Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 384

Temat: Odżywki do paznokci

  1. #26
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    na piegi? interesujące.. pierwsze słysze ! a działa?
    nie wiem czy działa bo tylko raz próbowałam ale to poleciła mi moja babcia więc pewnie działa

  2. #27
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie

    cytryna na piegi to dość znany zabieg a na łamiące paznokcie to słyszałam coś o żelatynie spożywczej, ale nie wiem o co w tym chodizło. Może ktoś wie?
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  3. #28
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Składniki aktywne w preparatach do paznokci....

    Kobietki mam taki temacik no i szukam roznych ciekawostek... spotkalam sie z mirra w odzywce do pazurow i z proteinami jedwabiu ... no krzem wiadomo ... ale co jeszcze macie jakies pomysly ?

  4. #29
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    ja mam cały artykuła na temat co jest w preparatach do pazurów ale nie chce juz całości skanowac, więc jak bede miała wolną chwilkę to cósik napisze, ale najwcześniej jutro po południu, bo rano na zajęcia jade... bleeeee

  5. #30
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Ja znalazłam organiczny silikon oraz siarke w odżywcę firmy Si-Nails Głównym składnikiem jest organiczny silikon i związki bogate w siarkę, konieczny składnik budulcowy paznokci
    SZCZĘŚLIWA

  6. #31
    Wczytuje się Avatar Ania_1988
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    12

    Domyślnie

    Łyżkę żelatyny popić wodą i tak codziennie Ale przyjemniejszym sposobem jest jedzenie słodkich galaretek. Ja nie lubie więc piłam je na gorąco zanim się ścieły, jak soczek smakowało a naprawdę pomaga Ale tylko dla wytrwałych bo długo trzeba taką kurację stosować.

  7. #32
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    no i przyszedł dzien kiedy połamały mi sie pazury i mam takie krótkie.. az mi nie wygodnie...

    ________________________________________


  8. #33
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    ja mam wszystkie długie oprócz środkowego, bo mi se złamał już dawno nie miałam krótkich wiec nawet nie wiem jak to jest...

  9. #34
    Wczytuje się Avatar kingaaa467
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    Odżywka firmy lovely z jedwabiem zapobiega łamaniu paznokci dobra jest także serum wzmacniające z wapniem i wit. C tej samej firmy

  10. #35
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    mi nie pomagały

    ________________________________________


  11. #36
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    A ja polecam Sally Hansen,drogie ale mi pomagaly kiedys byla jedna 3 in1 w zielonej buteleczce naturalki mialam bardzo dlugie i twarde,bardzo szybko rosly ale niewiedziec czemu chyba wycofali ze sprzedazyale maja tez inne rowniez bardzo dobrepolecam mi kiedys pomagaly.

  12. #37
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    też polecam sally hansen, ale utwardzacz. sama na sobie wypróbowałam zanim zaczełam nosic pazury pazuraste w drogeriach kosztuje około 20 zł ale podaje link z allegro coby każdy widziała jak jego facjata wygląda

    SALLY HANSEN HARD AS WRAPS KLINIKA PAZNOKCI OD SS (673089429) - Aukcje internetowe Allegro

  13. #38

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    Ja polecam odżywkę z AVON'u "nail experts strong results" Wzmocniła mi pazurki Trzeba ją stosować 1-2 razy dziennie aż do otrzymania efektu Fajne wchłania się w pazurki i ładnie pachnie

  14. #39
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    Sposób babciny: ciepła oliwa z oliwek w miseczce z kropelką np olejku herbacianego, moczymy pazurki wraz ze skórkami przez około 15-20 minut. Paznokcie są mocniejsze, mniej łamliwe oraz ładnie się błyszczą

    ---------- Dodano o godzinie 23:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:07 ----------

    Oczywiście zróżnicowana dieta ma ogromne znaczenie. Polecam suplementy takie jak skrzypowita itp.
    Z kosmetyków polecam Sally Hansen Miracle Cure. Tworzy świetną powłoczkę, która dobrze chroni paznokcie. Można stosować jako podkład pod lakier, jako top coat lub po prostu jako nabłyszczacz
    Nie obgryzać i piłować w jedną stronę, koniecznie pilnikiem do naturalnej płytki (nie do tipsów np 80/80! i nie pilnikami metalowymi). Polecam gorąco szklane
    To by było na tyle z moich doświadczeń z rozdwajającymi i łamiącymi się paznokciami. Mam nadzieję, że się przyda
    No i naturalnie wszelakie prace domowe poleca się wykonywać w rękawiczkach.

  15. #40
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    Ja polecam manicure japoński P.Shine. Juz po 3 zabiegu ( w odstępach 2 tygodni) paznkocie przestają rozdwajać się. Są mocnejsze i pięknie błyszczą. Sprawcone przez klientki

  16. #41
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    A ja polecam moczenie paznokci w oliwie z oliwek z dodatkim soku z cytryny

    po kilkunastu takich zabiegach paznokcie sie wzmacniaja Sprawdzony sposob

  17. #42
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    Manicure japoński dla niektórych może być dość drogim zabiegiem ale umiejętnie wykonany przyniesie ogromne korzyści także polecam bo jest świetny

  18. #43
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    Wpływ soków na organizm, a co za tym idzie zdrowie paznokci, wynika z obecnych w nich aktywnych fizjologicznie substancji – witamin, soli mineralnych i mikroelementów.

    Świeżo przygotowane soki, niesłodzone, zwiększają środowisko zasadowe organizmu. Przyrządzając sok w sokowirówce należy używać sitka, gdyż niekorzystne związki chemiczne stosowane podczas uprawy, pozostają w wytłokach.



    Świeży sok zachowuje 100% swoich wartości tylko przez krótki czas:
    • 4 godz. - soki owocowe
    • 10 godz. - soki warzywne.
    Niekorzystna fermentacja zachodzi również podczas przechowywania soków w lodówce. Tzw. naturalny sok z kartonu zawiera do 60% pierwotnych składników.
    Sok należy pić 20 min przed jedzeniem małymi łykami, zatrzymując każdy łyk na kilka sekund.


    Sok z marchwi

    Zawiera witaminy A, B1, B2, B12, PP, K, E i inne. Polepsza strukturę paznokci. Szklanka soku z marchwi uzupełnia dzienne zapotrzebowanie na większość niezbędnych dla organizmu witamin i mikroelementów.


    Sok ogórkowy

    Zawiera 40% potasu, 10% sodu, 7,5% wapnia, 20% fosforu i 7% chloru. Te pierwiastki są bardzo cenne dla paznokci. Można pić 1/2 szklanki dziennie. Uwaga: działa moczopędnie, wskazany przy wysokim ciśnieniu.


    Sok z zielonej papryki

    Zawiera dużo krzemu niezbędnego dla paznokci. Można pić 1 szklankę soku z papryki na czczo.


    Koktajl: marchew + ogórek + sałata

    Wskazania: kruche paznokcie. Proporcje: 4:1:1.

    Moze komus sie przyda

  19. #44
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    Miesiąc temu zaczęłam walczyć ze swoimi rozdwojonymi paznokciami. Kupiłam w aptece cynk i gotowe. Łykam sobie jedną tabletkę dziennie i efekt jest widoczny już po kilku dniach. teraz paznokcie mi sie nie rozdwajają i szybciej rosną . Dodatkowo maluję sobie paznokcie Odżywką witaminową z kreatyną. Kupiłam w aptece.
    Cały zabieg wspomagam też preparatem przyspieszającym wzrost paznokcia firmy Nail Perfecting. Cała kuracja znacznie poprawiła wygląd moich paznokci. Stały się twarde i szybko rosną.
    Muszę wypróbować moczenie paznokci w oliwie z oliwy z cytryną. Troche mnie to zaciekawiło...

  20. #45
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    znalazłam to na pewnej stronce może którejś z was się kiedyś przyda

    Zpowodu braku czasu i środków finansowych mało która kobieta korzysta z zabiegów w gabinetach kosmetycznych niestety samo piłowanie i malowanie paznokci odżywkami nie wystarcza. Zwłaszcza w okresie zimy skóra dłoni i płytki paznokci wymagają specjalnych dopalaczy.


    Przedstawiamy wam 7 sposobów na tanie i naturalne poprawienie kondycji dłoni i paznokci
    1. Maczanie paznokci w podgrzanym oleju z oliwek z kilkoma kroplami z cytryny rozjaśnia i zmiękcza skórki wokół paznokci
    2.Wcieranie płynnej witaminy A i E w płytke wzmacnia paznokcie
    3. Aby poprawic wygląd paznokci można codziennie moczyc je w żelatynie spożywczej
    4. Kondycje całych dłoni poprawi papka z 2 ziemniaków, 2 łyżek oliwy z oliwek, i łyżki mleka
    5.Podgrzny miód z sokiem z cytryny działa wygładzająco na spierzchnięte dłonie
    6. Połysk na paznokciach uzyskasz dzięki maseczce ze startego ogórka , soku z połowy cytryny , i 2 łyżek startego jabłka dłonie wystarczy zanurzyć w maseczce na 15-20 minut
    7. Raz w tygodniu zrób dłoniom peeling z cukru

    Naturalne dbanie o paznokcie i dłonie to nie tylko domowe mikstury i maseczki , ale również codzienna pielęgnacja . Zamiast metalowych pilników stosuj te szklane lub papierowe. Nie zniszczą struktury paznokcia.
    Prace domowe wymagaja użycia detergentów wykonuj w rękawiczkach ochronnych najlepiej tych nasączonych balsamem

    ---------- Dodano o godzinie 11:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:16 ----------

    Domowe sposoby na piękne dłonie i paznokcie

  21. #46
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    moje przedwarsztatowe danken kuken:
    jak jechalam na warsztaty to otweirają drzwi do samochodu omsknęla mi sie ręka i tylko pękł, a na warsztatch sie całkiem zachaczył i złamał sie razem z moim od niedzieli się goił aż dziś sie złamał

    kto obrzydliwy niech nie patrzy: Załącznik 6360

  22. #47
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    O ranyście zaraz tu zemdleje

  23. #48

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    boli cię ?

  24. #49
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    ja mi sie wygiął o 90stopni to bolało, a moja reakcja była taka:
    "o qw*a,
    o qw*a,
    o qw*a,
    o qw*a,
    o qw*a," (...)

    jak sie wyginał to bolał, ale już wczoraj przestał bo uschło

  25. #50
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Łamiące paznokcie - co poradzić?

    wiem co to znaczy, wolalam tak samo po tym jak polowe swojego zdarlam na tarce do kapusty

    ---------- Dodano o godzinie 14:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:03 ----------

    az do miecha bleeeeeee

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •