Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki 151 do 153 z 153

Temat: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

  1. #151
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Ja nie twierdzę, że to źle, nie ma siły, żeby rozmawiając z kimś każdego dnia, wymieniając poglądy, nie zacieśnić tych kręgów znajomości :-) Tak było, jest i będzie chyba na każdym możliwym forum. Ale już po tych kilku postach, które tu napisałam, widzę, że osoby zarejestrowane na tym forum są chętne do dyskusji i wszyscy wyrażają swoje poglądy w bardzo kulturalny sposób, a to mi się bardzo podoba

  2. #152
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Ja jestem tu nowa i chcialabym sie z Wami przywitac

    Na tym forum sie jeszcze tak dobrze nie orietuje i tak dokladnie to nie wiem czy moge tu sie Was cos spytac....
    a mianowicie interesuje mnie jakich zeli budujacych uzywacie. Juz dlugi czas szukam tego idealnego zelu i niestety ale
    do tej pory jeszcze nie znalazlam ..... Moze Wy mi bedziecie mogly sorry mogli (widzialam tu tez mezczyzn, wiec poprawiam ) doradzic.
    Bardzo Was prosze.

  3. #153
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Cytat Napisał Margaretta Zobacz post
    Ja jestem tu nowa i chcialabym sie z Wami przywitac

    Na tym forum sie jeszcze tak dobrze nie orietuje i tak dokladnie to nie wiem czy moge tu sie Was cos spytac....
    a mianowicie interesuje mnie jakich zeli budujacych uzywacie. Juz dlugi czas szukam tego idealnego zelu i niestety ale
    do tej pory jeszcze nie znalazlam ..... Moze Wy mi bedziecie mogly sorry mogli (widzialam tu tez mezczyzn, wiec poprawiam ) doradzic.
    Bardzo Was prosze.



    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...epszy-zel.html może tu cos znajdziesz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •