Strona 1 z 7 12345 ... OstatniOstatni
Poka wyniki 1 do 25 z 155

Temat: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomys造 i inne pierdo造 ....

Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Sk康
    Nak這 奸御kie
    Post闚
    2 160

Talking WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomys造 i inne pierdo造 ....

no wiec tworze nowy temat otoz za miesiac i trzy tygodnie za maz wychodze.... ciekawa jestem kto ma jakie pomysly , rady ... doswiadczenia mile i te mniej mile ... mysle ze jest wiele jeszcze wsrod nas dziewuszek ktorym sie taki temat przyda piszcie mezatki

No to..wpad豉m Avatar marta01_11
    Post闚
    130

Domy郵nie

oj przyda si na pewno kurcze pewnie si stresujesz jak to b璠zie ja mam tyle czasu a ju my郵 co i jak hihi

Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Sk康
    okolice Lublina
    Post闚
    4 177

Domy郵nie

By豉m w ten weekend na weselu na kt鏎ym nie by這 gdzie ta鎍zy wesele by這 na 300 os鏏 a do ta鎍zenia by這 strasznie ma這 miejsca...wszyscy sie przepychali, deptali, t這czyli... przez ca貫 wesele przetanczylam tylko 2 piosenki a szkoda bo orkiestra by豉 bardzo fajna... kilka razy dosta豉m z 這kcia a moja siostra ma popsute buty bo kto j nadepn掖... wi璚 zadbajcie 瞠by軼ie mieli sporo miejsca do tanczenia bo to psu這 ca陰 zabaw...

Domy郵nie

ja mam wesele za 4 miesi帷e i 6 dni ju si boje

Sk康
    okolice Lublina
    Post闚
    4 177

Domy郵nie

b鎩 sie Kamis b鎩
    co mi si 2 razy wys豉這...

SuperVIP Avatar ivonna70
    Sk康
    Post闚
    2 749

Domy郵nie

Jako wiekowa m篹atka hi hi proponuj, aby nak這ni豉 w dniu 郵ubu przysz貫go m篹a, 瞠by Ci za這篡 cho jednego buta na nog. Ja mojemu powiedzia豉m, 瞠 przeszkadza mi sukienka i nie mog sobie poradzi, a on za這篡 oba i teraz mnie bardzo s逝cha. To by豉 rada mojej mamy i jest bardzo skuteczna.

Sk康
    okolice Lublina
    Post闚
    4 177

Domy郵nie

Ciekawe, ciekawe to co m闚isz Ivonna musz zapami皻a albo najlepiej sobie zapisz

Domy郵nie

wiem czego nie robi

a jeszcze jest przes康 z przekr璚aniem si z za o速arza czy stron pani czy pana m這dego si odchodzi

VIP Avatar dzidzia
    Sk康
    Turek
    Post闚
    3 149

Domy郵nie

mi jak mieli鄉y b這gos豉wie雟two mamu鄂a da豉 w papierku 20 z a temu mojemu ju ex 20 z w drobnych , tak si robi niby dlatego 瞠by baba trzyma豉 grub kase a ch這p tylko drobne
    Iz

Wymy郵i豉 sobie, 瞠 kiedy b璠zie tak cholernie szcz窷liwa.... I b璠zie

Post闚
    130

Smile

Cytat Napisa Kamis Zobacz post
    wiem czego nie robi

a jeszcze jest przes康 z przekr璚aniem si z za o速arza czy stron pani czy pana m這dego si odchodzi
    oj to jest prawda ale Kamisku Tobie nie wolno czyta tego hehe

a i podobno ubieraj帷 si do 郵ubu panna m這da powinna pami皻a, aby mie na sobie: co bia貫go (symbolu czysto軼i uczu), co niebieskiego (zazwyczaj jest to podwi您ka) - kolor ten wr騜y wierno嗆 wybranka, co po篡czonego (dla zapewnienia przychylno軼i rodziny m篹a), co starego (by w trudnych chwilach nie zabrak這 pomocy krewnych i przyjaci馧), co nowego (symbolu dostatku).

SuperVIP Avatar ivonna70
    Sk康
    Post闚
    2 749

Domy郵nie

Zgadza si. Kto kogo obr鏂i odchodz帷 od o速arza ten b璠zie rz康zi w domu. Mo積a jednak si um闚i, 瞠 ka盥e obraca si samo i dopiero dalej idziecie razem.
    M闚i si r闚nie, 瞠 je郵i w dniu 郵ubu pada deszcz, to wsp鏊ne 篡cie b璠zie smutne.
    Te軼iowa powiedzia豉 mi te, 瞠 kt鏎e z ma鹵onk闚 po 郵ubie pierwsze po這篡 si do 堯磬a, to pierwsze umrze.

---------- Dodano o godzinie 21:59 ---------- Poprzedni post by napisany o godzinie 21:59 ----------

Cytat Napisa marta01_11 Zobacz post
    oj to jest prawda ale Kamisku Tobie nie wolno czyta tego hehe

a i podobno ubieraj帷 si do 郵ubu panna m這da powinna pami皻a, aby mie na sobie: co bia貫go (symbolu czysto軼i uczu), co niebieskiego (zazwyczaj jest to podwi您ka) - kolor ten wr騜y wierno嗆 wybranka, co po篡czonego (dla zapewnienia przychylno軼i rodziny m篹a), co starego (by w trudnych chwilach nie zabrak這 pomocy krewnych i przyjaci馧), co nowego (symbolu dostatku).
    Dok豉dnie, masz racj

---------- Dodano o godzinie 22:01 ---------- Poprzedni post by napisany o godzinie 21:59 ----------

A jest jeszcze tak, 瞠 kto wi璚ej zbierze pieni璠zy przed ko軼io貫m jak rzucaj go軼ie, ten b璠zie wi璚ej zarabia na utrzymanie domu.

Sk康
    Nak這 奸御kie
    Post闚
    2 160

Domy郵nie

my mamy tylko 70 osob ( moze pare ponad ) a sala duza wiec damy rade

a co do pomyslow ... chcemy zamowic naklejki na buty ( kleczy sie w kosciele a na butach napis np: game over )

SuperVIP Avatar ivonna70
    Sk康
    Post闚
    2 749

Domy郵nie

Cytat Napisa barbara_jakubik Zobacz post

a co do pomyslow ... chcemy zamowic naklejki na buty ( kleczy sie w kosciele a na butach napis np: game over )
    Dobreee

Post闚
    130

Domy郵nie

hehe dobre a gdzie takie na allegro

Domy郵nie

na butach tego nie widzia貫m ciekawe nawet by mi pasowa這 widzia貫m tylko takie tablice rejestracyjne

a moja kole瘸nka organizowa豉 puszczanie go陰bk闚 pod ko軼io貫m podobno fajne takie co

SuperVIP Avatar ivonna70
    Sk康
    Post闚
    2 749

Domy郵nie

Kamisku, a Ty tego nie czytaj, bo za cwany b璠ziesz. To s rady tylko dla kobiet.

Sk康
    Nak這 奸御kie
    Post闚
    2 160

Domy郵nie

co do deszczu sie nie zgodze... wyczytalam ze jak deszcz to niwbo sie cieszy i takie tam ... ze jaka by nie byla pogoda to dobrze dla mlodych

SuperVIP Avatar ivonna70
    Sk康
    Post闚
    2 749

Domy郵nie

na butach tego nie widzia貫m ciekawe nawet by mi pasowa這 widzia貫m tylko takie tablice rejestracyjne

a moja kole瘸nka organizowa豉 puszczanie go陰bk闚 pod ko軼io貫m podobno fajne takie co
    By豉m na 郵ubie kole瘸nki c鏎ki i m這dzi wypuszczali go陰bki, a znajomy na uboczu gra w tym czasie jak捷 fajn melodyjk na saksofonie. Super to wygl康a這.

Post闚
    130

Domy郵nie

no powiem fajne i nie moi znajomi tez tak zrobili ale z nerw闚 mocno 軼isn瘭i go陰bka jednego i mu skrzyde趾o z豉ma豉 i kapa bo nie polecia a jednym znowu narobi ma貫 co nieco dobrze 瞠 nie na ubranie hehe

Sk康
    Nak這 奸御kie
    Post闚
    2 160

Domy郵nie

le tam golabki ... jeszcze mi na suknie nasra heheh pokazac wam moja kiecke ? tzn taka sama jak bede miec ;>

naklejki na allegro a rejestracje tez zamawiamy ... a jedziemy naszym przepieknym garbuskiem

Post闚
    130

Domy郵nie

le tam golabki ... jeszcze mi na suknie nasra heheh pokazac wam moja kiecke ? tzn taka sama jak bede miec ;>

naklejki na allegro a rejestracje tez zamawiamy ... a jedziemy naszym przepieknym garbuskiem
    oj pokazuj szybko

SuperVIP Avatar ivonna70
    Sk康
    Post闚
    2 749

Domy郵nie

A Basiu jeszcze co wa積ego mi si przypomnia這. To jest tylko dla panien m這dych. Wi您ank 郵ubn trzeba zasuszy i trzyma przez rok, a po tym czasie spali. To jest taki stary przes康, ale u mnie w rodzinie stosowany od bardzo dawna.

---------- Dodano o godzinie 22:12 ---------- Poprzedni post by napisany o godzinie 22:11 ----------

Tak, tak pokarz.

Na這gowiec Avatar sloneczko
    Sk康
    Od kilku lat zagranica ;)
    Post闚
    542

Domy郵nie

O a masz fotki sukienki to pochwal sie lubie takie kiecki ogladac bo ubierac to juz gozej nie nawidze.
    Pozdrowienia od Sloneczka !

www.sunnails-dorota.blogspot.com

Sk康
    Nak這 奸御kie
    Post闚
    2 160

Domy郵nie

piekna suknia slubna Grenada dla wyjatkowej panny mlodej > Suknie 郵ubne wielun, 堯dzkie, piekna suknia slubna Grenada dla wyjatkowej panny mlodej

to jest kieca taka jaka ja bede miec... ta znalazlam dla pokazania przyjaciolce... za moja dalam 1300 zl i jest nowa ...! a ta jakas laska sprzedaje uzywana i za podobna kase czyli trafilam na niezla promocje ... a macie jakies pomysly gdzie kupic buty
    Ostatnio edytowane przez barbara_kawka ; 04-05-2009 o 23:15

Na這gowiec Avatar sloneczko
    Sk康
    Od kilku lat zagranica ;)
    Post闚
    542

Domy郵nie

Sliczna a do tego welonik czy co?
    Pozdrowienia od Sloneczka !

www.sunnails-dorota.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

• Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
  • Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
  • Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
  • Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚
  •