Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 157

Temat: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

  1. #76
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    o świadkach to słyszałem ale o drużbach to nie za bardzo opowiedz o co chodzi z tą koroną ?
    Dzień przed weselem Przystrajają drużbowie wejście do twojego budynku mieszkalnego (domu) i imprezują przy tym przeważnie hahaha

  2. #77
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    no świadkowie to na ogół są ale u mnie np są drużbowie tzn pary które jeszcze nie są po ślubie stoją za młodymi w kościele na sali siedzą razem z nimi nie tak jak u niektórych że siedzą rodzice czy dziadkowie przy młodych.i ci drużbowie w czwartek przed weselem robią koronę np ze świerku(teraz często juz zamawia sie gotowe) a w piątek przystraja sie nad drzwiami i bramą wjazdowa tą korona lub balonami jakimiś kwiatkami itd najpierw u młodego potem u młodej, przy tym sie pije a potem czaskanie i takie tam pierdoły ogólnie super atmosfera

  3. #78
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    ja mam sprawdzoną osobę z allegro. kupowałam u niej zaproszenia na komunie i chrzest dzieci. ma super zaproszenia i niedrogie.jak znajdę linka to wam wkleję.

  4. #79
    Rozkręcanko Avatar Emcia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Postów
    67

    Domyślnie

    ciesze się że powstał taki temacik
    ziziz jak mówisz że sprawdzony kontakt to poprosimy

  5. #80
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Dziewczyny sliczne suknie slubneKamis zajefaje autko

    Niewiem czy ktos juz to pisal bo mnie nie bylo troszku ale kobitki nie zakladajcie nic z perel i uwazajcie przy zakladaniu obraczek zeby wlazly ladnie na palec i nie upadly No i oczywiscie stluc porzadnie kieliszki.Ja swoj rozbilam az na auci swiadka

  6. #81
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    sorki to nie z allegro. ale sprawdzony producent. i mają nie drogo i super. siostra moja kupiła też u nich.027.04.02 - Laserowe - Zaproszenia ślubne - Zaproszenie.net

  7. #82
    Rozkręcanko Avatar Emcia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Postów
    67

    Domyślnie

    mają salon w Nadarzynie .. to nawet mam niedaleko

  8. #83
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    jakie drogie zaporszenia?!
    a to jakieś specjalne np z Waszymi zdjeciami odbijanymi czy coś?(bo dużo o czymś takim słyszałam?)
    bo ja znalazłamw zwykłym paierniczym- takie skłądane na 3, ozdobione z góry jakby "wydziergana koronka"a la złotawy napisa, gołąbek obrączki i w środku tekst....i po 1,60.....obciach dać takie?

  9. #84
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    wejdz sobie na link wyżej. masz namiar na stronę. gdzie naprawdę są super zaproszenia. za nadruk płacisz dodatkowo .mam od nich zaproszenia.i jestem zadowolona.a co do ceny. to nie zawsze tanie musi być brzydkie.wiadomo że z weselem i ślubem związane są ogromne wydatki. a zaproszenie i tak po ślubie wyląduje w śmieciach. no chyba że ktoś ma bzika takiego jak ja i zbiera zaproszenia wszelakie.

    ---------- Dodano o godzinie 12:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:53 ----------

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    to ja chyba nie zastosowałam się do co najmniej połowy tych przesądów... i skutki widze teraz
    ja się nie zastosowałam do prawie żadnej . tylko jedną zastosowałam żadnych pereł. nie ma recepty na udany z wiązek.jak nie ten to inny.

    ---------- Dodano o godzinie 12:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:44 ----------

    Cytat Napisał Emcia Zobacz post
    ciesze się że powstał taki temacik
    ziziz jak mówisz że sprawdzony kontakt to poprosimy
    027.04.02 - Laserowe - Zaproszenia ślubne - Zaproszenie.net
    Ostatnio edytowane przez zizia ; 06-05-2009 o 12:35

  10. #85
    Rozkręcanko Avatar Emcia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Postów
    67
    Ostatnio edytowane przez Emcia ; 06-05-2009 o 21:59

  11. #86
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    mnie się najabardziej podobają te z tego pierwszego linka
    a powiedzcie mi kochane......jak dobieracie stanik?tzn nie chodzi mi czy z ramiaczkami czy bez itp tylko czy możecvie polecić jakiś który dobrze je ściągnie i uwydatni?

  12. #87
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Ta parka na ławce jest oryginalna a amorek jest uroczy ja bym proponowała jakiś jasny kolorek, bo w końcu to ślub
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  13. #88
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    mnie się najabardziej podobają te z tego pierwszego linka
    a powiedzcie mi kochane......jak dobieracie stanik?tzn nie chodzi mi czy z ramiaczkami czy bez itp tylko czy możecvie polecić jakiś który dobrze je ściągnie i uwydatni?
    ja mam gorset dlatego stanik bez ramiączek mi babeczki powiedziały żebym kupiła najzwyklejszy push-up one maja mi go przyszyć do sukienkiżeby sie nie martwiła że sie przesuwał itd, mówiły też że te które sa droższe nie zawsze dają porządany efekt

  14. #89
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta01_11 Zobacz post
    no ja to strasznie się wzruszam a zaproszenia ślubne gdzie zamawiałaśbo ja niedługo zaczne poszukiwania
    zaproszenia zamawialismy na allegro ... jedno za 95gr.. ale nie wzielam pod uwage tego ze na jednym zaproszeniu zazwyczaj sa dwie osoby i zaproszen zamowilam tyle ilu gosci ma byc hahhahha

    ---------- Dodano o godzinie 00:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:12 ----------

    Cytat Napisał ziziz5555 Zobacz post
    sorki to nie z allegro. ale sprawdzony producent. i mają nie drogo i super. siostra moja kupiła też u nich.027.04.02 - Laserowe - Zaproszenia ślubne - Zaproszenie.net

    to jest nie drogo to jest drogo wlasnie... po co komu takie zaproszenia drogie .... wezcie pod uwage to ze i tak sie je wywala do smieci.. wiec po co az tyle kasy tracic na nie.... nie rozumiem tego wogole ....

  15. #90
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    zaproszenia zamawialismy na allegro ... jedno za 95gr.. ale nie wzielam pod uwage tego ze na jednym zaproszeniu zazwyczaj sa dwie osoby i zaproszen zamowilam tyle ilu gosci ma byc hahhahha
    hehe no to zaszalałaśdobrze że tylko za 95gr to nie ma takich dużych kosztów

    ---------- Dodano o godzinie 00:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:16 ----------

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    zaproszenia zamawialismy na allegro ... jedno za 95gr.. ale nie wzielam pod uwage tego ze na jednym zaproszeniu zazwyczaj sa dwie osoby i zaproszen zamowilam tyle ilu gosci ma byc hahhahha

    ---------- Dodano o godzinie 00:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:12 ----------




    to jest nie drogo to jest drogo wlasnie... po co komu takie zaproszenia drogie .... wezcie pod uwage to ze i tak sie je wywala do smieci.. wiec po co az tyle kasy tracic na nie.... nie rozumiem tego wogole ....
    też tak uważam i wymyśle jakieś tańsze

  16. #91
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    jakie drogie zaporszenia?!
    a to jakieś specjalne np z Waszymi zdjeciami odbijanymi czy coś?(bo dużo o czymś takim słyszałam?)
    bo ja znalazłamw zwykłym paierniczym- takie skłądane na 3, ozdobione z góry jakby "wydziergana koronka"a la złotawy napisa, gołąbek obrączki i w środku tekst....i po 1,60.....obciach dać takie?

    zaden obciach! bardzo madrze...! wylicz sobie liczbe gosci razy 5 zl a razy zl ... i zobacz ile mozna zaoszczedzic... masakra... co po takich jakichs drogich zaproszeniach... fajnie szpan bo ladniejsze... ale jaki w tym sens ...

    ja zaproszenia zamawialam u teho uzytkownika ...

    ZABAWNE Zaproszenia Ślubne-SUPER CENA 0.95zł ! (619190673) - Aukcje internetowe Allegro

    czyz nie sa sliczne

  17. #92

    Domyślnie

    w sumie trochę racji masz bo te zaproszenia przeważnie idą do kosza

  18. #93
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    dobrze Basiu że myślisz podobnie bo już myślałam czy ze mną coś nie tak....ładne te zaproszonka

  19. #94
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    w sumie trochę racji masz bo te zaproszenia przeważnie idą do kosza
    na tym lepiej zaoszczedzic a za ta kase kupic np lepsze buty... nie w salonie sukien tylko np. jakas bata ... porzadne w ktorych przetanczy sie cala noc ...

  20. #95
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    zaproszenia zamawialismy na allegro ... jedno za 95gr.. ale nie wzielam pod uwage tego ze na jednym zaproszeniu zazwyczaj sa dwie osoby i zaproszen zamowilam tyle ilu gosci ma byc hahhahha

    ---------- Dodano o godzinie 00:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:12 ----------




    to jest nie drogo to jest drogo wlasnie... po co komu takie zaproszenia drogie .... wezcie pod uwage to ze i tak sie je wywala do smieci.. wiec po co az tyle kasy tracic na nie.... nie rozumiem tego wogole ....
    Basiu napisałam tylko ze to jest sprawdzony dostawca i mogę polecić. i zgadzam się ze nie ma po co kupować jakiś wymyślanych zaproszeń bo i tak wylądują w śmieciach.

  21. #96
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    mysmy mieli tez skladane na trzy i tez byly tanie
    bo jak policzyc no 70 osob to zapraoszenia wyjda majatek
    a i tak pojda do kosza

  22. #97
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    mlodzi przyszli mezowie i mezatki A co z ciastem, JAKI TORT SLUBNY, juz zamowiony? co sobie zarzadaliscie? tradycja czy nowinka? sa ciasta budowy ktore moze juz znacie, ja uwielbiam ( z reszta nie znam takiego co nie) ciasta zbudowane z "chou" to znaczy sa to male kulki z ciasta ptysiowego wypelnione kremem do smaku bardzo zblizonym jak krem karpatki, z tych kulek cukiernik buduje wam co sobie zazyczycie moga to byc duze obraczki na wulkanie albo misiu, albo nawet kosciol w ktorym bedzie slub o ile jest tez koscielny, tu sie to czest robi i powiem wam ze jeszcze nie slyszlam krytyki bo kto nie lubi takiego smaku a co do ksztaltu to sami wybieracie

  23. #98

    Domyślnie

    ja już mam zaproszenia kupione, czekam na przesyłkę, po 1,26 ładne zaproszonka

    teraz czas na wódkę i alkohole

    u mnie będzie wyborowa ostatnio pijam i jest super, kacyk nie męczy i cena też w miarę, byłem w hurtowni po 21 zł mi dawali 150 butelek ale w polmosie będzie na pewno taniej we wtorek tam jadę

  24. #99
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    ja już mam zaproszenia kupione, czekam na przesyłkę, po 1,26 ładne zaproszonka

    teraz czas na wódkę i alkohole

    u mnie będzie wyborowa ostatnio pijam i jest super, kacyk nie męczy i cena też w miarę, byłem w hurtowni po 21 zł mi dawali 150 butelek ale w polmosie będzie na pewno taniej we wtorek tam jadę
    A byłeś w Selgrosie w Warszawie Można u nich niezłą cenę dostać. Ja tam pracowałam (tyle, że w Łodzi) przez 9 lat i bardzo często młodzi kupowali na wesele. Idzie się do kierownika działu i on z kupcem ustala cenę. Ja rok temu załatwiałam mojej gospodyni, do której w góry jeździmy, 100 litrów i była bardzo adowolona.

  25. #100

    Domyślnie

    dzięki za radę ivonna jutro podjadę się zorientować

    o selgrosie lub makro myślałem pod kątem zwykłych napojów, zobaczę jeszcze co w tym polmosie mi zaproponują bo tak się składa że polmos mam w tym samym mieście

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •