Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 410111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 384

Temat: Odżywki do paznokci

  1. #326
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    tataj macie dziewczyny jeszcze dodatkowe wskazówki

    Załącznik 69972

    proszę https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Ostatnio edytowane przez mini89 ; 03-07-2013 o 15:20

  2. #327
    Kosmetyczka Avatar KlaudiiS
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci


  3. #328
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Miałam okres kiedy paznokcie wyglądały po prostu źle. Teraz już tego nie ma, oczywiście od kiedy wprowadziłam odżywkę i dbam o to, z czego korzystam. Paznokcie wyglądają teraz o niebo lepiej...

  4. #329
    Rozkręcanko Avatar niunia-dziunia
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Polecam Eveline 8w1 - rewelacyjnie utwardza paznokcie i świetnie się trzyma

  5. #330
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci




    podbijam, czy ktoś stosowal? Ile wytrzymuje hybryda na tym podkładzie?

  6. #331
    Kosmetyczka Avatar KlaudiiS
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Dziewczyny częsty wasz vitagel też ma takie białe mroczki i jest gęsty?

  7. #332
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    tak moj tez - na plytce jest oki.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  8. #333
    Rozkręcanko Avatar ashley2020
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    ja używam na regeneracje paznokci po ściągnięciu żelu Eveline - paznokcie mocne i lśniąca jak diament i na to daje nabłyszczać lub utwardzacz .. po tygodniu widzę odrost a odżywka nadal się trzyma Po dwóch miesiącach mam prawie w całości na nowo paznokcie odrośnięte

  9. #334

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Cytat Napisał ashley2020 Zobacz post
    ja używam na regeneracje paznokci po ściągnięciu żelu Eveline - paznokcie mocne i lśniąca jak diament i na to daje nabłyszczać lub utwardzacz .. po tygodniu widzę odrost a odżywka nadal się trzyma Po dwóch miesiącach mam prawie w całości na nowo paznokcie odrośnięte
    I chyba marka Eveline nie jest jakoś specjalnie droga?

  10. #335

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Polecam odżywki do paznokci firmy Eveline Są naprawdę świetne osobiście polecam odżywkę 8w1 tego samego producenta

  11. #336
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Niestety odżywki Eveline wcale nie są takie rewelacyjne, a wszystko przez to, że zawierają formaldehyd. Wiele osób sobie nią paznokcie zniszczyło, zamiast poprawić. Ja np gdy nałożyłam ją na paznokcie to zaczeły mnie okropnie piec, nawet jak od razu zmyłam to czułam ból. Obecnie na jednym z paznokci pojawiła się onycholiza i nie wykluczam, że to właśnie przez tą odżywkę.
    Dlatego dziewczyny bądźcie ostrożne, bo to, co jednemu pomaga, innemu może zaszkodzić.

  12. #337
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Dziewczyny ja tydzień temu zrobiłam z ciekawości hybrydę na pomarańczowym vitagelu i jak na razie jest ok Zwyczajnie gdzieniegdzie ryski id użytkowania i dzisiejszych porządków

  13. #338
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Jesli vitagel ma byc skuteczny to po tygodniu sie sciaga i naklada od nowa a nie chodzi 2 lub 3 tygodnie ;

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  14. #339
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    A stosowałyście Vitabase z MM pod hybrydę? Ja też jestem jej bardzo ciekawa

  15. #340
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Również jestem ciekawa tej odzywki utwardzanej Mistero Milano Vitabase
    ktos używał?
    zastanawiam się nad kupnem vitagelu gelish albo może spróbować vitabase

  16. #341
    Kosmetyczka Avatar KlaudiiS
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    mam vitagel zielony ale na moich biednych mazurach trzyma się dwa dni. jak dawałam pod kolorową hybryde to też klientki się skarzyly że odpada lakier

  17. #342
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Cytat Napisał KlaudiiS Zobacz post
    mam vitagel zielony ale na moich biednych mazurach trzyma się dwa dni. jak dawałam pod kolorową hybryde to też klientki się skarzyly że odpada lakier

    a efekt odżywienia zauwazyłaś?

  18. #343
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Cytat Napisał evevlina Zobacz post
    Niestety odżywki Eveline wcale nie są takie rewelacyjne, a wszystko przez to, że zawierają formaldehyd. Wiele osób sobie nią paznokcie zniszczyło, zamiast poprawić. Ja np gdy nałożyłam ją na paznokcie to zaczeły mnie okropnie piec, nawet jak od razu zmyłam to czułam ból. Obecnie na jednym z paznokci pojawiła się onycholiza i nie wykluczam, że to właśnie przez tą odżywkę.
    Dlatego dziewczyny bądźcie ostrożne, bo to, co jednemu pomaga, innemu może zaszkodzić.

    Efekt pieczenia wywołał właśnie formaldehyd jednak nie ma wątpliwosci, że owa odżywka pomaga 90% kobiet które je stosują. Sama bardzo szczerze polecam je swoim klientkom uprzedzając , że ma w sobie składnik źrący jednak każda jedna a jest ich wiele po jej stosowanie ( po POPRAWNYM) stosowaniu tak jak na pudełku jest napisane ma piękne i mocne paznokcie bez efektów ubocznych. Co do owych efektów to nie ma środka cud- nawet po zwykłych witaminach na ulotce sa wypisane efekty niepożądane. Z takimi efektami spotkamy się cokolwiek byśmy używały. Wszystkie trzeba używać tak jak jest to opisane. Gdzieś na jakiś forum byla nagonka na owa odzywkę a potem Eveline wydało oświadczenie, że owy opis jest zamieszczony przez konkurencje bo owa odżywka jest tania i skuteczna. Miałam jedna klientkę, u której wystąpiła onycholiza jednak jak się potem okazało nie stosowała się do zaleceń odżywki do tego brala silne tabletki więc skutek taki mógłbyć wcale nie związany z odżywką. Ja ją szczerze polecam- sama pięknie wyprowadziłam nią swoje paznokcie u stóp bo były kruche a i w salonie stosuje i zalecam klienteli... Efekty cudowne.

  19. #344
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    No wlasnie tak to jest z ta odzywka, ze wedlug mnie to jest odzywka dla zdrowych paznokci ale wedlug mnie to wlasnie odzywka powinna byc dla paznokci podniszczonych czy rozdwajajacych sie a nie zdrowych. Tzn. ja mialam troszke przepilowana plytke to jak nalozylam eveline diament to pieklo nie milosiernie a uwazam, ze jezeli cos z zewnatrz zadaje bol to znaczy, ze nie jest dobrze a jeszcze naczytalam sie opini na forum i odstawilam bo balam sie skutkow ubocznych a zaczelam olejowanie paznokci by im pomoc. A eveline stosuje do paznokci u stop, ktore mam poprostu suche takie kruche, ze czasami pukne delikatnie w szafke i juz mam ukrychniety albo rozdwojony - na razie poprawy nie widze ale poczekam jeszcze troche bo za krotko uzywam. Ogolnie tej odzywki nie polecam nikomu bo bym sie bala, ze zrobi komus krzywde.

  20. #345
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Nakłada sie jej jedna cienka warstwę wtedy szczypie minimalnie. Nie jest ona na zdrowe paznokcie lecz na rozdwajajace sie i łamliwe aleeee nie jest zalecana dla Zamościu po tipsach! Czemu? Paznokieć posiada około 100 warstw. Po wszelkiego typu przedluzeniach paznokieć traci od 30 do 50 warstw tak wiec w momencie aplikowania owej odżywki ligiczne jest ze skutki beda odczuwalne bardziej ale nie ukrywamy po zdjeciu paznokci przedluzonych ( a zdejmowane bywają rożnie) nawet ciepła woda " boli". Jest to odżywka do całkowicie odrosnietychh paznokci.

  21. #346
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Jeśli chodzi o odżywki mam długie doświadczenie z odżywką phenomen oil z jessici. Stosowała któraś z Was ? Ja jestem zachwycona jej zapachem i działaniem jeśli chodzi o suchą skórę na dłoniach chociaż ma ogólnie zastosowanie na suchej skórze dłoni, stóp/pięt, kolan. Jak dla mnie rewelacja.

  22. #347
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Aż tak bardzo, że założyłaś konto, aby o tym napisać, jesteśmy pod wrażeniem ;-)
    Czemu nikt tego nie skasował? ;-) Nie znam produktu, ale wątpię, aby panna miała kiedykolwiek z nim do czynienia.

  23. #348
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Co do odżywki Eveline, to stosowałam ją zgodnie z opisem- bardzo cienką jedną warstwę, a mimo to wywoływała silne pieczenie. z reszta co to za odżywka która powoduje bol? bez przesady...

  24. #349
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    A w moim gronie już 3 koleżanki używają, bądź używały tej odżywki i efekty są piorunujące, fakt że na początku piekła, ale dla takiego efektu stwierdziły że mogą trochę pocierpieć i się opłaciło, bo paznokcie mają teraz mocne, długie i gładkie
    Ostatnio jedna z tych dziewczyn zdecydowała się na zażelowanie pazurków i powiem szczerze, że nie jest to po długim stosowaniu tej odżywki takie łatwe, pazurki się zapowietrzają, czy któraś z Was miała już takie doświadczenie? Jak to wyeliminować?

  25. #350

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    niby pomaga ale co widze to pozneij suche skorki sa bardzo niektorym wlazi powietrze jakby pod naturalnego paznokcia
    innym bardzo zaczely zolknac
    wiec ja juz mam dystans do tej odzyweczki
    a wyeliminowac primer bezkwasowy + zel gruntujacy u mnie pomaga

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •