Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 94 z 94

Temat: Pielęgnacja dłoni i paznokci

  1. #76
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Eveline ma odżywkę wybielającą Eveline Nail Therapy Wybielająca odżywka do paznokci 3w1 | Pielęgnacja paznokci \ Odżywki | Twoja drogeria internetowa eKobieca.pl zawsze można zaproponować koleżankom Wiadomo, że od razu cudów nie uczyni, ale po jakimś czasie pewnie zmniejszy się przebarwienie

  2. #77
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Do pielęgnacji dłoni mogę Wam z czystym sumieniem polecić oliwkę z equilibra z jojoby zero chemii, krótki skład. Można nią porządnie wymasować dłonie, skórki, a po masażu nie zostawia bardzo śliskiej warstwy, nie brudzi ubrań, a co najważniejsze fajnie działa
    Problem wysuszonych skórek i dłoni to już w moim przypadku przeszłość
    Equilibra

  3. #78

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Od zawsze mam problem z suchymi skórkami, okolice paznokci często mi krwawią, skóra jest wysuszona. Kupiłam niedawno kosmetyki do pielęgnacji dłoni z Farmony, może pomogą

  4. #79
    Debiutantka Avatar beauty861
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Cytat Napisał Flo Zobacz post
    Do pielęgnacji dłoni mogę Wam z czystym sumieniem polecić oliwkę z equilibra z jojoby
    Equilibra
    Od jakiegoś czasu stosuję i jestem bardzo zadowolona

  5. #80
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Wielkopolska
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Na suche skórki świetnie sprawdza się olejek rycynowy. Sprawdzone

  6. #81
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Oliwka + odżywka i w zasadzie żadnych problemów nie ma, a przynajmniej u mnie tak to wygląda. Paznokcie ładne, zdrowe, estetycznie wyglądające, pomimo ciągłych operacji na nich ;-)

  7. #82
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Ja mam ogolnie zniszczone paznokcie, wiec i rece wygladaja zle. Ogolnie staram sie miec zawsze przypilowane i umalowane, ale na slabych paznokciach to ciezko :/ teraz kupilam sobie fajna odzywke ANX total repair z bielendy i ona super mi wzmacnia plytke i nadaje jej polysku, wiec od razu super to wyglada. A najwazniejsze, ze jest bez formaldehydu! Natomiast rece nawilzam kremem z ziaji z oliwka.

  8. #83
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: słabiutkie i dziwne paznokcie

    Bardzo przydatne informacje

  9. #84
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Dobre kosmetyki i wszystko będzie ok z dłońmi czy też paznokciami. Ja kiedyś bardzo dobry krem kupowałam u kosmetyczki, teraz jak się przeprowadziłam do innego miasta to niestety kontakt się ****ł także na chwilę obecną kupuję z finefactory krem do rąk Mediwax też jest świetny i bardzo dobrze pielęgnuje skórę i tylko 6zł kosztuje

  10. #85
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Ostatnio edytowane przez dusia13 ; 13-07-2018 o 12:10

  11. #86
    Wczytuje się Avatar moira
    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Łódź
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Ja nigdy tak naprawdę nie używałam odżywek do paznokci, bo zawsze mogłam się pochwalić mocnymi, twardymi płytkami, ale coś czuję, że muszę to zmienić. Nie wiem, czy to wina pory roku i braku witamin, ale widzę, że znacznie osłabły. Dlatego chętnie poszukam tych propozycji, które tu podrzuciłyście

  12. #87
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Ja mam co jakiś czas - po chorobie albo w okresach większego stresu - białe plamki na paznokciach. Wiem, że to jakiś niedobór, ale orientuje się ktoś, jakiego składnika brakuje wtedy w organizmie i jak go naturalnie uzupełnić?

  13. #88
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Witam, podzielę się z wami moim doświadczeniem, od roku borykałam się z przesuszoną skórą dłoni, a wszystko to było związane z pracą jaką wykonuję, skóra była tak wysuszona że opuszki palców zaczęły mi pękać, zaczęłam stosować różne kremy i te z gliceryna i bez i efekt był, ale na krótko, i tak też dostałam w prezencie na dzień matki zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, za bardzo nie chciałam z nich skorzystać, chciałam je oddać ale też nie chciałam zrobić przykrości córce i poszłam i co jestem tak mile zaskoczona efektem jaki uzyskałam po tych zabiegach są to kremy marki monduniq moja skóra tak została zregenerowana, a do tego ten piękny zapach, że postanowiłam w domu również je mieć zakupiłam przez stronę Strona główna - M'onduniq Cosmetiques Professionnel ja polecam

  14. #89
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Jeśli macie problem z suchymi dłońmi to ja polecam regularne złuszczanie naskórka. W tym celu przydadzą się Wam rękawiczki Epiltouch byOlie: by Olie. Pamiętajcie koniecznie o tym, aby stosować je regularnie. Dzięki temu efekty będą najlepsze. Działanie takiego produktu jest natychmiastowe.

  15. #90
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Krem do rąk do HB. Będzie tylko coraz lepiej.
    Najważniejsza jest podstawowa pielęgnacja - docelowo uzyskacie fajną zmianę.
    Ale od razu cudów się nie spodziewajcie. Stopniowo na pewno będzie coraz lepiej.

  16. #91
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Jesli mam być szczera mi pomogło patrzeć na strony na różnych stronach z paznokciami, kształty kolory i efekty które dziewczyny potrafią. I mi to akurat pomogło. Zadne gorzkie lakiery zero efektu mimo tego obgryzałam. .

    Jeśli chcecie sie tego oduczyć polecam zakupienie zestawu do przedlużania paznokci oraz regularne przedłużanie. Zestaw taki dużo nie kosztuje. A przedłużone paznokcie znacznie trudniej jest obgryźć.
    https://puderek.com.pl/203-zestawy-d...zania-paznokci

    W dobrej cenie można dostac w sklepie
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 11-08-2021 o 10:47

  17. #92
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Jeśli chodzi o paznokcie to co jakiś czas robię kurację odżywką diamentową z Eveline- działa cuda! Paznokcie rosną szybciej, są twardsze, nie łamią się. Polecam

  18. #93
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Szczerze mówiąc dla mnie największym problemem od kiedy pamiętam były przesuszone skórki wokół paznokci. Wycinałam je regularnie, ale niestety nie przynosiło to odpowiednich skutków. Zdecydowałam, że warto spróbować odpowiedniej pielęgnacji paznokci i skórek. Znajoma podesłała mi artykuł dostępny na stronie: https://bio-oil.com.pl/suche-skorki-...ce-sie-skorki/ Podrzucam go również Wam Odpowiednie dbanie o okolice wokół paznokci naprawdę przyniosło rezultaty, więc według mnie warto mieć na uwadze tą kwestię.

  19. #94
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Ciekawe porady

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1076
    Ostatni post / autor: 02-08-2017, 20:27
  2. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 11:01
  3. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •