Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 108

Temat: Żel silikonowy

  1. #51
    Rozkręcanko Avatar Annauelle
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Poznania
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    Ja mam silikonki od DR i osobiście bardziej je lubie niz np. SF nie są takie rzadkie i łatwiej sie nimi pracuje .

  2. #52
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    Kupiłam w końcu kolorowe żele silikonowe Firma Star Nail. Ciesze się jak dziecko Zobaczymy jak będze mi się nimi pracowało.
    The world is mine

  3. #53
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    Ja dziś właśnie zamówiłam silikonki od Dobrej Rady. Jak zrobię mamie na naturalnych dam znać jak się trzymają

  4. #54
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    to czekamy na relację





  5. #55
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    Kochane dziewczyny.
    Nałożyłam mojej mamie (na bardzo krótkich paznokciach) żel silikonowy, wykonałam frencha i muszę powiedzieć, że trzyma się rewelacyjnie! Żel jest elastyczny, pracuje razem z paznokciem. POLECAM, fajny do naturalnych pazurków!

  6. #56
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    Słuchajcie, ja mam olbrzymi problem wlasnie z silikonowymi od DR, kupilam cover i whita, bo cleara mam z SF. Problem jest tego typu, ze te zele, jako jedyne które mam, poprostu NIE CHCĄ się utwardzac.
    Utwardzalam juz nawet spooro powyzej 5 minut i nic..;/
    jak przemywam, to schodzą na waciku;/ Kiedyś jak zaczynalam robic paznokcie, mialam podobne problemy z whitem z nail design, temu faktowi sie jednak nie dziwilam, bo firma mowi sama za siebie. Ale DR? Tym bardziej ze wszytskie sobie chwalą. Wiecie co moze byc powodem ich niecheci do utwardzania?
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  7. #57
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    Zdaje się, że minimouse miała podobny problem: http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...tml#post142215


  8. #58
    No to..wpadłam Avatar Sweetestgirl13
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Opole
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    kochane, mam zel silikonowy SF super nic niepodpowietrza sie uzywam go na warstwe nablyszczajaca.. tylko ze on sie praktycznie nie blyszczy dlaczego co mam zrobic?

  9. #59
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    to warstwę nabłyszczającą powinnaś kłaść na ten sylikonowy... jaz sama nazwa wskazuje żel nabłyszczający idzie na sam koniec przed nałożeniem ostatniej warstwy (nabłyszczającej) poprzednią możesz delikatnie zmatowić bloczkiem (ja tak robię)



  10. #60
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    a czy żel silikonowy się sam poziomuje, czy są takie, które się nie poziomują bo ja mam właśnie taki, który się nie poziomuje. Beznadzieja ...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  11. #61
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    to jak się nie poziomuje to musisz normalnie pilnikiem zniwelować nierówności i na to nabłyszczacz



  12. #62
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    można te żele pomalować normalnie lakierem i później zetrzeć zmywaczem bez acetonu , próbowała któraś z Was ?

    i jeszcze 1 pytanko jak je później uzupełnić skoro nie mozna ich tak bardzo piłować ?

  13. #63
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    hej dziewczyny,postanowiłam ze i ja zakupie zele silikonowe
    Chcę zamówić te żele od DR... ale czytalam rozne opinie..
    Ostatnio edytowane przez mysiula ; 21-09-2011 o 20:44

  14. #64
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    Cytat Napisał stefcia92 Zobacz post
    można te żele pomalować normalnie lakierem i później zetrzeć zmywaczem bez acetonu , próbowała któraś z Was ?

    i jeszcze 1 pytanko jak je później uzupełnić skoro nie mozna ich tak bardzo piłować ?
    1. Jasne, że można, malować, ścierać, co dusza zapragnie
    2. Ja normalnie uzupełniam, lekko piłuje odrost i poprawiam pazurka pilnikiem i dokładam żelu nakłada się go ciensza warstwą niż normalny żel więc łatwo uzupełnić

  15. #65
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Moje pazurki lubią twarde żele a nie lubią silikonowych Co do covera to zależy od konkretnego produktu - jedne się błyszczą bardziej a inne mniej. Cover od DR ma dodatek silikonu więc nadaje się do łączenia i z twardymi żelami i z easy off Ten budujący przezroczysty miał połysk o ile dobrze pamiętam ale do blasku glossa się nie umywa

  16. #66
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    dziękuję. A cuż to za glosssss od DR? pewno drogi

  17. #67
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Żeli silikonowy

    Tak od DR, żel nabłyszczający kosztuje około 25zł Ale na silikonowe się nie nadaje, tylko na twarde.

  18. #68
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    a ja polecam silikonowy żel w pędzelku Sun Flower dla mnie bardzo dobry, na naturalkach ładnie błyszczy, nic nie odpryskuje i się nie zapowietrza, jest to mój ulubiony żel silikonowy. Miałam jeszcze od DR, też są ok
    Ostatnio edytowane przez mini89 ; 28-07-2011 o 12:03

  19. #69
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    ja mam silikony z alle paznokcie i nie mam zastrzeżeń, ładnie się samopoziomują i super sie piłują

  20. #70
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    a mozesz podac linka do tego żelu? bo chcę zakupić jakiś nabłyszczający silikonowy najlepiej w pędzelku bo ten od DR budujący pisali, że się błyscy a się nie blyscy

    ---------- Dodano o godzinie 12:17 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:43 ----------

    mam pytanko czy te żele nadają się na naturalną płytkę?59. żel kolor NTN - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna Szukam kolorowych żeli silikonowych z allepaznokcie..i nie moge znależć moze ktoras z was ma?

    lub te..Żele kolorowe - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna

    lub jakiekolwiek inne np.od DR...
    Ostatnio edytowane przez mysiula ; 29-07-2011 o 14:02

  21. #71
    Wczytuje się Avatar Kacha8432
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    ja własnie zakupiłam I-nails od Doberka ale jeszcze nie wypróbowałam...jak wypróbuje to dam znać...
    Ja właśnie wypróbowałam żele silikonowe od dobrej rady . Trzymają się dobrze tylko mam jeden problem... Żel różowy (jeden z zestawu 4 żeli) praktycznie mi się nie utwardził a z resztą nie było problemów. Żele bardzo dobrze nakłada się na paznokieć, nic nie spływa na skórki. Mam jeszcze jeden problem, może któraś z was dziewczyny coś mi doradzi. Jakiego żelu użyć jako żel końcowy czyli takiego żeby się błyszczał? Żaden z tych żeli z zestawu nie błyszczał mi się po przemyciu.

  22. #72
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Kochana jak na silikony to najlepiej ten do nabłyszczenia Greenstyle 15ml - Żel UV hybrydowy (Easy-Off) Bezbarwny - Nabłyszczający :: dobrarada ponadto możesz go dać też na normalne żele twarde.
    Jeśli chodzi o problem z utwardzaniem sprawdź żarówki w lampie, jaką masz moc , ile żarówek, może się wypaliły. Albo spróbuj cieniutkie warstwy kłaść. Za operując kolorówką nawet to daję 4, a czasem i 5 ale meeega cieniutkich warstw i wszystko się utwardza.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #73
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Dziewczyny pomozcie bo nie moge sie zdecydowac co lepsze do naturalnych paznokci lakiery hybrydowe czy zele silikonowe?
    Naprawde przeszperalam calego neta i nic nie znalazlam
    korci mnie zeby je sobie zamowic,i to bardzo albo powiekszac kolekcje hybrydek,sama nie wiem,mozna je mieszac,np baza silikonowa a kolor hybrydowy,jaka jest miedzy nimi roznica?
    Poradzcie prosze

  24. #74
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Żeby znaleść idealny produkt musisz go poprostu wypróbować. Wiem, że to forum kryje mnóstwo opinii, ale bez względu na to jak są profesjonalne to i tak najważeniejszą opinią będzie Twoja.
    To co Ci zaproponuję to żebyś zakupiła słownie jeden (najciekawszy w Twoim odczuciu kolor) lakier hybrydowy i żel silikonowy.
    Dobra rada oferuje naprawdę dobre i tanie produkty. Załóż te produkty i sprawdz. Który dla Ciebie ma najlepszą konsystencję, kolor, oraz który z nich ściąga się łatwiej. To wszystko będzie później stanowiło o Twojej pracy z klientem.
    I dopiero wtedy gdy uznasz któryś z nich kup większa gamę kolorów do pazurków.
    Ja popełniłam jeden błąd i więcej go nie popełnię - kupiłam hybrydy firmy bardzo dobrej, ale która nie opracowała jeszcze całej formuły i hybrydy te nie usuwają się w formie płatka sylikonowego, a substancje które ponoć miały je usuwać w tej formie rozmiękczają je jedynie - co wymusza na styliście usuwanie tej hybrydy poprzez delikatne spiłowywanie.
    Także jak widzisz wszystkie aspekty pracy z produktem są ważne, bo pomijając tak oczywista kwestie jak finanse, musimy rozumieć,że ten produkt nie tylko będzie stanowić o czasie wykonania usługi, Twoim osobistym komforcie pracy to jeszcze musi jakoś wyglądać.
    Za to płaci klient
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  25. #75
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Wiesz tylko ja to robie sobie sama w domu i zalezy mi na szybkiej stylizacji,jakis kolorek i bardzo lubie frencha i gdziesz wyczytalam ze silikonami frenchy sie nie robi
    mam pare hybrydek i naprawde je polubilam ale strasznie zaciekawily mnie te silikonowe,chocby przez to ze nie trzeba ich pilowac a tylko odmaczac i jak bym zamowila to juz zestawik do frencha (po co placic 2 razy za przesylke
    dobra rada ma fajne produkty i ceny tez przystepne ale i ladys nails cosmetics mnie ciekawi

    w sumie to chcialabym wiedziec jaka tak naprawde jest miedzy nimi roznica (hybryda i silikon)bo pisza ze to to samo tylko hybryda ma pedzelek,choc sa i bez w sloiczkach i jak wychodzi french z silikonowego zelu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •