Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 157

Temat: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

  1. #26
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    pokaż
    ja też już sobie zakupiłam. ale już skrzetnie zapakowania bo do sierpnia jeszcze troszke jest. jak ją odkope to wkleję fotkę, ma kolorem taki ciemny ecru=jaśniutko złotawy...i tak się zastaniawam jki welon do tego, co sądzicie?

  2. #27
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Bardzo ładna suknia i myślę, że pięknie będziesz w niej wyglądała, bo pasuje do Ciebie.

  3. #28

    Domyślnie

    jak już się chwalimy to ja zamówiłem takie autko



    39 rocznik

    Muzeum Motoryzacji i Techniki
    nigdy bym nie przypuszczał że takim czymś będę jechał tylko nowoczesne wchodziły w gre a tu proszę

  4. #29
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    no ładna fajnie ci sie udało za taka cene buciki kurcze powiem że ciężko ja też szukam ja już sukienke mam tzn udało nam się wygrać to chociaż tyle kosztów mi odeszłoteraz tylko czekam na przymiarke

    Kamis super to autko

  5. #30
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    no nie wiem wlasnie .... teraz w tygodniu ide na przymiarke do salonu i bede zamawiac jakis welonik i bolerko ... kurde chcialabym tren ale nie wiem czy sie da dorobic jeszcze .. zobacze ... no a ogolnie ta na fotce jest chyba na dwoch kolach a moja jest na trzech hyhy bede jak w bajce
    jezuuuu sie nie moge doczekac. .. dzisiaj kumpela pokazywala mi plytke z wesela kuzynki i jak ogladalam to sie prawie poryczalam

    ---------- Dodano o godzinie 22:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:20 ----------

    a ja mam garbuska i nim jedziemy hihi

  6. #31
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    [quote=ivonna70;16317]A Basiu jeszcze coś ważnego mi się przypomniało. To jest tylko dla panien młodych. Wiązankę ślubną trzeba zasuszyć i trzymać przez rok, a po tym czasie spalić. To jest taki stary przesąd, ale u mnie w rodzinie stosowany od bardzo dawna.


    Tak to prawda ja tak zrobiłam
    A ja jeszcze zrobiłam tak: jak siedzisz w kościele połóż rąbek sukienki na kolano swego przyszłego męża a będzie zawsze Cie słuchał I wyobraź sobie że mimo tych emocji jakie mi towarzyszyły podczas ślubu to przypomniałam sobie o tym i położyłam kawałek sukieneczki na jego nogę-niby sie poprawiałam ha ha ha i się udała
    SZCZĘŚLIWA

  7. #32
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    jak już się chwalimy to ja zamówiłem takie autko



    39 rocznik

    Muzeum Motoryzacji i Techniki
    nigdy bym nie przypuszczał że takim czymś będę jechał tylko nowoczesne wchodziły w gre a tu proszę
    Bomba Elegancko i z klasą.

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    zapytaj o wypożyczenie bolerka przynajmniej koszty ci odejdą bo biorą tak ok 50zł a welon pewnie ci dobiorą bo zawsze lepiej przy sukience widać który pasuje

  9. #34

    Domyślnie

    fajny jest bo duży i 4 osoby spokojnie z tyłu wchodzą

  10. #35
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ja to slyszalam ze ma but pana mlodego trzeba polozyc kawalek kiecki i wtedy bedzie pod pantoflem

    ---------- Dodano o godzinie 22:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:24 ----------

    Cytat Napisał marta01_11 Zobacz post
    zapytaj o wypożyczenie bolerka przynajmniej koszty ci odejdą bo biorą tak ok 50zł a welon pewnie ci dobiorą bo zawsze lepiej przy sukience widać który pasuje
    welon bede chciala z koronki takiej jak sukienka ... no zobacze tez jak z tym bolerkiem ale watpie zeby wypozyczali aha bizuterie tez juz mam

  11. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    A Basiu jeszcze coś ważnego mi się przypomniało. To jest tylko dla panien młodych. Wiązankę ślubną trzeba zasuszyć i trzymać przez rok, a po tym czasie spalić. To jest taki stary przesąd, ale u mnie w rodzinie stosowany od bardzo dawna.

    ---------- Dodano o godzinie 22:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:11 ----------

    Tak, tak pokarz.


    to już wiem dlaczego moje małżeństwo się rozpadło- mój kot zeżarł mi wiążanke tzn obrócił ją w drobny mak ...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  12. #37
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Ja wypożyczałam bolerko skasowali mnie stówę za wypożyczenie
    A jak jeszcze potem chciałam tren do 50zl doliczyli-za wypożyczenie oczywiście. Natomiast welon musiałam kupić-250zł , bo nie wypożyczają
    SZCZĘŚLIWA

  13. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    piekna suknia slubna Grenada dla wyjatkowej panny mlodej > Suknie ślubne wielun, łódzkie, piekna suknia slubna Grenada dla wyjatkowej panny mlodej

    to jest kieca taka jaka ja bede miec... ta znalazlam dla pokazania przyjaciolce... za moja dalam 1300 zl i jest nowa ...! a ta jakas laska sprzedaje uzywana i za podobna kase czyli trafilam na niezla promocje ... a macie jakies pomysly gdzie kupic buty

    kurnia Basieńko śliczna ta kiecuchna
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  14. #39
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    ja już mam sukienke z trenem a welon w sumie też wygraliśmy ale bede wymieniać bo ten do sukienki nie pasuje a macie pomysł na paznokcie tak wogóle to ja bym chciał żeby mi ktoś zrobił bo sama to pewnie już siły nie będe miała może zgadam siż z którąś dziweczyną ze ślaska

  15. #40
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    dzieki hyhy juz sie nie moge doczekac jak mojego kamila zatka jak mnie zobaczy! a w kosciele to napewno bede ryczec... no i jeszcze ta spowiedz bleeee....

  16. #41
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ja pazurasy bede robic u znajomej kosmetyczki .,.zaplace pewnie ze 150 zl ale ide z nadzieja podpatrzenia jak ona robi ... bo robi swietnie... od ponad 10 latek robi .

  17. #42

    Domyślnie

    hmm księdza się boisz ?

    a z tą suknią to faktycznie niezła promocja ci się trafiła u mnie dwa razy tyle :/

  18. #43
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    no moja normalnie kosztowala 2600zl wiec super...a z tego wzgledu taka promocja bo kiecka z ekspozycji i z sezonu 2008 ( ale co mi przeszkadza to wszystko , nawet nie wiedzialam ze na kiecki sa jakies sezony a ta jest boooooska)

  19. #44
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Kamis
    Autko rewelacja-pierwsza klasa

    Basia
    Sukieneczka jest urocza i piękna
    A ja pazurki robiłam sobie sama pazurki, bo nie chciałam sie wściekać jak ktoś mi zrobi nie tak -wtapiałam koronkę i pomarańczowe kwiatki no i CYRKONIE
    SZCZĘŚLIWA

  20. #45
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    pochwale się moją sukienką cała z koronki czego na zdjęciach tak dokładnie nie widać.
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  21. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta01_11 Zobacz post
    pochwale się moją sukienką cała z koronki czego na zdjęciach tak dokładnie nie widać.

    oj ślczna
    Chanti ja to tak samo jak Ty sama pazury robiłam , w ogóle mam jakiegoś fioła jak sobie pomyślę że ktoś miałby mi przy paznokciach grzebac...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #47
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta01_11 Zobacz post
    pochwale się moją sukienką cała z koronki czego na zdjęciach tak dokładnie nie widać.
    Marta Twoja tez piękna
    SZCZĘŚLIWA

  23. #48
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta01_11 Zobacz post
    pochwale się moją sukienką cała z koronki czego na zdjęciach tak dokładnie nie widać.
    Przepiękna jest ta suknia, coś wspaniałego. A jak będziesz uczesana i jaki welon do tego

  24. #49
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Przepiękna jest ta suknia, coś wspaniałego. A jak będziesz uczesana i jaki welon do tego
    welon maja mi dobrać ale jak przymierzałam to taki s z brylancikami bo na tej sukience tez sa tylko mało je na zdjęciu widać a z uczesaniem się zastanawiam chciałabym mieć część włosów rozpuszczonych a część związanycha może macie jakies pomysły

  25. #50
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Też pomyślałam, że ładnie by wyglądały częściowo rozpuszczone, ale nie wiem czy wtedy dobrze będzie wyglądał welon, czy nie spowoduje to przepychu. Suknia sama w sobie jest bardzo bogata, choć delikatna, więc może do rozpuszczonych włosów lepiej jakiś fantazyjny stroik wpleciony w pasma lub wianek

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •