Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 116

Temat: Jak piłować

  1. #51
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Hej dziewczyny potrzebuje pomocy...chodzi o to że nie mogę ostatnio poradzić sobie z piłowaniem boków paznokcia (starałam się zaznaczyć na zdjęciu) chodzi o to że nie wiem jak dobrze trzymać pilnik żeby tak wypiłować żeby były takie ładnie proste, bo moje robia się takie jak by bułeczki po bokach albo za badzo wypiłuje i na końcówce w różkach wypiłowuje wzorek jak wy trzyamcie pilnik i w którą strone piłujecie? jest ktoś w stanie mi pomoc? byłabym bardzo wdzięczna

  2. #52
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    ja piłuję w taką jakby literkę V pilnikiem prostym i z wierzchu z obu stron na zmianę. Trudno opisać słowami, musiałabyś na filmikach i schematach pooglądać. To kwestia ćwiczeń i sama zauwarzysz co robisz źle
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  3. #53
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    sprobuj przytknac pilnik do boku tak jakbys boki pilowala
    i pilujac gora dol klasc pilnik
    wtedy boczki ci sie ladnie zaokragla
    nie wiem czy zrozumialas

  4. #54
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Cool Odp: Jak piłować

    ^^

    a jednak piłowałam dobrze ^^

    ;*

  5. #55
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    chyba zrozumiałam spróbuje zastosować się przy następnej okazji
    dziekuje mała *

  6. #56
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    a ja znalazłam taki filmik
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  7. #57
    Rozkręcanko Avatar tusiavd
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Temacik jest pomocny bardzo, bardzo Może w końcu zacznę obrabiać te boczki

    A co do tego ciepełka przy piłowaniu, to znaczenie przy tipsach ma też to, że tam jest klej, który się poprostu sie grzeje przy ruchu pilniczka.

  8. #58
    Rozkręcanko Avatar LAURKA
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    A ja mam taki problem, że klientkom często odłupuje się końcówka paznokcia. Przy skóreczkach super się wszystko trzyma, bo już sie wprawiłam w piłowaniu ale z tymi końcówkami paznokcia to nie wiem, gdzie tkwi przyczyna. Tak się zastanawiam, czy może w piłowaniu?

  9. #59
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Laurka może krzywa C nie jest prawidłowo zbudowana.
    The world is mine

  10. #60
    Rozkręcanko Avatar LAURKA
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    62

    Domyślnie

    No staram się jak mogę......ale na końcówce boję się czasem zbyt mocno przypiłować bo mi się wydaje, że przepiłuję.....

    Słuchajcie! Jak prawie każda nowicjuszka mam problem z "boczkami". Są zbyt szerokie i wyglądają łopatowato. Najbardziej boje sie je przypiłowac jak juz piłuje w tym końcowym momencie i boje się, że frencz przepiłuję. Może któraś z was ma jakieś "złote rady" dla takich jak ja?
    Ostatnio edytowane przez aga ; 05-09-2011 o 14:13

  11. #61
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    hm chyba najlepiej starac sie kłaść frencz dokładnie tak jk ma być finanie i potem jak zalewasz biały to też cienką warstwą i jest mniej piłowania w ogole

  12. #62

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    drogie panie mam problem nie wiem jak pilowac pazurki w owal badz migdal zawsze wychodzi mi byle co i nie podoba mi sie..
    czy jakies techniki pilowania owalow sa inaczej sie to robi

  13. #63
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Malutka, ja jak robie owal to piluje z kwadaratu jakbym usmiech na kartce malowala, tylko ze lekko rogi podpiluje na okraglo i pozniej w owal
    A migdalka to staram sie napierw w w szerszy szpic na koncu i pozniej zaokraglam ten szpicek, pozniej boczki do wyrownania
    Kazdy robi inaczej, mi akurat tak latwiej
    Agnieszka

  14. #64

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    dzieki bede sie starala tak zrobic
    ale zawsze wychodza mi hnm... jakies nieladne ja nie jestem z nich zadowolona moze tak powiem

  15. #65

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    temat super ale właśnie do mnie dociera na jakim beznadziejnym kursie byłam :/ szook niczego tam nie nauczyli, to już więcej o technice się tu dowiaduje ;? Nie polecam kursu nail desing

  16. #66
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Oj ja tez po swoim kursie to malo wiedzialam na temat pilowania jedynie ze przejscie miedzy tipsem a naturalnym trzeba zlikwidowac- a gdzie reszta....Reszte dopracowywalam juz sama na szczescie juz chyba w miare to opanowalam....choc zdazaja sie jeszcze niedociagniecia!

  17. #67
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    trzeba wyobrazic sobie idealny paznokciec albo właczyc sobie zdjecie i wg niego piłować
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  18. #68

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    gdyby to bylo take iprosteP

  19. #69
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Witajcie, mam pewien problem. Właściwie, tak jak w temacie, chodzi o piłowanie. Jak zaczynałam to była masakra, nie mogłam znaleźć swego sposobu na to, ale teraz coraz lepiej wychodzi mi piłowanie, zdarza się, że nie widać granicy między tipsem a naturalnym paznokciem. No ale nie może być tak pięknie ;p są momenty, kiedy aż przepiłuję tego tipsa i on zaczyna odpadać. Mam wrażenie, że spiłowuję kieszonkę sztucznego paznokcia. Czy to znaczy, że za nisko przyklejam tipsa czy są inne tego powody?

  20. #70
    Rozkręcanko Avatar margo.craft
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa / Kraina Deszczowców
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Madziulek, mówiąc że odpada, masz na myśli całego tipsa czy tylko kieszonkę? Mój instruktor na kursie uczył że właśnie trzeba pozbyć się tej kiszonki, a tips ma trzymać się tylko na krawędzi z wolnym brzegiem. I ja tak robię, ale może są inne metody.
    Jestem perfekcjonistką, czasami nie jest łatwo...


  21. #71
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Cytat Napisał margo.craft Zobacz post
    Madziulek, mówiąc że odpada, masz na myśli całego tipsa czy tylko kieszonkę? Mój instruktor na kursie uczył że właśnie trzeba pozbyć się tej kiszonki, a tips ma trzymać się tylko na krawędzi z wolnym brzegiem. I ja tak robię, ale może są inne metody.
    Wydaje mi się, że to kieszonka zaczyna odstawać... Następnym razem gdy będe robiła to zrobię zdjęcie i może wtedy będzie łatwiej wam mi odpowiedzieć Może za nisko przykleiłam ...

  22. #72
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  23. #73
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    super przydatny temat! ale ja mam problemy z tymi pazurkami ja robie pazurki tak, ze na szblonie noi przezroczystym robie szkielet piluje ladnie zeby ksztalcik byl potem kamuflaz, fench, noi robie ta krzywą daje wiecej zeliku i nie wiem czego wychodza mi starsznie grube potem przy pilowaniu na samym koncu boje sie pilowac zebym frencha nie spilowala a raz mi sie zdarzylo, ze z boku mi sie przetarło okropnie sie boje pilowac. taks amo nawet szkieletu sie boje pilowac zeby mi nie odpadło i potem na koncu zeby nie przepilowac

  24. #74
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Kanał użytkownika VikaFlora - YouTube na tym filmiku flora robi akrylowy french i potem pokazane jest piłowanie

  25. #75
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jak piłować

    Dużo praktycznych porad! A powiedzcie jaki pilniczek? podobno teraz te szklane są dobre?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •