Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 153

Temat: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

  1. #51
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Oj tam oj tam

  2. #52
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Kasandra nic się nie stało Pytamy bo się interesujemy każdą z Was i chcemy abyście czuły się tu dobrze i komfortowo I taki apel do wszystkich-jeżeli macie jakiś problem bądź pytanie, którego nie chcecie poruszać na forum to piszcie do nas na prv - nie ma co się wstydzić, od tego jesteśmy



  3. #53
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    i pamiętajcie dziewczyny - to moderatorzy są tu dla was,my nie gryziemy,jesteśmy normalnymi ludźmi (niektórzy ze zbiorniczkiem jadowym i alterego,ale to inna historia) i mamy za zadanie pomagać wam i porządkować forum,jeśli coś jest nie tak - a my tego nie zauważymy (mamy prawie 10000 zarejestrowanych użytkowników - jak poinformował Kamis (gratulacje Szefie) ) informujcie nas,macie się czuć komfortowo - każdy problem da się rozwiązać kulturalną rozmową z logicznymi argumentami.
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 21-10-2010 o 09:45

  4. #54
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Ja od siebie dodam, że na pewno jest tu inaczej niż na forum na "w" Tam się szerzy chamstwo a tutaj spokojnie można zadać pytanie i nie zostanie się wyśmianym, że to to powinno się wiedzieć i to powinna być podstawa.

    Królowa Aleksandra

  5. #55
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Miałam taki sam problem jak TY!
    Szukałam forum gdzie można o coś zapytać coś podpowiedzieć i być mile przyjętym.
    Na większości spotkałam sie z tekstami "bez kursu nie masz o czym marzyć" "najpierw idz na kurs" "co ty tu w ogóle robisz"
    Nareszcie trafiłam TU
    Kobietki tu są za******e zawsze Ci pomogą z pazurkami oraz z innymi pytaniami na prawde nigdzie nie będzie Ci lepiej jak TU

  6. #56
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Ja siedziałam wczesniej kilka lat na jednym znanym forum i powiem szczerze że nie dość że nie poznałam nikogo,nie doczytałam się żadnych wskazówek to jeszcze nie czułam "atmosfery".Każda nowa to traktowana jak zombie lub potencjalna konkurencja...zazdrość czy co?Nie weszłam na forum aby się nauczyć przedłużania,ale liczyłam na wskazówki i miłą atmosferę.
    Tutaj trafiłam przypadkiem,szukając inspiracji i już w pierwszym dniu siedziałam do nocy jak i kolejne dni również.Od razu wczułam się w towarzystwo,nie zauważyłam żadnych podziałów na grupy,każdy jest miły i pomocny.Nie mówię już o tym ,że skorygowałam masę błędów,choć wiadomo że kursu mi to nie zastąpi.Dziewczyny są bardzo miłe,zapraszają na kursy,pomagają mniej doświadczonym...można spotkać się na żywo i poznać
    Na poprzednim nikt mnie nie zjechał ,też nie zadawałam głupich pytań,używałam szukajki wiadomo ale jako osoba skromna i nieśmiała po prostu byłam wystraszona co dosyć dziwne gdyż w internecie nie boję się niczego wyrażać itd a jednak dziewczyny mnie zraziły...bynajmniej część tutaj to inna bajka luz ,blues czadzik
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  7. #57
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    a ja juz mam tak że gyd tylko pojawia sie problem z czymkolwiek to myśle "kobitki na forum będą widziały" i juz wskakuje i pisze.....i np. bardzo sie ciesze gdy ja również moge komuś w czymś pomóc

  8. #58
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Cytat Napisał Latika Zobacz post
    Tutaj trafiłam przypadkiem,szukając inspiracji i już w pierwszym dniu siedziałam do nocy jak i kolejne dni również.
    to ja byłam lepsza bo siedziałam do rana moj chop wstawał na 6:00 do pracy a ja sie kladlam spac i to trwało prawie miesiąc

  9. #59
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    haha dobre mnie tez to forum wciagnelo ale nie moge cala noc siedziec tu bo musze odpoczywac chociazby od dziecka w nocy ale gdybym mogla to tez pewnie bym zaszalalado rana
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  10. #60
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Kochana nowinko, wszystkie osoby, które są nie mile są karane
    Witamy w naszym gronie

  11. #61
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    to forum jest poprostu rewelacyjne!pierwsza klasato sie czuje! dziekuje!

  12. #62
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    o popatrz i nawet zrymowalas
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  13. #63
    No to..wpadłam Avatar anecka17171
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Limanowej
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    ja się też bardzo dobrze czuję na tym forum i miałam to szczęście że od razu tu trafiłam,też bym pewno ciągle tu siedziała tylko czas mnie ogranicza ale jest super

  14. #64
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    mnie tez czas ogranicza, ale staram sie jak moge tu włazić takze nowe osoby niech sie nie krepuja udzielac ani pytac o cokolwiek
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  15. #65
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    W sumie dla mnie to forum także jest rewelacyjne, ponieważ widzę, że tu dziewczyny kochacie to co robicie i przekazujecie taką wielką energię niedoświadczonym dziewczynom, że aż chce się coś ze sobą zrobić Ja od jakiegoś roku buszowałam po różnych forach, szukając ciekawych paznokci, ponieważ zawsze mnie te sprawy interesowały i te forum wydało mi się najciekawsze i co jakiś czas tu zaglądałam, ale jeszcze nic do robienia pazurków nie miałam, więc tylko podziwiałam i się śliniłam Ostatnio koleżanka spytała się mnie czy chce sobie kupić jakiś sprzęt do robienia pazurków to ja powiedziałam, że kupie sobie po 20 roku życia i będę miała jako hobby w wolnym czasie, ale po tygodniu nie wytrzymałam i wszystko sobie kupiłam i wy dajecie mi moc do dalszych działań ! Moje paznokcie to istna katastrofa, ale dzięki waszym radom co nieco mi wychodzi Wszystkie dziewczyny które się interesują paznokciami a mało co potrafią to powinny tu zajrzeć

  16. #66
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    hehehe Czytając ten wątek przypominaly mi się moje początki na tym forum Powiem jedno są tu już tylko osoby na prawdę przyjazne Pamiętajcie dziewczyny, że każde forum ma regulamin, którego łamać nie wolno. A jak regulamin nie jest łamany to jest na prawdę sympatycznie

  17. #67
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    justyna25 mam dokładnie tak samo... najczęściej używane przeze mnie zdanie to:"spytam na forum"
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  18. #68
    Rozkręcanko Avatar SweetGrapes
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Koszalin/Leeds
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    wiecie dziewczyny, są fora internetowe gdzie nie ma miejsca dla nowych osób.. a to smutne

    ja osobiście jestem związana z pewnym babskim forum (nie tym na W ale takim bardziej stawiającym na sprawy sercowe, psychologię itd ) i tam panuje taka atmosfera jak tutaj-zero obrażania kogoś, odsyłania w siną dal..

    a to się bardzo ceni!

    to forum jest kopalnią wiedzy jeśli chodzi o paznokcie i nie ma drugiego takiego miejsca w sieci!

    wiadomo, że jest pełno osób które nigdy nie zrobią kursów, ale to nie powód by je odtrącać prawda? w końcu ile przyjemności i satysfakcji ma osoba, która może pomóc dobrą radą tej która dopiero się uczy!

    pozdrawiam wszystkie cierpliwe i tolerancyjne osóbki z tego forum
    mam nadzieję że zagoszczę tu na dłużej!
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."

    Paulo Coelho

  19. #69
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    też mamy taką nadzieję

  20. #70
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    na tym forum czujemy sie jak w domu

  21. #71
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Jestem TU od niedawna,tak w ogóle to moje pierwsze forum... ale muszę się przyznać że czuję się tu fantastycznie po pierwsze to bardzo dużo rzeczy się tu dowiedziałam, uwielbiam robić paznokcie a to forum nauczyło mnie tego dzieki materiałom które tu znalazłam czuje sie pewniej w tym co robię, pomimo ze jeszcze nie skończyłam kursu stylizacji... po drugie to zawsze jeżeli mam tylko jakieś wątpliwości to pytam i zawsze dostawałam odp dziewczyny zawsze chętnie mi pomagają DZIĘKUJE KOCHANE
    p.s a jeżeli chodzi o gwiazdki i medale czy profilach...wg mnie czuję się respekt, ale pozytywny!

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    na tym forum czujemy sie jak w domu
    Dawno mnie tu nie było ale oczywiście potwierdzam bo zawsze są miłe osoby.

    Królowa Aleksandra

  23. #73
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    To forum jest jak drugi dom, jak przyjaciel. mamy watek "wygadaj się", jest dużo pomocy od dziewczyn profesjonalistek. Jestesmy i my mniej profesjonalne, ale zawsze otrzymamy pomoc od mistrzów Ja ostatnio jak coś opowiadam z forum, to się łapię i , ze mówię "mojej koleżance się przytrafiło" he he bo jak inaczej powiedzieć?
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  24. #74
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    hehehe i tak ma być ja stwierdzam, że z dnia na dzień forum jest coraz lepsze dzieki wlasnie wszystkim uzytkownikom

  25. #75
    Wczytuje się Avatar anetk
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Nowe osoby, a stare bywalczynie!!!

    i ja tez to potwierdzam od początku śledzę forum ale bez odzywania się - po cichu Rzeczywiście atmosfera na forum jest ekstra, więc zaczynam pomału się rozgadywać i cieszę się, że tu trafiłam
    Pozdrówka dla wszystkich

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •