Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 109

Temat: krzywa C

  1. #26
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    pewnie ze masz racje,kazdy ma swoj sposob ale rowniez jest sztuka nakladanie tego zelu na pedzelek...

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Najważniejsze jest toaby paznokcie były porawnie wykonane i zeby były estetyczne. Każdy produkt trzeba wyczuć, i na każdy znajdzie sie odpowiednia technika pracy

  3. #28
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Sweet-ka to jest wazne,jest to normalna rezcz ale dla Nas ale dla dziewczyn ktore dopiero pruboja i eksperymentuja,ucza sie nadal estetyka i poprawnosc wykonanania na poczatku jest im obca...nie posiadaja odpowiedniego wyczucia wzrokowego(przychodzi to albo szybko albo pozno a czasami nawet wogole)...co do produktow ciezko im okreslic co jest dla nich dobre a co nie...same kiedys zaczynalysmy i wiemy jak to wyglada pewne rzeczy przychodza z czasem,my myslalysmy ze to sa piekne,bezbledne paznokcie a rzeczywistosc pokazywala co innego...zawsze jest sie dumnym ze swoich dziel czy one byly robione na poczatku czy teraz ale czas wszystko klaruje i patzrymy na to inaczej...

  4. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sweet-ka Zobacz post
    Najważniejsze jest toaby paznokcie były porawnie wykonane i zeby były estetyczne. Każdy produkt trzeba wyczuć, i na każdy znajdzie sie odpowiednia technika pracy

    zgadzam się w 100%

    Warto pisać o wszyskich sposobach i wymieniać się poglądami.
    Osoby które szkolą i mają styczność z osobami które dopiero się uczą, łatwiej potrafią ocenic z czym najczęściej dziewczyny maja problemy, bo maja to na co dzień. Osoby mające wprawę nie co inaczej wszysko robią i wydaje im się to ławe. Więc warto dać komuś wybór by dana osoba mogła ocenić co dla niej jest lepsze
    I oczywiście jak piszesz najważniejszy efekt końcowy
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 14-06-2009 o 12:39

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    Sweet-ka to jest wazne,jest to normalna rezcz ale dla Nas ale dla dziewczyn ktore dopiero pruboja i eksperymentuja,ucza sie nadal estetyka i poprawnosc wykonanania na poczatku jest im obca...nie posiadaja odpowiedniego wyczucia wzrokowego(przychodzi to albo szybko albo pozno a czasami nawet wogole)...co do produktow ciezko im okreslic co jest dla nich dobre a co nie...same kiedys zaczynalysmy i wiemy jak to wyglada pewne rzeczy przychodza z czasem,my myslalysmy ze to sa piekne,bezbledne paznokcie a rzeczywistosc pokazywala co innego...zawsze jest sie dumnym ze swoich dziel czy one byly robione na poczatku czy teraz ale czas wszystko klaruje i patzrymy na to inaczej...

    Zgadzam się z Tobą że na początku nie ma sie takiego wyczucia czy wzrokowego czy technicznego ale wszystko przychodzi z czasem.
    Każdy opracuję swoją technikę pracy z biegiem czasu, a w wiekszosci metodą prób i błedów ( które jednak często sie pojawiają), a my stramy sie dawać rady, albo ich kształcic ale i tak dużo zależy od nich co z tym dalej zrobją.

    Buziaki

  6. #31
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja sie takze zgadzam
    ja probowalam bardzo dlugo z krzywa c
    na poczatku myslal,am ze krzywa c musi byc az do nieba.wielka i okragla
    i taka tez probowalam stworzyc co konczylo sie kilogramami zelu na skorkach i grubymi pazurami.potem probowalam kilku metod ale nie wychodzilo ( minp odwracanie lapek nie podpasowalo).az w koncu trafilam na mojego aniola i pokazalk mi jak robic krzywa c (technika ktora opisalam wczesniej) i w koncu ta technika mi podpasowala
    nio i w koncu dowiedzialam sie ze krzywa c nie musi siegac nieba hihi

  7. #32
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    dziewczynki pomocy. a jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły. chodzi mi żeby nadać mu odpowiedni kształt. żele na których pracuję są z firmy nails cosmetics. nie wiem czy ja coś zle robie, czy to wina żeli. ratunku.

  8. #33
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    ale powiedz o co dokladnie o co chodzi
    czy chodzi ci ze pazur jest lyzeczkowaty i jak go przedluzyc zeby mial krzywa c?#
    jesli tak to ja robie ta
    przedluzam albo na tipsie albo na formie w zaleznosci jaki paznokiec,i buduje normalnie dajac wiecej zelu na srodku
    jesli widze ze sie zlewa zel na boki albo jest za plaski pazur to robie drugi raz z drugiej warstwy krzywa
    a ja mam wiele takich przypadkow

  9. #34
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    dokładnie tak. chodzi o krzywą c. jak nakładam żel podkładowy to mi strasznie spływa jest jakiś dziwny, bo bardzo rzadki. a budujący też jakiś dziwny. moze dlatego mi nie wychodzi.

  10. #35
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    to może podkładowego daj tylko tak cieniutko jak lakier do paznokci a potm budujący tak jak mała napisała na środek i szybko do lampy choć na parę sekund po jednym pazurku żeby zastygła masa i nie spływała... może wtedy wyjdzie jeśli nie to powtórz jeszcze raz i musi wyjść...

    o kurka... ja pasjonatka doradzam stylistce... hmm...
    jeśli na innych żelach było ok a na tych nie wychodzi to może rzeczywiście wina żeli...
    z forum można się wiele nauczyć

  11. #36
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    no kurde. jak nałoze podkładowy to mi spływa. no ale już z zelami se poradziłam. wylądowały za oknem w śmietniku. co nałożyłam warstwę to mi spłynęła. więc się wpieniłam i wywaliłam za okno

  12. #37
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    ahhahha artystka z ciebie
    trza bylo mocniej rzucic jakby domnie dolecialy to bym do mieszania z brokatami uzya haahahah
    ja dlatego kupuje dosc geste zele bo mam duzo przypadkow takich
    dzis byla laska na naturalki z ktorych polowa to takie wklesle
    ja mam gesty zel to na raz jade
    ale jak masz zadkei to na dwa razy buduj pazura

  13. #38
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    o kurka... ja pasjonatka doradzam stylistce... hmm...
    jeśli na innych żelach było ok a na tych nie wychodzi to może rzeczywiście wina żeli... [/quote]
    wiesz co to że mam kurs to mi jeszcze do prawdziwej stylistki dużo brakuję a kazda rada jest dobra.

    ---------- Dodano o godzinie 22:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:05 ----------

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    ahhahha artystka z ciebie
    trza bylo mocniej rzucic jakby domnie dolecialy to bym do mieszania z brokatami uzya haahahah
    ja dlatego kupuje dosc geste zele bo mam duzo przypadkow takich
    dzis byla laska na naturalki z ktorych polowa to takie wklesle
    ja mam gesty zel to na raz jade
    ale jak masz zadkei to na dwa razy buduj pazura
    już ich nie mam teraz musze poczekać az mi przyjda nowe

  14. #39
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    żel podkładowy daję sie baardzo cienko ( sa fimry ktore polecaja go w ,,masowac" pedzelkiem, a nadmiar usunąć wacikiem) wiec musi go bys naprawde cienko.

    Jesli chodzi o żelki to może był za rzadki. Sprawdz żel gesty lub sredniogesty.
    Łatwiej sie zbudować krzywą akrylem niż zelem ale spokojnie dasz rade Nastepnym razem jak bedziesz miala za rzadki zel to nie wywalaj go tylko potrzymaj go troszke w lodówce....

    Buziaki

  15. #40
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    dzięki ale to była woda
    i już wiem ze to wina żelu podkładowego. nawet w lampie spływał. nie chciał się wiazać z płytką paznokcia

  16. #41
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    z takimi zelami ktore sa rzadkie polecam najlepiej wlozyc do lodowki,najlepsze wyjscie,szybko zrobia sie geste i o wiele latwiej sie bedzie pracowalo,po co od razu wyrzucac..

  17. #42
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    bo się wpieniłam. nie można było nic zrobić. a jeszcze sie okazało że poszła jakaś felerna seria tych żeli. i nic i tak by to nie dało. kazali wywalić i czekać na zwrot pieniążków lub nowe żele

    ---------- Dodano o godzinie 23:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:08 ----------

    ale barzo dziękuje za rady.uwielbiam was i to forum. zawsze można liczyć na was

  18. #43
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    a to juz inna sprawa jak feralna seria i wroca kaske no to git...a Ty sie tak za szybko nie denerwuj,nie warto kochana..

  19. #44
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    a bo ja nerwus straszny jestem

  20. #45
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    z takimi zelami ktore sa rzadkie polecam najlepiej wlozyc do lodowki,najlepsze wyjscie,szybko zrobia sie geste i o wiele latwiej sie bedzie pracowalo,po co od razu wyrzucac..
    na ile powinno się wkładać żele do lodówki żeby zrobiły się gęste?

  21. #46
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    ja trzymam caly zcs,przychodzi klientka to wyjmuje
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  22. #47
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: krzywa C

    a ja ciagle sie ucze i ucze ale nie wychodzi... wierze ze kiedys sie uda hehe Jak mamie robiłam to na jednym palcu wyszło mi cos podobnego do krzywej C i tak troszke bylam z siebie dumna, pomijajac ze 9 pozostałych palców było 'zwyklych' ale nie szkodzi. Po ciezkiej pracy moja mama powiedziala ze nie podoba jej sie taka górka i ze musi to spiłowac haha

    ________________________________________


  23. #48
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: krzywa C

    To naprawdę w dużej mierze zależy od żelu. Na moim pierwszym wszystko mi spływało na skórki, teraz mam gęsty z Activa i wychodzi elegancko.
    A krzywą robię tak: maczam pędzelek w żelu, podnosząc go robi się taki dłuuugi glucior i tą niteczkę z żelu nakładam szybko na paznokieć jadąc nią od góry do dołu i z boku na bok (ale nakładam tylko niteczkę a nie smaruję ją pędzlem!).

  24. #49
    Debiutantka Avatar Cassie
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    6

    Domyślnie Krzywa C

    Dziewczyny nie mogę sobie poradzić z krzywą C, macie może jakiś sposób żeby łatwo ją utworzyć?

  25. #50
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •