Pokaż wyniki 1 do 25 z 108

Temat: Żel silikonowy

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie Żel silikonowy

    Mam pytanko. Czy używałyście kiedyś żelu silikonowego? Jeśli tak to jest on dobry? Bo tak się zstanawiam czy go sobie nie kupić.
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  2. #2
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    ja własnie zakupiłam I-nails od Doberka ale jeszcze nie wypróbowałam...jak wypróbuje to dam znać...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  3. #3
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    zel silikonowy jest bardzo dobrym i blyskawicznym sposobem na piekne i naturalne paznokcie ale ten elastyczny zel silikonowy nie nadaje ie do przedluzania a jedynie do wzmocnienia posiadanej dlugosci paznokci ta metoda nakladamy zel na naturalna plytke najmniej od dwoch do trzech warstw po czym utwardzamy w lampie,zel nie pozostaje juz poddawany zadnym pilowaniem czyli zadnej obrobce mechanicznej..efekt polysku uzyskujemy odrazu po nalozeniu silikonu..ta metoda dobra jest dla klijentek ktore chca wzmocnic,ochronic slabe lub rozdwajajace sie paznokcie...czas takiego zabiegu to pol godziny gora to do 40minut lecz czestotliwosc tego zabiegu powtarza sie co dwa tygodnie...dobry uwazam jest zel silikonowy z sun flower moja kolezanka ma czesto te zabiegi poniewaz cena rowniez jest atrakcyjna od 30 do 50 zl zalezy od salonu...

  4. #4
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    ja mam żele silikonowe od dobrejrady i są bardzo ok tylko trzymaj je sobie w lodówce..wtedy lepiej sie na nich pracuje przynajmniej mi
    a co najważniejsze bardzo fajnie sie ich pozbywa z paznokci naturalnych a na tipsach też bardzo fajnie sie trzymają żadnych odprysków nie miałam jak na razie..

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Aha czyli ja nawet mam taki żel a o tym nie wiedziałam. Bo raz w sklepie kupywałam sobie żel na naturalną płytkę (lekko różowy). To chyba będzie ten nie
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  6. #6
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    tak Darunia...

  7. #7
    Wczytuje się Avatar Kacha8432
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    ja własnie zakupiłam I-nails od Doberka ale jeszcze nie wypróbowałam...jak wypróbuje to dam znać...
    Ja właśnie wypróbowałam żele silikonowe od dobrej rady . Trzymają się dobrze tylko mam jeden problem... Żel różowy (jeden z zestawu 4 żeli) praktycznie mi się nie utwardził a z resztą nie było problemów. Żele bardzo dobrze nakłada się na paznokieć, nic nie spływa na skórki. Mam jeszcze jeden problem, może któraś z was dziewczyny coś mi doradzi. Jakiego żelu użyć jako żel końcowy czyli takiego żeby się błyszczał? Żaden z tych żeli z zestawu nie błyszczał mi się po przemyciu.

  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Kochana jak na silikony to najlepiej ten do nabłyszczenia Greenstyle 15ml - Żel UV hybrydowy (Easy-Off) Bezbarwny - Nabłyszczający :: dobrarada ponadto możesz go dać też na normalne żele twarde.
    Jeśli chodzi o problem z utwardzaniem sprawdź żarówki w lampie, jaką masz moc , ile żarówek, może się wypaliły. Albo spróbuj cieniutkie warstwy kłaść. Za operując kolorówką nawet to daję 4, a czasem i 5 ale meeega cieniutkich warstw i wszystko się utwardza.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  9. #9
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Dziewczyny pomozcie bo nie moge sie zdecydowac co lepsze do naturalnych paznokci lakiery hybrydowe czy zele silikonowe?
    Naprawde przeszperalam calego neta i nic nie znalazlam
    korci mnie zeby je sobie zamowic,i to bardzo albo powiekszac kolekcje hybrydek,sama nie wiem,mozna je mieszac,np baza silikonowa a kolor hybrydowy,jaka jest miedzy nimi roznica?
    Poradzcie prosze

  10. #10
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Żeby znaleść idealny produkt musisz go poprostu wypróbować. Wiem, że to forum kryje mnóstwo opinii, ale bez względu na to jak są profesjonalne to i tak najważeniejszą opinią będzie Twoja.
    To co Ci zaproponuję to żebyś zakupiła słownie jeden (najciekawszy w Twoim odczuciu kolor) lakier hybrydowy i żel silikonowy.
    Dobra rada oferuje naprawdę dobre i tanie produkty. Załóż te produkty i sprawdz. Który dla Ciebie ma najlepszą konsystencję, kolor, oraz który z nich ściąga się łatwiej. To wszystko będzie później stanowiło o Twojej pracy z klientem.
    I dopiero wtedy gdy uznasz któryś z nich kup większa gamę kolorów do pazurków.
    Ja popełniłam jeden błąd i więcej go nie popełnię - kupiłam hybrydy firmy bardzo dobrej, ale która nie opracowała jeszcze całej formuły i hybrydy te nie usuwają się w formie płatka sylikonowego, a substancje które ponoć miały je usuwać w tej formie rozmiękczają je jedynie - co wymusza na styliście usuwanie tej hybrydy poprzez delikatne spiłowywanie.
    Także jak widzisz wszystkie aspekty pracy z produktem są ważne, bo pomijając tak oczywista kwestie jak finanse, musimy rozumieć,że ten produkt nie tylko będzie stanowić o czasie wykonania usługi, Twoim osobistym komforcie pracy to jeszcze musi jakoś wyglądać.
    Za to płaci klient
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Ja polecam zel silikonowy z silcare jest super. Albo harda z semilaca

  12. #12
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Który z silcare jest silikonowy? Pure line czy exelent easy vanish? czy może obie linie?

  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Easy vanish

  14. #14

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    czy tym żelem easy vanish można zastąpić harda z semilac i robić nim nieduże przedłużenia paznokci? jakie żele silikonowe możecie polecić w zastępstwie za semilac hard?
    Ostatnio edytowane przez Gejszalicious ; 23-05-2015 o 13:53

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •