Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 157

Temat: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

  1. #101
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Wiem, że przeważnie dają w takich przypadkach cenę koncesyjną, a to już dużo. Zawsze możesz zadzwonić, aby nie tracić kasy na benzynę.
    03-153 Warszawa
    ul. Przylesie 3 (przy Modlińskiej)
    tel. (022) 510-51-00

    01-303 Warszawa
    ul. Połczyńska 103
    tel. (0-22) 323-30-00

    Wystarczy poprosić z kierownikiem na alkoholach i powiedzieć ile tego ma być, a on orientacyjną cenę Ci poda.

  2. #102

    Domyślnie

    w sumie masz rację zorientować się można też telefonicznie

    ---------- Dodano o godzinie 12:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:53 ----------

    W selgrosie wyborowa taniej jest niż w tej hurtowni co patrzyłem po 20,40
    Oni ciekawe promocje mają(zmieniają się co dwa tygodnie) teraz na soplicę chyba po 18 i polonez po 16 z haczykiem więc się zastanawiam jeszcze chyba jutro tam pojadę i wypróbuje

  3. #103
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę, że się przydałam na coś. Owocnych zakupów życzę

  4. #104
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    w sumie masz rację zorientować się można też telefonicznie

    ---------- Dodano o godzinie 12:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:53 ----------

    W selgrosie wyborowa taniej jest niż w tej hurtowni co patrzyłem po 20,40
    Oni ciekawe promocje mają(zmieniają się co dwa tygodnie) teraz na soplicę chyba po 18 i polonez po 16 z haczykiem więc się zastanawiam jeszcze chyba jutro tam pojadę i wypróbuje

    o jeziuuuu tylko nie polonez... bleee okropna ta wodka...! zatrucie po niej murowane ... to jest bardzo zla jakosciowo woda kamisku , lepiej ta zl doplacic i sie dobrze czuc na drugi dzien.

  5. #105

    Domyślnie

    dlatego myślę pomiędzy wyborową a soplicą

    a ty Basiu już masz kupioną wódkę ?

  6. #106
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    jeszcze nie my sie zastanawiamy nad smirnoffem ... napewno musi byc wodka z robakiem ... bo inaczej beda ludzie rozlewac po stolach a kazdej kropli szkoda

  7. #107

    Domyślnie

    ci co mają rozlać to i tak rozleją dlatego kupuje butelki 0,5 a nie 0,7

  8. #108
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    jeszcze nie my sie zastanawiamy nad smirnoffem ... napewno musi byc wodka z robakiem ... bo inaczej beda ludzie rozlewac po stolach a kazdej kropli szkoda
    ja miałam właśnie ta wódeczkę na swoim ślubie i polecam
    SZCZĘŚLIWA

  9. #109
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    jeszcze nie my sie zastanawiamy nad smirnoffem ... napewno musi byc wodka z robakiem ... bo inaczej beda ludzie rozlewac po stolach a kazdej kropli szkoda
    My tez mielismy ta wodeczke i kazdy byl zadowolony. A na poprawiny proponuje piwko z beczki. My bralismy beczke 60l i nie wyszlo za to wcale tak duzo bo ok 200 zl ( tak bylo 2 latka temu). Powiem szczerze ze nikt nie chcial na poprawinach wodki bo sie patrzec nie mogli ale piwko poszlo ekspresem

  10. #110
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    mnie to czeka wszytsko za rok niecaly... zobaczymy jak bedzie... co do wodki tez patrzalam wslegrosie na smirnofa lub sobieskiego bo takie sie pije u mnie w rodzince...

  11. #111
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał majkarodzik Zobacz post
    My tez mielismy ta wodeczke i kazdy byl zadowolony. A na poprawiny proponuje piwko z beczki. My bralismy beczke 60l i nie wyszlo za to wcale tak duzo bo ok 200 zl ( tak bylo 2 latka temu). Powiem szczerze ze nikt nie chcial na poprawinach wodki bo sie patrzec nie mogli ale piwko poszlo ekspresem
    Nie wiem jak inni, ale ja uważam, że to super pomysł. Tyle że ja wesele już mam bardzo dawno za sobą

  12. #112
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie

    a ja wam powiem że moja siostra ma polska i powiem szczerze ze dobra jesti ja na moje wesele juz zakupilam hehe ta sama jeszcze w starej cenie

  13. #113
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    ja na wesolu siostry piłam wódke co się nazywa maxsimus jest bardzo bobra i troszkę mocna ale na pewno nie ma się kaca na drugi dzień po niej i sanopoczucie jest rewelacyjne

  14. #114
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    a powiedzcie mi ludziska .... co rodzicom na podziekowanie sie kupuje bo nie mam pomysla :/

  15. #115
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    ja kupuje ksiege z podziekowaniem i naszym zdjeciem.... mozesz sobie na allegro takie zobaczyc....

  16. #116
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    a powiedzcie mi ludziska .... co rodzicom na podziekowanie sie kupuje bo nie mam pomysla :/
    Ja tak jak Czarnulka dalismy rodzicom ksiege z ktorej byli bardzo zadowoleni zamowcie dla siebie rowniez ksiege gosci i podajcie na weselu wszystkim gosciom do wpisu, jest to swietna pamiatka. Nizej podam linka skad my zamawialismy:
    Podziękowania dla rodziców, zaproszenia ślubne, chrzest życzenia - Art-hand

    ---------- Dodano o godzinie 15:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:05 ----------

    Polecam wszystkim, ktorzy planuja slub ta stronke:
    Ślub - Wesele .pl - najpopularniejszy polski portal ślubny

  17. #117
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    szkoda ze ja nie pomyslalam na moim slubie o takiej ksiedzie dla rodzicow
    ale kiedy to bylo
    mysmy dawali duze bukiety kwiatow

  18. #118
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    Dziewczyny! Wczoraj byłam na 50 ślubie jako fotograf. I powiem Wam ,że w 98 % pary młode dają kosze z kwiatami lub Takie tabliczki z podziękowaniami a ja im na poczekaniu drukuje zdjęcia i wklejam do tych tabliczek. Fajnie to wygląda. Czasami umawiam się z parą młodą przed ślubem, idziemy np. do parku, robimy sesje zdjęciową i na czas Ślubu dają rodzicom takie wielkie portrety.

  19. #119
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    moja kuzynka w tamtyk roku dswała duże zdjęcia dwa złączone dla każdej pary rodziców panna młoda śpiewała piosenke co był bardzo wzuszające i jeszcze ułożyli z panem młodym przepiękny układ taneczny

  20. #120
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    a jak u was dziewczyny wyglada z wejsciem do kosciola?
    moim marzeniem jest zeby wprowadzil mnie tatahehe ale sie boje ze nie zdarze wejsc do kosciola a juz bede beczecheheheh

  21. #121
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    Cytat Napisał karolinka_zuzia1989 Zobacz post
    a jak u was dziewczyny wyglada z wejsciem do kosciola?
    moim marzeniem jest zeby wprowadzil mnie tatahehe ale sie boje ze nie zdarze wejsc do kosciola a juz bede beczecheheheh
    2 pary na 10 wybierają wejście < młodej z tatą> a tak z regóły to tradycyjnie razem

  22. #122
    Wczytuje się Avatar Dzwoneczek
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    jezeli chodzi o podziękowanie dla rodziców to zawsze leci taka piosenka ''cudownych rodziców mam..."... Moj brat dał rodzicom wieeelkie miśki i kwiaty oczywiście... razem z panną młodą śpiewal im tę piękna piosenkę... wszyscy się wzruszyli

  23. #123
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    kochani i tak na weselu nikt wódką się nie delektuje tylko pije a jak się napije to potem już nic nie czują i piją dalej hehe

  24. #124
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    Cytat Napisał pinaaa87 Zobacz post
    2 pary na 10 wybierają wejście < młodej z tatą> a tak z regóły to tradycyjnie razem
    ja takmialam
    moj stary stal przy oltarzu a mnie do oltarza prowadzil chrzesny (bo tata moj juz nie zyl wtedy)jak mnie doprowadzil to cos tam pogadal do mojego meza...fajnie blo tak inaczej

  25. #125
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    co do wódki polecam LB dobra wodka nie ma sie po niej kaca... dobrze sie pije i nikt nie chorowal wszyscy goscie mowili ze wodka dobra,
    co do wejscia do kosciola my szlismy razem.. a przed nami kuzynki corka z obraczkami na poduszce zrobionej przez moja mamitkie





    i nie mielismy standardowej piosenki dla rodzicow tylko mielismy piosenkie "dla rodzicow" zespól Bar

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •