Strona 1 z 7 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 157

Temat: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

  1. #1
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Talking WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    no wiec tworze nowy temat otoz za miesiac i trzy tygodnie za maz wychodze.... ciekawa jestem kto ma jakie pomysly , rady ... doswiadczenia mile i te mniej mile ... mysle ze jest wiele jeszcze wsrod nas dziewuszek ktorym sie taki temat przyda piszcie mezatki

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    oj przyda się na pewno kurcze pewnie się stresujesz jak to będzie ja mam tyle czasu a już myślę co i jak hihi

  3. #3
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Byłam w ten weekend na weselu na którym nie było gdzie tańczyć wesele było na 300 osób a do tańczenia było strasznie mało miejsca...wszyscy sie przepychali, deptali, tłoczyli... przez całe wesele przetanczylam tylko 2 piosenki a szkoda bo orkiestra była bardzo fajna... kilka razy dostałam z łokcia a moja siostra ma popsute buty bo ktoś ją nadepnął... więc zadbajcie żebyście mieli sporo miejsca do tanczenia bo to psuło całą zabawę...

  4. #4

    Domyślnie

    ja mam wesele za 4 miesiące i 6 dni już się boje

  5. #5
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    bój sie Kamis bój
    coś mi się 2 razy wysłało...

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Jako wiekowa mężatka hi hi proponuję, abyś nakłoniła w dniu ślubu przyszłego męża, żeby Ci założył choć jednego buta na nogę. Ja mojemu powiedziałam, że przeszkadza mi sukienka i nie mogę sobie poradzić, a on założył oba i teraz mnie bardzo słucha. To była rada mojej mamy i jest bardzo skuteczna.

  7. #7
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Ciekawe, ciekawe to co mówisz Ivonna muszę zapamiętać albo najlepiej sobie zapiszę

  8. #8

    Domyślnie

    wiem czego nie robić

    a jeszcze jest przesąd z przekręcaniem się z za ołtarza czy stroną pani czy pana młodego się odchodzi

  9. #9

    Domyślnie

    mi jak mieliśmy błogosławieństwo mamuśka dała w papierku 20 zł a temu mojemu już ex 20 zł w drobnych , tak się robi niby dlatego żeby baba trzymała grubą kase a chłop tylko drobne
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Smile

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    wiem czego nie robić

    a jeszcze jest przesąd z przekręcaniem się z za ołtarza czy stroną pani czy pana młodego się odchodzi
    oj to jest prawda ale Kamisku Tobie nie wolno czytać tego hehe

    a i podobno ubierając się do ślubu panna młoda powinna pamiętać, aby mieć na sobie: coś białego (symbolu czystości uczuć), coś niebieskiego (zazwyczaj jest to podwiązka) - kolor ten wróży wierność wybranka, coś pożyczonego (dla zapewnienia przychylności rodziny męża), coś starego (by w trudnych chwilach nie zabrakło pomocy krewnych i przyjaciół), coś nowego (symbolu dostatku).

  11. #11
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Zgadza się. Kto kogo obróci odchodząc od ołtarza ten będzie rządził w domu. Można jednak się umówić, że każde obraca się samo i dopiero dalej idziecie razem.
    Mówi się również, że jeśli w dniu ślubu pada deszcz, to wspólne życie będzie smutne.
    Teściowa powiedziała mi też, że które z małżonków po ślubie pierwsze położy się do łóżka, to pierwsze umrze.

    ---------- Dodano o godzinie 21:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:59 ----------

    Cytat Napisał marta01_11 Zobacz post
    oj to jest prawda ale Kamisku Tobie nie wolno czytać tego hehe

    a i podobno ubierając się do ślubu panna młoda powinna pamiętać, aby mieć na sobie: coś białego (symbolu czystości uczuć), coś niebieskiego (zazwyczaj jest to podwiązka) - kolor ten wróży wierność wybranka, coś pożyczonego (dla zapewnienia przychylności rodziny męża), coś starego (by w trudnych chwilach nie zabrakło pomocy krewnych i przyjaciół), coś nowego (symbolu dostatku).
    Dokładnie, masz rację

    ---------- Dodano o godzinie 22:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:59 ----------

    A jest jeszcze tak, że kto więcej zbierze pieniędzy przed kościołem jak rzucają goście, ten będzie więcej zarabiał na utrzymanie domu.

  12. #12
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    my mamy tylko 70 osob ( moze pare ponad ) a sala duza wiec damy rade

    a co do pomyslow ... chcemy zamowic naklejki na buty ( kleczy sie w kosciele a na butach napis np: game over )

  13. #13
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    my mamy tylko 70 osob ( moze pare ponad ) a sala duza wiec damy rade

    a co do pomyslow ... chcemy zamowic naklejki na buty ( kleczy sie w kosciele a na butach napis np: game over )
    Dobreee

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    my mamy tylko 70 osob ( moze pare ponad ) a sala duza wiec damy rade

    a co do pomyslow ... chcemy zamowic naklejki na buty ( kleczy sie w kosciele a na butach napis np: game over )

    hehe dobre a gdzie takie na allegro

  15. #15

    Domyślnie

    na butach tego nie widziałem ciekawe nawet by mi pasowało widziałem tylko takie tablice rejestracyjne

    a moja koleżanka organizowała puszczanie gołąbków pod kościołem podobno fajne takie coś

  16. #16
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Kamisku, a Ty tego nie czytaj, bo za cwany będziesz. To są rady tylko dla kobiet.

  17. #17
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    co do deszczu sie nie zgodze... wyczytalam ze jak deszcz to niwbo sie cieszy i takie tam ... ze jaka by nie byla pogoda to dobrze dla mlodych

  18. #18
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    na butach tego nie widziałem ciekawe nawet by mi pasowało widziałem tylko takie tablice rejestracyjne

    a moja koleżanka organizowała puszczanie gołąbków pod kościołem podobno fajne takie coś
    Byłam na ślubie koleżanki córki i młodzi wypuszczali gołąbki, a znajomy na uboczu grał w tym czasie jakąś fajną melodyjkę na saksofonie. Super to wyglądało.

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    na butach tego nie widziałem ciekawe nawet by mi pasowało widziałem tylko takie tablice rejestracyjne

    a moja koleżanka organizowała puszczanie gołąbków pod kościołem podobno fajne takie coś
    no powiem fajne i nie moi znajomi tez tak zrobili ale z nerwów mocno ścisnęli gołąbka jednego i mu skrzydełko złamała i kapa bo nie poleciał a jednym znowu narobił małe co nieco dobrze że nie na ubranie hehe

  20. #20
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    le tam golabki ... jeszcze mi na suknie nasra heheh pokazac wam moja kiecke ? tzn taka sama jak bede miec ;>

    naklejki na allegro a rejestracje tez zamawiamy ... a jedziemy naszym przepieknym garbuskiem

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    le tam golabki ... jeszcze mi na suknie nasra heheh pokazac wam moja kiecke ? tzn taka sama jak bede miec ;>

    naklejki na allegro a rejestracje tez zamawiamy ... a jedziemy naszym przepieknym garbuskiem
    oj pokazuj szybko

  22. #22
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    A Basiu jeszcze coś ważnego mi się przypomniało. To jest tylko dla panien młodych. Wiązankę ślubną trzeba zasuszyć i trzymać przez rok, a po tym czasie spalić. To jest taki stary przesąd, ale u mnie w rodzinie stosowany od bardzo dawna.

    ---------- Dodano o godzinie 22:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:11 ----------

    Tak, tak pokarz.

  23. #23
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie

    O a masz fotki sukienki to pochwal sie lubie takie kiecki ogladac bo ubierac to juz gozej nie nawidze.
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  24. #24
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    piekna suknia slubna Grenada dla wyjatkowej panny mlodej > Suknie ślubne wielun, łódzkie, piekna suknia slubna Grenada dla wyjatkowej panny mlodej

    to jest kieca taka jaka ja bede miec... ta znalazlam dla pokazania przyjaciolce... za moja dalam 1300 zl i jest nowa ...! a ta jakas laska sprzedaje uzywana i za podobna kase czyli trafilam na niezla promocje ... a macie jakies pomysly gdzie kupic buty
    Ostatnio edytowane przez barbara_kawka ; 04-05-2009 o 23:15

  25. #25
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie

    Sliczna a do tego welonik czy co?
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •