Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 70 z 70

Temat: żel podkładowy typu BONDER

  1. #51
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Dorotko pieczenie żelu występuje u mnie u 80% klientek, bez względu na markę na jakiej pracuję. PO prostu zachodzi proces utwardzania i wiązania materiału z płytką i powoduje to wrażenie kurczenia. Rada na to jest taka, aby klientka po włożeniu pazurka z żelem do lampy policzyła do 10 sekund i wyjęła dłoń za kolejne 10 sekund i włożyła ponownie na 1-2 minuty w zależności od produktu.
    Bonder to to samo co żel podkładowy. Ja go nie stosuję, ale wiem, że stosuje się go zamiast primera, albo też razem z nim wtedy jest pewniej. Czyli matowienie , odpylenie, odtłuszczenie, primer, odparowanie, bonder i jazda z modelażem
    ostatnie zdanie-robie dokladnie tak samo
    a od kiedy uzywam zeli z Indigo nikogo nic nie piecze

  2. #52
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Cytat Napisał doti-nails Zobacz post
    bardzo dziekuje , bede czekala na wiadomosc .pozdrawiam
    wysłałam PW aby już nie zaśmiecać - modku przepraszam

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  3. #53
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Od nie dawna pracuje na systemie trójfazowym i jestem badzo zadowolona z żelu bazwego SPN wczesniej nie chciałam sie bawić w dwa żele ale naprawde sie opłacało,ponieważ klientkom z tzw trudna tłuszczaca sie płytka już nigdy nie pojawiło sie zapowietrzenie także polecam wszystkim żele bazowe,bondery szczególnie dla trudnych płytek-przyczepnosc gwarantowana

  4. #54

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Witam

    Moja odpowiedz: TAK. Pamiętaj iz firmy specjalnie starają sie zbliżyć klienta z ich produktami, wiążą nas chociażby tym iz jeden produkt danej firmy współgra z drugim produktem danej firmy. Bonder rowniez moze byc nazywany zelem podkładowym, ktorego nie powinnaś przecierać gdyz sam w sobie po utwardzeniu posiada malusie haczyki, które odpowiadają za przyczepność zeli jednofazowych.

  5. #55
    Wczytuje się Avatar charlotte_2013
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Cytat Napisał wonderland Zobacz post
    Witam

    Moja odpowiedz: TAK. Pamiętaj iz firmy specjalnie starają sie zbliżyć klienta z ich produktami, wiążą nas chociażby tym iz jeden produkt danej firmy współgra z drugim produktem danej firmy. Bonder rowniez moze byc nazywany zelem podkładowym, ktorego nie powinnaś przecierać gdyz sam w sobie po utwardzeniu posiada malusie haczyki, które odpowiadają za przyczepność zeli jednofazowych.
    Ojej ja już zglupialam, ja swój bonder przecieram suchym wacikiem i do lampy. Ale to może każda firma ma inaczej .
    Z tego co pamiętam to bonder ma być takim łączeniem między płytka paznokcia a warstwą zelu. I że jeśli nie będzie przetarty to może powodować zapowietrzenia .
    No chyba że coś pogmatwalam. ?

  6. #56
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    potwierdzam, że nie każdy bonder wymaga przecierania ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  7. #57
    Debiutantka Avatar isabellt
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Witam,

    zaczynam pracę na żelach z Silcare (Base One) i zastanawiam się co z tym bonderem?Zakupiłam i kwasowy i bez kwasowy i nie wiem czy nakładać czy nie a i jeszcze nasunęło mi się dziwne pytanie, ponieważ pracuję na tipsach to w którym momencie mam nałożyć ten bonder tak jak primer tylko na naturalna płytkę po przyklejeniu tipsa czy również i na tipsa?pozdrawiam

  8. #58
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Najpierw przyklejasz tips,potem primer następnie bardzo cienutko bonder

    ---------- Dodano o godzinie 15:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:52 ----------

    Najpierw przyklejasz tips,potem primer na naturalna płytkę ,następnie bonder bardzo cieniutko wcierasz na całą płytkę wraz z tipsem

  9. #59

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    no w tipsa też musisz wetrzeć bonder

  10. #60
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Scotland
    Postów
    1

    Smile Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Polecam zele SF sa super pracuje na nich od niedawna wcześniej pracowałam na Impresive Nails, ja używam zeli jednorazowych i do nich nie potrzebny jest bonder...

  11. #61
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jarosław
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    witajcie dziewczyny po przeczytaniu tych 3 stron już nie wiem nawet to co wiedziałam wcześniej o bonderze ale to tak na marginesie.....
    przychodzę do was z pytaniem, ja używam żele jednofazowe (simply nails) z alleg... na moich pazurkach super się sprawdzają (ale moje pazurki nawet na naturalku sam lakier mogę nosić do tygodnia i nic nie odpryskuje ) a jak komuś chcę zrobić to zdarza się że szybko odpadają w całości, (tak około 2-3 dni po jednym )no i pomyślałam że jak będę robić koleżankom to do kupie bonder i teraz nie do końca wiem co kupić

    dekorynka ŻEL UV BASE PODKŁADOWY (BONDER) 5ml (3528468938) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    czy tez taki preparat

    dekorynka PREPARAT PODKŁADOWY BOND 10ml (3538094879) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    żel Uv bonder właśnie wyszczególniono że jest kwasowy i Tu potrzebuje waszego doświadczenia " jak bardzo kwasowy bonder może zniszczyć płytkę i czy w ogóle ? " i jak domyślam się będzie piekł
    a do moich jednofazowych żeli Uv mam primer bez kwasowy (tak na buteleczce pisze ) chociaż wiem że to samo sobie przeczy bo jak nie ma kwasu to niby czym wytrawia ....

    jeżeli możecie mi pomóc będę bardzo wdzięczna

  12. #62
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    ingusia_sz primer bezkwasowy też ma w swoim składzie kwas tylko w mniejszym stężeniu,kwasowe używa się do płytki problematycznej,tłustej a nie każdej

    Jeśli chodzi o żele bonder to tak samo,Nysza pisała o tym kilka postów dalej,o tych konkretnych Ci nie powiem bo ich nie mam, ale z opisu wynika,że pierwszy można stosować profilaktycznie,drugi kwasowy jest do tłustej płytki, więc nie "serwowałabym" go ot tak koleżankom, bo nie wierzę ,że wszystkie mają tłustą płytkę.

    Dekorynke prowadzi pani,która ma sklep internetowy Dobra rada i robi pazurki,więc można również jej zapytać,który byłby lepszy.


  13. #63
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Cytat Napisał milane Zobacz post
    Od nie dawna pracuje na systemie trójfazowym i jestem badzo zadowolona z żelu bazwego SPN wczesniej nie chciałam sie bawić w dwa żele ale naprawde sie opłacało,ponieważ klientkom z tzw trudna tłuszczaca sie płytka już nigdy nie pojawiło sie zapowietrzenie także polecam wszystkim żele bazowe,bondery szczególnie dla trudnych płytek-przyczepnosc gwarantowana
    Ja z pytaniem konkretnym do MILANE Tez pracuje na SPNie i chcialam sie dowiedziec czy jak robie zele na formie to czy caly szkielet mam zrobic z zelu bazowego (jest bardzo zadki) czy tylko na naturalna plytke a przedluzenie z cleara?

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    agulan82,żel bazowy służy tylko i wyłacznie do wcierania w płytkę w bradzo minimalnej ilosci celem zwiększenia przyczepnosci kolejnych żeli.Czyli reasumując- bazę nabieramy na samą końcówkę pędzla i wcieramy w naturalna płytkę,potem szablon i szkielet z cleara badz z buildera cleara

  15. #65
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Dzieki tak wlasnie myslalam, ze tylko na paznokiec bo zbyt zadki jest zeby z tego uformowac szkielet

  16. #66
    Rozkręcanko Avatar akacyjka86
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    edynburg
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Ja miałam szkolenie z Astonishing i tam nauczono mnie, choć nigdzie więcej się z tym nie spotkałam, że bonder nakłada się jednym "maźnięciem " pędzelka a później dotyka się go delikatnie gąbeczką i do lampy. Nie wiem czy każdy bonder ma inny sposób aplikacji ale muszę powiedzieć że ten się świetnie sprawdza

  17. #67

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    mi tak samo, bonding gel z asto i jest elegancko

  18. #68
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    Czy mozna stosiwac zele innej firmy i bonder tez z innej ?

  19. #69
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    w większości przypadków można

  20. #70
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: żel podkładowy typu BONDER

    A ten z Sun Flower? Mozna stosowac z zelem innej firmy?
    Ostatnio edytowane przez Thalia ; 03-07-2014 o 13:40

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •