Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 108

Temat: Żel silikonowy

  1. #76
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Ja miałam easy off i mi od wolnego brzegu odchodziły, biały miałam od DR i z allepazurów i były beznadziejne, już lepiej farbką domalować (to było dawno i teraz DR ma większy wybór easy off'ów) ale kamuflaż z allepaznokci był super. Jest na forum gdzieś temat o żelach easy off, a tak w ogóle to nie odmaczają się tak super, że schodzą w całości.

  2. #77
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    no widzisz a wszedzie pisza ze schodza platkiem,a moze teraz one sa lepszej jakosci jak na poczatku,wiesz co nie wiem czy powiekszac kolekcje hybryd czy sprobowac silikonow

  3. #78
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    KATITA przecież nikt za ciebie nie podejmie decyzji , każdemu pasuje co innego ile produktów ,kazdy ma swój ulubiony co moze ten sam innej osobie może nie pasować ,ja lubie posłuchać co inni polecaja ,ale uważam ze najlepiej jest samem przetestować wtedy sama sie przekonasz czy cos ci odpowiada . Na probę kup sobie jeden słoiczek jakis mały i wypróbuj takie moje zdanie

  4. #79
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    i chyba tak zrobie,ja nie chcem zeby ktos za mnie decydowal tylko majac wieksze doswiadczenie odpowiedzial mi na te moje skromne pytania w poprzednim poscie

  5. #80
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    katita kazda z dziewczyn napisala co mogla o produktach ktore przestestowala, jesli pretestowala kilka firm to tez napisala opinie ktore z nich najlepsze...kazda testuje co innego, kazdej podoba sie co innego, nie ma marki ktora bylaby najlepsza ze wszystkich i najlepsza dla kazdej z dziewczyn, take wybierz kilka marek ktore chcialabys przestestowac, ewentualnie w obrebie jakis cen i wtedy szukaj opini na ich temat...powodzenia

  6. #81
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Mi te easy offy odchodziły tylko od wolnego brzegu reszta nie chciała ładnie odchodzić nawet w acetonie, mojej mamie odłaziły właśnie w całości już na drugi dzień, tak samo jest z hybrydami z tego co mi wiadomo, że jak ktoś ma słabą płytkę to mogą odłazić, ale ja już to pisałam w temacie o easy offach, poczytaj tam, dziewczyny też się wypowiadały

  7. #82
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    ...a ja jeszcze inaczej robie Ja jestem akrylowa, ale nie lubię mieć zbyt nadbudowanej płytki u palców stóp. I pedicure o ile ma to być french wykonuję z mieszanych firm i produktów.
    I tak np : żel easy off clear oraz cover easy off używam z alle paznokcie bo schodza w firmie płatka sylikonowego a jesli dobrze przygotujesz płytke to trzymaja sie do 3/4 tygodni bez uszczerbku- wiem co mówie bo mam hiper problemy z hormonami i takiej osobie jak ja nie maja prawa trzymać się paznokcie nawet tygodnia. Białą końcówkę wykonuje z indigo lab - białą hybrydą (są dostepne próbki) to samo nabłyszczenie-używam basa /top.
    Jak chcesz konkretne nazwy pisz.
    Sam pedicure wygląda pięknie i ponieważ planuję wykonać go w ten weekend podrzucę Wam fotkę. Jeśli chodzi o manicure to stosuję ten sam zestaw easy off z alle - żeby nadbudować i wzmocnić płytkę.
    U mnie z płytką doszło do tego że wchodzi mi onchylioza na większość paznokci. Dzięki easy off i aplikacji na krótkich paznokciach wycofuje to schorzenie do zera- nie rozumiem dokładnie mechanizmu działania tego sposobu wiem jedno - po dwóch tygodniach warstwa zelu easy off zaczyna mi się zapowietrzać i odchodzi od płytki jako sylikonowy płatek ale już wtedy mam zdrową płytkę i nie ma oddzielania sie łoża od płytki.
    Nie mniej jednak ten sposób działa a w moim odczuciu produkty z alle są wystarczające i całkiem nie złe.
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  8. #83
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Mi jak do tej pory nie trzymaly sie zadne zele,hybryde nakladalam na zniszczone paznokcie i tez nie bardzo (kiepskiej jakosci ale jak dla mnie do zabawy w domu wystarcza),ogolnie paznokcie mam ladne,w miare dluga plytke i lubie swoje naturalne i rosna jak im dam,tylko chyba z powodu suchej plytki lamia sie zaraz przy koncu plytki (cala biala czesc)-nie wytrzymuja urazow i przy lekkim stuknieciu dowidzenia dlugi pazurku.
    Zaciekawily mnie zele silikonowe i wybor padl na ladys nails cosmetics,mam juz przygotowane zamowienie na pare ich produktow i dwie probki zelu silikonowego clear i cover,bialego narazie nie biore bo mam krotkie pazurki,mam zamiar wziasc tez primer super bonder bo pisza ze polepsza przyczepnosc zeli do naturalnej plytki i mozna go stosowac pod kazdy zel czy lakierozel
    po powrocie do domu zamowie (bo jestem w gosciach)zobacze jak sie beda trzymaly
    tez mam zamiar eksperymentowac i bede mieszala hybryde z silikonem i zobacze jak to sie ma u mnie

  9. #84
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    a czy moze któras wrzucic kpk z żelu silikonowego

  10. #85
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Ja od początku mojej kariery paznokciowej używam żelu silikonowego z SF w pędzelku.Same zalety - ładnie się trzyma ,nie odłazi ,nie za żadki nie za gęsty i co ważne to łatwa aplikacja.Czasem używam go jak już opracuję zbudowanego pazurka jako nablyszczacz i na to kladę kolejną warstwę żelu nablyszczającego UV.Szczegolnie jak robię french brokatowego-wszystko świetnie się trzyma .Jak narazie nie korci mnie by go zmienic.

  11. #86
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Alimka no ja własnie tez ostatnio go kupiłam i zrobiłam sobie akrylowe pazurki zostawiłam od wału kawałek a na koniec uzyłam tego żelu i zero zapowietrzeń, jest idealny gęstością, przyznaję że bardzo mi się podoba

  12. #87
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Cytat Napisał zosia_29 Zobacz post
    Alimka no ja własnie tez ostatnio go kupiłam i zrobiłam sobie akrylowe pazurki zostawiłam od wału kawałek a na koniec uzyłam tego żelu i zero zapowietrzeń, jest idealny gęstością, przyznaję że bardzo mi się podoba
    Zosia ,może go tak nie zachwalajmy bo nam babeczki wszystkie "silikony" wykupią.

  13. #88
    No to..wpadłam Avatar Shizunia
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Kalwaria
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Hej Niedługo będę pracować w salonie kosmetycznym. Jestem bardzo zadowolona z pracy na żelach i-nails. Mam problem z żelem do naturalnej płytki, u stóp trzymają się super, problem pojawia się przy dłoniach... Z jakiej firmy polecacie żele do naturalnej płytki?

    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

  14. #89
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Shizunia ja uzywam clear pink z silcare z linii no name. Trzyma sie bez zarzutow
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  15. #90
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Nie wiem czy dw dobrym temacie pisze ale mam problem z zelem Think z Silcare jakos nie chce mi sie utwardzac w lampie mam nowego dopiero co otworzylam go chcialam go nalozyc na hybryde bo gdzies wyczytalam ze dziewczyny go nakladaja na hybryde i jak nalozylam to w lampie normalnej na 4 zarowki sie nie utwardzil po 2min. ,a jak dalam do malej na 3min. to tak ledwie przymrozony mi sie wydawal albo i nie juz sama nie wiem a ta malutka lampke mam nowa zaledwie 2-3 miesiace.
    A szkoda by mi bylo go teraz wyrzucic czy zeby stal bezczynnie
    Moze wie ktos cos na to jak sobie z tym poradzic.
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  16. #91
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    a lampę na 4 żarówki masz nową ? a raczej masz nowe żarówki ? bo to może być przyczyną

    ________________________________________


  17. #92
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Ta na 4 mam juz dlugo ale od roku jej dopiero urzywam i w niej sie wcale nie utwardza przy 2min. ,a ta mala na 1 zarowke mam od jakis 2-3 miesiecy i przy 3min. to tak jak by przymrazal sie ten zel a przy 2min. tez sie nie utwardza
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  18. #93
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    a jak z utwardzaniem innych żeli w tej na żarówki?

    ________________________________________


  19. #94
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    No wlasnie dobrze wszystko sie utwardza dobrze tylko ten jedyny zel mi sie w niej nie utwardza.
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  20. #95
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    to nie mam zielonego pojęcia

    ________________________________________


  21. #96
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Dziewczyny, powiedzcie mi czy jest sens kupować żel silikonowy i używać go zamiast bazy do manicure hybrydowego? Czy pomoże on jakoś utwardzić paznokieć?
    Czy ten żel nakłada się jak lakier czy też trzeba uformować krzywą C, tunel itd. ? Który polecacie?

  22. #97
    Wczytuje się Avatar siena
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Właśnie też na to wpadłam i dziś położyłam na próbę silikon z Sun Flower jako bazę pod hybrydę. Jak się trzymało, powiem za 3 tygodnie. Na razie mogę ci powiedzieć jak się nakładało...rewelacyjnie, ponieważ po raz pierwszy nie musiałam przecierać płatkiem bazy bo nic a nic nie ślizgał się kolor!Domalowałam jak najbliżej skórek (czarny), utwardziłam 2 min, klientka wyjęła i oczom nie wierzyłam!Czarny był tam gdzie powinien, nie drgnął ani pół milimetra! Nie było na bokach falbanek, nie uciekł do środka, nie musiałam drugą warstwą poprawiać boków, po prostu bomba! Dodam, że zawsze bazę zbieram suchym płatkiem żeby nie było poślizgu. Jeśli nie zejdzie wcześniej jak przed upływem 2,5 tygodnia to zamieniam bazę na silikon z SF

  23. #98
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Witam! Mam pytanie odnonie żelu silikonowego z allepaznokcie konkretnie: EASY OFF - CLEAR 5 ml. Czy to zel jednofazowy? Wymaga bondera lub primera? Czy ladnie sie poziomuje? Kupilam zel z dobrejrady gdyz na celu mialam tylko utwardzenie naturalnych paznokci bez ozdob frencha itd. Zostal mi polecony builder brick ale zel w ogole sie nie poziomuje a ja niestety nie mam wprawnej reki. Czy moge go uzyc jako np podkladu a na niego zel z allepaznokcie? Poleccie mi jakis dobry zel do naturalnych paznokci))

  24. #99
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    mam pytanie, moze trochę głupie. Czy żel silikonowy a easy off to to samo czy nie. Bo już się pogubiłam jak zobaczyłam na stronce dobre rady zakladkę" żele silikonowe i easy off" czy jest między nimi różnica.
    przecież hybrydy to też easy off ale chyba nie silikony. Bo hybrydy nie trzymają się płytek problematycznych a żele miękkie podobno tak
    pracuję od lat na twardych żelach sun flower i chcę wprowadzić żele do naturalnej płytki. I jak zaczęłam o nich czytać to się pogubiłam.

  25. #100
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żel silikonowy

    Dziewczyny proszę o radę
    moja siostra ma bardzo miękką płytkę i co wpadnie na hybrydę, to jej za kilka dni coś odpryśnie. Wpadłam na taki pomysł (jak niektóre z was wyżej), aby kupić żel silikonowy i wzmocnić nim paznokieć a na to położyć hybrydkę. I właśnie chciałam was zapytać czy to zdaje egzamin? czy przedłuża trwałość? Czy hybryda nie pęka na silikonie? Nigdy ich nie używałam więc nie wiem jak bardzo są miękkie, myślę o zakupie silikonu sunflower.
    Jeśli próbowałyście takiego zestawienia albo słyszałyście o efektach takiego połączenia to będę bardzo wdzięczna za informacje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •