Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 111718192021
Pokaż wyniki 501 do 523 z 523

Temat: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

  1. #501
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Witam co prawda ide nowa podstwa programowa i teraz nikt nie wie jak te testy (glownie projekt) dokaldnie wygldaja ale z checia jak macie jakies materialy test ze starej jak i nowej podstawy prosze o przesalnie zanecius@tlen.pl Z checia sobie pocwiecze przed egzaminami dziekuje !

  2. #502
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Dziewczyny ma któraś z Was arkusz z egzaminu a.62? prosiłabym na meila kat-sawicka@wp.pl

  3. #503
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Egzamin

    Witam serdecznie, jestem po egzaminie teoretycznym i wybieram sie na praktyczny
    drugi semestr. Czy ktos mial moze juz praktyczny i wie jaki byl temat?
    Troche mocno sie boje
    Niby jestem przygotowana.... ale.
    Prosze o pomoc.

  4. #504

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Zawsze chciałam zostać kosmetyczką. Gdzie najlepiej zapisać się w Zielonej Górze na kierunek technik usług kosmetycznych. Nie wiem, która szkoła jest najlepsza, ale słyszałam, że dobra jest Medyczna Szkoła Zawodowa msz.zgora.pl/technik-uslug-kosmetycznych - mają super warunki, nauczycieli z Medyka i najlepszą zdawalność. Czy ktoś skończył Medyk i chciałby mi doradzić?

  5. #505
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Cześć dziewczyny Ja miałam dzisiaj egzamin i miałyśmy pomalować 3 na czarno i dwa na czerwono i na serdecznym palcu (czarny lakier) z cyrkoniami tipsy były przeźroczyste u mnie w tym roku i w ogole gorszej jakości bo brak funduszy.... a rękawiczki były za duże i uciążliwe przy piłowaniu tipsów a o malowaniu nie wspomne... oczywiście wpadeczka z mej strony bo karte egzaminator wziął i ja zapomniałam które pomalować na ktory kolor (ze stresu) ale widziła że błędnie robie więc dała mi kartę. cyrkonie jakos przykleiłam... no cóż szkoda że moja ręka nie była idealnie czysta (przed zabiegiem) bo po za biegu swoją robotę musiałam poprawiać skórki oczyścić gdzie nie gdzie a wacików zabrakło wiec wziełam ręcznik papierowy skłądniki aktywne 5 napisałam kartę całą wypełniłam dyrka z egzaminatorką się coś tam żarły a dyrka naszej obronie w końcu to nie był salon kosmetyczny tylko egzamin w szkole na tanich produktach... no i ręka z takimi samymi paznokciami bez sensu... piłowanie zajęło nam ponad godzine (na migdał tak jakby dałyśmy rade) jedna dziewczyna zrobiła idealnie ształt migdała... widać było że wprawioną rękę ma a ja z moimi koleżankami mamy nadzieje że nam się udało bo nasz była nauczycielka mówiła że wypisanie całej karty dobrze to połowa zdana egzaminu... ciekawe jak to bedzie a no to co egzaminator oceniał na zabiegu jeszcze przez oke idzie i ciekawe jak wypunktują .... ale jak to u mnie z dziewczynami bywa najwyżej znowu sie spotkamy ale mam nadzieję że mojej koleżance nie zabraknie tym razem 0,5punkta... uszy do góry i bądźmy sobrej myśli wszystkie

  6. #506
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Pocieszające rzeczy mówicie ja się zapisałam do Żaka na taki kierunek i ciekawa jestem jak to będzie funkcjonowało w moim małym Żaganiu niby Żak to największa siec szkół policealnych więc liczę, że sprzet i wyposażenie będzie na wysokim poziomie.

  7. #507
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Hej Dziewczynki )) znacie już terminy egzaminu praktycznego A. 62 ?

    Czytam i wierzyć mi się nie chce że na tak tanich i beznadziejnych materiałach, mamy wykonywać egzamin. Rękawiczki dla mnie to będzie problem nie do przejścia, bo niestety i xs czasem bywa za duże, takie drobne mam dłonie ( Orientujcie się ile czasu mamy na wykonanie całego manicure na tym śmiesznym fantomie ?
    Ostatnio edytowane przez katsumii ; 28-03-2015 o 23:40

  8. #508
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Czesc dziewczyny chodzę do Medycznej Szkoły za nie dlugo bede miec egzamin praktyczny nie wiem dokladnie kiedy on bedzie. Jeśli ktora kolwiek z was juz by miala egzamin praktyczny prosze was abyscie powiedzialy co było bo jest duze prawdopodobienstwo ze mozemy miec to samo

  9. #509
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Ja szukam info na temat lakieru hybrydowego. Czy ktoś może powiedzieć czy w salonie jest popyt na nie ?

  10. #510
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    w salonie kosmetycznym głownie jest wykonywany manicure hybrydowy

  11. #511
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Dziewczyny, czy zdarzyło się wam na egzaminie praktycznym A.62 robić jakiś inny zabieg niż manicure/przedłużanie paznokci?
    Opiszcie proszę jak u was ten egzamin wyglądał, bo mam niedługo i ciekawa jestem czego można się spodziewać

  12. #512
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    nam robili nauczyciele takie egzaminy praktyczne. była czesc do napisania i czesc praktyczna. mialysmy body wrapping, depilacja reki i zabieg na piersi. mialysmy fantomy na ktorych to wykonywałyśmy. jak byla depilacja to nie rozgrzewalysmy wosku tylko tak na "sucho" zeby mniej wiecej widzieli czy po kolei robimy ruchy. a kiedy masz egzamin?

  13. #513
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Pod koniec czerwca a czy rodzaj zabiegów może zależeć od tego jakimi fantomami dysponuje szkoła? czy skądś je przywożą na egzamin?

  14. #514
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    to byly probne u mnie wiec rodzaj zabiegu byl od tego zalezny jaki fantom byl w szkole ale nie byly one przeznaczone na takie egzaminy. a jesli chodzi o nasz prawdziwy egzamin to juz centralna komisja jest odpowiedzialna za to abysmy mialy fantomy na ktorych to robimy, szkola nie ma nic do tego. wszystko jest przywozone od gornie fantomy, kosmetyki i itp.

  15. #515
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Nie chodziłam nigdy do technikum, ale tak realnie - czy ono dało wam coś praktycznego, co poóźniej wykorzystywałyście w swojej pracy?

  16. #516
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Myślę, że to zależy jakich masz nauczycieli - w czym się specjalizują
    Jeśli chodzi o stylizację paznokci - nie przerobiłyśmy nic poza manicurem tradycyjnym. Z tego powodu jestem trochę zawiedziona, ale jeśli chodzi o inne zabiegi, całkiem sporo przećwiczyłyśmy, szkoła zorganizowała nam darmowe pokazy podologiczne itp. Myślę, że jeśli ktoś pasjonuje się jakąś konkretną dziedziną kosmetyczną, to i tak się na szkolenie wybierze, żeby poszerzać swoją wiedzę, ale szkoła daje taką bazę niezbędnych informacji na której na początku można się oprzeć
    Chętnie wybrałabym się na kosmetologię, ale zanim się nią zainteresowałam byłam już na innym kierunku studiów, więc aby nie zmieniać kierunków i nie kombinować zbytnio - zapisałam się weekendowo na technika i myślę, że ma to sens

  17. #517
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Czy ja wiem? Chyba bardziej zależy to od podejścia tych nauczycieli. Bo innego przychodzić na zajęcia, a co innego chcieć przekazywać wiedzę. A sami wiecie jak jest w państwówce.

  18. #518
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Ehh ciezko jest znalezc jakies fajne ksiazki i wartosciowe... ja swoje podreczniki zazwyczaj kupuje na https://www.taniepodreczniki.pl/zasadnicza-szkola-zawodowa-cat-5.html tanio i solidnie. I przede wszystkim bardzo duzy wybor

  19. #519
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    W tym zawodzie dla zrealizowania celów potrzebne są przede wszystkim konkretne środki. Tutaj nic nie dzieje się z dnia na dzień, konieczny jest czas, a tak naprawdę szkoły państwowe poza papierami dają bardzo niewiele...

  20. #520
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Hej Jeśli po zdanych egzaminach nadal chcecie działać w branży kosmetycznej, to myślę, że warto skorzystać z Tłumaczenia Techniczne - Biuro Tłumaczeń Hermeneus, ponieważ słyszałam, że firma zajmuję się tłumaczeniami z różnych branż, są konkretni i podchodzą z zaangażowaniem. Stworzą też dla Was tłumaczenie reklamowe, dzięki czemu marketing będzie bardziej korzystny. Warto zajrzeć. Powodzenia i pozdrawiam

  21. #521
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Technik niczego nie daje, ale faktycznie chcąc pracować w branży, lepiej mieć właśnie takie technikum, niż robić jakiegoś ogólniaka, który tak naprawdę kompletnie niczego nam nie da. Mylę się?

  22. #522
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Jeśli tylko ktoś ma pojęcie, to w temacie doskonale sobie poradzi. A egzamin? Bardziej formalność. Istotniejsze jest przygotowanie się do pracy, nabycie odpowiednich umiejętności. To przecież takie totalne podstawy do tego, aby opanować zawód, co nie?

  23. #523
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Egzamin Zawodowy Technik Usług Kosmetycznych

    Zdawałam egzamin zawodowy rok temu, dużo korzystałam z materiałów dostępnych na darmowej stronie Darmowe egzaminy i klucze | Kolejna witryna sieci ?Nowe egzaminy zawodowe ? egzamin z kwalifikacji? która oferuje arkusze wraz z kluczami z ubiegłych lat. Nauka przez rozwiązywanie tego typu zadań jest dużo bardziej skuteczniejsza niż uczyć się regułek na pamięć. Zresztą w taki sam sposób przygotowywałam się do matury i wynik również miałam bardzo dobry a uczniem byłam przeciętnym.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Sanepid w gabinecie. Zasady higieny -Na co zwrócić uwagę
    By Jade in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 11-02-2019, 15:03

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •