Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 6121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 376 do 400 z 523

Temat: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

  1. #376
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cytat Napisał EwelinuS Zobacz post
    U mnie poprawka by była dopiero za rok, wraz z pierwszymi klasami. To też chyba od tego zależy czy uczysz sie w szkole dziennej czy w zaocznej...
    Myślałam, że można za pół roku? Ja jestem w zaocznej.

  2. #377
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Szkoda , ze nie ma żadnego klucza ,żeby chociaż sprawdzić jak bedzie to punktowane itd ---u nas tak samo w trybie zaocznym poprawka za rok

  3. #378
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cytat Napisał HANKAO Zobacz post
    Szkoda , ze nie ma żadnego klucza ,żeby chociaż sprawdzić jak bedzie to punktowane itd ---u nas tak samo w trybie zaocznym poprawka za rok
    Kurcze za rok to za późno. Także muszę zdać teraz, w co zaczynam coraz bardziej wątpić. Ale może warto mieć nadzieję.
    Może będzie dobrze

    Tak, klucz by się przydał. A nie udostępnią? Powinni... ?

  4. #379
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    u nas natomiast poprawka jest co pół roku .

  5. #380

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    dziewczyny, a jak ja opisałam zabieg odżywczo nawilżający, wykonałam masaż i ultradźwięki (sonoforeza) + serum to też będzie okej?
    bo teraz nie wiem czy masaż będzie przeciwskazaniem do tej cery ktora tam była opisana? bo nie pamiętam jak tam było napisane czy znaczna ilosc rozrzerzonych naczynek?


    jakbym jeszcze raz pisała ten egzamin wybrałabym zabieg uszczelniający a tak boje się, że nie zdam(

  6. #381
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Wiesz co trzeba poczekac na klucz na dobra sprawe każda z nas może mieć żle nie ma co sie dołować ja dałam zabieg pielegnujący- uszczelniajacy naczynia krwionosne stwierdziałam , że duzo ma popekanych naczyniek /teleangiektazji a łuszczy sie troche było napisane i krem do pobrania był wzmacniajacy stwierdziłam ze chodzi o zabieg żeby obkurczyc naczynia krwionosne ale sama nie wiem, czy mam dobrze wiec czekamy na klucz i na wyniki ale ja mam przeczucie ze czeka mnie poprawka

  7. #382

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    ciekawi mnie w ogóle jak oni beda oceniac ten egzamin... bo ja ten zabieg wybierzemy błędny, to już dalej niby wszystko jest źle...

  8. #383
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Hej dziewczyny,

    Jaki miałyście temat z drugiej części egzaminu

  9. #384
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    ojej, na pewno tak nie jest...
    bo jak ktoś zupełnie nie strzelił z zabiegiem, to cała praca wtedy byłaby nie tak, a to nie o to chodzi, raczej podchodzą do wszystkiego jak do pojedynczego, odrębnego zadania. czyli 1 I części było dajmy na to 6 zadań, i jeśli 1 zadanie było źle, to po prostu nie przyznają punktu.

    Bynajmniej mam taką nadzieję, bo ja nazwałam zabieg zupełnie inaczej, bo jak już wspomniałam nie pamiętałam jak się nazywa zabieg na naczynka (stres...) i napisałam "zabieg pielęgnacyjny twarzy do cery naczynkowej" bo nie miałam po prostu innego pomysłu, potem jak już oddałam pracę, usiadłam, wpadłam na pomysł by napisać, że zabieg wzmacniający, ale już nic nie mogłam zrobić... wyszłam przedostatnia. więc czasu akurat starczyło, chociaż... kto wie, jakbym miała wiecej czasu to na pewno by mi się coś przypomniało, ale zajęłam się opisem wszystkich czynności...
    Więc już totalnie mam źle... tą nazwę zabiegu. no i rodzaj cery zapomniałam uwzględnić, że dojrzała, ale... może darują

  10. #385

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    A jak wykonałam zwykły podstawowy zabieg pielęgnacyjny z peelingiem, ampułką, maską algową i kremem na koniec to źle ? Nie zrobiłam sonoforezy Sama nie wiem czemu, chciałam, ale w końcu jej nie zrobiłam

  11. #386

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cytat Napisał Malinka93 Zobacz post
    ojej, na pewno tak nie jest...
    bo jak ktoś zupełnie nie strzelił z zabiegiem, to cała praca wtedy byłaby nie tak, a to nie o to chodzi, raczej podchodzą do wszystkiego jak do pojedynczego, odrębnego zadania. czyli 1 I części było dajmy na to 6 zadań, i jeśli 1 zadanie było źle, to po prostu nie przyznają punktu.

    Bynajmniej mam taką nadzieję, bo ja nazwałam zabieg zupełnie inaczej, bo jak już wspomniałam nie pamiętałam jak się nazywa zabieg na naczynka (stres...) i napisałam "zabieg pielęgnacyjny twarzy do cery naczynkowej" bo nie miałam po prostu innego pomysłu, potem jak już oddałam pracę, usiadłam, wpadłam na pomysł by napisać, że zabieg wzmacniający, ale już nic nie mogłam zrobić... wyszłam przedostatnia. więc czasu akurat starczyło, chociaż... kto wie, jakbym miała wiecej czasu to na pewno by mi się coś przypomniało, ale zajęłam się opisem wszystkich czynności...
    Więc już totalnie mam źle... tą nazwę zabiegu. no i rodzaj cery zapomniałam uwzględnić, że dojrzała, ale... może darują



    no niby tak ale pierwsze zadanie odnosi się do całej reszty. np. tak jak ja wybrałam zabieg odżywczo-nawilżający. i ten zabieg opisałam po kolei co robię itd. a jak oni mi tego nie uznają, to cały opis zabiegu zapewne też nie

    ---------- Dodano o godzinie 20:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:46 ----------



    ---------- Dodano o godzinie 20:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:47 ----------

    Cytat Napisał Alexis93 Zobacz post
    A jak wykonałam zwykły podstawowy zabieg pielęgnacyjny z peelingiem, ampułką, maską algową i kremem na koniec to źle ? Nie zrobiłam sonoforezy Sama nie wiem czemu, chciałam, ale w końcu jej nie zrobiłam

    Pewnie mniej punktów będzie, bo aparatury nie uwzględniłaś żadnej

  12. #387

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Ale są też takie zwykłe zabiegi pielęgnacyjne bez żadnych aparatur a kosmetyki i wszystko dobre wybrałam. Coś czuję że nie uda mi się osiągnąć tych 75%. Cóż podejdę w styczniu. Zrobili z nas takie króliki doświadczalne. Nas nie przygotowali do opisywania, miała być karta klienta i zapewniali nas, że nie będzie trzeba nic opisywać :/

  13. #388

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cytat Napisał Alexis93 Zobacz post
    Ale są też takie zwykłe zabiegi pielęgnacyjne bez żadnych aparatur a kosmetyki i wszystko dobre wybrałam. Coś czuję że nie uda mi się osiągnąć tych 75%. Cóż podejdę w styczniu. Zrobili z nas takie króliki doświadczalne. Nas nie przygotowali do opisywania, miała być karta klienta i zapewniali nas, że nie będzie trzeba nic opisywać :/

    tak oczywiście, że są takie zwykłe zabiegi pielęgnacyjne ale trzeba mieć to co w kluczu odpowiedzi sobie wymyślą i na pewno jakas aparature tam wybrali pewnie Ci jakiś punkt odejmą za nie wybranie aparatury, ale to nie oznacza że nie zdasz głowa do góry!
    chociaż sama negatywnie myśle i boje się!

  14. #389

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Ale oprócz tej aparatury to po drodze na pewno jakieś inne błędy porobiłam, o czymś zapomniałam a 75% to jednak dużo

  15. #390
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cytat Napisał Alexis93 Zobacz post
    Ale oprócz tej aparatury to po drodze na pewno jakieś inne błędy porobiłam, o czymś zapomniałam a 75% to jednak dużo
    Dokładnie, to tak samo jak ja z tą cerą i nazwą zabiegu...
    Ehhh jeśli jest tak jak wcześniej ktos wspomniał, ze jeśli ma się źle w 1 części choćby jedną rzecz, to reszty już nie biorą pod uwagę, to ja nie zdałam na 100%.

  16. #391

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cytat Napisał Malinka93 Zobacz post
    Dokładnie, to tak samo jak ja z tą cerą i nazwą zabiegu...
    Ehhh jeśli jest tak jak wcześniej ktos wspomniał, ze jeśli ma się źle w 1 części choćby jedną rzecz, to reszty już nie biorą pod uwagę, to ja nie zdałam na 100%.

    nazwa cery to akurat nie jest problem. gorzej jest z ta nazwa zabiegu ale Ty i tak dałaś że do cery naczyniowej więc masz spoko i dalej opisywałaś odwołując się do tego zabiegu. a ja wybrałam nawilżająco-odżywczy tak jak wcześniej wspomniałam i pisałam poźniej wszystko krok po kroku do tego zabiegu i nie wiem właśnie, bo jeśli ten zabieg mi nie zaliczą to też cały przebieg zabiegu będe miec źle

  17. #392
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Ja zrobilam tak: wywiad, demakijaż, diagnoza, peeling enzymatyczny, sonoforeza z żelem na naczyka, serum, maska, krem wzmacniający i pod oczy ze świetlika.
    Dziewczyny, powiedzcie, naprawdę była do wyboru mikrodermabrazja bo ja jej nigdzie nie widzialam...

  18. #393
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    tak, było mikro, ale na naczynka to raczej przeciwwskazanie

  19. #394
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    To może i lepiej, że nie widziałam, bo jeszcze bym się zastanawiała nad użyciem, chociaż faktycznie jest to niewskazane ale w stresie różne rzeczy się pisze

  20. #395
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Masaż też można było wykonać? Jakoś nie widziałam żeby był tam krem do masażu czy oliwka...;/

    ---------- Dodano o godzinie 15:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:23 ----------

    ja zapomnialam dopisac daty w karcie kliente i nie napisalam filtru ochronnego w kremie na dzien ;/

  21. #396
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    ja zrobiłam na koniec krótki masaż. na zwykłym kremie na zakończenie.

  22. #397
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    dziewczyny jak Wam poszło?
    Ja zdałam i jestem mega szczęśliwa

  23. #398
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Gratulacje! Zazdroszcze ja jeszcze nie wiem bo dopiero w poniedzialek sie dowiem w szkole ;/ niestety..

  24. #399
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    ja tez na szczescie zdalam
    gratuluje innym, ktore zdaly i trzymam kciuki za te, ktore jeszcze nie znaja wynikow

  25. #400
    Wizażystka Avatar Kamcia20
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Zdane ! Gratuluje dziewczyny

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sanepid w gabinecie. Zasady higieny -Na co zwrócić uwagę
    By Jade in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 11-02-2019, 14:03

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •