Pokaż wyniki 1 do 25 z 120

Temat: Domowe sposoby na piękne włosy

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie Domowe sposoby na piękne włosy

    Domowe sposoby na super połysk!

    ZŁOTA POŚWIATA- raz w tygodniu płucz włosy w herbacie rumiankowej. Kwiat ten zawiera specjalne pigmenty, które rozjaśniają pasemka i dodaja im złotego blasku. Zaparz herbatę, ostudź ją i wetrzyj we włosy. Zostaw na 2-3 minuty, a na koniec spłucz wodą.

    TABLETKA SOS- Jeśli często chodzisz na basen, twoje włosy sa narażone na działanie chloru. Aby nie straciły koloru, zawsze po powrocie do domu zrób im kapiel z aspiryną. Jedną tebletkę rozpuść w szklance letniej wody i wypłucz w tym włosy.

    MAGICZNY CYTRUS- sok z cytryny rozjasnia i podkreśla odcień. Jednocześnie zamyka łuski włosów, sprawiając, że kolor farby dłużej się trzyma. Wyciśnij sok z jednego owocu(odcedź go przez sitko, aby został bez pestek i miąższu), wymieszaj z litrem ciepłej lecz nie gorącej wody, a nastepnie dokładnie spłucz nim umyte włosy.

  2. #2
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Stosowałaś może któryś z tych sposobów?

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie

    Polecam rumianek szczególnie dla blondynek latem gdy jest słonce to refleksy same mi sie pojawiają, a zimą warto sobie raz w tygodniu przepłukac rumiankiem to naprawde rozjasnia włoski

  4. #4
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Oo to muszę spróbować dzięki

  5. #5

    Domyślnie

    no to mi się coś takiego przyda hehe , bym Ci podziękowała przyciskiem ale niestety zużyłam już dziś wszystkie
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie

    Dziekuje ale nie podziekowania sa najwazniejsze ;p wazne zeby sie przydało

  7. #7
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na piękne włosy

    Skorzystam z waszych rad

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na piękne włosy

    Od czasu do czasu stosuję płukankę piwną - ładnie mi to wygładza włosy, aczkolwiek zapach jest dość nieprzyjemny potem.

  9. #9
    Wczytuje się Avatar annstyle
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na piękne włosy

    Cytat Napisał bera0 Zobacz post
    Domowe sposoby na super połysk!

    ZŁOTA POŚWIATA- raz w tygodniu płucz włosy w herbacie rumiankowej. Kwiat ten zawiera specjalne pigmenty, które rozjaśniają pasemka i dodaja im złotego blasku. Zaparz herbatę, ostudź ją i wetrzyj we włosy. Zostaw na 2-3 minuty, a na koniec spłucz wodą.

    TABLETKA SOS- Jeśli często chodzisz na basen, twoje włosy sa narażone na działanie chloru. Aby nie straciły koloru, zawsze po powrocie do domu zrób im kapiel z aspiryną. Jedną tebletkę rozpuść w szklance letniej wody i wypłucz w tym włosy.

    MAGICZNY CYTRUS- sok z cytryny rozjasnia i podkreśla odcień. Jednocześnie zamyka łuski włosów, sprawiając, że kolor farby dłużej się trzyma. Wyciśnij sok z jednego owocu(odcedź go przez sitko, aby został bez pestek i miąższu), wymieszaj z litrem ciepłej lecz nie gorącej wody, a nastepnie dokładnie spłucz nim umyte włosy.
    fajne rady, napewno przydatne jak dla mnie, ponieważ dosyć często bywam na basenie

    ---------- Dodano o godzinie 00:02 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:53 ----------

    Dziewczyny napewno wam nie polecam ampułek odżywczych, gdyż to strata pieniędzy i czasu - na większości przypadków wogóle nie daje rezultatu, lepiej zainwestować w olejek rycynowy.
    Oczywiści polecam wam delikatne mycie i pielęgnacje włosa. Szampon nie zawsze musi sie pienić, aby dał efekty. Powinno się delikatnie wcierać, rozsmarowywać szampon na głownie od góry do dołu głowy aby nie plątać i łamać włosów (przy wycieraniu), delikatny masarz i włos jest od razu inny. Nie zapominajmy również o czesaniu włosów przed myciem. Wiekszość sądzi że to nie ma znaczenia , ja zaczełam sie do tego stosować i rezultaty super.

  10. #10
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na piękne włosy

    To dla blondynek, a dla brunetek


  11. #11
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na piękne włosy

    Cytat Napisał marylin Zobacz post
    To dla blondynek, a dla brunetek
    Można odświeżyć lub wzmocnić kolor płukanką z kory dębu (napar lub odwar) nie używam domowych sposobów i juz niektóre detale wylatują mi z głowy niestety
    Poza tym wszystko zalezy jaki efekt chcesz uzyskac, jakie masz problemy ze skora glowy lub wlosami itp

  12. #12
    Wczytuje się Avatar annstyle
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na piękne włosy

    Drzewo sandałowe pogłebia kolory brązu i rudych włosów, przez swój barwnik czerwony santalinę. Również można wybierać szmpony i są też płukanki dla włosów ciemnych ( nie są drogie) z Mirtem zwyczajnym który przyciemnia włosy.
    No i nie zapominajmy o orzechu włoskim który jest równie dobry dla włosów ciemnych, brązowych.
    Gdy bedziecie dobierać odżywki, szampony to najlepiej te aby kolor był trwały i wyglądał świeżo.

  13. #13
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na piękne włosy

    Annstyle, zgadza się z tym, dodała bym tylko że mimo wszystko szampon dobieramy do skory glowy a dopiero pozniej do rodzaju wlosow

  14. #14
    Wczytuje się Avatar annstyle
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na piękne włosy

    Cytat Napisał fryzzz Zobacz post
    Annstyle, zgadza się z tym, dodała bym tylko że mimo wszystko szampon dobieramy do skory glowy a dopiero pozniej do rodzaju wlosow
    tak tak oczywiście, gdyż na początku powinniśmy zrobić analize skóry przed podjęciem jakiegokolwiek działania.
    Ale również nie zawsze rózne odżywki musimy nakładać na skóre głowy ( jest to zazwyczaj zaznaczone na opakowaniu specyfiku) , tylko własnie nie które wogóle nie powinny dotylać skóry tylko samego włosa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:35
  2. Domowe sposoby na...
    By bera0 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 22:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •