Strona 1 z 7 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 153

Temat: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

  1. #1
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Witam Was.
    Jestem tutaj nowa i ten temat kieruje głównie do osob `nowych`, ale do stalych bywalczyn tez...otórz czesto spotykam sie z takim zjawiskiem, ze osoby nowe na jakim kolwiek forum sa `odtracane` i ignorowane...mowiac szczerze nie wiem jak jest na tej stronce, dlatego chcialabym sie dowiedziec czego mozna sie spodziewac. Sadząc po niektorych wpisach wydaje sie byc tu bardzo sympatycznie, czy jest tutaj tak, ze im ktos ma wiecej znaczkow przy profilu to sie go bardziej szanuje prosze o szczere odpowiedzi i jesli mialyscie jakies niemile stycznosci, badz wrecz przeciwnie... piszcie
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  2. #2
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    witaj
    kazda osoba na tym forum jest traktowana tak samo...
    powiem moze tak:
    -kazda osoba dostanie odpowiedz na swoje pytanie obojetnie jakie ono bedzie.Na tym forum nie ma motto :najpierw idz na kurs a potem sie pytaj_jak na innych forach
    -osoby ktore sie czesto uczeszczaja i robia cos dla forum czesto bywa ze awansuja (na moderatorow ,vip itp)
    jednak osoby ktore sa tu ze tak powiem tylko "goscmi" zawsze sa tu mile widziane
    -osoby bezczelne,wredne itp dostaja ostrzezenia (obojetnie czy jest to osoba ktora jest na forum miesiac i ma malo postow czy jest to osoba ktora jest tu od samego poczatku i ma wiele wiele postow)-kazda osoba jest traktowana tak samo...
    mam nadzieje ze rozwialam twoje watpliwosci

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    To ja juz odpowiadam
    Tu jest inaczej ,wszyscy niezaleznie od rangi i stażu na forum są dla siebie mili i służą pomocą nie tylko w postach ale i poprzez prywatne wiadomości
    Oczywiście bywaj małe zgrzyty ,ale to bardziej wymiana poglądów (takie małe sprzeczki)
    Niezależnie od twoich umiejętności nikt nie bedzie sie śmiał ani wysyłal cie na kurs,nic z tych rzeczy nie ma tu miejsca
    Witamy i zapraszamy do pisania i chwalenia sie swoimi pracami
    Mamy tez temat <<Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko >> gdzie zawsze mozesz zapytac o wszystko
    Wypysia

  4. #4
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    dzieki wielkie , no to super wreszcie trafiłam na porzadnych ludzi wlasnie tak jak piszecie wiekszosc ludzi na innych stronkach wysmiewa i odsyła na kurs...troche to dla mnie smieszne Wiec teraz bede tu czesto, dzieki
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  5. #5
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    prosze bardzo
    zapraszamy doczytania i pisania i czuj sie tu jak w domu

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    hej rudzielec
    to ja Ci powiem tak samo jak poprzedniczki, to forum jest naprawdę świetne, dziewczyny miłe i pomocne
    też byłam tutaj nowa, całkiem niedawno i nie spotkałam się z żadnymi niemiłymi komentarzami, wiadomościami odnoszącymi się czy to do mnie czy tez do paznokci wykonanych przeze mnie... Nikt nie pisze tutaj obraźliwych uwag, dziewczyny zawsze chętnie doradzają, mówią co możesz poprawić itd. ale nigdy nie jest to pisane w taki sposób by ktoś mógł poczuć się urażonym Co do tego że zdarzają się sprzeczki, to prawda...ale gdzie się one nie zdarzają, szczególnie przy tak dużym zagęszczeniu płci żeńskiej

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    moze byc tak ze poczujesz sie ignorowana jesli dziewczyny nawijają ze soba o jakis tam pierdołach np. na chacie a ty nie bardzo wiesz co masz powiedzieć sporo osob juz tu siedzi jakis czas i sie znaja z warsztatow wyjazdow itd... ale np. ja przyszlam pierwszy raz odwaznie zaczęłam odzywac sie na chacie cos tam trzy po trzy i o to jestem jedna z uzaleznionych

    ty masz apel do stałych bywalczyń a ja mam apel do mlodych: nie bojcie sie odzywać i wypowiadajcie sie w tematach z zachowaniem oczywiscie regulaminu
    w koncu po to jestesmy by sobie pomagac

  8. #8
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    No własnie, to w takim razie jestes `odwazniejsza`, ja po prostu jestem zrażona do blogow i w ogole, bo zawsze trafialam na ordynarne osoby...tutaj czuje sie super, dzieki za mile objasnienia
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  9. #9
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    rudzielcu Ty od razu dałaś się poznać wielu naszym użytkowniczkom w tym temacie
    zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum

  10. #10

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    rudzielcu na początek napisz tutaj czemu jesteś rudzielec http://forum.wzorki.info/ploteczki/4...ytkownika.html

  11. #11
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    hhihih kamis a co ty taki ciekawy ihihihi

  12. #12
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Ja TU już jestem chyba rok i czasem wchodzę na forum codziennie, a niekiedy po prostu nie mam tego czasu. Nie przypominam sobie żeby ktoś mnie ignorował (chyba), a jak miałam jakieś pytanie, to dziewczyny zawsze z chęcią pomogły

  13. #13
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    ... bo to jest nasze kochane forum i nie zamienmy go na inne

  14. #14
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    rudzielcu na początek napisz tutaj czemu jesteś rudzielec http://forum.wzorki.info/ploteczki/4...ytkownika.html
    tak jest, juz napisane swoja droga wlasnie sie zastanawialam dlaczego masz damski nick a jestes facetem hehe bez obrazy
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  15. #15
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Jak się przebywa w towarzystwie tyyyyylu kobitek, to się nie dziw

  16. #16
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Rudzielcu, ja się na tym forum czuję jak u siebie
    panuje tutaj "domowa" atmosfera, więszkość dziewczyn, zna się też prywatnie, a nie tylko "internetowo".
    Nie spotkasz się tutaj z odrzuceniem, zignorowaniem...
    to jest po prostu najlepsze forum na świecie
    nasze
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  17. #17
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Cytat Napisał asiek Zobacz post
    Jak się przebywa w towarzystwie tyyyyylu kobitek, to się nie dziw
    haha no tak kto z kim przystaje... hihi

    ---------- Dodano o godzinie 22:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:32 ----------

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Rudzielcu, ja się na tym forum czuję jak u siebie
    panuje tutaj "domowa" atmosfera, więszkość dziewczyn, zna się też prywatnie, a nie tylko "internetowo".
    Nie spotkasz się tutaj z odrzuceniem, zignorowaniem...
    to jest po prostu najlepsze forum na świecie
    nasze
    Powoli sie wlasnie tu oswajam i widze naprawde sympatyczne osobki ogolnie fajna atmosfera bez zlosliwosci
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  18. #18
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Ja jestem zdania, że każdy kiedyś zaczynał. Każdy musi przejść początki żeby stawać się coraz lepszym, więc nie rozumiem dlaczego na innych forach takie dziewczyny co dopiero zaczynają są według nich "pseudostylistkami".

  19. #19
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Cytat Napisał asiek Zobacz post
    Ja jestem zdania, że każdy kiedyś zaczynał. Każdy musi przejść początki żeby stawać się coraz lepszym, więc nie rozumiem dlaczego na innych forach takie dziewczyny co dopiero zaczynają są według nich "pseudostylistkami".
    moze sie juz powtarzam, ale wiesz...bylam juz na wielu takich forach, tzn. przygladalam sie rozmowom i uwierz mi, ze wiekszosc dziewczyn pisało: ` jak nie wiesz jak to zrobic to idz na kurs a nie` i to mnie wlasnie dobija...;/ aha i ze robienie paznokci to luksus na co niektore nie moga sobie pozwolic i nie kazda sie do tego nadaje...wlasnie tak pisaly
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  20. #20
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    ja pierwszy raz odezwalam sie chyba po miesiacu od czasu rejestracji i to bylo moje pierwsze forum na jakie zajrzalam jesli chodzi o pazurki, a pierwsza swoja prace wstawilam chyba po kilku dobrych miesiacach bo balam sie, ze mnie zlinczuja, a tu prosze...dostalam kilka cieplych i milych slow wiec zaczelam wstawiac ich wiecej bo zauwazylam, ze nie odtracaja tu mnie, a pomagaja
    zostalam tu na AMEN ! ! !
    Agnieszka

  21. #21
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Chciałabym mieć taką zdolność jak one, kurcze, urodzić się od razu z umiejętnością robienia paznokci, robienia wszystkich kształtów, ozdób itd. Ale mają dziewczyny fart. Dlaczego nie ja? Dobra, może to i jest luksus...ale jeżeli ma się smykałkę, chęci i serce do tego, to każdej wyjdzie

  22. #22
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    rudzia - kolezanko po nicku to super ja zaczelam pisac juz od pierwszego dnia czyli od wczoraj:d i tez jest fajnie!

    ---------- Dodano o godzinie 22:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:56 ----------

    Cytat Napisał asiek Zobacz post
    Dobra, może to i jest luksus...ale jeżeli ma się smykałkę, chęci i serce do tego, to każdej wyjdzie
    to fakt, tez jestem takiego zdania, tylko zastanawie mnie to, dlaczego sie tak tym afiszuja i tworza pewnego rodzaju jakies takie swoje no nie wiem ugrupowania VIP z reszta szkoda o nich gadac...
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  23. #23
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    A ja mysle ze to sa po prostu takie ludzkie odruchy czyli boja sie konkurencji ,nie pomagaja bo za kurs zapłaciły i nie chca sie wiedza dzielic za darmo ,no i maja świadomośc tego ze czasami dziewczyny bez kursów sa lepsze bo maja pasje i dużo ćwiczą ,wiec zazdrość też jest czynnikiem wpływającym na takie komentarze
    Na szczęście tu jest inaczej ,ja juz jestem nałogowcem na tym forum chociaz do perfekcji lata świetlne
    Wypysia

  24. #24
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    u mnie to doszlo juz do tego ,ze jak robie jakies pazurki ,to nie zastanawiam sie czy klientka bedzie zadwolony ,tylko .."ciekawe co babiszki z forum powiedza" ... zboczenie normalnie.
    Czasem ubolewam nad tym ze nie moge jezdzic na warsztaty forumkowe(z wiadomych wzgledow... bo daleko) ,bo naprawde chetnie bym poznala niejedna szalona z wzorkow... coz moze ktoregos dnia zorganizujemy takie warsztaty gdzies w europie .bylo by cool

  25. #25
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    ja powiem tak ... na forum jest super osoby ktore mu szkodza sa szybko wylapywane ... bo bywaly i takie ktore na poczatku wiadomo : tiu tiu milutkie ... a im wiecej gwiazdek tym bardziej nieprzyjemne i z dziwnymi haslami wyskakiwaly ... no ale nasi modkowie sa bardzo czujni i nic im nie umknie takze mamy nadzieje ze zawitasz na dluzej droga kolezanko im nas wiecej tym lepiej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •