Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 915161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 451 do 475 z 523

Temat: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

  1. #451
    Wczytuje się Avatar Luna18
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    poszlo

  2. #452
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Witam czy ja też mogłabym prosić na maila magnolka2@o2.pl bardzo byłabym wdzięczna

  3. #453
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    ja też bardzo proszę o pytania z egzaminu na maila ewelinkaslowicka@o2.pl. z góry dzięki

  4. #454
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Hej dziewczyny :-) mam pytanie... czy u was w szkołach też wyczytywali na egzaminie państwowym osoby które zdały wcześniej czerwcowy egzamin? Bo u mnie tak było i nawet dowiedziałam się, że mnie też wyczytali na teoretycznym! a zdany był jakaś patologia troche.....bałagan jak nic

  5. #455
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Hej mogłabym też prosić o przesłanie arkusza na kunia16@interia.pl

    A czy ktoś z Was zdawał kwalifikację A.62 - egzamin był przeprowadzony bo na stronie oke jest niestety tylko klucz odpowiedzi

    Pozdrawiam

  6. #456
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    I jak dziewczyny zdałyście? Ja tak, ale z części praktycznej jestem zawiedziona , tylko 87%

  7. #457
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Ja zdalam 80 pare proc z teorii 96 z praktyki ; p

  8. #458
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Ja do dziewczyn, które jadą nowym systemem tzn piszą ten nowy egzamin. Nie wiem jak w waszych szkolach, ale u nas niedawno dostali info, że egzamin praktyczny będzie rzeczywiście praktyczny, a nie tak jak do tej pory pisemny:/
    Ja jestem na 2roku studium, na 1roku mieliśmy pisemny no i u nas w szkole wszyscy mówili że na 2roku na 90% też będzie pisemny a tu takie coś... :/ oczywiście nikt do konca nie wie jak to bedzie wyglądać i szczerze ja jestem przerażona :/
    Może któraś wie coś więcej na temat tego nowego egzaminu praktycznego?

  9. #459
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Tak będzie praktyczny. Egzamin będzie w twojej szkole (jeżeli spełnia normy egzaminowe), pracujesz na kosmetykach dostępnych na pracowni czyli nic nowego. Najprawdopodobniej będzie przychodzić się ze swoją modelką i przed egzaminem będzie losowanie kto kogo ma (żeby nie mieć swojej)

  10. #460
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    No właśnie co do tych modelek to nie bylabym taka pewna bo ostatnio w szkole nam mówili, ze probowali się dowiedziec cos więcej odnosnie tego nowego egzaminu i zapytali m.in. co z modelkami, to dostali odp ze nie mają się martwić o modelki..
    czyli wychodzi na to że nie będą one potrzebne, bo nie wydaje mi się, żeby sami organizowali modelki..
    Nasza szkoła spełnia wymogi więc egzamin będzie odbywał się u nas. Wykładowcy przypuszczają, że skoro nie mamy mieć modelek to może ten egzamin będzie tylko częściowo praktyczny a wiec bedzie się ograniczał np do przygotowania stanowiska itp..

  11. #461
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Bo nie będzie modelek możliwe że dadzą palec treningowy i trzeba bedzie pomalować tipsa u nas w szkole mówią że może trzeba będzie też przygotować stanowisko pracy itp a reszta może być pisemna czyli np wypełnienie tej karty klienta

  12. #462
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    To jest chore, że nikt nic nie wie :/ jak mamy się niby przygotować... I tak obstawiam, że właśnie manicure będzie, bo z tego chyba najprościej sprawdzić i każda szkoła ma sprzęt/kosmetyki do manicure
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  13. #463
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    zajrzyj tutaj: podstawowe informacje o egzaminie praktycznym
    Zippyshare.com

    ja mam egzamin 29 maja i tez obstawiam manicure klasyczny albo biologiczny, a dyrektorka manicure frezarka

  14. #464
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    dziękija bym wolała klasyczny lub biologiczny, przy frezarce może mnie stres zjeść, bo nieczęsto używam.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #465
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    dziewczyny u nas też mówią ze może byc manicur i że będzie przygotowanie stanowiska bo modelek niby nie może być. Dajcie znać jak na egz było bo ja dopiero w czerwcu bedę mieć. a widzę że już ostatkiem maja sie zaczyna. wkurzające jest to ze nikt nie wie jak to ma w ogóle wyglądać.
    dzieczyny a jak was uczą scheamtu manicure każdego bo ja mam 2 czy 3 wersje i głupieje jak by się którejś chciało napisać byłabym wdzięczna bardzo
    Ostatnio edytowane przez białaaaa ; 19-04-2014 o 23:34
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  16. #466
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    my mielismy tradycyjny i biologoczny i laczony z parafina
    wywiad.dezynfekcja. diagnoza. opilowanie paznokci. moczenie dloni. nalozenie zelu na skorki odsuniecie ich patyczkiem z drzewa pomaranczowego (w biologicznym). odsuniecie kopytkiem skorek i wyciecie w tradycyjnym. masaz. odtluszczenie i malowanie. po malowaniu krem. jesli chodzi o ten laczony z parafina to wywiad. dezynfekcja. diagnoza. opilowanie. moczenie. peeling. zmiekczenie i wyciecie skorek. masaz. maska. i w parafine. potem odtluszczenie malowanie i krem

  17. #467
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    cześć - my mamy już terminy dla A,62 - teoria 16.06 o godzinie 14:00. Praktyczne mamy 13 o 16:00 i 14.06 w podziale na 3 zmiany w godzinach 8,12 i 16.
    Nasza Pani dyrektor mówiła że będą dla każdej zdającej 3 stoliki : na pierwszych praca pisemna, ale nikt nie wie o co chodzi z tym pisaniem - podejrzewam że może trzeba będzie wypisać przeciwwskazania, zalecenia do domu itp .
    Na drugim przybory do wyboru , a trzeci do wykonania.
    Ma nie być na żywym organizmie więc chyba jednak fantomy.

    Z różnych źródeł mówi się o manicure - ale może dlatego że szkoły wiedzą że mają przygotować stoliki a nie łózka - to może mylić

    Piszcie jak coś będziecie wiedzieć ze szkoły. Podobno cała Polska ma to samo na praktycznym - ale w terminach rożnych Dotychczas było tak że wszyscy w jednym terminie.

  18. #468
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cytat Napisał Maladive Zobacz post
    zajrzyj tutaj: podstawowe informacje o egzaminie praktycznym
    Zippyshare.com

    ja mam egzamin 29 maja i tez obstawiam manicure klasyczny albo biologiczny, a dyrektorka manicure frezarka
    Maladive a byś podzieliła się wrażeniami z nami po egzaminie ?
    z góry dzięki
    Życzę wszystkim zdającym wcześniej niż w czerwcu zdania oczywiście i podzielcie sie wrażeniami na forum

  19. #469
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    u nas też wszyscy obstawiają manicure. tylko własnie zastanawiająca jest sprawa modelek- że nie ma ich być.
    Więc być może będzie częściowo praktycznie, a częsciowo bedzie trzeba cos opisać.
    Ja będę mieć praktyczny dopiero 22czerwca, ale też oczywiscie zdam poźniej relacje ;D

  20. #470
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cześć dziewczyny! Mam prośbę czy któraś z Was ma napisany projekt jakiegokolwiek projektu zabiegu pielęgnacyjnego TWARZY A.61 na nowych zasadach Bardzo bym go potrzebowała, zmiany nastąpiły a jeszcze nie widziałam żadnego projektu na nowych zasadach.

    Pozdrawiam!

  21. #471
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cytat Napisał roxaa19 Zobacz post
    Cześć dziewczyny! Mam prośbę czy któraś z Was ma napisany projekt jakiegokolwiek projektu zabiegu pielęgnacyjnego TWARZY A.61 na nowych zasadach Bardzo bym go potrzebowała, zmiany nastąpiły a jeszcze nie widziałam żadnego projektu na nowych zasadach.

    Pozdrawiam!
    Nam pani na pracowni pokazywała te nowe egzaminy, jeden (ten o makijażu) nawet zrobiła nam na próbnym zawodowym. Mówiła też, że nie można wrzucać ich do neta, bo to karalne niby i tylko szkoła ma do nich wgląd. Prawda jest taka, że wystarczy znaleźć na necie stare projekty, pominąć 2 pierwsze punkty pracy i wykuć schemat pisania projektu + oczywiście zalecenia domowe i składniki aktywne oraz kartę klienta.
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  22. #472
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cytat Napisał Aliz Zobacz post
    Nam pani na pracowni pokazywała te nowe egzaminy, jeden (ten o makijażu) nawet zrobiła nam na próbnym zawodowym. Mówiła też, że nie można wrzucać ich do neta, bo to karalne niby i tylko szkoła ma do nich wgląd. Prawda jest taka, że wystarczy znaleźć na necie stare projekty, pominąć 2 pierwsze punkty pracy i wykuć schemat pisania projektu + oczywiście zalecenia domowe i składniki aktywne oraz kartę klienta.

    Dzięki za odpowiedź A masz może napisany projekt zabiegu uwzględniający masaż twarzy?

  23. #473
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    ja pisałam rok temu ten nowy projekt z twarzy i widziałam klucz. W opisie nie trzeba opisywac wszystkieg tak szczegółowo jak dotychczas, tylko tak ogólnikowo. U mnie była cera dojrzała i sonoforeza.

  24. #474
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Dziewczyny macie moze jakies probne testy na dłonie cialo i stopy?
    Przydaloby sie jakies porobic.

  25. #475
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Hej, ja zdaję 4 czerwca A.62, mam zajęcia w niedziele z naszą nauczycielką, jeśli coś będę wiedzieć więcej dam znać. Chociaż pewnie będzie tak samo jak z A.61 dowiedziała się o kluczu po tym jak 98% klasy nie zdało. Dziewczyny musimy liczyć tylko na siebie, nie mam pojęcia o co chodzi z tą edukacją w pl, ale nikt nic nie wie Czy na 100% cała Polska ma ten sam temat ? I jeszcze jedno pytanie z czego się uczycie?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sanepid w gabinecie. Zasady higieny -Na co zwrócić uwagę
    By Jade in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 11-02-2019, 15:03

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •