Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 109

Temat: krzywa C

  1. #51
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Krzywa C

    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...a-wypukly.html i tutaj tez masz... wystarczy poszukac, a nie od razu zakładac nowy temat

    ________________________________________


  2. #52
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: krzywa C

    dziewczyny wklejam moją krzywa c...
    mogłybyście mi powiedzieć co o niej sądzicie?
    czy nie jest zbyt płaska?

  3. #53
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: krzywa C

    Ja też mam problemy z krzywą ale muszę powiedzieć, że jest o wiele lepiej od kiedy używam żeli średnio gęstych. Naprawdę widzę różnice

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    Ja teraz tez po Waszych radach trzymam żeliki w lodówce i jest lepiej

  5. #55
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    Cytat Napisał pa_pi1 Zobacz post
    Ja teraz tez po Waszych radach trzymam żeliki w lodówce i jest lepiej
    ja tak samo

  6. #56
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    na pewno sie sprawdza ta metoda bez dwoch zdan...

  7. #57
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    lodowka zdecydowanie

  8. #58
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    Ja mam zel budujacy o konsystencji srednio zastygnietej galaretki takze nie ma za bardzo sensu go wkladac do lodowki, bo by sie na nim pracowac nie dalo ale z glossem tak zrobie bo on jest jak lakier bezbarwny, nawet rzadszy i strasznie splywa...

  9. #59
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    ja wszytskie trzymam,kolorowe tez
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  10. #60
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: krzywa C

    Ja również nadal nie umiem zrobić ładnej krzywej c znajoma stylistka powiedziała żebym kupiła białego tipsa z krótką kieszonką i tyle... co o tym myślicie jak to będzie wyglądać

  11. #61
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: krzywa C

    pinaaa87 tipsy french nie pasują do każdego rodzaju paznokcia, zawsze tego frencha nie będziesz robiła i ten tips nie rozwiązuje problemów krzywej. Najlepszy żel do krzywej jak dla mnie to gęsty - ja mam z Activa i krzywą robi się bardzo fajnie bo nic mi nie spływa (chyba że klientka pomimo mojej prośby ustawi krzywo łapkę).
    Zamocz pędzelek w żelu i zaraz wyciagnij - zrobi się taki dłuuugi glut. Z tym glutem szybciutko idziesz na paznokcia i wachlujesz nim (nie smarując pędzelkiem) w dwie strony - z góry na dół i z boku w bok - czyli tworzysz taki krzyżyk. Żel jest samopoziomujący więc wszystkie powstałe nierówności zaraz się wygładzą a jest na tyle gęsty aby nie spłynąć w tym czasie na skórki. Należy pamiętać też o tym aby nie formować niewiadomo jak wielkiej górki za jednym razem bo w lampie będzie bardzo bolało czasami lepiej robić krzywą na dwa razy ale mniejszymi warstwami żelu.

  12. #62
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: krzywa C

    Cytat Napisał dudejla Zobacz post
    Ja też mam problemy z krzywą ale muszę powiedzieć, że jest o wiele lepiej od kiedy używam żeli średnio gęstych. Naprawdę widzę różnice
    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    pinaaa87 tipsy french nie pasują do każdego rodzaju paznokcia, zawsze tego frencha nie będziesz robiła i ten tips nie rozwiązuje problemów krzywej. Najlepszy żel do krzywej jak dla mnie to gęsty - ja mam z Activa i krzywą robi się bardzo fajnie bo nic mi nie spływa (chyba że klientka pomimo mojej prośby ustawi krzywo łapkę).
    Zamocz pędzelek w żelu i zaraz wyciagnij - zrobi się taki dłuuugi glut. Z tym glutem szybciutko idziesz na paznokcia i wachlujesz nim (nie smarując pędzelkiem) w dwie strony - z góry na dół i z boku w bok - czyli tworzysz taki krzyżyk. Żel jest samopoziomujący więc wszystkie powstałe nierówności zaraz się wygładzą a jest na tyle gęsty aby nie spłynąć w tym czasie na skórki. Należy pamiętać też o tym aby nie formować niewiadomo jak wielkiej górki za jednym razem bo w lampie będzie bardzo bolało czasami lepiej robić krzywą na dwa razy ale mniejszymi warstwami żelu.
    i tu was dziewczynki popiream, u mnie ta krzywa jest ciut lepsza, na warsztatch i Ania i Asia zgodnie podsumowały że moja "c" ucieka ku linii włosa, trochę ją poprawiłam (i nawet Ania twierdzi że jest OK) ale ja jeszcze nie jestem z niej zadowolona...

  13. #63
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    Pomożecie w dobraniu dobrego żelu budujacego?
    Mam podkladowy Christrio w pędzelku, ktorego używam też do nabłyszczenia i probowalam juz chyba z 3-4 firmy żeby zbudować pazura ale kiepsko wychodzi... Dostalam ociupinkę żelu "Kokoi" od znajomej, ale jest znów zbyt gęsty a pozostale spływają pomimo odwracania pazura górką na dół w lampie :-/
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  14. #64
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    A sprobuj Z zelami z NAILS COMPANY jednofazowe. Jak dla mnie rewelka i tez je trzymam w lodowce. Ale da sie nimi budowac krzywa bez problemu.

  15. #65
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    Polecam Ci z całego serducha nasz soft sredniogesty. Nie spłynie Ci , jest sredniogesty wiec problemu nie bedziesz miala ani z nakladaniem ani z samopoziomowaniem Super wybija naturalny kolor płytki i ozdób, nie zmienia koloru bialego zelu przy frenchu.
    Polecam!

  16. #66
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Jak zrobić z płaskiego pazurka wypukły

    oj dziewczyny wy mnie zaskakujecie,ja np. slyszalam ze wlasnie wkladac do lodowki sie nie powinno poniewaz zmiana temperatury negatywnie wplywa na trwalos modelazu i szybciej sie pazury zapowietrzaja. a tu ooooooooo wszystkie w lodowach trzymaja.

    co do polskich firm to nie moge sie wypowiadac,ale sa u was Firmy jak Cesars Secrets,Pina Parie i Abalico z siedzibami w Bielsku Bialej i maja dobrej jakosci zele.

    Ja pracuje na Pina Parie i Bass tez w Polsce do nabycia i jestem super zadowolona nie wkladajac do lodowki

  17. #67
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: krzywa C

    To fakt rodzaj tispa nie niweluję porawnej techniki budowy krzywej. A tak jak dziewczyny napisaly nie zawsze frenchowy z krotka pasuje do kazdej płytki ( moze ja np. skracac optycznie). Radze poczytac tu nasze sposoby na budowe krzywej albo zrobic małe doszkolonko indywidualne aby instruktor mogł wyłapac bledy jakie popełniasz....

    Rzadszymi zelami mozesz pracowac ,,nitkami'" ale z gestymi juz proponuje pulsacyne ruchy, delikatnie rozprowadzajac zel trzymajac pedzelek na powieszchni i nie paciaj w nim ( wykonuj mniej ruchow zarganiac a tym samym rozprowadzajac zel). Ciezko est opisac technike...

  18. #68
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: krzywa C

    trening czyni mistrza mam sztuczną łapkę i od jutra intensywnie się uczę robić frencha! nie lubie go robić ale to tylko dlatego,że nie umiem

  19. #69
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: krzywa C

    Pewnie, trzymam kciuki zeby sie udalo. wazne jest abys tylko ciagle nie popelniala tych samych bledow

  20. #70
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: krzywa C

    Cytat Napisał Sweet-ka Zobacz post
    Pewnie, trzymam kciuki zeby sie udalo. wazne jest abys tylko ciagle nie popelniala tych samych bledow
    Sweet-ko ! zrobiłam już drugi french i powiem Ci,że super mi wyszło! poprostu już się nie boję i sama namawiam do frenchu <wcześniej kłamałam,że nie mam białego akrylu bo tak się bałam ,że zrąbię pazurki komuś> ale przecież wkońcu kiedyś trzeba się nauczyć a sztuczne palce to nie to samo...

  21. #71
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: krzywa C

    Cytat Napisał pinaaa87 Zobacz post
    Sweet-ko ! zrobiłam już drugi french i powiem Ci,że super mi wyszło! poprostu już się nie boję i sama namawiam do frenchu <wcześniej kłamałam,że nie mam białego akrylu bo tak się bałam ,że zrąbię pazurki komuś> ale przecież wkońcu kiedyś trzeba się nauczyć a sztuczne palce to nie to samo...
    Gratuluje Ogromnie się ciesze i życze Ci abyś była taka szczęśliwa cały czas

  22. #72
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: krzywa C

    oj pamiętam pamiętam jak na początku miałąm problemy z powietrzem masakra była

  23. #73
    Rozkręcanko Avatar monia2711
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: krzywa C

    A ja za to bez powietrzaale i bez krzywej C
    monia***

  24. #74
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: krzywa C

    krzywa C to jest wyzsza szkoła jazdy czasem mi wyjdzie a czasem nie ale trening czyni mistrza

  25. #75
    Rozkręcanko Avatar andziuska1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    70

    Smile Odp: krzywa C

    ja takze mam problem z krywa masakra normalnie
    nic mi nie pozostaje tylko ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •