Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 99

Temat: Opinie o produktach Perfect Beauty

  1. #51

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    Czy któraś z was miała okazję już przetestować lakiery Gellaxy One? Ponoć nie potrzebują żadnej bazy itp i zastanawiam się nad ich zakupem, bo chciałabym zacząć robić hybrydki. Czy faktycznie wystarczy opracować paznokcie jak do żeli i tylko nałożyć lakier i utwardzić w lampie?

  2. #52

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    Ja mam jeden na próbę wzięty, jutro będę go testować na sobie i za jakiś czas dam znać co i jak

  3. #53

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    I jak test Gellaxy One? Będę wdzięczna za opinię

  4. #54
    Rozkręcanko Avatar Sheril
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    Witam, ja z innej beczki. Chciałabym się dowiedzieć, gdzie mogę zrobić kurs na produktach Perfect Beauty w Zachodniopomorskiem?

  5. #55

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    Testowałam gellaxy one creamy fuchsia na moich dość mocnych pazurkach. Ciężko utwardzał się w lampie, nawet LED, przy bardzo cieniutkich warstwach. Trwałość niezbyt zadowalająca, wytrzymał kilka dni, potem pojawiały się małe odpryski. Z dodatkowym nabłyszczaczem trzymał się dłużej.

  6. #56
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    sylwiacytrynka jak to cięzko sie utwardzał w lampie?/ o co chodzi ja uzywam i utwardza sie w standardowej lampce 2 minutki i jest ok

    Sheril tu masz pełną listę dystrybutorów w wiekszości sa również szkoleniowcami- zadzwoń w miejsce gdzie ci najbardziej pasujei napewno najwiecej dowiessz sie u żródla

  7. #57

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    Po utwardzeniu w lampie LED i przemywaniu ostatniej warstwy, pojawiały się prześwity- część koloru zostawała na waciku. W zwykłej lampie, którą wymieniłam miesiąc temu, utwardził się po 5-6 min. Może mi trafiła się jakaś ferelna sztuka, bo z innymi hybrydami z mistero milano, indigo nie miałam problemów nawet z najciemniejszymi kolorami...

  8. #58
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    doradzicie mi biały żel ?
    moge prosic o fotki z udzielem tych żeli ?

    PB Perfect White Gel
    PB Pure White
    NP Sculpting Gel Soft White

    czy nakładając je wystarczy 1 grubsza warstwa? czy raczej 2 cienkie ?

  9. #59
    Rozkręcanko Avatar mmloda
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    A ja zastanawiam się nad kupnem construction gel Czy budowanie nim pięknego tunelu żelowego faktycznie jest takie proste do uzyskania? Ktoś próbował?

  10. #60
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    Miałam ten żel, tzn dalej mam - została mi jakaś resztka. Pierwsze co, nie jest on idealnie przezroczysty ma on taki jakby brudnoróżowy odcień. Myślałam, że będzie gęstszy ale i tak przyjemnie się nim pracuje. Mnie niestety nie udawalo się uzyskać aż takich tuneli jak p. Dorota Kisicka, używałam klipsów- zdarzało się że klips mi się po prostu zsuwał. Po drugie, nie można dać tego żelu za cienko - przy zaciskaniu tunelu ta cieniutka warstwa odrywała się. Kiedy skończył mi się budujący i jednofazówka nie zostało mi nic innego jak używać tego zelu- wszystko fajnie ale przy grubszej warstwie trochę piekł.

    Moim zdaniem fajny produkt ale trzeba nauczyć się nim poslugiwać. Faktycznie jaki tunel się zrobiło taki zostawał ale tą łatwość zacikania tunelu ciężko porównać moim zdaniem do akrylu, choc wielce prawdopodobne, że ja po prostu nie nauczyłam się go dobrze używać.


    A teraz mam pytanie o żel podkładowy, utwardzam go w lampie, daję cienką warstwę, ale wygląda to tak jakbym przemalowała rzadkim żelem po płytce, nie wcieram go ani nic, siedzi te 2 minuty w lampie no i nakładam kolejny żel ale sam moment nakładania wygląda tak jakbym kroplę żelu próbowala położyć na wodzie- chodzi o to, że nie jest utwardzony ten zel podkładowy. Powiedzcie mi proszę- czy powinnam dawać ten zel tak mega cienko a po utwardzeniu jeszcze go przecierac suchym pędzelkiem albo wacikiem?

  11. #61
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    dokladnie nie pamietam, ale szkolenia podst. robilam na PB i podklad mega cienko lekkim ruchem wcierania

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #62

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    Podkładowy cienką warstwa wcierając, po utwardzeniu w lampie przecieraj suchym pedzelkiem, pozniej juz nic ci nie bedzie sie rozpywalo żel construction po 10 sek. nalezy wyciagnac z lampy, zacisnąć tunel zaciskarką znow do lampy, nie są potrzebne klipsy. Tunele wychodzą na prawdę piękne.

  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Perfect Beauty

    co do białego żelu to osobiscie polecam perfect white
    jest ekstra, nie splywa, mozna zrobic 5 ekstra smile:d

    co do base gelu to oczywiscie daje sie go minimalna warstwe i wciera w plytke, jak sie go da za duzo to wlasnie powoduje ze inny zel sie slizga

  14. #64
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    Ostatnio robiłam pazurki PB Construction Gel- jest rewelacyjny do szkieletów jak irównież dobudowania pazurka.Super się poziomuje na pewno .teraz zamiast blusha do budowania będę używała Construction .

  15. #65
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie

    Rouse mam takie samo zdanie na ten temat. Zelik jest super zresztą jak i cała reszta produktow PB

    Wysłane z mojego GT-I9300

  16. #66
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    cieszę się ze produkty PB wam sie podobaja

    Monia z innej beczki- swietne wizytówki

  17. #67
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    Dziewczyny a czy któras z Was posiada żel z PB Builder Clear? Czy jest dużo gęsciejszy od Cleara? Jak się na nim pracuje?

  18. #68
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    Miałam okazje testować próbkę blusha, wow jak on sie super poziomuje Jestem zachwycona, ciekawe jak z trwałoscią, narazie testuje na swoich pazurach.

  19. #69
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    Builder clear jest żelem typu galaretka- bardzo gestym

  20. #70
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    tak dokładnie jak pisze Carolla builder jest mega gęsty, jak go nałożysz tak zostaje także nie ma nawet mowy o jakimś poziomowaniu idealny na forme dla osób które nie chcą żeby coś spływało, chociaż ja osobiście polecam na formę construction

  21. #71
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    Cytat Napisał chantelle_ Zobacz post
    Miałam okazje testować próbkę blusha, wow jak on sie super poziomuje Jestem zachwycona, ciekawe jak z trwałoscią, narazie testuje na swoich pazurach.
    Dokładnie blush to najlepszy żel do budowania pazurka ,na szablon używam cleara i też jest świetny (gęsciejszy od blusha ) i fajnie się go opracowywuje.Do budowy też sie nadaje jesli ktoś lubi gęsciorki.Na tych żelach pracuję juz ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolona bo nie sprawiają żadnych problemów.A i żel kamuflujący jest też super.Ostatnio zakupilam cover light oraz pink również mają powodzenie.Co do żelu nablyszczającego w pędzelku się nie wypowiem bo jeszcze nie testowalam ale mam zamiar.Zastanawiam się jednak czy nie bedzie sie zapowietrzal jesli niechcący najadę na naturalka.

  22. #72
    Rozkręcanko Avatar paula2329
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Trzebnica
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    ja używam tego nabłyszczacza w pędzelku i uważam ,że jest świetny.Nie zapowietrza sie a przede wszystkim pięknie sie błyszczy,a połysk utrzymuje sie dłużej niz po uzyciu nabłyszczaczy z innych firm np. modeny

  23. #73
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Radom
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    Witam, jaki żel kamuflujący PB polecacie? żeby kolor żelu był podobny do nat. płytki? Czy primer ultrabonder bezkwasowy dobry jest?
    Z PB mam tylko farbki akrylowe- super napigmentowane i piękne kolory chodź cena trochę kosmiczna...

  24. #74
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    xxmaniaxx ja polecam ich cover Cover Gel 15g - Żele kamuflujące - Metoda żelowa jest on dość ciemny w opakowaniu ale na pazurku jak dasz cienką warstwę jest naprawdę ładny i naturalny. Na primerze pracuje i pod żel i pod hybrydę i sobie chwalę

  25. #75
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Radom
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach Perfect Beauty

    a primer który z PB polecacie? kwasowy czy bez kwasowy?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pokaz perfect beauty - szczecin
    By Lampartowa in forum Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-09-2012, 23:11
  2. Pokaz stylizacji paznokci Perfect Beauty Częstochowa
    By AtelierStylizacji Carolla in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-06-2011, 21:11
  3. [16-17.04 Warszawa] Pokaz oraz warsztaty Perfect Beauty
    By Nails-Land in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-05-2011, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •