Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki 101 do 116 z 116

Temat: Jak piłować

  1. #101
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Jastymka sama sobie zaprzeczasz,ładnie wyregulowane paznokcie,które się rozdwajają?Nie używam tego ustrojstwa i teraz wiem ,że nigdy go nie kupię!Trzymając pilnik w dłoni albo nawet frezarkę mam wyczucie jak przycisnąć pod jakim kątem, a pilnikiem na baterie można tylko "tachać".


  2. #102
    Debiutantka Avatar Klaudusi
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Przydatne

  3. #103

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    O ciekawe będę musiała wypróbować tę technike ;D na pewno okaże się przydatna

  4. #104
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    dziewczyny, mam pytanie jako poczatkujaca - jak nauczyc sie pilowac paznokcie? czy sa paznokcie treningowe tak jak do naukistylizacji? czy kupic palectreningowy i na tipsie sie uczyc pilowac? sobie ladnie piluje, ale klientkom pilowac to juz inna bajka. pomozecie? wolalabym nauczyc sie nie na klientkach

  5. #105
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Cytat Napisał bambi Zobacz post
    dziewczyny, mam pytanie jako poczatkujaca - jak nauczyc sie pilowac paznokcie? czy sa paznokcie treningowe tak jak do naukistylizacji? czy kupic palectreningowy i na tipsie sie uczyc pilowac? sobie ladnie piluje, ale klientkom pilowac to juz inna bajka. pomozecie? wolalabym nauczyc sie nie na klientkach
    ja kupiłam sobie tego palca treningowe przedłużyłam na szablonie i piłowałam co nie zmienia faktu ze najlepiej isc na szkolenie tam wszystko wyjasnia/pokaza

  6. #106
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    jak kiedyś robiłam akryle to piłowanie mnie piekło, a potem preparaty też. Paznokcie szybko mi odrastają, ale sa wrazliwe, i muszę uważać ze spiłowywaniem, bo potem sa miękkie. Jakich odżywek używacie?

  7. #107

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    bardzo wyczerpujący temat, mozna sie dużo dowiedzieć

  8. #108
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Ja nigdy nie mogę zrobić takiego kształtu, jak mi się podoba...

  9. #109
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    palce treningowe oraz rowniez ręka treningowa to bardzo fajne rozwiazanie i przynajmniej nikomukrzywdy nie robi.wg swietna sprawa.tym bardziej ze nie jest to duzy wydatek.

  10. #110
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    2

    Nai Odp: Jak piłować

    a co robicie zeby miec mocne paznokcie? odzywki? jakie tabletki? bo mam strasznie slaba plytke i musze ciagle ucinac, a marza mi sie dlugie paznokcie. wtedy bym mogla robic sobie na nich rozne wzorki.


    1. Cytat Napisał qatrycja Zobacz post
      raczej nie przepiłowywuje bo to ciepło sie tak wytwarza jak piłuje już na żelu i to którąś z kolei warstwe, ale może faktycznie za szybko...
    Cytat Napisał qatrycja Zobacz post

    asia takie dziewczyny sie zdarzają nie tylko chyba Tobie Też ostatnio robiłam koleżance i myślałam ze już zrezygnuje bo tak miała delikatną płytke i skórki... zeszło mi 6 godzin

  11. #111
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Dzięki za wartościowy poradnik! Na pewno wykorzystam.

  12. #112
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    staram si tak piłować paznokcie ale tak naprawdę to niestety, nie potrafię im nadać pożadanego kształtu. Chciałabaym sprawić, żeby rosły w trochę inny sposób, ale nie wiem czy kiedyś osiągnę efekt

  13. #113
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    na yt jest bardzo dużo pomocnych filmików

  14. #114
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Moje paznokcie przy każdym piłowaniu się rozdwajały i znalazłam taki artykuł na temat piłowania https://abcporady.pl/jak-prawidlowo-...drowe-i-mocne/ , przy czym zastanawiam się, ile w tym prawdy i gdzie można kupić pilniki kamienne? Zwykle piłuję w dwie stron i to jest pewnie błąd, ale nie umiem się oduczyć, może pilnik kamienny by mi pomógł?

  15. #115
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Cytat Napisał Betii_30 Zobacz post
    Znam to ciepło...dzieje się tak jak zbyt szybko się piłuje , wiem o co chodzi...:-)
    ja tak samo

  16. #116
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Tego włąśnie szukałem . Dziekuje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •