Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 116

Temat: Jak piłować

  1. #26
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    1

    Smile Odp: Jak piłować

    Znam to ciepło...dzieje się tak jak zbyt szybko się piłuje , wiem o co chodzi...:-)

  2. #27
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    kazde pazurki sa inne,niektore kobitki to nawet zel nie szczypie w lampie,a te ktore wrazliwsze trzeba pilowoc po woli i z przerwami
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  3. #28
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    pilujac nie powinno sie naciskac pilnika.ja dalej probuje to wypracowa bo mam manie naciskania

  4. #29
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    a moze ktoras z naszych bardziej doswiadczonych kolezanek udzielilaby rady jak dobrze pilowac edzie ;>

  5. #30
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    a moze ktoras z naszych bardziej doswiadczonych kolezanek udzielilaby rady jak dobrze pilowac edzie ;>
    u Ani na warsztatch Asia pokazywala ja wykonac edwardziochy, z tego co sie przyjrzałam to boki piłujesz normalnie(czyli pilnik pionowo) a wolny brzeg pod kątem 45dt z prawej i z lewej żeby zrobić namiocik, im bardziej dochodzisz do wału tym bardziej (zaokrągalsz) jak przy np kwadratach

  6. #31
    Wczytuje się Avatar Halszka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    17

    Smile Odp: Jak piłować

    Cytat Napisał sloneczko Zobacz post
    Fajny i przydatny temacik a Donna fajnie ze dalas nam swoje wskazowki co do pilowania
    Zgadzam się z Tobąpomocne.
    Ja raczej sytaram się piłować nie naciskając mocno na pilnik-spotkało mnie już, że jak znajomej kiedyś piłowałam tipsy ( kieszonkę) to odczuwała ciepło ale zawsze boję się tego właśnie piłowania, aby nie sprawić nikomu krzywdy.
    Mam też ostatnio inny problem mianowicie nie rozumiem dlaczego pękają mi przeźroczyste tipsy , skupiłam się na akrylu, a tymi zajęłam się na końcu i to był bład, a może podpowiecie mi gdzie kupujecie takie tipsy, już mi ktoś podpowiedział, że mogą być wadliwe z góry dziękuję .
    I jeszcze jedno..wracajac do piłowania używam też frezarki, ale tylko do zdejmowania akrylu, ale jeden warunek ( odpowiednie frezy)
    Ostatnio edytowane przez Halszka ; 07-10-2009 o 02:52

  7. #32
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Cytat Napisał Halszka Zobacz post


    Zgadzam się z Tobąpomocne.
    Ja raczej sytaram się piłować nie naciskając mocno na pilnik-spotkało mnie już, że jak znajomej kiedyś piłowałam tipsy ( kieszonkę) to odczuwała ciepło ale zawsze boję się tego właśnie piłowania, aby nie sprawić nikomu krzywdy.
    Mam też ostatnio inny problem mianowicie nie rozumiem dlaczego pękają mi przeźroczyste tipsy , skupiłam się na akrylu, a tymi zajęłam się na końcu i to był bład, a może podpowiecie mi gdzie kupujecie takie tipsy, już mi ktoś podpowiedział, że mogą być wadliwe z góry dziękuję .
    ---wlasnie tu moze byc jeden z problemow-zle jakosciowo tipsy
    drugi problem moze sie laczyc ze zlym scinaniem/skracaniem tipsa Gilotynka lub jest ona tepa.
    ciecie powinno byc szybkie,energiczne zeby nie narazac zbyt dlugo tipsa na zdeformowanie jesli jest dosc plaski,po drugie powinno sie scinac pod lekkim katem kierujac raczke giltynki do opuszka palca

    I jeszcze jedno..wracajac do piłowania używam też frezarki, ale tylko do zdejmowania akrylu, ale jeden warunek ( odpowiednie frezy)
    tak-bardzo wazne sa odpowiednie Bity do frezarki i wazne jest zeby sciagac tylko mase nimi.
    choc mozna i pracowac Mandrelem i kapturkami sciernymi o roznej gradacji.
    w ten sposob mozna nawet opilowac krawedz tipsa na plytce paznokcia po przyklejeniu,lub nadac koncowa forme modelazowi-pod warunkiem ze ma sie duza wprawe z frezowaniem
    to moje uwagi na czerwono.
    musze jeszcze poszukac schemaciku bo chyba gdzies taki mialam

  8. #33
    Wczytuje się Avatar Halszka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Dziękuję za pomoc...może uda się odszukać ten schemacik, będę bardzo wdzięczna i już z góry ślicznie dziękuję za wskazówki i pomoc

  9. #34
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Podhale
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Witam
    Ja dopiero zaczynam przygodę z pazurkami i zastanawia mnie jedna kwestia. Otóż chodzi mi (mam nadzieję że wybrałam dobry temat) o piłowanie paznokci a konkretniej piłowanie płytki paznokcia konkretniej naklejam tipsa i piłuje ten uskok pomiędzy moim paznokciem a tipsem Problem polega na tym że nie wiem czy nie piłuje za dużo bo w tym miejscu zostają takie cieniusieńkie płatki efekt jest zadowalający czyli tipsy świetnie się trzymają i niema uskoku Potem nakładam kilka warstw żelu (żel przezroczysty) i widać takie że tak nazwę białe plamki tym sposobem frencz wygląda...hmm nie estetycznie i nie wiem co robię źle pomóżżżżżżżcie

  10. #35
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    jeżeli naklejasz tipsy przeźroczyste, to piłujesz próg tipsa, piłując tylko i wyłącznie po tipsie. jeżeli naklejasz tipsy białe frenczowe to progu nie piłuje się w ogóle, tylko od razu matowi całego tipsa.
    czy o to chodziło?

  11. #36
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Podhale
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Dziękuje za odpowiedź
    Przepraszam jeśli kogoś moje teksty wkurzą ale ja naprawdę zielona jestem
    Nakładam tzw tipsy naturalne i piłuje tylko tipsa, piłuje go do momentu aż niema uskoku czy robię to źle?

  12. #37
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    nie masz za co przepraszać przecież od tego jest forum żeby pytać

    wygląda na to że robisz dobrze, naturalne czyli mleczne? może zrób fotkę jak piłujesz, bo jeżeli po tipsie to powinno być dobrze

  13. #38
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Podhale
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Asiu słoneczko Ty moje strasznie Ci dziękuje A możesz mi powiedzieć w takim razie co ja robię źle? Bo wiesz piłuje aż pozbędę się tego progu a potem nakładam żel i widać przez kilka warstw tego żelu jak to tam jest przypiłowane

  14. #39
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    ciężko mi powiedzieć bez patrzenia, może jeszcze za mało pozbywasz się tipsa. polecam clear frencz, szybko się piłuje. ważne jest też żeby tips był dobry w obróbce a nie jak kamień. żel masz przeźroczysty, tego nie byłoby widać gdybyś dodała kamuflaż. tu masz temat: http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...e-o-pomoc.html

    zrób koniecznie fotki jak obrabiasz

  15. #40
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    a mi sie cos wydaje Fioletkoze uzylas mlecznego tipsa dlatego bylo go widac pod zelem. Ale lepiej wrzuc jakas fotke to cos wiecej z dziewczynami Ci podpowiemy w tej sprawie

  16. #41
    No to..wpadłam Avatar ulenka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Ja też mam problem z tym piłowanie, wszystko robię żle ...A nie wiem czy jest taki temat - Jak spiłować żel, bo pierwszy raz ściągałam żel i zeby nie uszkodzić płytki trochę mi zostało na paznokciach.

  17. #42
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    jak zostanie to nic sie nie stanie... lepiej jak troche żeliku zostanie niz jak masz przepiłować płytkę głowa do góry

    ________________________________________


  18. #43
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Cytat Napisał ulenka Zobacz post
    Ja też mam problem z tym piłowanie, wszystko robię żle ...A nie wiem czy jest taki temat - Jak spiłować żel, bo pierwszy raz ściągałam żel i zeby nie uszkodzić płytki trochę mi zostało na paznokciach.
    Jak będziesz widzieć, że jesteś blisko płytki, to przemywaj pazurka cleaner'em. Płytka jest po wyschnięciu jakby bardziej matowa. A jak już trochę poćwiczysz, to i już bez cleaner'a sobie poradzisz


  19. #44
    No to..wpadłam Avatar ulenka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    Jak będziesz widzieć, że jesteś blisko płytki, to przemywaj pazurka cleaner'em. Płytka jest po wyschnięciu jakby bardziej matowa. A jak już trochę poćwiczysz, to i już bez cleaner'a sobie poradzisz
    A to to nie wiedzialam dzieki bede próbować nastepnym razem...

  20. #45
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    dasz rade tylko sie nie podawaj .... moje wlasne na pocatku tez lekko przepilowalam ..ale potem doszlam do tego..... najpierw grubszym pilnikiem piluje potem juz drobniejszym i nie dociskam do pazurka..... caly czas sciagam pylek szczoteczka i wtedy fajnie widac gdzie jest zel bo jes jasniejszy....

    no i sie udaje

  21. #46
    No to..wpadłam Avatar ulenka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    A ja przestałam piłować bo już mnie zaczynało boleć...bardzo dziekuje bede ćwiczyć ćwiczyć i ćwiczyć

  22. #47
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    w tym temacie jest bardzo dużo przydatnych wskazówek jak piłować, super
    ja też coś znalazłam u siebie









  23. #48
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    soffi bardzo fajnie pokazany sposób piłowania rewelka

  24. #49
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    ciekawy stepik- pokazane w prosty sposób.Dzięki Sofii
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  25. #50
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    super

    osobom ktore dopiero sie ucza polecilabym raczej piowanie do siebie przy opracowywaniu lini wlosa dlatego ze nie majac wprawy i wyczucia w pilowaniu mozna sobie skocznie zrobic pilujac do walow

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •