Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Temat: Wada postawy?

  1. #1
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Wada postawy?

    Dziewczyny, chciałam się zapytać, czy któraś z Was ma ten sam problem co ja. Otóż moja lewa noga schodzi mi do środka no nie tak mocno, ale troszkę "skręca", zauważyłam to rok temu nosząc buty zimowe, jak obcas był zjechany cały po prawej stronie ! Czyli to tylko pięta, po zwykłych adidasach tego nie widać. Nie wiem, mam problemy z kręgosłupem, może to ma jakiś związek..jak chodzę staram się stawiać nogę prosto. Dziwne.

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    ja mam to samo, kregoslup mam prosty, ale nogi ida mi koślawie do środka...wszystkie buty mam zjechane, obcasy wlasnie tez strasznie...ani nie mam plaskostopia ani nic...chyba ktos kiedys w rodzinie musial tez tak stawiac stopy...a jesli masz cos z kregoslupem to moze faktycznie od tego...no nie mam pojecia...ty to zauwazylas rok temu, a ja mam tak cale zycie i walcze z tym, probuje chodzic prosto a te stopy same uciekaja;/
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    A do tego mam uczucie, że lewa noga jest krótsza i ją ciągnę za sobą... no koszmar.

  4. #4
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    Kiedys na bilansie w podstawówce pamietam ze badali postawe ciala i wlasnie wiecej niz polowa miala jedna noge krótsza. Tłumaczyli ze w miarę wzrostu może sie nam to wyrównać.
    Jezeli problem pozostanie to wizyta u lekarza wskazana. Nie ma na co czekać.




  5. #5
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    To może być tzw koślawość kolan, wskazana wizyta u ortopedy


  6. #6
    Molestantka klawiatury Avatar NiCoLa
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    2 035

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    Też tak mam tylko że w każdych butach, nie tylko tych na obcasach i przez to wszystkie buty strasznie szybko mi się psują mam poważne problemy z kręgosłupem,ale nie wiem czy to od tego...hmmm ciekawe

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    Problem z kregoslupem moze byc od krotszej nogi.Moj syn ma tak,wystarcza mu wkladka wyrownujaca w jednym bucie i jest ok.Z kolei corcia ma koslawosc kolan.I nie jest to widoczna wada,po prostu po problemach ortopedycznych syna jestem juz uczulona.Mała z kolei nosi w butach wkladki(sublimujace-do kupienia w sklepie obuwniczym)korygujace ta wade.Ale nie chce sie tu wymadrzac,idzcie do ortopedy,bo bez leczenia problem z kregoslupem gwarantowany.Krotsza noga moze byc tez od zwichniecia stawu biodrowego przy porodzie,i moze byc to wada nie widoczna golym okiem.Wyjdzie na zdjeciu rtg

  8. #8
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    Asiek, jedna noga zawsze jest krotsza od drugiej, jedna stopa jest mniejsza od drugiej, podobnie z oczami czlowiek nie jest symetryczny
    Agnieszka

  9. #9
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    Rudzia rozbawiłaś mnie chyba się wybiorę do ortopedy, bo później mogą być problemy na starość.
    A co byście poradziły na garbienie się? bo z tym też mam problem, i ciężko mi się prostować...

  10. #10
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    asiek sa takie szelki nazywa sie to pajaczek zakladasz je i jak zaczynasz sie garbic to zaczyna ci piszczec i wtedy sie prostujesz (taki przypominacz) fajna sprawa

  11. #11
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    mnie juz na garbienie sie nic nie pomoze, jak sie wyprostuje i postoje tak chwile to zaczyna mnie brzuch bolec
    zostalo mi z mlodszych lat, jak dziewczyny baly sie cycki do przodu wystawiac, ja tez, tyle ze nie mialam co ale i tak chowalam, i tak mi zostalo
    do tego noszenie torby na jednym ramieniu, spanie na jednym boku itd.
    wszystko wplywa na krzywosc kregoslupa

    a wiecie, ze rano jestescie o pare mm wieksze niz jak idziecie spac ?
    Agnieszka

  12. #12
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Wada postawy?

    A to akurat wiem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •