Strona 7 z 16 PierwszyPierwszy ... 34567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 384

Temat: Odżywki do paznokci

  1. #151
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    ja polecam odżywki Nail Tek - wypróbowałam na swoich pazurach po tipsach i w 2-3 tyg. wróciły do siebie gdzie wcześniej męczyłam sie z nimi przez prawie pół roku.

  2. #152
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Paznokcie proszą o pomoc- odżywki

    Trochę odświerzę temat
    Wynalazłam ostatnio zajefajną odżywkę, z Eveline Na pewno słyszałyście
    Miałam dwie - Paznokcie twarde i lśniące jak diament, a druga to 8w1
    Diamentową zużyłam całą - i muszę powiedzieć, jest dużo lepsza od NailTeka (jak dla mnie) i tania jak barszcz w porównaniu do NailTeka Kosztuje ok 10zł w drogerii.
    Świetnie wzmacnia paznokcie i poprawia ich kondycję Po zużyciu całej buteleczki, nie mogłam obciąć paznokci! Były tak twarde I rosły w zastraszającym tempie
    Jeden minusik, ze delikatnie może wysuszać skórki jak się najedzie niechcacy, ale w porównaniu co cudów, jakie robi, to nic
    Teraz mam 8w1. Też jest super, ale niestety musiałam obciąż moje pazurki na zero po ostatnich żelkach, bo złamałam w połowie płytki, więc wolała bym nie haczyć o nic
    Obie stosuje się tak, że codziennie (przez 3 dni) nakłada się kolejną warstwę bez zmywania poprzedniej. Dopiero w 4 dniu się zmywa i nakłada od nowa
    NIE WOLNO NAKŁADAĆ 2 WARSTW NA RAZ, bo może piec Ja tak raz zrobiłam i nie mogłam wytrzymać. Musi być przynajmniej kilkugodzinny odstęp pomiędzy warstwami

    Diamentową polecam wszystkim moim klientkom, jest rewelacyjna Jak odkopię zdjęcia z telefonu i aparatu to pokaże wam moje pazurki przed (przed przedłużeniem), a potem po ściągnięciu żelu i stosowaniu diamentowej
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  3. #153
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Hej kochane Co do odżywki 8w1 to kochane nie wolno nakładać jednej warstwy na drugiej Trzeba conajmniej 12 godzin odczekać, bo właśnie będzie piekło.
    Moje pazurki też wyglądały jak przepiłowane, jak chciałam ładny odcień uzyskać i pomalowałam dwoma warstwami myślałam, że za przeproszeniem posikam się... Ale nie na wszystkich paznokciach... Nakładam zawsze 4 warstwy
    Ogolnie ja ją polecam, pazurki rosną jak głupie, są twarde, mocne i nie łamią się, nei rozdwajają... A.. i jeszcze z serii Eveline, Paznokcie twarde jak diament czy coś.. całą zużyłam, caluteńką;D Jest jeszcze lepsza od 8w1

    Niestety innych odżywek nie próbowałam...
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  4. #154
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Patii, nie wiem jak dziewczyny ale np. miałam jedna warstwe na drugi dzien malowałam druga to piekło.. a było wiecej niż 12 godzin... Nie wiem od czego to zalezy bo jak czytałąm i czytam opinie dziewczyn na blogach to mało która wspomina że piekło.. chyba ze to taki mały szczegół który można pominąć

    ________________________________________


  5. #155
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    mam odżywkę 8w1 i nie narzekam, nic mnie nie szczypie (no może poza skórkami jeśli wyjadę na nie przy malowaniu, to głównie zasługa formaldehydu w składzie, ale i to szybko mija), stosowałam ją przez 10 dni po 4 warstwy zgodnie z założeniami producenta, ale to moim zdaniem za krótko. Obecnie (po miesiącu) paznokcie się wzmocniły, trochę szybciej rosną, ale dalej mają skłonności do łamania. Odżywkę stosuję teraz jako bazę i jestem zadowolona, bo przedłuża trwałość lakieru nawet o kilka dni.
    A co do diamentowej to słyszałam, że bardzo przyspiesza wzrost płytki, ale nie wzmacnia zbytnio przy tym paznokci.
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  6. #156
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Ja nie dawno kupiłam odżywkę do paznokci z Eveline Paznokcie twarde i lśniące jak diamenty. I muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Używam dopiero kila dni a już są widoczne efekty. Jestem bardzo zadowolona.

  7. #157
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    ja chyba miesiac temu zaczelam stosowac te odzywke i musze przyznac ze mnie nie powalila, mialam te 8w1, nie zauwazylam niczego szczegolnego tak naprawde...ale fakt przy 3 lub 4 wartwie nie ktore paznokcie mnie tak jakby piekły, teraz stosuje ja juz jako baze pod lakier, jako odzywka nie zrobila na mnie wrażenia

  8. #158
    Wizażystka Avatar Kamcia20
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Również używam odżywki z Eveline i jestem z niej zadowolona

  9. #159
    Wczytuje się Avatar Katie78
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wa-wa
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Czy któraś z Was używała bądź używa odżywki Eveline Paznokcie twarde i lśniące jak diament ? Co o niej sądzicie? Pomogła Wam? Ja dopiero co zaczęłam jej używać i ciekawa jestem czy komuś pomogła...

  10. #160
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    dziewczyny kilka postow wyzej pisaly o niej, tylko jedna strone wczesniej, tylko albo i AŻ.

  11. #161
    Wczytuje się Avatar Katie78
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wa-wa
    Postów
    27

    Domyślnie

    Ja używam odżywki Eveline i jak maluje to jednego dnia dwie warstwy żeby był taki mleczne kolor a kolejne dni po jednej. Raz nałożyłam od razu trzy to przez cały wieczór tak mnie paznokcie szczypały jakbym sobie palce drzwiami przytrzasnęła :/ Dlatego teraz już trzech nie nakładam, tylko dwie i po dwóch wogóle mnie nie szczypie,czuje tylko przez chwilę takie jakby lekkie mrowienie...

    A ile czasu stosujecie kurację tymi odżywkami Eveline? Miesiac czy więcej, żeby Wasze paznokcie wróciły do "życia"?
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 30-07-2012 o 13:20

  12. #162
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Cytat Napisał Patii Zobacz post
    Trzeba conajmniej 12 godzin odczekać, bo właśnie będzie piekło.
    ja malowalam praktycznie codziennie o tej samej porze wiec ok 24godzin a i tak czulam pieczenie, paznokcie nie mam przepilowanych, chyba poprostu sa tak wrazliwe, czasem odczuwam nawet chłod lakieru do paznokci...

  13. #163
    Wczytuje się Avatar Katie78
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wa-wa
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    A przez jaki okres czasu używacie tej odżywki dzień w dzień, żeby paznokcie wróciły do normalności? Miesiąc,dwa czy więcej (na ile czasu robicie przerwę od malowania kolorowymi lakieramia malujecie tylko tą odżywką) ?

    ---------- Dodano o godzinie 13:20 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:24 ----------

    Bardzo proszę o odpowiedź...

  14. #164
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Wszystko zależy jak bardzo twoje paznokcie chcą "współpracować" z odżywką. Zwykle efekty zaczynają się po ok 2 tygodniach i do miesiąca powinno być ok.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  15. #165
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Cytat Napisał Katie78 Zobacz post
    A przez jaki okres czasu używacie tej odżywki dzień w dzień, żeby paznokcie wróciły do normalności? Miesiąc,dwa czy więcej (na ile czasu robicie przerwę od malowania kolorowymi lakieramia malujecie tylko tą odżywką) ?

    ---------- Dodano o godzinie 13:20 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:24 ----------

    Bardzo proszę o odpowiedź...
    Ja używałam swojej (eveline diamentowej) bardzo nieregularnie czyli jak mi się przypomniało, przeplatając to stylizacjami konkursowymi bądź hybrydami, u mnie zajęło to ok 2 miesięcy, gdybym używała regularnie i nie majstrowała niczym innym, to wystarczyłby niecały miesiąc. Należy wziąć pod uwagę tempo wzrostu płytki paznokciowej i stan "przed".


  16. #166
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Ja używam od około miesiąca odzywki 8w1 Eveline. Na początku pierwsze 4 razy malowałam systematycznie, codziennie tak jak kazał producent. Jestem zadowolona. Wtedy nie stosowałam żadnych lakierów kolorowych i smarowałam obficie ręce, jednak zapomniałam o skórkach i teraz są wysuszone Nie mniej jednak jak naładuje aparat dołączę fotki moich pazurków przez stosowaniem i po. Zaczęłam ją stosować, bo akryl i żel się ciągle zapowietrzały i chciałam je wzmocnić. Jej wada jest to, że niestety gdy całkowicie ją zmyję to po kilku dniach pazurki znów zaczynają się łamać, ale bardziej rozdwajać. Dlatego zawsze stosuję ją jako baza pod lakier cieniutko i staram się, alby była ciągle na moje płytce. Bałam się, że przepiłowane po żelach pazurki będą piekły, ale stosuję nawet 3 warstwy na raz i nic
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #167
    Wczytuje się Avatar Katie78
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wa-wa
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Używałam odżywki przez miesiąc ale chyba nic mi nie dała :/ Muszę teraz spróbować odżywki Eveline SOS dla kruchych i łamliwych paznokci z nadzieją, że jednak ta coś zdziała... a jak nie to dam sobie spokój z tą firmą i zamienię na coś lepszego Ktoś stosował tą odżywkę do kruchych i łamliwych paznokci Eveline? Pomogła Wam?

  18. #168
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    moze sprobuj tej diamentoweJ

  19. #169
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Ech kupiłam sobie Eveline 8w1 i podziękowałam... Po jeden cienkiej warstwie wyłam z bólu, a pazurki mam w średnim stanie, tragedii nie ma... Wole nie myśleć co jest jak ktoś pomaluje sobie prosto po zdjęciu tipsów

  20. #170
    Wczytuje się Avatar Katie78
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wa-wa
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Paulka: tej diamentowej właśnie próbuję i jakoś rewelacji jak niektórzy o niej piszą nie widzę niestety Zamierzam kupić tą SOS dla kruchych i łamliwych paznokci,ciekawe czy coś mi pomoże... :/

  21. #171
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Zuzaneczka, tez tak mam juz kilka razy chcialam po prostu pojsc i to zmyć ale wyrzymałam... kiedys pomalowałam dwie warswy i dopiero byl bol

  22. #172
    Wczytuje się Avatar Katie78
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wa-wa
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Dziś zakupiłam sobie odżywkę Eveline SOS dla kruchych i łamliwych paznokci... Zobaczę czy tym razem będą jakieś "efekty". Jeśli jednak nie zauważę poprawy kondycji moich paznokci to wyrzucę tę odżywkę do kosza i firmie Eveline podziękuję :/

  23. #173
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    Hm czytam i czytam i aż się boję zdejmowania żelu bo przydałoby się przerwę zrobić bo mam już swoje dość słabe pazurki, ale już sama nie wiem na co się skusić, żeby pomóc moim biednym pazurkom

  24. #174
    Wczytuje się Avatar Katie78
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wa-wa
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    kasiulka81: Może odżywka z NailTeka? Bo dużo dziewczyn pisze, że jest najlepsza po zdjęciu żelowych paznokci... Kilka lat temu skusiłam się na akryle i powiem szczerze, że po zdjęciu ich żałowałam,że je zrobiłam bo miałam megaaaa osłabione paznokcie i były cieniutkie jak papier Jedynym plusem "sztucznych" paznokci było to, że zmieniła mi się płytka, przestała być jak "łopaty"

  25. #175
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Odżywki do paznokci

    czyli wychodzi na to ze nie kazdemu pasuje i nie na wszystkich dziala...moze mozeczenie w olejku rycynowym pomoze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •