Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 94

Temat: Pielęgnacja dłoni i paznokci

  1. #51
    Wczytuje się Avatar dikikida
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: słabiutkie i dziwne paznokcie

    dziękuje za informację
    na zdjęciu tego nie widać, ale jeszcze mogę dodać, że mają różne kolory. z jednej strony są różowe z drugiej takie beżowe itp. Spróbuję z ta oliwką i mam pytanko dlaczego polecasz galaretki? czy one zawierają jakiś składnik, witaminę wzmacniającą?

    Łykałam dużo tabletek ( oczywiście nie jednocześnie tylko jedno odstęp czasu drugie) m.im skrzypowitę, belissę, capivit, a najbardziej co mi pomogło, ale też nie do końca do zwykła wit. A+E tyle, że nie można brać jej stale bo podobno po dłuższym czasie dochodzi do hiperwitaminozy czy jakoś, nie znam się na tym ;p
    Ja to już naprawdę, wystarczy, że myję głowę czy się kąpie a już zaraz " to białe" robi się przeźroczyste

  2. #52
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Kochana, bo galaretka ma dużo żelatyny. Można też normalną żelatynę łykać, ale chyba galaretka smaczniejsza
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  3. #53
    Wczytuje się Avatar dikikida
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    jak mają mi poprawić paznokcie to zacznę je lubić

  4. #54
    No to..wpadłam Avatar karolaj.
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Góra
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    super temacik dziewczyny, o tej galaretce to też słyszałam

  5. #55
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Niezły pomysł z tą galaretką tym bardziej, że nie jest ona za specjanie kaloryczna
    The world is mine

  6. #56
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    a ja dla Pań zmywających duże ilości (dobra nie muszą być duże) naczyń polecam zrobić sobie kurację domową robimy peeling, smarujemy grubo ręce kremem nawilżającym (do wyboru-kto jaki lubi), nakładamy żółte gumowe rękawice i tak zmywamy. Pod wpływem gorącej wody krem świetnie się wchłania a skóra rąk jest po tym "zabiegu" jak pupcia niemowlaczka wykonując codzienne domowe czynności możemy zrobić coś dla siebie, nie tracąc jednocześnie czasu
    a tak mi się przypomniało to napisałam



  7. #57
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Emilko fajny pomysł, i praktyczny, bo my kobiety nigdy nie mamy czasu niestety





  8. #58
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Emilko po prostu rewelacja!

  9. #59
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Faktycznie pomysł niezły, ale zastanawiam się czy przy takim sposobie paznokcie nie będą robiły się zbyt miękkie i czy nie zaszkodzi to plytce? Co innego jak nałoży się krem i czeka do wchłonięcia, a co innego, jak nie ma dostępu powietrza, wtedy ręka zaczyna się niemiłosiernie pocić. Fakt, że na pewno jak ktos ma suche ręce, to mopge się założyć, że to bardzo dobrze nawilży dłonie, ale czy nie zaszkodzi paznokciom?

  10. #60
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Parafina nie szkodzi a to działa na podobnej zasadzie Wiadomo nie codziennie bo się zatłuścimy, a z reguły zmywanie trwa 10-15 min (nie mówię o skrajnych przypadkach he he ). Ja tak robiłam i nic moim pazurkom nie jest



  11. #61
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    ja kupilam sobie




    i powiem wam ze widze poprawę. Są mocniejsze mimo ze piluje , i szybciej rosną a na tym mi zalezy bo chce aby sie zregenerowaly wiec polecam

  12. #62
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Ciekawy artykuł o peelingach:
    Pilling
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  13. #63
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    A ja mam taki problem pod akrylkami bo tylko takie robię moje naturalne paznokcie stały się strasznie miękkie cienkie,kiedyś przebiłam swój naturalny pazurek patyczkiem takie są miękkie nigdy- nie były super ale teraz to masakra. Co mogłabym łykać dla ich poprawy? a czy możliwe jest taki stan moich pazurków że mam anemię - czyli brak żelaza? błagam pomóżcie bo się martwię a moich kochanych akrylków nigdy w świecie nie zdejmę zwłaszcza że zaczynają mi wychodzić , niech ktoś kompetentny się wypowie.

  14. #64
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    a powiedz mi czy za każdym razem ściągasz paznokcie i zakładasz nowe (albo odpadają same) czy może robiłaś klika uzupełnień?



  15. #65
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Różnie jak zaczynają mi odpadam po około 2-3 tygodniach to zdejmuję resztę i zakładam nowe a czasami na linii stresu robią się czerwone prawie sine potem pękają w tym miejscu wzdłuż paznokcia ale to nie zawsze,więc to chyba coś poważnego tak czuję.
    Ostatnio edytowane przez kasandra262 ; 08-12-2010 o 11:54

  16. #66
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    no właśnie dlatego masz takie pazurki. Za każdym razem kiedy odpada nam pazurek odrywa się on z jakąś częścią naturalnego pazurka, dodatkowo przed każdą stylizacją musimy naturalny paznokieć zmatowić pozbawiając go przy tym kolejnej warstewki. Są to cieniusieńkie warstwy (nie zauważalne wręcz dla nas na pierwszy rzut oka) ale takie zdejmowanie raz po raz powoduje że pozbywamy się sporej części i paznokieć robi się cienki jak papierek w momencie kiedy uzupelniamy, matowimy tylko tą część na której jest nowy paznokieć. Przy uzupełnianiu ściągamy tylko jedną cieniutką warstwę naturalka, przy ciągłym zdejmowaniu i zakładaniu nowych robimy to kilkakrotnie jak nie więcej.
    załączam obrazek (przed chwilą robiony na szybko więc wybaczcie) żeby lepiej to pokazać (mam nadzieje ze wszystko jasno przedstawiłam i w miarę dostępnie )

    Załącznik 33568
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 08-12-2010 o 16:11



  17. #67
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    No więc co w takiej sytuacji mam zrobić? darować sobie na jakiś czas pazurki aż się zregenerują,czy coś łykać?

  18. #68
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Ja ze swojej strony dodam jeszcze, że brak witamin i mikro- makro-elementów jak najbardziej może również przyczynić się do osłabienia płytki, a niedobory żelaza są odpowiedzialne m.in za kruchość paznokci, wypadanie włosów.
    Czerwona płytka, to ewidentnie znak przepiłowania, a jak sina, to pewnie trochę niedotleniona.
    Do lekarza na badania i ascofer łykać


  19. #69
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    i nie zostawiać łysych pazurków, najlepiej gruba warstwa odżywki żeby ich bardziej nie narażać. Rozwiązaniem byłby też żel lub akryl ale pod warunkiem że będzie się trzymał....wtedy pazurek może spokojnie sobie rosnąć



  20. #70
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    moze juz ktos o tym pisał,ale dobrym sposobem na wzmocnienie i uelastycznienie płytki i pielęgnacje skórek są codzienne kąpiele w ciepłej ( nie gorącej ) oliwie z oliwek lub oleju z pierwszego tłoczenia z dodatkiem soku z cytryny (kilka kropel).można to robic przy oglądaniu wieczornego filmu przed pójsciem spac. polecam .działa.
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  21. #71
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    No więc tak byłam w aptece i kupiłam sobie coś takiego + kompleks witamin z grupy B ,mam nadzieję że będą efekty oczywiście po kilku miesiącach

  22. #72
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Ja mam ten sam problem, moje paznokcie pod żelem to tragedia. Moje klientki zapuszczają naturalki i np. przy 5 uzupełnianiu już nie ma przedłużenia tylko dochodzę do naturalka. Natomiast ja nie umiem się ze swoimi obchodzić. Zrobię sobie żele i później jest masakra. Dopiero się uczę w zawodzie jestem 9 miesięcy, więc wychwytuje błędy na swoich dłoniach i ciągle je poprawiam i teraz moje pazurki są jak gazeta. Polecam silicę i tran łykać, trochę pomaga
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #73
    Wczytuje się Avatar Kandzik190
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Kąpiel w oliwie z oliwek
    Oliwa z oliwek to naturalny surowiec stosowany w kosmetyce, nazywana często „złotym płynem”. Jest to olej o mocnym zapachu i smaku, otrzymywany z tłoczenia na zimno miąższu owoców oliwki.
    Do przygotowania kąpieli, niezbędna będzie oliwa z oliwek, 2 kapsułki witaminy A+E, oraz kilka kropli soku z cytryny. Oliwę należy lekko podgrzać, następnie dodać sok z cytryny oraz wcisnąć zawartość kapsułek z witaminą A+E, wszystko dokładnie wymieszać. W przygotowanej kąpieli należy moczyć dłonie około 10 - 15 minut. Po wykonanym zabiegu dłoni nie myjemy, tylko osuszamy ręcznikiem papierowym.

  24. #74
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Troszkę trzeba tu odświeżyć stosowałyście dziewczyny do pielęgnacji swoich dłoni linie do dłoni z Ziaji Pro Jesli nie, to ja w imieniu swoim i moich klientek gorąco polecam Peeling parafinowy jest super. Można go stosować zarówno na dłonie jak i stopy. Ma grube granulki, które dokładnie ścierają martwy i suchy naskórek. Już po zastosowaniu jednorazowym peelingu dłonie są extra gładziutkie. Potem warto tez nalożyć Maskę, która również daje powalający efekt. Kosmetyki są rewelacyjne, a przy tym kosztują grosze
    Jedna z moich klientek dzięki tej ziajowej pielęgnacji super wyprowadzila sobie dłonie. Miała problemy z łapkami i pękającą skórą z racji tego, że jest fizjoterapeutką. Leki od dermatologa nie pomogły, a Ziaja owszem

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  25. #75
    Debiutantka Avatar KAolInka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    okolice Międzyrzecza
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Pielęgnacja dłoni i paznokci

    Dobry "babciny" sposób na przesuszone dłonie: szklankę oliwy z oliwek lub oleju spożywczego zmieszać z 2 łyżkami miodu; mieszankę podgrzać troszkę tak aby nie parzyło. Można moczyć w takiej ciepłej mieszance dłonie lub smarować jak kremem.
    (mnie pomaga zwłaszcza teraz)

    Szukam jedynie dobrego sposobu na paznokcie przebarwione od papierochów, gdyż jak widzę u moich koleżanek ładne kształtne paznokcie, żółte od papierosideł robi mi się niedobrze...
    1. RZUCIĆ PALENIE
    2...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1076
    Ostatni post / autor: 02-08-2017, 20:27
  2. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 11:01
  3. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •