiedys ponownie. Jesli kupimy wlosy dobrej jakosci wygladaja naturalnie. Jesli mamy stosunkowo zadkie wlosy, wystarczy jakies 50-60 pasemek dla naturalnego wygladu.
    Ostatnio pojawily sie rowniez wslosy doczepiane za pomoca specjalnych klipsow, jest to zupelnie nieszkodliwa metoda. Zastosowanie banalne. Wstajemy rano, doczepiamy wlosy, funkcjonujemy caly dzien, wracamy do domku wlosy sciagamy, lub stosujemy tylko na wybrane okazje.

    Ja uwazam, ze tego typu rzeczy sa stworzone dla kobiet. Wszystko bedzie wygladalo naturalnie, jesli zostanie ''uzyte'' w granicach dobrego smaku i bez przesady.
    A o wlosy trzeba zawsze dbac, nie wazne czy sa sztuczne czy naturalne prawda?

    Pozdrawiam

  9. #84
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    święta prawda, i każdy zabieg dobrze wykonany będzie wyglądał naturalnie, bo każda stylistka powinna znać granicę kiedy skończyć.

  10. #85
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Kelli i z tym się zgodzę
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  11. #86
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    amm kilka kolezanek ktore pzredluzaly sobie wloski,wszystkie zdjely przed czasem, mowily ze nie mogly z nimi sobie dac rady,byly poplatane przy glowie i nienaturalne
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  12. #87
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał kasiasssss Zobacz post
    amm kilka kolezanek ktore pzredluzaly sobie wloski,wszystkie zdjely przed czasem, mowily ze nie mogly z nimi sobie dac rady,byly poplatane przy glowie i nienaturalne

    wystarczy oliwka choćby dla dzieci do skory wloski wchloną to i ładnie grzebieniem można to rozczesać bez bólu i szarpania. Faktycznie po ściągnięciu mogą być jakies kołtunki ale jest to powodem tego, że nasze włoski przecież wypadają ale naturalnie wypadają a w momencie kiedy śa przedłużone to ring zaciska i trzya te włoski nie dając im odejść i wypadnąć i te wloski mogą się poplątać. Wystarczy oliiwka lub dobry balsam

  13. #88
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie

    ja u siebie w salonie mam doczepianie włoskow (syntetyczne) na metode warkoczyka .szczerze sa klientki ktore chwala i chodza stale a sa klientki ktore wolą naturalne .... jak przy kazdej metodzie sa plusy i minusy . Napewno nie wieze ze za włosy naturalne dobrze przedłuzone zapłacimy 500zł . Tak samo mam tu taka babke która zakłada włosy czytaj przedłuza za 200zł i nazywa to profesjonalnym zabiegiem tyle ze jest male ale wlosy po tygodni sa skułtunione, po 2 tygodniach same odpadaja. ja zakładałam w łoski to rekordzistka maiła je 6 mcy nie twierdze ze po tych 6 mc były zadbane i wygladały oki bo splatane były ale bardziej przy odroscie no bo 6cm odrosło i sie kołtuniło z soba ale wiadomo ze były przetrzymane strasznie..... a i jeszcze jezeli mowimy o dobrej jakosci włosow czy naturalnych czy syntetykach to przy prawidłowej pielegnacji nic nie ma prawa sie stac o ile sa prawidłowo załozone.

    znalazłam stare fotki z zageszczenia syntetykami (2 pierwsze zdjęcia)

    a tu przedłuzanie syntetykami
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 28-05-2010 o 09:51 Powód: 2 posty pod rząd

  14. #89
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Moim zdaniem przedluzanie wlosow jest fajnym rozwiazaniem jesli ktos ma naprawde powazny problem z wlosami np byl chory mial raka itd ze naprawde potrzebowal tych wlosow. Tak jak piszesz masz rzadkie włosy a przedluzanie bardzo je psuje .... Włosy napewno urosna a do tego czasu radziła bym kupic jakies odzywki w aptekach lub inne produkty. Ja osobiscie kiedy uzywalam taki płyn z rzepy ktory sie wcierało w skure głowy. Bardzo pomaga. PS sorki za błedy ale odpowiedz pisana na szybko

  15. #90
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał Sucha Zobacz post
    Moim zdaniem przedluzanie wlosow jest fajnym rozwiazaniem jesli ktos ma naprawde powazny problem z wlosami np byl chory mial raka itd ze naprawde potrzebowal tych wlosow. Tak jak piszesz masz rzadkie włosy a przedluzanie bardzo je psuje .... Włosy napewno urosna a do tego czasu radziła bym kupic jakies odzywki w aptekach lub inne produkty. Ja osobiscie kiedy uzywalam taki płyn z rzepy ktory sie wcierało w skure głowy. Bardzo pomaga. PS sorki za błedy ale odpowiedz pisana na szybko
    popieram. Jak ktoś lubi czemiu nie Jednak mi byKonrad Swinarskioby szkoda kasy Lepiej, jak dla mnie, byłoby kupić soebi płytę, czy zel, czy coś

  16. #91
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    marzą mi się przedłużone włosy jednak cena jest masakryczna
    pytałam dzisiaj w salonie fryzjerskim i sie dowiedziałam że metoda na micro ringi nie jest dobra gdyz podobna przecina włos więc tym samym go uszkadza niby lepsza jest laserowa
    jednak metoda laserowa nie zrobiła na mnie wrażenia gdyż włosy wyglądały na przyklejone i nie wygladało to zbyt estetycznie zdecydowanie bardziej podoba mi sie metoda na micro ringi

  17. #92
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja tez czytałam o ringach i wiekszosc opini była taka iz włosy po pewnym czasie plącza się z ringami i w wielu przypadkach trzeba obciąć je razem z naturalnymi.(no-Pamela ma łyse placki po ringach)Ja miałam taśmy naturalne ze spinkami i na taki wakacyjny okres spisały się super ale normalnie to by mi się przed np.pracą czy szkołą nie chciało ich zakładać dzień w dzień...Najlepiej to chyba na klej jak murzynki robia na przedzialki przyklejaja i trzymają sie długo...one to wprawe maja to same sobie robia w mig ale ogolnie uważam że tylko nieliczne przedłuzane wlosy są niezauważalne...
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  18. #93
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał Latika Zobacz post
    Ja tez czytałam o ringach i wiekszosc opini była taka iz włosy po pewnym czasie plącza się z ringami i w wielu przypadkach trzeba obciąć je razem z naturalnymi.(no-Pamela ma łyse placki po ringach)Ja miałam taśmy naturalne ze spinkami i na taki wakacyjny okres spisały się super ale normalnie to by mi się przed np.pracą czy szkołą nie chciało ich zakładać dzień w dzień...Najlepiej to chyba na klej jak murzynki robia na przedzialki przyklejaja i trzymają sie długo...one to wprawe maja to same sobie robia w mig ale ogolnie uważam że tylko nieliczne przedłuzane wlosy są niezauważalne...
    Więc jeśli klientka ma dpowiednio udzielony zabieg a osoba robiaca ten zabieg ma odpowiednie umiejętnoci to nic takiego dziac się nie powinno.


    Ja przedłużam włosy metoda Micro Rings, miałam długo sama przedlużone i mojej mamie tez, wszystkim osoba którym udzielalam tego zabiegu nic ię nie kołtuniło powód? Jeżeli włosy sa nieodpowiednio dobierane do ringów to beda sie plątac, najgorszy błąd to to, ze dziewczyny biora za dużo kosmykow aby przedziac przez ring swoich włosów a to wystarczy bardzo cieniutki kosmyk. Powód tych kołtunow przy ringachjest taki, ze jak jest za duży nasz naturalny kosmyk to wloski, które wypadają naturalnie kołtunią się przy ringu. Przy cieńszych kosmykach nie ma takiego problemu.

    Co do kleju to odradzam

  19. #94
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ile ludzi tyle opini .... mam klientke ktora wypróbowała chyba wszystkie i z jednych byla bardziej lub mniej zadowolona ... mówiła ze mikro ringi jej nie odpowiadaly bo nie umiala tego sciagnac potem .... ja osobiscie nie mialam tej metody . mialam zakładane na tulejkach co jak dla mnie bylo jakies niewygodne no i minus ze pod wplywem ciepła np suszarki czy słonca tulejki robily sie miekkie i klejace co sklejalo wlosy.

  20. #95
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    mialam zakładane na tulejkach
    może to właśnie micro ringi ? samemu to raczej trudno to ściągnąć najlepiej jak to zrobi fryzjerka to tak samo jak ktoś sam chcąc oszczędzić zdejmuje sobie paznokcie zębami wiadomo jak to pózniej wygląda

    patrząc na oferty na allegro to same włoski do micro ringów są drogie tak 160 zł ale nie mam nikogo kto by mi to założył no i sama pewnie nie wybiorę odpowiedniego koloru, znalazłam osobę blisko mojej miejscowości która razem z włosami bierze 300 zł więc cena w miarę

    kobietozpazurem to fryzjerka też jesteś ? ile taki zabieg u ciebie kosztuje ? czytałam wcześniej że też masz kręcone włosy ?
    Ostatnio edytowane przez malgorzata114 ; 19-05-2010 o 12:55

  21. #96
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    Więc jeśli klientka ma dpowiednio udzielony zabieg a osoba robiaca ten zabieg ma odpowiednie umiejętnoci to nic takiego dziac się nie powinno.


    Ja przedłużam włosy metoda Micro Rings, miałam długo sama przedlużone i mojej mamie tez, wszystkim osoba którym udzielalam tego zabiegu nic ię nie kołtuniło powód? Jeżeli włosy sa nieodpowiednio dobierane do ringów to beda sie plątac, najgorszy błąd to to, ze dziewczyny biora za dużo kosmykow aby przedziac przez ring swoich włosów a to wystarczy bardzo cieniutki kosmyk. Powód tych kołtunow przy ringachjest taki, ze jak jest za duży nasz naturalny kosmyk to wloski, które wypadają naturalnie kołtunią się przy ringu. Przy cieńszych kosmykach nie ma takiego problemu.

    Co do kleju to odradzam

    co do zakladania ringow-to zasada jest taka,ze kosmyk naturalnych naszych wlosow nie moze byc cienszy od pasemka doczepianego,bo to bardzo oslabia nasze naturalne cebulki wlosow, ,poza tym sa rozne rozmiary ringow,wiec z doborem ich nie ma wtedy problemu,co do koltunow-nie czesze sie przedluzonych wlosow u nasady ,przy skorze ,tylko ponizej laczenia przytrzymujac za skore glowy,nie szarpiemy przy czesaniu ,koltunia sie czesciej wlosy ,ktore maja tendencje do puszenia sie ,albo krecone z natury

  22. #97
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    mikro ring a tulejka to co innego . tulejka wyglada jak wosk pod wplywem ciepla sie ja zmiekcza i zaklada a mikro ring to cos innego takie metalowe kułeczka jak nic nie pomylilam . ja tulejki (te ala woskowe) sciagalam zmywaczem do paznokci ,polewalam i tulejka sie rozpuszczala

  23. #98
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ja tulejki (te ala woskowe) sciagalam zmywaczem do paznokci ,polewalam i tulejka sie rozpuszczala
    o matko a jak włosy po takim zabiegu ?

  24. #99
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja powiem tak:

    Nigdy by mi coś takiego do głowy nie przyszło, bo mam długie włosy , ale moje koleżanki kilka razy się skusiły i później tego żałowały...

  25. #100
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Skoro żałowały to znaczy że ten kto zakładał im włosy raczej się na tym nie znał...
    Ja wiem że obecnie najlepszą metodą na polskim rynku jest metoda laserowa, ponieważ miała do czynienia z wieloma metodami mam pewność że metoda laserowa jest najlepsza. Zapraszam na stronę www.przedluzanieizageszczaniewlosow.pl tam znajdziecie więcej informacji na temat tej metody.

    POZDRAWIAM

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •