Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 2345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 226

Temat: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

  1. #126
    Wczytuje się Avatar Hanka123
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    katherinne.dziękuję ci za pomoc ...Otóż moje objawy są takie:na skórze głowy nad czołem zaczęła mi się łuszczyć skóra a zaraz potem z tyłu głowy zaczęło mi się robić coś takiego co z początku myślałam ,że to łupież ale okazało się że to nie to bo skóra głowy zaczęła mi się robić czerwona i i jak nie smarowałam tymi robionymi maściami to dosłownie w szybkim tempie rozlewało mi się na całej powierzchni skóry głowy.skóra odłaziła płatami wyglądałam jak koszmarnie wstydziłam się z domu wychodzić bo tak to było widać.płaty skóry sypały mi się na odzież.Katherinne była bym dozgonnie wdzięczna jak byś znała lekarstwo na to przekleństwo moje.Dodam ,że włosów to pozostała mi garstka na głowie a na dodatek miejscami widzę zakola masakra aż się żyć nie chce.kochana załamuję ręce dosłownie

  2. #127
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Hmmm łuszczyca.... Idź do apteki, powiedz farmaceucie, że skończył Ci się Diprosalic,pokaż co masz na głowie i powiedz, że wizyte masz dopiero za 2 tygodnie, a jeśli przerwiesz leczenie to będziesz miała większy nawrót. Ten lek Ci nie poszkodzi, najpierw spróbuj smarować w jednym małym miejscu, żeby sprawdzić czy działa (przez 5 dni 2 razy dziennie rano i wieczorem na niedużym odcinku skóry) i czy nie podrażnia. Pamiętaj, że nie wolno go wylewać abslutnie na całą głowę! Tylko miejscowo.
    Jeśli się obawiasz idź najpierw do dremtologa lub lekarza 1 kontkatku i niech Ci wypisze i powie co i jak.
    Poza tym każdy lek traktuj ostrożnie, bo ja nie ponoszę odpowiedzialności za negatywne skutki kuracji- nie jestem lekarzem, tylko daje Ci rade.
    Da się wyleczyć tą chorobę, ale jest ciężko... Najważniejsze jest to, żebyś nie drapała tego co masz na głowie i żeby nie powstawały Ci strupy.

  3. #128
    Wczytuje się Avatar Hanka123
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    katherinne dziękuję ci jeszcze raz zrobię tak jak mówisz a potem zobaczę jakie są efekty mam nadzieję ze to pomoże mi............

  4. #129
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    oby Ci pomogło...

    poza tym zaznaczam, iż przedłużenie Ci tego nie spowodowało- tylko nieumiejętność fryzjerki przy przedłużaniu. Wylewając keratynę na włosy robiła to wbrew wszelakim normom, bo najpierw robi się bezpiecznie końcówkę keratynową pod zgrzew (zanim się zbliży do włosów klientki), a potem się zgrzewa.... Jeśli ona stała nad Tobą z gorącą keratyną, to współczuję Ci.... ehhh i właśnie dzięki tak kompetentnym osobom jak ta fryzjerka później słyszymy najgorsze opinie na temat naszej pracy....

    Hanka trzymam kciuku za Twoją skórę i włoski!

  5. #130
    Wczytuje się Avatar Hanka123
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    katherinne dziękuję myślę że coś w końcu powinno mi pomóc bo jak nie to się załamie totalnie a co do tej fryzjerki i zakładaniu mi włosów to juz się nie wypowiem bo brak mi słów naprawdę.Kurcze tak myslę sobie ze ja to mam naprawdę pecha co do fryzjerek a staram się wybrać zawsze renomowany salon i tak to bywa że ten peszek mnie nie opuszcza jakos.Gdybym trafiła na ciebie to pewnie była bym dziś zadowolona klientką a nie załamaną prawie łysiejącą kobiecinką.......pozdrawiam katherinne cieplutko

  6. #131

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał Hanka123 Zobacz post
    katherinne dziękuję myślę że coś w końcu powinno mi pomóc bo jak nie to się załamie totalnie a co do tej fryzjerki i zakładaniu mi włosów to juz się nie wypowiem bo brak mi słów naprawdę.Kurcze tak myslę sobie ze ja to mam naprawdę pecha co do fryzjerek a staram się wybrać zawsze renomowany salon i tak to bywa że ten peszek mnie nie opuszcza jakos.Gdybym trafiła na ciebie to pewnie była bym dziś zadowolona klientką a nie załamaną prawie łysiejącą kobiecinką.......pozdrawiam katherinne cieplutko

    dziewczyny narzekacie trzeba być większymi optymistkami

    jestem pewna że Hanka nie jesteś załamaną prawie łysiejącą kobiecinką

  7. #132
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Poszukuje kogoś co przedłuża włosy metodą tulejek lub ringami oczywiście z silikonem. Interesuje mnie przedłużenie samego dołu głowy np. do okolic uszu. Wiadomo,że włoski naturalne. Okolice Katowic
    Proszę o PW z ceną takiego zabiegu.

  8. #133

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    mam pytanie do dziewczyn które zajmują się przedłużaniem włosów.
    Osobiście miałam 2 razy przedłużone za pierwszym razem zamówiłam ringi a doczepć kazałam mamie , puściłam jej kilka filmów i zrobła to rewelacyjnie , nosiłam 4mce nic nie odleciało
    2 raz to już ciocia która ma salon zrobiła kurs więc zamówiłam włost TEJ SAMEJ firmy lecz pod zgrzewarkę i po tygodniu był jeden wieki kołtun, jak poszłam żeby mi to zdjęli topłyn do usuwania był nie potrzebny bo same spawy odchodziły:O

    teraz chce zamówić włosy pod zgrzewarkę ale nie mam pojęcia jakiej firmy , ciotka w salonie robi na jakiejś drogiej firmie ok 8-9zł za pasemko jak katalogi oglądałam więc mnie nie stać. Napiszcie na jakich produktach pracujecie.

  9. #134
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Smeggi www.beautik.pl pamietaj ze wlosy przedluzone nie lubia ciepej wody i moze dlatego zrobil ci sie "koltun" osobiscie polecam bardziej ringi niz zgrzewy nie ingeruja tak w strukture wlosa

  10. #135

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    kobieta z pazurem
    persze włosy miałam dośc długo jak na przedłużane ok. 4 mcy i były w super stanie, pielęgnowałam tak samo( szampony i odżywki do przedłużanych, jedwabie, specjalna szczotka itd).
    No i wyobraź sobie żeby zgrzewy schodziły bez użycia płynu ani nawet cążek?>
    To już trudniej było ringi zdjąć :/
    ale zaglądne na tą stronkę jeszcze wyczytałam dziś w gazecie w salonie fryzjerskim o firmie rocoo czy coś takiego :/

  11. #136
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Może Wam sie przyda

    Pielęgnacja włosów przedłużonych:


    • przed umyciem włosy nalezy rozczesać szczotka z naturalnego włosia przytrzymując wolną ręką za łączenia. Nie należy włosów szarpać. Czeszemy rozpoczynając od rozczesania końców i stopniowo przesuwamy się do góry głowy.


    • Włosy myjemy letnią wodą. Zbyt ciepła woda może rozpuścić karnitynę a poza tym otwiera łuski włosa przez co mogą one się bardziej plątać.


    • Nie należy myć włosów przedłużanych głową w dół. Ich duża ilość razem z łączeniami i wodą mogłaby za bardzo obciążyć skórę głowy. Z tego powodu włosy najlepiej jest myć pod prysznicem – włosy będą opierać się na ramionach.


    • Nie należy włosów czochrać podczas mycia. Najlepiej jest delikatnie przesuwać po nich dłońmi z szamponem od góry do dołu.


    • Odżywki nie należy nakładać w okolice ringów (łączenia) ponieważ gdyby dostała się do środka włosy mogłyby się wyślizgnąć i całe pasemko trzeba by było zakładać ponownie. Odżywkę należy dobrze spłukać.


    • Mokrych włosów nie wolno czesać! Jeśli są bardzo splątane możemy je przeczesać delikatnie palcami rozdzielając od siebie pasma. Możemy je uczesać później jak będą już troszkę przesuszone.


    • Podczas wycierania włosów przedłużanych nie wolno ich czochrać. Zalecane jest ugniatanie ich przez ręcznik. Po „wygnieceniu” nadmiaru wody, włosy można zawinąć w ręcznik. Turban szybko pochłonie nadmiar wilgoci.


    • Należy unikać stosowania suszarek, które bardzo przesuszają włosy. Włosy przedłużane i tak są suche. Nie wolno ich dodatkowo przesuszać. Jeśli mamy czas pozwólmy włosom wyschnąć w sposób naturalny.


    • Po wyschnięciu włosów zalecane jest użycie jedwabiu, który zapobiega puszeniu się włosów i je ładnie wygładza.


    • Włosy z naturalnego włosia można kręcić, prostować i farbować w przeciwieństwie do włosów syntetycznych. Lokówki ani prostownicy nie używamy w pobliżu łączeń pasemek – ciepło mogłoby je uszkodzić.


    • Po użyciu prostownicy czy lokówki należy użyć wosk lub jedwab – włosy będą nawilżone oraz będą ładnie błyszczały.

  12. #137
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    a ja wlasnie jutro ide na szkolonko. I juz jestem peła obaw czy podołam i znów czeka mnie wybieranie i szukanie dobrych produktów... ehhh ale bardzo się cieszę
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #138
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    to nie jest nic strasznego, sama mam takie szkolenie i teraz mam przedłużone włoski- grunt to cierpliwość

  14. #139
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    rzesy kleje wiec i przy tym bedę cierpliwa ale jestem ciekawa tych wszystkich zasad co do dzielenia włosób odległosci wielkosci i ilości pasemek
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  15. #140
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ja mam przedłużone i jestem bardzo zadowolona - nikt nie zauważył że nie sa to moje włoski (mam naturalne) tylko osoby które mnie dłużej znały to sie zastanawiały co one tak podejrzanie szybko urosły hehe efekt jest super i ja uważam że to jak z pazurami - wszystko zależy od jakości roboty i jak sie dba tak sie ma



  16. #141
    Debiutantka Avatar decupag
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    warszawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    kobitki ktore szkolenie mozecie mi polecic odnosnie przedluzania wlosow jaka metode myslalam o ringach silikonowych
    czy ktoras z was moglaby mnie przeszkolic w przedluzaniu wloskow?
    jestem z warszawy ale moge do was dojechac jezeli mieszkacie niedaleko

  17. #142
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ja kiedys przedluzalam sobie na ringach wlosy kupowalam najtansze na allegro niby naturalne jedno pasemko po 1,30zl. i kolezanka mi przedluzala ktora miala kurs ale potem nasze drogi sie rozeszly i szwagierka mi przedluzala ktora miala 14 lat! ale porządnie zaciskala mi je ale musialam codziennie prostowac i zrezeygnowałam... chcialabym kurs zrobic sobie taki z przedluzania wlosow ale chyba dosc drogi jest co nie?

  18. #143
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    dziewczyny chce przedluzyc wlosy bo moje mnie juz do szalu doprowadzaja
    znalazlam juz osobe ktora mi to zrobi, napiszcie mi co jest lepsze ringi czy keratyna
    i bardzo mnie nurtujace pytanie
    czy naprawde podczas lezenia bardzo mocno uwieraja bo chyba nie zniose jak nie bede mogla zasnac bo mnie bedzie cos gniotlo w glowe

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #144
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ringi mniej "ingerują" we włos, ale ile osób tyle opinii. Ja miałam i na tym i na tym i chyba wole ringi (mniej inwazyjne,łatwiej się podciąga/ściąga)
    na początku uwierają bo włosy muszą się ułożyć a głowa przyzwyczaić - pierwsze 3 dni będziesz spać jak w wałkach



  20. #145
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    o kurde
    bede spac twarza w poduszce nie zniese uwierania

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #146
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja bym zrobiła na keratyne. Bardziej trwałe moim zdaniem. I zgadzam się z Emilką co do spania


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  22. #147
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    niekoniecznie - co do trwałości można sie spierać obie metody maja swoje plusy i minusy.



  23. #148
    No to..wpadłam Avatar pianka76
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    212

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ja ostatnio czyli dwa tygodnie temu przedłużyłam sobie włosy clip in on. Jestem zadowolona od razu czułam się lepiej. Mam tylko problem bo zakupiłam włosy naturalne i od szyi zaczęły mi się kołtunić. Dbam o mnie jak o swoje ale czy nie za często je pielęgnuje ( odżywki, jedwab ,serum) Pomóżcie mi je doprowadzić do ładu Wstawiam zdjęcie we włosach clip in on.

  24. #149
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja od kilku lat przedłużam sobie włosy z małymi przerwami To bardzo uzależnia
    Najpierw miałam 3 razy na zgrzewy keratynowe, ale to była porażka...kołtuny straszne, w szczególności latem. Przeszłam na ringi, ostatnio słyszałam, że to przeżytek hehe, ale jak dla mnie nie ma lepszej metody
    Można się szybko przyzwyczaić, 2-3 dni są najgorsze, bo głowa przyzwyczaja się do tego "żelastwa" Ale potem jest ok. Takie włosy można nosić nawet do 4-5 miesięcy, oczywiście jeśli są odpowiednio pielęgnowane.
    Polecam wszystkim!
    Sama przedłużam, więc zapraszam chętne z okolic Koszalina

  25. #150
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    pianka na końce trzeba dawać na prawdę dużo odzywki i delikatnie myć same końce. Ponieważ naturalne włosy same nawilżają się od cebulek i skóry głowę, a te doczepiane trzeba intensywnie wspomagać. Zasada jest taka ze jedwabiu i innych odzywek nie żałujemy na przedłużone włosy przy czym nie nakładamy je w okolicach spawów keratynowych i ringów
    Jak sie dba to na prawdę można długo się cieszyć przedłużanymi włosami



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •